بهترین موقعیت خرید

bagher1005

Very Good Member
کاربر فعال
سلام هفته گذشته نوشتم زنگان بخرید ... هنوزم میگم ... عقب مانده گروه با تکنیکال و گزارش عالی... یک حقوقی زرنگ و باهوش هفته گذشته 2 ملیون سهم را در قیمت های پایین جمع کرد....... درضمن قیمت جهانی روی هم افزایش شدید داشته .... همه مطالب فوق را ببینید و اگر اشتباه عرض میکنم متذکر شوید
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
آپدیت قشیر نمای بلند مدت (هفتگی و لگاریتمی) 97/12/14: درست مشابه و همزمان با شاخص قند و شکر (پست بالا)، قشیر نیز با فشار سنگین خرید از یک کانال صعودی (آبی) با نفوذ و سپس شکست سقف آن وارد کانال صعودی جدیدی (قرمز) شده است که بالاتر از تمام خطوط روند مقاومتی یا داخلی (سبز) ، منطقه ای باز برای حرکت و ماجراجویی است.

با توجه به واگرایی عظیم و موفق تایم ماهانه (پستهای پایین) که باعث این شکست در هفتگی شده است، اهداف قبلی و مورد انتظار برای سهم کماکان معتبر بوده و سقف کانال صعودی جدید در نقاط حدودی 630 و 810 با صرف زمان کافی (سیکلهای زمانی مشخص شده در چارت) در دسترس میباشد:

1553887677539.png


1553887693394.png
* با سلام، تبریک سال نو و بهترین ارزوهای سلامت، برکت و شادکامی برای دوستان عزیز و سهامداران گروه قند و شکر،

با وجود رشد حدود %80 در قیمت قشیر در نیمه دوم 97، در هفته های اخیر شاهد کاهش روشن حجمهای عرضه در سهم خصوصا در روزهای اصلاحی هستیم. پس با هم اولین آپدیت امسال برای گروه قند و شکر را از نمادی ببینیم که بیشترین فاصله با ارزش ذاتی خود را دارد و به همین دلیل امسال هم از پر بیننده ترین نمادهای این گروه باقی بماند:

قشیر هفتگی و لگاریتمی 98/01/09:
از دید پرایس اکشن گارد سهم شدیدا صعودی است : قیمت از مرزهای مهم و دشوار عبور کرده است و این در حالی است که اسیلاتور حجمی و توزیعی چاییکین در تنظیم بلند مدت، هنوز در فاز منفی است و البته صعودی و به سمت خط صفر. این میتواند نشان دهنده انرژی باقیمانده سهم برای ادامه صعود تا اهداف بلند مدت ذکر شده در تحلیلهای قبلی (پست و جارتهای بالا و محدوده های 630 و 810) باشد:


قشیر هفتگی و لگاریتمی - 98.01.09.png
 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
همانطور که دیروز عرض کردم وبملت تنها "ممکن است" با حجم پایین به محدوده 263 تا 273 پولبک سریعی بزند اما با این سیگنالهای عالی در تکنیکال محاسباتی سهم و واگرییهای مثبت و موفق تایم بالای آن، شانس ورود و تثبیت در کانال 300 بدون انجام این پولبک وجود دارد. اما نهایتا انجام میشود و فقط زمان آن مطرح است. باید این روزها با ادامه سهامداری ببینیم.

* با سلام، تبریک سال نو و بهترین ارزوهای سلامت، برکت و شادکامی برای همراهان عزیز،

اجازه دهید با هم اولین آپدیت از وبملت، لیدر محتمل بازار در سال 98، را ببینیم که این روزها به سبک کاملا کم سابقه و جدیدی (در 8 ماه گذشته) معامله شده و با کمترین حجم عرضه روی مقاومت (حدود 30 میلیون سهم در روز - یک سوم آخرین حجم ماهانه)، فشار خرید سنگینی و در نتیجه ایستایی قیمتی را (بر خلاف اصول) تجربه میکند. رفتار مورد انتظار و طبیعی سهم، بازگشت سریع یا پولبک قیمت به محدوده 263 تا 272 بود.

آپدیت وبملت هفتگی و لگاریتمی 98/01/09: خروج از مثلث متقارن (یا شکست خط نزولی 2) و نفوذ به خط استاتیک 3 و فشار خرید سنگین چسبیده به آن که باعث عدم پولبک به خط 2 و ایستایی قیمت نزدیک به سقف 295 شده است.

