بهترین موقعیت خرید

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
قلرست در حال ساختن یک سیگنال رالی زیبا در گروه قند و شکر است...
در موج بعدی صعود گروه، این نماد درخشش
متفاوتی خواهد داشت.
دوستان سهامدار قبلی آن میتوانند با خیال آسوده نگهداری و بعد از مجمع اضافه کنند.


قلرست برای ورود جدید هم قابل بررسی جدی است.
در گروه قند و شکر خرید قلرست و قشیر نیاز به تحلیل پیچیده ای شامل بنیادی یا تکنیکال ندارد.
هر دو نه تنها از دید تورمی ارزش داراییها، بلکه مقدم بر آن از دید سود عملیاتی با نرخ فعلی و طنزآمیز شکر، به روشنی با ارزش واقعی فاصله زیادی دارند و از دید تکنیکال محاسباتی و کلاسیک در حال تکمیل سیگنال رالی هستند.


خوب دوستان بازار در هفته پیش رو، سیگنال رالی بسیار قدرتمند گروههای کوچک بازار (در حقیقت شاخص هموزن) به لیدری و تقدم زمانی گروه قند و شکر را باور خواهد کرد. شاخص قند و شکر به سرعت 18000 واحد را نیز پشت سر گذاشت و کمترین هدف 25500 است. هر عرضه ای به ویژه در قلرست و قشیر فرصت ناب و بهنگام ورود است.

خوب خوشبختانه پس از سیگنالهای رالی عرض شده در شاخص قند و شکر و به ویژه قشیر و قلرست حرکت شارپ گروه آغاز شده است. ورود شاخص گروه به کانال 20000 (پس از شکست مرز مهم 17500 تا 18000) و آغاز یک ماجراجوی بزرگ در منطقه ای باز و کم مقاومت با هدف حداقلی 25500 واحد، را قبلا در پستهای متوالی با هم مرور کردیم و جای شکر و تبریک فراوان به سهامداران این گروه دارد.

در این گروه قشیر و قلرست به دلیل رشد کمتر در دو سه سال اخیر در بعد تکنیکال محاسباتی سیگنالهای بسیار قویتر برای اهداف بالا را صادر کرده اند و با سیگنالهای عالی شاخص قند و شکر حمایت میشوند. هر دو از جمله قلرست برای ادامه سهامداری و ورود جدید با وجود رشد این هفته قابل بررسی هستند:

قلرست هفتگی و لگاریتمی 97/12/08:

پس از سیگنال رالی بسیار قدرتمند در آنالیز حجمی (تکنیکال محاسباتی) سهم، قیمت با شیب زیادی در حال صعود است و به نظر قصد جبران عقب ماندگی شدید خود از بنیاد سهم و تورم پیرامون بازار را دارد. شیب صعود و قدرت روشن خریداران احتمالا تحت تاثیر رونمایی از پتانسیل بنیادی سهم (افزایش سرمایه از سود انباشته) نیز میباشد.
از دید پرایس اکشن و در نمودار تعدیل شده،
فشار خرید باعث شکست تقریبا همزمان سقف تاریخی و خط روند مقاومتی (قرمز) شده است که به دلیل رنج صعودی طولانی قبل از آن (قله های میانی) همراه با واگرایی منفی یا حتی اخطار آن نیست.


** با توجه به تحولات اخیر، نحوه معاملات و عدم اشباع سیگنالهای حجمی رالی در بازه میان تا بلند مدت، اهداف قلرست بسیار بالاتر از تصور فعالان بازار به نظر میرسد ولذا ادامه سهامداری و حتی ورود جدید کم ریسک و قابل بررسی به نظر میرسد:

قلرست هفتگی و لگاریتمی - 97.12.08.png


مشاهده پیوست 44092
 

C h a t i n

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته ای در مورد #سفاسی: تا دیروز احتمال مجوز ۲۱۸۰ درصدی از #سفاسی می رفت . امروز ظهر مجوز ۱۲۳۰ درصدی این شرکت روی کدال آمد . دوستان بسیاری در خصوصی سئوال می پرسند که چه خواهد شد . باید عرض کنم که به نظر شخصی بنده ، اگر کمی عمیقتر و با تکیه بر تجارب گذشته نگاه کنیم ، سهامداران #سفاسی چیز زیادی از دست نداده اند بلکه چیزی را که ممکن بود قبل مجمع افزایش بدست بیاورند مجبورند بعد شرکت در افزایش سرمایه بدست آورند . مهم خروج شرکت از ماده ۱۴۱ بود که انجام شده . توصیه ام برای دوستان سهامدار #سفاسی این هست که اگر تمام شده بالایی دارند از فرصتی که ممکن است سهامداران عجول و کم تجربه ایجاد کنند ، استفاده کنند و هر چه میتوانند در قیمتهای پایین سهم را جمع کرده و میانگین خود را کاهش دهند . ✅توجه کنید که #سفاسی حتی با محاسبه سهام جایزه بعد از ثبت سرمایه ، حداکثر حدود ۵۰ میلیون شناور داشته باشد . جالبه این شناور حتی کمتر از شناور #فبیرا در قبل از آزادی سهام جایزه اش میباشد . یعنی فبیرا با وجود عرضه سهامداران حقوقیش ، شناور خود را به ۶۰ میلیون سهم رسانده بود اما قیمت سهم زیر ۲۱۰ تومن هم نیامد و جالب اینکه حتی قرار بود سهم را تا آزادی سهام جایزه تا ۳۵۰ هم ببرند . اما سازمان با بستن نماد #فبیرا به بهانه های واهی مانع این امر شد . حالا شما تصور کنید #سفاسی بدون تابوی آزادی سهام جایزه و بدون عرضه حقوقی و بدون سود ۲۰۰ درصدی سهامدارانش ، کل سهام شناورش به ۵۰ میلیون سهم هم نخواهد رسید . ✅پس بازی خوبی بعد از بازگشایی پس از ثبت سرمایه دارد . آگاه باشید از فرصتهای خرید خوب احتمالی هفته آینده #سفاسی نهایت استفاده را ببرید . اکنون دیگر افزایش سرمایه مجوز گرفته . بازگشایی بعد ثبت سرمایه #سفاسی جذاب خواهد بود برای بازار و بازی جالب شده . ✅در ضمن ثبت سرمایه و بازگشایی سهم با توجه به رسیدن پایان سال بسیار سریع انجام خواهد شد . @chatin15
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
دولت هم احساس خطر کرد
منتظر قاچاق قندو شکر هم باشید

1551467222370.png


مشاهده پیوست 43911
وقتی صادرات یه کالایی ممنوع میشه یعنی کمبود یعنی قاچاق یعنی افزایش شدید قیمت دقیقا مثل گوسفند که ممنوع شد و بعدش گوشت شد ۱۰۰ هزار تومن،
یعنی یه مغازه دار بزارن مدیر و وزیر باشه بهتر از اینا عمل میکنه، میزارن وقتی یه بازاری کامل به هم ریخت بعدش مدیریت میکنن
اساسا محور سیاست تدبیریها همین "مدیریت نکردن" است چون به بازار آزاد آن هم خیلی آزاد! و از نوع رانتی (غیر رقابتی) اعتقاد دارند... خدا به داد مردم برسد، تازه اوایل تاخت و تاز بیرحمانه در اتوبان 1400 هستیم.

کالای بعدی که به مانند دلار، دچار "قحطی مدیریت شده" و سپس رسما گران میشود، احتمالا همین شکر است.

خوب دوستان، به نظر قحطی "مدیریت شده" یعدی برای شکر و زمان آن نزدیک باشد.
تا زمانی که تدبیریها از نرخ نجومی ارز خود، حداقل کمی عقب نشینی نکنند، سیکلهای قجطی-گرانی کالاها و به همین بهانه بالا نگه داشتن نرخ ارز و مجداد دور بعدی کمبود و گرانی ادامه دارد.


 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 44380
آپدیت وبملت روزانه 97/12/05:

نهایتا وبملت با پشتوانه واگرایی مثبت تایم بالا (ماهانه - پست بالا) مسیر ادامه صعود در بازه کوتاه تا میان مدت را ضمن اصلاح حجمی در اکستنشن فیبوی زمانی %50 از دو کف ماژور قبلی خود انتخاب کرد (دایره های سبز). دو واگرایی مثبت و موفق ادامه دهنده (آبی) و بازگشتی (قرمز) روند سهم را تغییر دادند. البته عبور از 263 برای تثبیت تغییر روند مهم است وکماکان تارگتهای میان مدت (با پیش فرضهای بنیادین فعلی)، 290 و 360 با مقاومت 315 میتواند باشد:

1551584641732.png


مشاهده پیوست 43729
خوب دوستان به تدریج و به زودی قیمت پایانی وبملت توان عبور از نقطه مهم 263 تا 272 را پیدا میکند... این منطقه از پیک چند سال اخیر (292) بسیار مهم تر است و پس از آن باید نشست و لیدر 98 را تماشا کرد.

