بهترین موقعیت خرید

siwan

Well-Known Member
کاربر فعال
پخش البرز
برید مطالباتش رو از دولت برسی کنید
لامصب میتونه چند صد درصد رشد کنه
ونیرو هم که مفت اندر مفته
 

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
سیمانیها از امروز استارت زدند و برای اکثر سهمهای این گروه صف خرید میلیونی چیده شد. استارت این گروه را جدی بگیرید .

سشرق ، کفرآور سجام سهگمت سغرب و..... یک رالی شارپ در انتظار سهمهای این گروه میباشد
 

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
(( بشهاب)) سهمی با سرمایه 16.2 میلیاردی که میتواند رشدی عجیب بکنه .تعرفه واردات لامپ بشدت افزایش یافته است و از این به بعد لامپ های چینی دیگه وارد نمیشه بخاطر تعرفه گمرکی بالا
 

NORSIST

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام دوستان
به جرات می توان گفت ارزشمندترین و بنیادی ترین سهم بازارشاراک است
من خیلی تحقیق کردم شاراک بین تمام پتروئی ها امتیازاتی دارد که دیگرسهم ها ندارن
1 - با توجه به سود پایان سال کمترین p/e دربین تمام سهامها
2 - تسریع در دادن سود پایان سال یعنی حداکثر تا یکماه بعد از مجمع سود پرداخت می شود .
3 - تقسیم سود بالا . طبق 7 سال گذشته شرکت بالای 95 درصد سود را بین سهامداران تقسیم می کند.
4- فروش 60 درصد محصول در داخل که طبق جدول زیر مشاهده می فرمایید که فروش عالی هم داشته و 40 درصد فروش خارجی (این یعنی اینکه در تحریمها آسیب آنچنانی به شرکت وارد نمی شود) البته اینو بگم که اکثر محصول صادراتی به عراق است و مشکلی به وجود نخواهد آورد.
5- طبق برآورد کارشناسان چون خوراک این شرکت نفتا است با پایین آمدن قیمت نفت سود شرکت افزایش می یابد و طبق برآورد به ازاء هر 5 دلار کاهش قیمت نفت 21 تومان سود شرکت افزایش میابد (نفت از بشکه ایی 80 دلار به زیر 55 دلار سقوط کرده ) بهرحال تا پایان سال می تواند سود شرکت افزایش بیشتری داشته باشد که این برآورد حدود 180تا 200تومان ارزیابی می شود .
6 - با توجه به اینکه درحال حاضرسود انباشته شرکت حدود 80 تومان است و سود پایان سال حدود 180تومان است اگر از قیمت سهم کم کنیم یعنی الان قیمت سهم چیزی حدود 210تومان است وبا پیش بینی سود سال آتی که حدود 200 تومان برآورد می شود درصورت نگهداری سهم تا پایان سال مالی 98 کل سهام خریداری شده رایگان خواهد شد
درکل بگم برای کسانی بسیار محتاط هستند سهم فوق العاده ایی است یعنی حتی از بانک هم مطمئن تر و سود آورتر و بسیار کم ریسک است
بنده خودم تک سهم شدم و پیشنهاد می کنم سهم را تا مجمع نگهداری کنید و سود سرشاری از این سهم ببرید
همگی پر سود باشید
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و شب بخیر خدمت همراهان صبور گروه قند و شکر که شاید این روزها کمی از رنج معاملاتی فعلی خسته یا کسل شده باشند، اما اوضاع گروه قند و شکر بسیار مساعد و طبق انتظار و مسیر صعودی بلند مدت پیش میرود:

خوب شاخص قند و شکر در حال اتمام استراحت و تجدید قوا برای رسیدن به تارگت ظاهرا عجیب 25000 واحد در قالب الگوی سوپرکاپ و هندل خود است (چارت پست بالا).

* کاملا طبیعی هم است اگر به زمان کافی و متناسب با زمان قوس و دسته خود (حداقل 8 ماه از ابتدای آغاز موج صعودی فعلی در اواخر تابستان 97)، نیاز داشته باشد. بنابر این خستگی فعلی عجیب نیست و با احتمال بالا جبران میشود که البته مثل همیشه برق آسا خواهد بود.