* همچنین آغاز رالی بزرگ و دوم بازار بورس (شاخص کل هموزن و * احتمالا موج 3 بزرگ * ) و الگوی شکیل سر و شانه کف در اسیلاتور مکدی، همزمان با قیمت، همگی نشان از احتمال بیشتر برای ورود قیمت به کانال 300 و ادامه رشد قیمتی دارد:

1553936277606.png

خوب دوستان امروز برای وبملت و کل گروه بانک عالی بود: اگر 5-4 روز کاری دیگر وبملت بالای 100 میلیون حجم روزانه را در کانال 300 یا حتی روی مرز 285 تا 295 جابجا کند، میتوان گفت یک رالی بزرگ دیگر با اهداف بالاتر از تصورات فعلی بازار، برای این سهم و گروه بانکی آغاز شده است.

به امید روزهای بهتر...


 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
سلام و صبح دوستان بخیر، داستان این رالی قدرتمند و بیسابقه گروه قند و شکر ساده تر از قبل شده است:

مقاومتهای سنگین شکسته شده و شاخص گروه در فضایی کم مقاومت حرکت میکند. هر مثبت (برآیند قیمت در بازه هفتگی) با "حجم متناسب" یعنی ادامه این رالی صعودی و تا زمانی که با اصلاحی از لحاظ قیمتی و زمانی بزرگتر از اصلاح موج قبل از آن همزمان با واگرایی منفی تایم هفتگی و ماهانه مواجه نشدیم کاملا عاقلانه است که سهامداری کنیم چون این مدلها فرصتها تاریخی است و در همه بازارها و همیشه وجود ندارد.

 

Spinoza

Very Good Member
کاربر فعال
شش ماهه همین حرفها زده میشه که نرید دور و بر بانکها و .......
ما رفتیم و خداروشکر سود بالای صد درصدی تا این لحظه نصیبمون شده و حالا منتظر بازگشایی وتجارت هم هستیم که سودمون بازم بالاتر بره
ملت هم که گل سر سبد گرده بانکی است
اتفاقا امسال بانکها کم ریسک ترین گروه بورسی هستند و بنده حداقل تا پاییز سهامدار بانکها هستم
بله ممنون ... با اجازه دوستان یک پست از حدود 6 ماه قبل را در تایید فرمایش شما و رد پیش فرضهای کهنه و دیرباوری که باعث زیان بیشتر فعالان بورس میشود، یادآوری میکنم: بانکها مسبب اصلی و در نتیجه سریعترین و بیشترین نفع از کاهش شدید ارزش ریال را برده و میبرند و از دید تکنیکال میتوان نتایج بورسی آن را از دفعه قبل (91-1390) برای زمان حال شبیه سازی کرد، آنهم با پشتوانه بنیادی ساده و قابل درکی که در جریان بوده و هست.

از دید شخصی بنده باکس قیمت زمان در چارت پایین را "باکس جهش ارزی" میتوان نامید، یعنی جهشی که در شاخص گروه بانکی بعد از کاهش 3-4 برابری ارزش ریال افتاد، با همان تاخیر زمانی، شدت و حدت و البته احتمال بسیار بالا (هم اکنون در حال اتفاق افتادن است) در شاخص گروه بانکی تکمیل خواهد شد.

هدف "حداقلی" حدود 1440 واحد است و تا آن زمان با خیال راحت میتوان در این گروه سهامداری کرد:

با سابقه اخیر ذهنی بازار بورس درباره ورشکستگی اقتصادی و بانکی کشور در سال گذشته و جاری، باور این رشد پر شتاب سهام بانکی برای فعالان آن ساده و قابل هضم نیست، دقیقا همانطور که دیدن جوانه سبز روی خاکستر عجیب است. اما اوضاع برای این گروه به ناگاه و به شدت متفاوت و البته مساعد شده است و به قیمت سنگین و دردناک سقوط تولید، رکود مضاعف در پیش و کاهش توان اقتصادی اکثریت مردم با کاهش ارزش پول ملی، بانکها جان دوباره ای گرفته اند.