 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شنیده های رسیده از زنگان حاکی از افزایش سرمایه 230 درصدی از سود انباشته این شرکت میباشدوگفته میشود این مقدار در هیئت مدیره در حال بحث و به زودی به سازمان بورس ارسال میشود.
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب همه بازار و مخصوصا سهامداران بلند مدت گروه قند و شکر مطمئن هستند این صنعت با وجود جهش ماه قبل، بخش مهمی از مسیر رشد خود را هنوز نرفته اما چرا و چطور؟! ... خدمتتون عرض کردم از آنجایی که با یک الگوی بزرگ در بازه بلند مدت روبرو هستیم که قبلا هم تکرار شده برای همین میتوان بار دیگر انتظار تحقق همان الگو و تارگت را داشت و از همه مهم تر این که محاسبه حدودی تارگت حتما باید در مقیاس لگاریتمی محاسبه شود.
پس پیرو عرایض قبلی و تکمیل چارتهای بالا:


شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی ، 97/08/13:

نهایتا طبق انتظار قوس و دسته زیبای الگوی کاپ شاخص با رعایت تناسب جالب زمانی (زمان دسته برابر %30 قوس) تکمیل شد و رسیدن به تارگت از کندل سپتامبر 2018 آغاز شده است. تارگت نهایی برای این سوپر کاپ یا فنجان و دسته سوم عجیب به نظر میرسد اما با توجه به شرایط بنیادین و ثبات قیمتی در دسته ای یک ساله به شکل پرچم مستطیل (نفوذ همزمان و شدید قیمت/زمان)، میتواند حداقل حدود 25500 واحد برابر با فیبو اکسپنشن 100 از کف فنجان تا لبه و اعمال آن از انتهای دسته فنجان و در صورت مساعدت بنیادین تا 33300 واحد باشد.

از دید زمانی با توجه به اینکه تحقق تارگت دو فنجان و دسته داخلی قبلی به ترتیب در طول 3 و 5 ماه انجام شده، زمان رسیدن به این تارگت میتواند تا اواخر سال جاری و تا 8 کندل ماهانه باشد که حداقل 3 ماه آن سپری شده است:


باز هم تبریک فراوان به سهامداران گروه قند و شکر خصوصا سعامداران بلندمدتی که صبوری کرده و اسیر جابجاییهای بیهوده و گاها زیانساز نشدند.

* از دید فنجانهای و دسته های تو در تو و بسیار زیبا در چارت بلند مدت شاخص قند و شکر (پست بالا)، 25500 واحد که روزگاری نه چندان دور باور نکردنی به نظر میرسید، اولین تارگت یا حداقل تارگت در مقطع فعلی برای شاخص قند و شکر است. اما چنانکه قبلا عرض شد برای بازه های میان مدت تا بلند مدت اهداف بعدی شاخص گروه در سقف کانال صعودی بالایی (قرمز) در چارت پایین جستجو کنید (چارت و پست پایین) که به نظر حدود 55000 واحد در یک زمان منطقی و متناسب (4 ماه آینده) معقول باشد:

آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/12/12:

بالاخره اتفاق نادر تکنیکال برای گروه قند و شکر روی داد و سقف کانال صعودی آبی رو به بالا و با قدرت شکسته شد.

این اتفاق تاریخی به طور حتم پشتوانه قوی بنیادی دارد. از آنجاییکه هیچگونه اخطار واگرایی منفی بین قیمت و اندیکاتورهای متعارف آن دیده نمیشود و اندیکاتورهای حجمی نیز از کفهای جدید (واگرایی مثبت حجمی و زمانی) شروع به رشد کرده اند میتوان گفت از این پس شاخص گروه در فضایی کم مقاومت قرار گرفته و قادر است تا سقف کانال صعودی بالاتر (قرمز)، حدود 55000 واحد، و البته در طول زمانی متناسب (تا حدود 4 ماه)، رشد کند. بد نیست چشم انداز دیگر و تا اینجا معتبر را برای شاخص قند و شکر بروزرسانی کنیم:

شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی - 97.12.12.png


سلام و شب بخیر دوستان عزیز، امروز شاخص قند و شکر برای اولین بار در تاریخ خود وارد کانال بسیار بسیار مهم 17000 واحد شد. دلیل این اهمیت و حساسیت این مرز قبلا با هم مرور کرده ایم.

