بهترين پيشنهاد براي خريد

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
پارس،____ این سهم طلایی و بابنیاد در کف کانال صعودی می باشد و واگرایی منفی مخفی دارد و الگوی AB=CD را تشکیل داده است در هدف اول ۴۶۰۰ تومان و در هدف دوم ۵۲۰۰ تومان را تاچ می کند +++++++++++
 

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کاملا مستعد رشد می باشد. خیلی از شرکتها به واسطه نرخ ارز حتی با در نظر گرفتن دلار 7 هزار تومانی تعدیلهای عالی پیش رو دارند.
جو منفی و ملتهب تحریمها کاملا تمام شده
سرمایه ها از ارز خارج و به سمت بورس روانه شده. و تزریق نقدینگی سنگین به بازار کاملا مشهود است
قیمت خیلی از سهمها افت وحشتناکی داشته و به کف قیمتی رسیده اند و آماده برگشت

با توجه به نقدینگی سنگینی که وارد بازار شده مدیریت سازمان بورس نقش اساسی در کنترل بازار دارد چون این نقدینگی با قدرتی که دارد میتواند جهت بازار را حتی بدون دلیل و بواسطه یک خبر جعلی تغییر دهد . مدیریت سازمان بورس باید به نحوی باشد که ازچند سهم شاخص ساز و اصلی بازار با هماهنگی حقوقی ها حمایت کند. حقوقی ها باید همیشه در صفر تابلو خریدار سهمها باشند و به موقع و بجا ورود کنند و از ریزش ناگهانی سهمهای شاخص ساز جلوگیری کنند.

یک راهکار بسیار ساده و قابل انجام میباشد و هر حقوقی که در این مورد تخلف انجام دهد مورد پیگرد قانونی قرار گیرد . حمایت حقوقی ها از سهمهای شاخص ساز بهترین و مهمترین راه تعادل و پویایی بازار است .
 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وکادو افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت تکادو اومده روی کدال ، برید ببینید و حالشو ببرید موقع پرواز این سهم طلایی و هلدینگ ذغال‌سنگی شده است در ضمن افزایش قیمت ذغال‌سنگ را هم مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در مجمع شرکت اعلام کرد که هفته اول آذر اعلام می گردد ++++++++++ تمام سهام شرکت های ذغال‌سنگی مثل #کشرق #کپرور#کطبس هفته آینده پرواز می کنند و صف خرید می باشند.
 

raoufi

Well-Known Member
کاربر فعال
فوری
....
...
..
.

قندی و خودرویی و لاستیکی و ساختمانی و غذایی و بیمه و بانکی وبعضی از دارویی ها و برقی ها ودامپروری و لوازم خانگی و آی تی ها وکاغذی فقط دور مدار اینا صحبت کنید البته خبرهای خوبی از فنوال هم شنیدم
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
علاقه‌مندی خارجی‌ها برای خرید نفت از بورس/گواهی صرفه‌جویی انرژی به کجا رسید؟

مدیر عامل بورس انرژی از افزایش علاقه شرکت‌های خصوصی خارجی برای دریافت کد معاملاتی و خرید نفت خام از بورس خبر داد.

سید علی حسینی، مدیر عامل بورس انرژی در گفت و گو با خبرنگار بورس،بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح فرآیند عرضه نفت در بورس انرژی اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون موفقیت ثبت دو مرحله فروش نفت خام سبک در بورس انرژی را پس از گذشت 16 سال تلاش در این زمینه، به ثبت رسانده ایم و در تلاش برای ادامه همکاری های خود با شرکت ملی نفت ایران هستیم.طی سال های گذشته سازمان ها و مراجع ذیربط بسیاری برای رفع مشکلات تلاش کردند و هم اکنون شاهد فروش 280 هزار بشکه در مرحله اول و فروش 700 هزار بشکه در مرحله دوم بوده ایم.

علاقه شرکت های خارجی برای خرید نفت ایران از بورس انرژی
وی در ادامه گفت: اتفاق بسیار خوبی که این روزها شاهد آن هستیم، افزایش رغبت سرمایه گذاران خارجی برای حضور در بورس انرژی بویژه خرید نفت خام است، در چند هفته گذشته تعداد زیادی از شرکت های خصوصی بین المللی برای خرید نفت خام ایران پیشنهادات و علاقه مندی خود را ابراز کرده اند.