آپدیت شاخص قند و شکر ماهانه و لگاریتمی 97/10/08: معاملات و الگوی تحکیمی روی بام 14000 واحدی: بعد از به تارگت رسیدن الگوی زیبا و کلاسیک فنجان و دسته قبلی شاخص، شاهد تشکیل پرچم سه گوش همزمان با حمایت کاهش حجم معاملات و اخطار واگرایی مثبت مخفی هستیم که ادامه مسیر صعودی گروه قند و شکر را نوید میدهد:

مشاهده پیوست 39122

آپدیت شاخص قند و شکر، نمای بلندمدت در مقیاس لگاریتمی و تایم هفتگی ، 97/10/13:

روند صعودی و محکم شاخص قند و شکر در حدود 3.5 سال اخیر، سهامداران این گروه را با بازدهی کم ریسک ، پایدار و خیره کننده جمعی (از حداقل %200 تا %500) آنهم در شرایط رکود سنگین اقتصادی سالهای اخیر، برندگان سیاست صبر هوشمند و سهامداری تدافعی نشان میدهد: بازدهی بزرگی که بخش مهمی از آن هنوز باقیست.

اخیرا و در ادامه مسیر صعودی ، با تکرارکف سازی مطمئن و واگرایی مثبت مجدد، شاخص گروه در حال عبور از خطوط هشدار کانال صعودی آبی است که برای فعالان کوتاه مدت یا کم ریسک مرز حدود 18500 واحد را نشان میدهد.
با توجه به شرایط کلی بنیادی و تکنیکال گروه، احتمال شکست خط روند قرمز و رسیدن به تارگت بلند مدت و حداقلی
25500 واحد دور از انتظار نیست:


مشاهده پیوست 39542

شاخص قند و شکر هفتگی و لگاریتمی - 97.10.13.png
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;202087 گفت:
خوشبختانه واگرایی منفی در تایم هفتگی و ماهانه وجود ندارد و در روزانه نیز با ورود اسیلاتور مکدی به فاز منفی و بدون افت قیمت قابل توجه، سهم در حال استراحت و تجدید قوای مناسبی است. در مجموع با توجه به شرایط بنیادی گروه، اخبار داخلی و شرایط تکنیکا ل قشیر با خیال راحت در این نماد میتوان سهامداری کرد:

قشیر روزانه و لگاریتمی 97/09/11:قشیر همچنان در بهترین مسیر ممکن تکنیکال است (با توجه به معاملات هفته های اخیر) که برای سهم در حال ساخت پرچم تحکیمی و واگرایی مثبت در تایم روزانه و هفتگی است:
پس از صعود با حجم بالا، کف سازی و استراحت زمانی بالای فیبوی انبساطی %50 (320) و کاهش حجم و تخلیه فروشندگان بالقوه
با این روند،
موج بعدی صعودی از همین حوالی و حداکثر حدود 10 تا 15 روز کاری آینده شروع خواهد شد که این بار شانس بیشتری برای شکست باند مقاومتی 361 تا 372 را خواهد داشت.


آپدیت قشیر روزانه و لگاریتمی 97/09/18:
ادامه ایستایی قیمت با 13 کندل روزانه روی
فیبو اکسپنشن %50 از ماژورهای اخیر (320) ،
همراه با : 1- ورود اسیلاتور مکدی به فاز منفی، 2- کاهش حجم و 3- تشکیل پرچم تحکیمی مثلث /
* شرایط در تایم هفتگی نیز مشابه است:


آپدیت قشیر روزانه و لگاریتمی 97/10/14:

از دید پرایس اکشن: - افزایش شیب صعود قیمت (مقایسه خط روند 2 و 3) ،
- لمس نشدن مجدد کف کنج صعودی اولیه (خط 2) و
- نفوذ/شکست خط روند نزولی 1 (ضلع بالای هر دو کنج صعودی) و خط روند داخلی 4 ،


که پس از واگرایی مثبت قیمت با اندیکاتورهای مهم حجمی و سیگنال مثبت اسیلاتور مکدی (اندیکاتور قیمت) و در نزدیکی فیبوی 100 زمانی از سیکل قبلی روند صعودی رخ داده، نزدیک بودن فرار مجدد قشیر، شکست مقاومت 360 و ورود به کانال 400 برای این سهم را نشان میدهد:


قشیر روزانه و لگاریتمی - 97.10.13.png
 

پیوست ها

NORSIST

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاراک بخرید سهم فوق العاده خوبی است p/e=2/8 طبق روال ۷ سال گذشته بالای ۹۵ درصد سودش رو تقسیم میکنه اگه ۲۰۰ تومن سود سازی کنه ۱۹۰ تقسیم میکنه ، یعنی از بانک بهتره ، بنده خودم تک سهم شدم به قصد مجمع . تحریم هم تاثیری روی شرکت ندارد چون ۶۰ درصد محصول فروش داخلی داره و مابقی به صورت زمینی به عراق و افغانستان است . امتیاز قابل توجه شاراک نسبت به بقیه پتروشیمی ها این است که پتروشیمی های دیگر به صورت عمده و با کشتی به کل آسیا محصولشون رو میفروشن که هم کشتی ها تحریم شده و هم شرق آسیا خرید را تحریم کرده .... اگر توجه کرده باشید تولید و فروش آذر ماه رکورد زد و فروش بیشتر از ماههای قبل بود ... خرید این سهم حتی از بانک مطمئن تر است
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
Spinoza;201634 گفت:
سلام و روزبخیر دوستان، همانطور که قبلا خدمتتون تاکید کردم، باور تغییر یک روند نزولی بلند مدت (به ویژه در سهام ظاهرا زیانده بانکی که تا چند ماه پیش همه و بدون شک برای خرید، آنها را بدترین گزینه میدانستند) و پس از آن شروع یک روند صعودی با این قدرت، برای بیشتر بازار نیاز به زمان کافی دارد. چون به طور ساده در ابتدای راه هنوز اخبار بنیادین پشت واگراییها و روند پس از ان، کماکان پنهان است و طبیعتا از دید اکثریت سفته بازی به نظر میرسد. اما پس از مدتی که که قیمتها عقب نشینی مهمی نکرد و اخبار مربوطه به تدریخ عیان شد بازار بهتر با آن کنار میآید.

** تحول بنیاد ین گروه بانک (کاهش شدید ارزش ریال) تکراری و بسیار بزرگ است اما این بار بانکها به طور مضاعف و علاوه بر کاهش ارزش پول (دقیقا به مانند صرافها و واردکنندگان رانت دار)، حجم بزرگی ارز از خزانه کشور به جیب زده اند. از دید شخصی بنده، با اینکه ببیشتر نمادهای این گروه از کف چند سال اخیر، 2 تا 3 برابر شده اند،
هنوز بازار به باور نرسیده و سمت این گروه نیامده!! اما زمان آن نزدیک است و جهش اصلی را آن زمان خواهیم دید.

پول هوشمند (smart money) مشخصا بارگیری خود در گروه بانکی را آغاز کرده و به زودی درصد آن بیشتر هم میشود. پول گروهی یا گله ای (herd/crowd money) نیز تا قبل از پایان سال جاری در حجم بسیار بالا و غیر قابل باور اضافه میشود.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان به عنوان معامله گر یا سرمایه گذار، همیشه روی طرف برنده شرط ببندید:
چون همانطور که قبلا مفصل صحبت کردیم، بانکها بازنده هیچ بحران اقتصادی یا حتی سیاسی نبوده و نیستند
چون اساسا بیشتر بحرانهای اقتصادی را خود طراحی و آغاز میکنند یا حداقل با سلاح بی پایان خلق پول بر آن مسلط شده و آن را به نفع خود مدیریت میکنند.

* از این روزهای خرید راحت و با قیمت بهینه حداکثر استفاده را ببرید. چرا که علاوه بر ثبات قیمت و تقاضای مشهود در بالای پیکهای ما قبل آخر نمادهای بانکی و واگرایی مثبت تایم هفتگی (تثبیت روند صعودی)، از دید سیستم معاملاتی ایچیموکو، ابر بسیار ضخیم و صعودی زیر کندلهای روزانه شاخص بانک افتاده است که این به معنای کف حمایتی بسیار مستحکم برای محدوده های جدید قیمتی است:


-----------------------------------------
شاخص گروه بانک روزانه،
98/09/05:

1- اصلاح ناچیز قیمتی بعد از صعود اخیر و با وجود گذشت زمان کافی پس از آن (واگرایی مثبت و هوشمند زمانی - STD)، روشن است.
2- بعد ازاخطار واگرایی تایم هفتگی در چارت شاخص و بیشتر نمادهای بانکی، اندیکاتورهای حجمی و قیمتی با شاخص در تایم روزانه نیز اخطار واگرایی مثبت مخفی (+HD) داده اند.
3- روند صعودی و قله های قیمتی فتح شده، تثبیت شده نیز به نظر میرسند، چرا که غیر از گواههای دیگر، ابر ایچیموکو به شکل صعودی و ضخیم (اسپن آ.)
در حال حمایت از کندلهای روزانه است تا فیبوی زمانی 100 پر شود.
4- با توجه به تعدد شواهد تکنیکال، تا زمان تکمیل اصلاح زمانی و حجمی (احتمالا حدود هفت کندل روزانه آتی) تمام گروه در فرصت خرید با قیمت بهینه به نظر میرسد:

بله، بالاخره یک واقعیت بزرگ، تلخ و غیر قابل انکار (کاهش شدید ارزش ریال و بی پروایی دولت دوم روحانی در رسمی کردن و گسترش نرخ بالای ارز) از منافذ مختلف درز میکند و مثل همیشه در تاریخ اقتصاد، برنده اصلی این تحول یا بحران بزرگ (خلق پول و کاهش ارزش آن) بانکهای غارتگر هستند،..