* نگاهی به دوره قبلی کاهش ارزش ریال در اوایل دهه 1390 و چارت شاخص بانکها، نشان میدهد متاسفانه این گروه و در نتیجه سهام آن همیشه برنده خلق پول و کاهش ارزش ریال هستند.

شاخص گروه بانک ماهانه و لگاریتمی 97/07/29:

مکث شاخص گروه بانک در محدوده فعلی (کندل دوجی مانند آخر)، به دلیل رسیدن به منطقه مقاومتی کلاسیک %50 ویلیام گن (دقیقا میانه راه از یک فیبو اکسپنشن بلند مدت: تعمیم دوره 44 هفته ای رشد پس از کاهش ارزش ریال در 6-5 سال گذشته) است. اما به دلیل 1- پشتوانه واگراییهای مثبت بسیار بزرگ 2- ادامه تقاضای سنگین 3- نفوذ یا شکست اولیه 828 واحد (مقاومت %50)، انتظار میرود شاخص به زودی بالای این منطقه تثبیت و به رشد خود ادامه دهد.

طبق چارت ، انتظار میرود مثل همیشه گذشته تکرار شود و شاخص بانکی تا اوایل 98 تا اکسپنشن فیبوی 100 که هدف کلاسیک این تعمیم "تکنیکال" این تغییر "بنیادی" (کاهش ارزش پول) است، صعود کند: 1440 واحد. اما با توجه به اینکه در 5 سال گذشته تنها تا رتریس فیبوی %50اصلاح کرده، به ترتیب اهداف 112% ، 127% و 150% از همین اکسپنشن (تا مرز 2520) نیز در دسترس میباشد:


 

raoufi

Very Good Member
کاربر فعال
#پسهند خوب خبر های فوق العاده ای از مدیر عامل شرکت جناب اقای رحمانی به بیرون درز کرده شرکت توانسته قرار داد خوبی هم برای ماشین های سایپا و ایران خودرو برای گرفتن تمامی کفپوش های ماشین های تولید شده ببندد شما خودتون حساب کنید این همه ماشین داره وارد بازار میشه که احتیاج به زیرپایی و کف پوش داردو ماشین هایی هم که دست من و شما هست و کفپوش های قدیمی دارند که یا پاره شده ویا احتیاج به تنوع و عوض کردند با شروع سال جدید دارد چقدر تولید این شرکت افزایش خواهد داشت
................


#پسهند مدیر عامل شرکت (غوغا کرد) باور ملی ، توان ملی ، تولید و اشتغال و رونق برای اولین بار در ایران تولید تسمه نقاله فوق سنگین بالای 1000 متر برای اولین بار در کشور شرکت صنایع لاستیکی سهند با بدست آوردن دانش فنی ساخت تسمه نقاله فوق سنگین بالای 1000 متر و بازنگری در طراحی دستگاهها و تجهیزات موجود، موفق به تولید این محصول برای اولین بار در کشور گردیده است . تاکنون تولید تسمه نقاله با متراژ بالا در انحصار کشورهای اروپایی و چین بود که اکنون این توانایی در کشور ایجاد شده و این محصول به دست توانمند نیروهای بومی تولید شد. با تداوم تولید این محصول سالانه از خروج بیش از ۳ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می شود.
................


#پسهند کسب مقام اول جشنواره بین المللی خوارزمی بموجب دستیابی به تکنولوژی تولید تسمه نقاله ............................. کسب مقام اول جشنواره بین المللی خوارزمی در زمینه دستیابی به تکنولوژی پوشش های لاستیکی ................................... برای اولین بار تولید تسمه نقاله مقاوم به حرارت در کشور در از طریق سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه ..................................... اولین شرکت دارنده پروانه استاندارد ملی در تولید تسمه نقاله کشور و عضو ثابت کمیته فنی استاندارد ملی ............................................. اولین تولید کننده تسمه نقاله در کشور با بیش از ۶۰ سال سابقه خدمت و تجربه و دانش
.................


