بهترین موقعیت خرید

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
سکارون یکی از بهترینهای سیمانی
افزایش سرمایه بزودی اعلام میشه.
جالبه هم اکنون زیر 500 که قیمت بازگشایی سهم هستش معامله میشه.

منتظر جمع شدن سکارون باشید. زیر 500 فرصت ورود
 

sea2003son

Well-Known Member
کاربر فعال
بشهاب نگين بورس را زير نظر داشته باشيد هر فرصت و اصلاحي وقت خريد ان است.شركتي كه فقط در اسفند ماه ٤٢ ميليارد ريال فروش داشته است.
 

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازار مثبت مبارک سهامداران.مقاومت اول شاخص با قدرت شکسته شد.

حجم ورود نقدینگی و استقبال از بازار بورس روز به روز بیشتر شده.با توجه به روند صعودی اعتماد کامل به بازار برگشته و سهامداران فهمیدن اصلاحی برای شاخص وجود ندارد و اگر هم عرضه ای هست بر اساس نوسانات طبیعی بازار است و اینده بازار بورس کاملا روشن است.
ورود نقدینگی از طرف غول سرمایه و حقوقی های بزرگ و سهامداران به بازار تزریق شده آنهم بخاطر جبران ضرر سنگین و بی ارزش شدن سرمایه شان نسبت به تورم چندصد درصدی کشور انجام میشود.و این کاملا طبیعی است که سهامداران کلان هم نگران ضرر کردن و جا ماندن از تورم باشند.
از عرضه های بازار برای ورود به سهام با ارزش نهایت استفاده را ببرید.

.
 

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز داشتم صورتهای مالی 6 ماهه ثعتما را نگاه می کردم زیر یک ونیم میلیارد سهام بورسی داره و دو واحد تجاری 33 و31 متری و یک آپارتمان 200 متری ممکنه چیز دیگه هم داشته باشه من ندیدم کسی دیده بنویسه با ارزش بازار 88 میلیارد تومان بعد یه بنده خدا که تازه کاره سهم را می خره حبابش که ترکید میاد آه ناله می کنه که بورس بدبختم کرد و....از اون طرف یه سهمی مثل کرمان فقط ارزش سهم ماهتاب گسترش خیلی بالاتر از ارزش بازار سهمه که اگه سهم 200 ..300 درصد هم رشد کنه باز مفته ولی چون سفته باز سمتش نمی یاد رشد نمی کنه
این پست را زمانی گذاشتم که که ملت برای ثعتمای بالای 1000 صف کشیده بودند و کرمان 500 تومانی نمی خریدند به زودی بازار متوجه ارزش بیمه پارسیان هم خواهد شد.
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
صف فروش حفارس مصنوعی چیده شده و فقط برای خروج سهامدار خرد است .
منتظر جمع شدن حفارس باشید
 

Msnh

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
«#سکارون» شرکت اصلی با سرمایه ۲۰۸میلیارد ریالی در صورت های مالی ۶ماهه ، #سود انباشته در پایان دوره را ۴۰۷میلیارد ریال درج کرده است.

میزان انواع تولید سیمان و کلینکر این شرکت ۳۴۲هزار و ۵۹۴تن بوده که با فروش ۲۵۶هزار و ۹۵۲تن آن به مبلغ ۱۹۴میلیارد و ۵۶میلیون ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۸درصد #افزایش داشته است.


رشد نکرده سیمانی ها
محدوده خرید 450-500
تارگت 600 - 720 - 900 -1200
 

ak119

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بالا