از دید شخصی بنده شاید نگاه چارت پست بالا بهترین دید کلان به گروه قند و شکر باشد. باید از این به بعد بسیار هشیار، سهامدار و مترصد افزودن در قیمتهای بهینه بود چرا که طبق انتظار و عرایض قبلی شاخص قند و شکر با نفوذ بیشتری روی مرز ورودی به یک فاز جدید است و تقریبا روی باند پرواز با ورود به کانال صعودی جدید قرار گرفته است.
میدانیم شکسته شدن کانالهای معتبر بلندمدت در جهت روند غالب (سقف کانال صعودی و کف کانال نزولی) ندرتا در بازارهای مالی اتفاق رخ میدهد و حتما نیاز به پشتوانه قوی بنیادی دارد. بنابراین بد نیست نگاهی به بروز شده چارت بلند مدت شاخص گروه (پست بالا) آن بیندازیم:


1551637743850.png


مشاهده پیوست 43229
 
آخرین ویرایش:

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;204111 گفت:
سلام و شب بخیر دوستان عزیز، امروز شاخص قند و شکر برای اولین بار در تاریخ خود وارد کانال بسیار بسیار مهم 17000 واحد شد. دلیل این اهمیت و حساسیت این مرز قبلا با هم مرور کرده ایم.
از دید شخصی بنده شاید نگاه چارت پست بالا بهترین دید کلان به گروه قند و شکر باشد. باید از این به بعد بسیار هشیار، سهامدار و مترصد افزودن در قیمتهای بهینه بود چرا که طبق انتظار و عرایض قبلی شاخص قند و شکر با نفوذ بیشتری روی مرز ورودی به یک فاز جدید است و تقریبا روی باند پرواز با ورود به کانال صعودی جدید قرار گرفته است. میدانیم شکسته شدن کانالهای معتبر بلندمدت در جهت روند غالب (سقف کانال صعودی و کف کانال نزولی) ندرتا در بازارهای مالی اتفاق رخ میدهد و حتما نیاز به پشتوانه قوی بنیادی دارد. بنابراین بد نیست نگاهی به بروز شده چارت بلند مدت شاخص گروه (پست بالا) آن بیندازیم:


آپدیت قشیر نمای بلند مدت (هفتگی و لگاریتمی) 97/12/14: درست مشابه و همزمان با شاخص قند و شکر (پست بالا)، قشیر نیز با فشار سنگین خرید از یک کانال صعودی (آبی) با نفوذ و سپس شکست سقف آن وارد کانال صعودی جدیدی (قرمز) شده است که بالاتر از تمام خطوط روند مقاومتی یا داخلی (سبز) ، منطقه ای باز برای حرکت و ماجراجویی است.

با توجه به واگرایی عظیم و موفق تایم ماهانه (پستهای پایین) که باعث این شکست در هفتگی شده است، اهداف قبلی و مورد انتظار برای سهم کماکان معتبر بوده و سقف کانال صعودی جدید در نقاط حدودی 630 و 810 با صرف زمان کافی (سیکلهای زمانی مشخص شده در چارت) در دسترس میباشد:Spinoza;201159 گفت:
** خوب دوستان در بازه بلندمدت و البته لگاریتمی، مسیر کلی برای قشیر و یک واگرایی مثبت و عظیم را در اواخر تابستان امسال با هم مرور کردیم و طبق انتظار جهش آن آغاز شد و پس از واکنش به مقاومت اشاره شده 360 (چارت پست بالا)، قیمت استراحت کافی در تایمهای پایین تر (روزانه و هفتگی) را کامل کرده است...
و حالا ادامه محتمل ماجرا شامل تارگت مورد انتظار 550 در سقف کانال صعودی و برای کندل ماهانه دسامبر 2018 و تارگت پس از آن را با هم بررسی میکنیم:
آپدیت قشیر ماهانه و لگاریتمی، 97/08/25:
1- با توجه به واگرایی مثبت، غول پیکر و کاملا موفق قیمت با تمام اسیلاتورهای مهم قیمت و خصوصا حجم (خط توزیع ای.دی و اسیلاتور مربوط به آن: چائیکین)، شاهد جهش قیمتی قابل توجهی در قشیر از دو ماه گذشته بودیم.
2- به پشتوانه این واگرایی بزرگ و موفق، سقف کانال صعودی آبی در حدود 550 تا 600 کاملا در دسترس بوده و جالب اینجاست قیمت پایه معامله بلوک مدیریتی %71 به درستی درهمین محدوده انتخاب شده است.