#پسهند شاخص کل صنعت لاستیک مقاومت قبلی خودشو که مورخ97.7.8 بوده پشت سر خواهد گذاشت و روند جدیدی از صعود شکل خواهد گرفت وهمچنین پسهند هم که تمایلی برای افت نداشته و چند روزی در جا زده و تمامی اندیکاتورهارا متوجه موقعیت صعود کرده وبا توجه به پتانسیل شرکت و خبر های خوب مدیرعامل از شرکت می توان هدف اولیه را 700تومان و تارگت نهایی که هدف سر و شانه معکوس که شانه سمت چپ از سال 94تا96 در حال شکل گیری بوده وشانه سمت راست از برج7سال 1397تااولایل سال 98 تشکیل شده تارگت1200تومان را دراین سهم می توان مشاهده کرد حالا می تواند 1200تومان را در 1سال یا بیشتر ببیند یا می تواند در چند ماه ببیند.
.................


#پسهند شماره تماس های جدید شرکت هم در خدمتتون قرار میدم که خودتون هم در صورت تمایل از فعالیت های شرکت در اطلاع باشید و تاییدی باشد برصحت صحبت های بنده حقیر ۰۲۱۴۶۱۰۰۳۰۱ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۴۵۱ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۹۰۵ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۴۷۶ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۴۸۴ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۵۰۸ – ۰۲۱۴۶۱۰۰۶۱۳ –

صنایع لاستیکی سهند(پسهند )و قدرت مندی شرکت هم در زمینه تکنیکال و هم در زمینه بنیادی
کوتاه مدت 650الی700 تومان را درسر دارد و بلند مدت 1200هدف سروشانه معکوس را دارد
....................................................
امیدوارم استفاده کرده باشید
سال خوبی همواره در انتظارتون باشد
 

Msnh

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نماد شرکت «سیمان کارون» (#سکارون) پس از لغو پذیرش از بورس و انتقال به بازار پایه «ج» پس از 2 سال در 1398/01/07 بازگشایی شد.
سهم کوچک با شناوری پایین که در مسیر تحول قرار داره.(سیمانی جامانده)

قیمت 559 تومان
 

Msnh

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سکارون
سیمان کارون جلمانده سیمانی ها قابل بررسی
نظر شخصی
 

mehdi1

Very Good Member
کاربر فعال
1554702546920.png
تازه ۱۰۰ درصد که رشد کنه میشه ۳۰۰ سوپر مفت بازار
 

Alain Delon

Very Good Member
کاربر فعال
دلار ۱۴۲۰۰ تومان

پرواز سهام دلاری و صادراتی ( فولادی ، فلزی ، پتروشیمی ، معدنی ،...................)
 

Alain Delon

Very Good Member
کاربر فعال
دلار ۱۴۲۰۰ تومان

پرواز سهام دلاری و صادراتی ( فولادی ، فلزی ، پتروشیمی ، معدنی ،.....................)
 

jalalbigdeli

Very Good Member
کاربر فعال
کاذر امروز از منفی 3/5درصد به مثبت 3/5 درصد رسید
از نظر تکنیکالی 297 رو رد کنه دیگه هیچی جلوش نیست
 

NORSIST

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان شاراک بخرید
تا اواسط خرداد مجمع تشکیل و حدود 20 روز بعد هم سود رو واریز می کنن
سود طبق پیش بینی خیلی کارشناسان حدود 170 تومن هست
با سهم برید مجمع بلافاصله گپ پر می شود
60 درصد محصول دربورس کالا و مابقی به عراق صادر می شود
 

NORSIST

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان شاراک بخرید
تا اواسط خرداد مجمع تشکیل و حدود 20 روز بعد هم سود رو واریز می کنن
سود طبق پیش بینی خیلی کارشناسان حدود 170 تومن هست
با سهم برید مجمع بلافاصله گپ پر می شود
60 درصد محصول دربورس کالا و مابقی به عراق صادر می شود
 

raoufi

Very Good Member
کاربر فعال
#ختور
در ختور خبر از افزایش نرخ به مشام می رسد و می گویند حقیقی در حال جمع کردن هست و شركت سرمايه گذاري سايه گسترسرمايه-سهامي خاص اخرین سهام هایش را چوب حراج می گزارد به هر حال دوستان امشب نگاه کنند می توانند حقیقی جدید را که وارد شده است را مشاهده کنند
اینم خبر رانتی از ما بعدا نگی نگفتی
 

gold user

Very Good Member
کاربر فعال
#بشهاب در اسفندماه 42میلیارد تومان فروش داشته است یعنی سه برابر سرمایه شرکت.با این گزارش سوداوری شرکت که قبلا اعلام شده بود 130-140 تومان به بالای 200 تومان رسید.
 
بالا