حسینی با اشاره به استقبال قابل توجه شرکت های خصوصی خارجی در زمینه نفت و گاز بیان کرد: با توجه به شرایط مطرح شده در بورس انرژی تعدادی از این سرمایه گذاران در حال ارائه مدارک و هماهنگی دریافت کد معاملاتی در بورس انرژی هستند.

وی تاکید کرد: احتمال تداوم عرضه نفت در نوبت های بعدی بسیار بالاست زیرا تمام زیر ساخت های بورس انرژی تعریف شده و آماده است. تمام این سال ها دستگاه های مربوط از جمله بورس انرژی برای رفع برخی تنگناهای موجود در ادوار گذشته به مطالعات و بررسی ها جدی پرداخته اند که با توجه به فراخوان های دوره های گذشته این ظرفیت در شرکت ملی نفت ایران نیز مشاهده می شود.

حسینی تصریح کرد: چهارشنبه مورخ 30 آبان ماه دو محموله 44 هزار تنی LPG در سبد معاملاتی بورس انرژی بفروش رسید که به عنوان دستاورد درخشانی می توان از آن نام برد.

وی با بیان اینکه عرضه میعانات نفتی در بورس انرژی از سال93 و بصورت آزمایشی از پالایشگاه های کوچک و سپس مشتریان بزرگ آغاز شد،افزود:متاسفانه این روند با تصمیموزارت نفت متوقف شد.سازمان بورس و اوراق بهادار و بورس انرژی همواره در جهت حمایت از تولید ملی و وزارت نفت آماده همکاری و عرضه گاز به پالایشگاه هاست.البته پالایشگاه های بزرگ که مالکیت داخلی دارند باید پیگیر جدی در این باره داشته باشند.

مدیر بورس انرژی با اشاره به گستردگی معاملات در بورس انرژی تشریح کرد: بازار سرمایه انرژی کشور این روزها شاهد معاملات مثبتی در احجام کوچک و بزرگ است که این کالاها تنها شامل نفت نیست بلکه انواع هیدروکربن ها،برق و سایر انرژی های مورد مصرف را هم شامل می شود.

گواهی صرفه جویی انرژی به کجا رسید؟
وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا گواهی صرفه جویی انرژی صادر شده است؟ گفت:هم اکنون با وزارت نیرو، در حال برقراری ارتباط برای صدور گواهی با نام گواهی ظرفیت هستیم، این اوراق به تصویب کمیته فقهی بورس انرژی رسیده و خطوط اجرایی آن نیز معین شده است که امیدواریم تا پایان سال اولین مرحله صدور اوراق گواهی ظرفیت را شاهد باشیم.

حسینی بیان کرد: همواره برای صدور گواهی ها به یک موضوع تاکید داشته و داریم که نهاد مورد نظر، باید همکاری و همیاری خود را تا صدور گواهی قطع نکند تا ما بتوانیم با دقت و تخصص کافی به صدور اوراق بپردازیم.

مدیر عامل بورس انرژی در پایان با تاکید بر واقعی سازی قیمت در بورس انرژی بیان کرد: یکی از ظرفیت های بسیار جذاب و هیجان انگیز در بورس، واقعی سازی قیمت کالاها در تابلوی عرضه است.

انتهای پیام
 

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان فریب شاخص منفی را نخورد.
شاخص منفی بعضی سهمهای شاخص ساز باعث شده که دیگر سهمهای مستعد بازار مفت خرید فروش بشن.
این را توجه داشته باید خیلی از شرکتها کوچک تولیدی با توجه به افزایش قیمت دلار و کم شدن اجناس خارجی و مقرون به صرفه نبودن واردات محصولات مشابه بخاطر بالا رفتن قیمت دلار (حتی با دلار ۷ هزار تومان ) که نسبت به سال قبل ۲۰۰درصد رشد داشته رونق محصولات و شرکتهای تولیدی داخلی را به همراه خواهد داشت.نمونه ای از این شرکت بالاس میباشد که سفارشهای داخلی بالاس شدیدا افزایش یافته.
بالاس بزودی تعدیل سنگین ارائه خواهد کرد.گروه دیگر نیز قندی ها هستند که شدیدا مورد توجه بازار می باشند .