3- با توجه به اصلاح قیمتی تا رتریس فیبوی 50 تا %61.8 هدف کلاسیک سهم محدوده 800 تا 850 با صرف زمان کافی یعنی تا اواخر سال جاری (97) میباشد:

 

amir1975

Active Member
کاربر فعال
کقزوی - مرقام -بنیرو - خکار -فلوله -دسانکو -سصوفی -حریل.

یک سبد ایده ال در بهترین موقعیت خرید .

موفق باشید.
 

اشکان2010

Well-Known Member
کاربر فعال
وسدیدحدود 1700 تومنی (حدود 85 تومن بعدازافزایش سرمایه 1890 درصدی)اگه بدن فرصت بسیارعالیه برای خرید...
باشناورپایینی که داره وسدید80 تا 90 تومنی فعلی به احتمال بسیارزیاد بعدازافزایش سرمایه رشدبسیارعالی خواهدداشت...
امروزوشنبه اخرین فرصتهای خریدوسدیدقبل ازمجمع...
 

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
واچ امروز برای خرید وسدید - وتجارت - شپترو شفارا -
بازار داره برمی گرده احتمال جمع شدن سهام بنیادی بالاست
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
** توضیحات تکمیلی و چارت مربوط به پست بالا و هشدار رالی در کلیت بازار بورس با توجه بیشتر به نمادهای کوچک:

شاخص کل هموزن، هفتگی 97/11/26:

میانگینهای بازار تمایل به تکرار گذشته خود با اولویت باکسهای زمانی نزدیک تر را دارند. سیگنالهای قوی تکنیکال محاسباتی در بعد حجم و قیمت برای آغاز یک رالی جدید در کلیت بازار و با توجه بیشتر به نمادهای کوچک (به دلیل انحراف بین شاخص کل و شاخص کل هموزن)، در حال تکمیل است.
علاوه بر این شاهد هستیم چارت کلاسیک شاخص هموزن نیز بعد از واگرایی موفق اخیر و تغییر روند به صعودی (قرمز) ،
در حال تکرار جالب توجه باکس قیمت زمان (سبز) قبل از رالی تابستان امسال است. شاخص جریان نقدینگی نیز صعودی شده و پس از شکست سطح مهم 50 در حال تکمیل پولبک به آن است.
* با توجه به شواهد متعدد، رالی شارپ بازار بورس
طی 2 تا 4 هفته آینده میتواند آغاز شود:


مشاهده پیوست 42940
آپدیت شاخص کل هموزن هفتگی ، 97/12/21:

تکرار باکس قیمت/زمان 12 هفته ای و آمادگی شاخص کل هموزن برای رالی بعدی بازار، تقریبا پر شده است و این روزها با توجه به افزایش قابل ملاحظه ارزش کل معاملات بورس (بالای 600 میلیارد تومان در روز) میتوان منتظر جهش مجدد و انتخابی تر کلیت بازار با تمرکز بر سهام کوچک یا سهام بنیادی سودزا (به دلیل انحراف قابل توجه بین شاخص کل و شاخص کل هموزن) بود:

شاخص کل هموزن - 97.12.21.png
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
پولبک برای قشیر و قلرست در بعد قیمت برای به ترتیب در حدود 365 و 527 میتواند تمام شود، و فقط برای بازه کوتاه مدت کمی استراحت زمانی لازم است که آنهم بستگی به سرعت تخلیه حجمی دارد.

* این روزهای فرصتهای خرید خوبی در تمام گروه قند و شکر و خصوصا این دو نماد عقب افتاده از میانگین گروه است.

 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب معاملات پرحجم و با رنج بالا تا %5+ پتانسیلهای قمرو را نشان داد.
دوستان این سهم چراغ خاموش، بسیار خشک و صاحب دار فاصله زیادی تا ارزش واقعی خود دارد
و مسیر رشد را به مانند قپیرا و قهکمت میرود. %135 !! افزایش سرمایه ناگهانی از سود انباشته!!، بنیاد عالی و شفافیت نسبی سهم را نشان میدهد.


