بهترین موقعیت خرید

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
صف فروش حفارس مصنوعی چیده شده و فقط برای خروج سهامدار خرد است .
منتظر جمع شدن حفارس باشید
 

sea2003son

Well-Known Member
کاربر فعال
هفته اينده گزارشات ١٢ماهه شركتها مياد بشهاب قطعا گزارش عالي خواهد داشت و پولبكش رو هم زد از اخرين فرصتهاي خريد در در روز شنبه استفاده كنيد.
 

samak_03586

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
فبیرا کولاک کرده.

به این میگن سهم پر پتانسیل بعد از افزایش سرمایه سنگین 2150 درصد وسود سازی فوق العاده.


مبارک سهامداران صبورش
 

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
شما فکر کن فردا تاپکیش منفی باشد.....
فردا این سهم صف خرید حداقل ۱۰ میلیونی دارد ....شما منفی سفارش خرید میدید:D:D:D
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی از سهمهای بازار از شنبه صف خرید میشن

قندی ها نیز بدون شک بعد از اصلاح عالی که داشتند صف خریدشان را میچینند.

شنبه اول وقت قندی هارا رصد کنید
 

Msnh

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
«#سکارون» شرکت اصلی با سرمایه ۲۰۸میلیارد ریالی در صورت های مالی ۶ماهه ، #سود انباشته در پایان دوره را ۴۰۷میلیارد ریال درج کرده است.

میزان انواع تولید سیمان و کلینکر این شرکت ۳۴۲هزار و ۵۹۴تن بوده که با فروش ۲۵۶هزار و ۹۵۲تن آن به مبلغ ۱۹۴میلیارد و ۵۶میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۸درصد #افزایش داشته است.


رشد نکرده سیمانی ها
محدوده خرید 450-500
تارگت 600 - 720 - 900 -1200
 

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وتوس یه موج صعودی در پیش داره کوتاه مدت،
بررسی کنید،
حق وتوس هم یکی دو روزی منفی خورد با قیمت خوبی میشه خرید
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب دوستان عزیز در این موج 3 بازار (رالی دوم) فرق بین شاخص کل و شاخص کل "هموزن" را ببینید و این که چرا قدرت موج صعودی فعلی در نمادهای کوچک به ویژه گروه قند و شکر و مواد دارویی تا این حد بیشتر از سایر نقاط بازار است.
همانطور که بارها و اخیرا در پستهای بهمن و اسفند 97 تاکید کردم دراین رالی که روی فیبوهای زمانی مورد انتظار و بعد از باکس قیمت/زمان مشابه رالی قبلی آغاز شد،
نقدینگی به شکل سنگین و بسیار هوشمندانه تر، در حال خرید سهام کوچک و با پتانسیل بنیادی بازار است که از رکود تورمی و مشکل فروش در امان است.

برای همین خریدهای انتخابی تر و توجه به سهام کوچک به روشنی میبینید که شاخص کل هموزن (نسبت به شاخص کل) هم شیب صعودی بیشتری دارد، با درصد رشد بیشتر، زودتر پیک قبلی خود را رد کرده است و همچنین شانس واگرایی منفی کمتری دارد.

در دو چارت بروز شده زیر به ترتیب هر دو شاخص را ببینید:

شاخص کل هفتگی 98/01/24: شاخص کل نسبت به شاخص کل هموزن با کمی تاخیر فاز رشد خود را آغاز کرده و هنوز از پیک قبلی 197000 واحد، عبور نکرده است. این نکته مهم در رالی دوم و بزرگ بازار، توجه جریان نقدینگی به نمادهای کوچک و با پتانسیل بنیادی را نشان میدهد که علاوه بر جبران تورمی، شانس رشد سودزایی بنیادین را دارا هستند. همچنین با رشد متناسب تر اندیکاتورهای مختلف، شانس واگرایی منفی در شاخص هموزن پایین تر به نظر میرسد:

مشاهده پیوست 47706

مشاهده پیوست 47707
با سلام و تبریک اعیاد این روزها خدمت دوستان،

در کنار شاخص صنایع کوچک مثل مواد دارویی یا قند و شکر، تحرکات شاخص کل "هموزن" بازار نیز برای سهامداران شرکتهای کوچک بنیادین میتوان مهم باشد، چراکه کل بازار با تمرکز ویژه روی این مدل سهام ، در یک رالی مهم و تاریخی به سر میبرد:

خوشبختانه امروز شاخص کل هموزن با حجمی بسیار عالی (ارزش معاملات نزدیک به 1000 میلیارد تومان فقط برای بورس)
از یک مقاومت بسیار مهم و کلاسیک %50 ویلیام گن در مقیاس لگاریتمی (%50 از گام قبلی رشد در پروجکشن قیمتی: حدود 39500 واحد) رد شد که به طور ساده به ما میگوید بعد از پولبک احتمالی، ادامه رشد تا گام %100 این پروجکشن (حدود 55000 واحد برای شاخص کل هموزن) بسیار محتمل است.
پس حداقل تا آن زمان با خیالی نسبتا آسوده و البته با حد ضرر متحرک (برای سهامداران کوتاه تا میان مدت)
میتوان در کلیت بازار و به ویژه گروههای مصون از رکود تورمی مثل صنعت دارو ، غذایی، قند و شکر سهامداری کرد. 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
همانطور که دیروز عرض کردم وبملت تنها "ممکن است" با حجم پایین به محدوده 263 تا 273 پولبک سریعی بزند اما با این سیگنالهای عالی در تکنیکال محاسباتی سهم و واگرییهای مثبت و موفق تایم بالای آن، شانس ورود و تثبیت در کانال 300 بدون انجام این پولبک وجود دارد. اما نهایتا انجام میشود و فقط زمان آن مطرح است. باید این روزها با ادامه سهامداری ببینیم.