بزودی کف قیمتی خیلی از سهمها ۱۰۰۰ تومان خواهد شد.
خیلی از سهمهای بازار مستعد رشد و صعود میباشند. بر اساس رنگ شاخص هیچوقت خرید فروش نکنید که بیشترین ضرر را خواهید کرد.
 

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام خدمت دوستان و سروران نمادهای زیر بررسی شوند.


گروه خودرو-----------مادیران----------------- وسالت------------------آذریت
 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
فاذر واگرایی مثبت داده نزدیک 240 نقدینگی دارید اضافه کنید
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی به ریاست دکتر روحانی

جهت گیری ها و شاخص های کلان بودجه ۹۸ تصویب شد
ارائه نقشه راه و برنامه کلی اصلاح ساختار بودجه عمومی در افق ۹۸-۹۹
راهکارهای وزارت نفت در زمینه عرضه گسترده تر نفت در بورس انرژی تصویب شد. /ایران
@eghtesadonline
 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمودار سهم کقزوی الگوی کلاسیک مثلث را تکمیل کرده است و در گام اول تا تارگت ۲۶۸ صعود می کند و بعد از آن هم مقاومت ۳۱۵ را درپیش رو دارد ( قیمت الان این سهم ۱۶۵ می باشد ۲۸ آذر )
Screenshot_20181218-235859.jpg
 

m_bahari

Active Member
کاربر فعال
یه اکانت 100 روزه ویژه بورس 24 به مبلغ 763 هزار تومان خریده ام. اگه کسی علاقه داره لطفا اعلام فرمایند.
 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تابا سهمی کوچک که ارزش کل سهم ۳۴ میلیارد تومان است با ۶۲ میلیون تعداد سهم ، و یک سهم بسیار چابک و حرکات تند و تیز و صعود های شارپ ، در حال حاضر هم قراردادهای خوبی با فولاد مبارکه بسته و نمودار الان سهم هم الگوی کلاسیک مثلث را تکمیل کرده است و در گام اول تا تارگت ۸۲۴ صعود می کند و بعد از آن هم مقاومت ۱۰۱۳ را درپیش رو دارد ( قیمت الان این سهم ۵۵۶ می باشد ۲ دی )
IMG_۲۰۱۸۱۲۲۳_۱۴۰۲۱۸.jpg
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
خارجی‌ها خواستار خرید نفت ایران از بورس شدند

مدیرعامل بورس انرژی:
برخی کشورها از طریق سفارتخانه ها دنبال کسب اطلاعات درباره خرید نفت از بورس بوده اند، شماری از شرکت های خارجی نیز به طور مستقیم برای رایزنی در این باره مراجعه و حتی کد معاملاتی نیز اخذ کرده اند.
bit.ly/2rTCl8V
اقتصادنیوز
****/joinchat/AAAAADvEktaWOJ0eLF4I-Q
 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به اینکه این قیمت دیگه کف کف این سهم دیگه این سهم ( وسین ) تو این قیمت ها خشک خشکه و سهامدارانش هم می دونند از لحاظ تکنیکالی و بنیادی ارزش این سهم خیلی بالاتر از این قیمت ها است لذا کسی به کمتر از این قیمت ها فروشنده نیست برای داشتن این سهم باید خریداران محترم قیمت پیشنهادی خودشان را با فروشنده ها مچ کنند در ضمن با توجه به اصلاح سنگینش در این سه ماه اخیر مثل فنر فشرده شده می باشد و یک کله تا ۲۶۳ تومان می‌ره بالا
Screenshot_20181223-174821.jpg
 

توکلت علی الله

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان عزیز ، سهم ( ثنور ) ، این سهم طلایی مثل فنر فشرده شده است و الگوی مثلث را تشکیل داده است و از فردا استارت صعود را می زند و حالا حالا ها 10+ روزانه می خوره و صعود شارپی در پیش داره و برای جبران اصلاح سنگینش در دو ماه قبل بایستی حداقل هفت هشت تا از این مثبت 10+ روزانه ها رو بخوره اگر دنبال سود ۱۰۰ درصدی کوتاه مدتی هستید طبق نمودارش از ۱۳۰ تومان یه کله با صعود شارپی به ۲۲۷ تومان می رسه +++
Screenshot_20181225-122504.jpg
 
بالا