* منتظر هجوم شدیدتر بازار به سهام بانکی باشید:


https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/10/14/1914418/اختصاصی-تایید-نرخ-تسعیر-8-هزار-تومانی-ارز-شرکت-نفت-انتفاع-65-شرکت-دولتی-از-منابع-بودجه

http://www.baeghtesad.com/بخش-بورس-3/35946-بودجه-یارانه-ها-در-سال-از-زبان-سخنگوی-بودجه-افزایش-درصدی-نسبت-به-سال-گذشته

... رشد 50 درصدی بودجه شرکتهای دولتی در مقابل رشد 8 درصدی بودجه دولت سوالات متعددی در بین افکار عمومی ایجاد کرده است. مژگان خانلو سخنگوی ستاد بودجه معتقد است، رشد بودجه شرکت‌های دولتی، بانکها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت از 8،391 هزار میلیارد ریال به 12،747 هزار میلیارد ریال ناشی از تأثیر مستقیم افزایش نرخ تسعیر ارز از 35،000 ریال به 80،000 ریال،(1711 هزار میلیارد ریال ) است...


آ
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کاملا طبیعی به راه خود ادامه میدهد.تمام اخبار منفی در بازار پیشخور شده است و خیلی از سهمها افت بالایی داشته اند و اکثرا به کف قیمتی رسیده و آماده رشد شارپ میباشند و دیگر به دلیل سیاست های مالی بانک مرکزی مبنی بر نحوه محاسبه سود سپرده ها بصورت سالیانه می باشد که باعث شده خیلی از سرمایه از بانک ها خروج و به سمت بازار سرمایه شیفت کنند. آینده بازار بورس کاملا روشن میباشد.


پول و سرمایه هیچوقت از بازار خارج نمیشود بلکه همیشه در حال جابجایی از یک گروه به گروه دیگر که مستعد تر هستند میاشند.پس بگردین به دنبال گروهها و سهمهای مستعد.


بزودی سهمی زیر ۱۰۰۰ تومان در بازار نخواهیم داشت. خیلی از شرکتهای بازار افزایش سرمایه و تعدیل عالی پیش رو خواهند داشت. سهمهای کوچک با شناور پایین همچون سیمانیها را زیر نظر داشته باشید


 

یا حسین

Well-Known Member
کاربر فعال
خبر آمد خبری ر راه هست

افزایش سرمایه 830 درصدی ثاصفا. بیجهت نبود این سهم را در این مدت بازار با قدرت جمع میکرد .
 

Guilty

Active Member
کاربر فعال
تریدرمن های معروف بازار سرمایه ،چند روز است که نوید #بکام 5000تومانی رو در کوتاه مدت می دن ،
 

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بحث حذف ۴ تا صفر از پول ملی جدی تر از همه در حال پیگیری هست. قراره هر ۱۰ هزار ریال بشه یک تومان، و هر تومان معادل ۱۰۰ ریال جدید باشه. با این تفاسیر قیمت بعضی از سهم ها خنده دارتر از گذشته میشه. مثلا شپترو و ثنوسا که حداقل افزایش سرمایه هایی به ترتیب برابر ۵۵۰ درصد و ۲۶۶ درصد دارن، بعد از تغییر واحد پولی قیمتشون کم تر از ۷ ریال جدید میشه:)))
 

siroos 74

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#سیروس_احمدی @ahmadi_sirous
اولین #آموزش به یک سرباز حفظ جان اوست
و اولین اولویت برای یک #معامله_گر حفظ سرمایه اش
@ahmadi_sirous
 

Spinoza

Well-Known Member
کاربر فعال
* دوستان از وکار غافل نشوید چرا که وضعیت تکنیکال بانک کارآفرین به طور خلاصه به ما میگوید این نماد از تحولات مثبت و شگرف گروه بانک بی بهره نیست و خصوصا برای ورود جدید به این گروه از بهترین گزینه هاست:

1- با 8 میلیارد سهم تقریبا عرضه ای نداشته و ندارد، 2- در روند صعودی فعلی با اصلاح قیمتی پایین (رتریس فیبوی %50) ، 3- اتمام اصلاح زمانی کافی قرار دارد و همچنین: 4- با واگراییهای مثبت و متعدد در تایم هفتگی حمایت میشود.

سیگنالهای تکنیکال محاسباتی در تایم روزانه سهم، آن را در آستانه یک رالی طولانی و قوی با اهدافی بالاتر از سقف سالهای اخیر (290) نشان میدهد. مقاومتهای مسیر محتمل برای ادامه روند صعودی، 195 و 286 است.

وکار هفتگی و لگاریتمی 97/10/16:

مشاهده پیوست 39836

وکار هفتگی و لگاریتمی - 97.10.17.png
 
بالا