 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
* خوب دوستان در تایم یک ساعت شاخص قند و شکر شاهد واگراییهای مثبت و "ترکیبی" زیبایی هستیم که ادامه فشار خرید روی گروه قند و شکر و احتمال ادامه روند صعودی برای روزهای آینده را نشان میدهد:

1- واگرایی (قوی) بازگشتی +RD در تایم نزدیک بازه کوتاه مدت
2- واگرایی ادامه دهنده +HD در بازه میان مدت

نوع دیگر ترکیب که میتوانید در نظر بگیرید وقوع واگرایی موفق مثبت بین قیمت و هر دو گروه اسیلاتورهای مهم (بعد حجم و قیمت) است:

شاخص قند و شکر تایم یک ساعت - 97/12/26، 10:00 :

شاخص قند و شکر تایم یک ساعت - 97.12.26 - 10.00.png
 

navid35

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به درامد خوب بیمه ها در سال 98 و صورت های مالی خوبی که ارائه خواهند داد ورود به این گروه با توجه به قیمت سهام این گروه توصیه می شود
1552805776290.png

سهم کف قیمتی را طی می کند و اصلاح خوبی انجام شده
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
* دوستان از وکار غافل نشوید چرا که وضعیت تکنیکال بانک کارآفرین به طور خلاصه به ما میگوید این نماد از تحولات مثبت و شگرف گروه بانک بی بهره نیست و خصوصا برای ورود جدید به این گروه از بهترین گزینه هاست:

1- با 8 میلیارد سهم تقریبا عرضه ای نداشته و ندارد، 2- در روند صعودی فعلی با اصلاح قیمتی پایین (رتریس فیبوی %50) ، 3- اتمام اصلاح زمانی کافی قرار دارد و همچنین: 4- با واگراییهای مثبت و متعدد در تایم هفتگی حمایت میشود.

سیگنالهای تکنیکال محاسباتی در تایم روزانه سهم، آن را در آستانه یک رالی طولانی و قوی با اهدافی بالاتر از سقف سالهای اخیر (290) نشان میدهد. مقاومتهای مسیر محتمل برای ادامه روند صعودی، 195 و 286 است.

وکار هفتگی و لگاریتمی 97/10/16:

1552816128834.png


وقتی سهامداران یک نماد مثل وکار به ارزش دارایی خود واقف باشند و عرضه ها پایین باشد این واگراییهای مثبت عمیق در همه ابعاد (قیمت، حجم و زمان) شکل میگیرد و همینجاست که حوصله خریداران صبور هم نهایتا سر میره و رقابت پنهان در خرید، رالی را آغاز میکند...

طبق معمول بعد از یک مکث دو سه کندله (تایم روزانه) منتظر رالی بلند وکار باشید. محاسبات حجمی و امواج اخیر میگوید اخبار مهمی در بانک کارآفرین پنهان شده است.

خوب جهت یادآوری، امروز بانک کارآفرین (وکار) با وضعیت عالی تکنیکال در تمام تایم فریمها، در آخرین روزهای پایانی سال برای سهامداران خرد، فقط 35000 !! سهم عرضه داشت:

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=47996917271187218

احتمالا دوستان به جابجاییهای 50 تا 200 میلیون سهمی میلیونی بین حقوقیهای این سهم در دو سه هفته اخیر دقت کرده اند. با این حجم پایین عرضه در یک نماد 8.5 میلیارد سهمی، محدوده قیمتی بسیار مهم 201 تا 207 (برابر با پیک اخیر و خط روند نزولی "بلند مدت" تایم هفتگی و لگاریتمی - اشاره شده در چارت زیر) به راحتی شکسته خواهد شد:

آپدیت وکار هفتگی و لگاریتمی 97/12/26 : چند گواه تکنیکال کلاسیک و هم افزا: 1- واگراییهای مثبت و موفق در بعد قیمت 2- کاهش شدید حجم عرضه (واگراییهای مثبت و عمیق حجمی) 3- الگوی مثلث متقارن 4- واکنش مثبت به خط روند صعودی میان مدت (فلش سبز) سهم را در آستانه فرار از محدوده قیمتی پیک قبلی، کنجهای قیمتی اخیر و خط روند بلند مدت (201 تا 207) قرار داده است. بعد از این عبور محتمل، تکرار رفتار گذشته سهم، یعنی یک رالی کم حجم و 4 تا 8 هفته ای برای قیمت مورد انتظار است:

وکار هفتگی و لگاریتمی - 97.12.26.png
 
بالا