* با سلام، تبریک سال نو و بهترین ارزوهای سلامت، برکت و شادکامی برای همراهان عزیز،

اجازه دهید با هم اولین آپدیت از وبملت، لیدر محتمل بازار در سال 98، را ببینیم که این روزها به سبک کاملا کم سابقه و جدیدی (در 8 ماه گذشته) معامله شده و با کمترین حجم عرضه روی مقاومت (حدود 30 میلیون سهم در روز - یک سوم آخرین حجم ماهانه)، فشار خرید سنگینی و در نتیجه ایستایی قیمتی را (بر خلاف اصول) تجربه میکند. رفتار مورد انتظار و طبیعی سهم، بازگشت سریع یا پولبک قیمت به محدوده 263 تا 272 بود.

آپدیت وبملت هفتگی و لگاریتمی 98/01/09: خروج از مثلث متقارن (یا شکست خط نزولی 2) و نفوذ به خط استاتیک 3 و فشار خرید سنگین چسبیده به آن که باعث عدم پولبک به خط 2 و ایستایی قیمت نزدیک به سقف 295 شده است.

* همچنین آغاز رالی بزرگ و دوم بازار بورس (شاخص کل هموزن و * احتمالا موج 3 بزرگ * ) و الگوی شکیل سر و شانه کف در اسیلاتور مکدی، همزمان با قیمت، همگی نشان از احتمال بیشتر برای ورود قیمت به کانال 300 و ادامه رشد قیمتی دارد:

1555775487493.png


مشاهده پیوست 46380

خوب دوستان امروز برای وبملت و کل گروه بانک عالی بود: اگر 5-4 روز کاری دیگر وبملت بالای 100 میلیون حجم روزانه را در کانال 300 یا حتی روی مرز 285 تا 295 جابجا کند، میتوان گفت یک رالی بزرگ دیگر با اهداف بالاتر از تصورات فعلی بازار، برای این سهم و گروه بانکی آغاز شده است.

به امید روزهای بهتر...
خوب باید خدمت دوستان عرض کنم تحلیلهای فوق و چارت پست دوم بالا درباره وبملت، لیدر محتمل بازار 98 بازار، کماماکان معتبر است:

بانک ملت برای اهداف "حداقلی" و با مفروضات بنیادین فعلی که قبلا بررسی کردیم (ورود به کانال 300 و سپس حدود 360 و 430) ، در 3 بعد قیمت، الگو و زمان کار خود را به اتمام رسانده است و همانطور که قبلا عرض کردم تنها منتظر افزایش حجم معاملات تا بالای حدود 150 میلیون سهم در روز است. جهت یادآوری وبملت امروز بالاترین حجم در 35 روز اخیر کاری خود را با حدود 144 میلیون ثبت کرد:

* به نظر خیز حجمی سهم و تکمیل سیگنالهای رالی در بعد نهایی یا چهارم (حجم) نیز برای ادامه رشد به شکل شارپ تر شروع شده است.

 
آخرین ویرایش:

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
قندی ها فردا در صف خرید قفل خواهند بود و اکثر محتاج حجم مبنی.قندیها اکثر تعدیل سود داشته اند و به دنبال ان افزایش سرمایه سنگین و افزایش نرخ شکر. چندین فاکتور قدرتمند پشت گروه قندی وجود دارد

شپترو قدرت خریدار کاملا مشخص است و باز هم برایش 20 میلیون صف خرید چیدند. شپترو به سمت 250 در قدم اول.
 

ckbroker

Well-Known Member
کاربر فعال
شاید پرمیت (سپرمی)مثل معیار رشد کنه
#سپرمی یک نماد در بازار پایه ج با پتانسیل رشد فوق العاده در بازه کوتاه مدت ،در کل 34 میلیون سهم داره که فقط 4 میلیون ان شناور هستش ،تنها ارزش زمین دفتر شرکت در تهران بالای 200میلیارد تومان ارزش دارد
 

avesta-z

Active Member
کاربر فعال
صرفا جهت بررسی:
ارزش حکشتی باید 2میلیارد دلار باشه ، در حالی که الان قیمتش حتی به 1میلیارد دلار هم نرسیده و ‌کلی با ارزش واقعیش فاصله داره . امروز قیمت هر سهم کمی بالاتر از 500 تومنه ، در حالیکه باید خیلی خیلی بالاتر باشه .
 

sea2003son

Well-Known Member
کاربر فعال
پيشنهاد خريد بشهاب را به همه دوستان دارم به زودي و با امدن گزارش ١٢ ماهه و سود حدود ١٣٠ تومان شاهد صف خريد سنگين اين سهم خواهيم بود.سهم كوچكي كه سود سال ٩٨ ان بالاي ٢٠٠ تومان خواهد بود و سهامدار عمده ان هم سرمايه گزاري پارس توشه فروشنده نيست.
 
بالا