بهترين پيشنهاد براي خريد

rastgo

Well-Known Member
کاربر فعال
خداحافظی با بورس

دوستان خداحافظ من که خارج شدم
 

یا حسین

Well-Known Member
کاربر فعال
مطمن باشید فردا بازار کاملا جمع میشه . کاهش نرخ دلار به نفع چرخه اقتصاد و تولید و شناسایی سود برای شرکتهای تولیدی و در نهایت به نفع بازار بورس خواهد بود.
پالایشیها و بانک ها فردا مجددا صف خرید خواهند شد . کافیه یک حقوقی شروع به رنج مثبت بکنه در یکی دوتا سهم بزرگ کل بازار به دنبال آن صعودی میشود . بازار حداقل در میانمدت تا ۲۰۰ درصد جای رشد دارد . مطمن باشید در اینده نزدیک کف قیمتی خیلی از سهمها ۱۰۰۰ تومان میشود.
 

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اعتماد سهامداران کلان به بازار در حال برگشتن میباشد. سهمها کم کم از اصلاح خارج شده و مجددا وارد فاز صعودی میشوند.
از چهارشنبه بازار حالت متعادل را پیدا دکرد. خیلی سهمها که پتانسیل بالا دارند صف خرید و خیلی ها منفی بودند و بنوعی سهمها دارن راه خودشان را از هم جدا میکنند .
روند طبیعی بازار نیز همین هستش نباید توقع داشته باشیم کل بازار صف خرید باشد چون در این صورت حباب ایجاد میشود.

معاملات چهارشنبه بسیار امیدوار کننده بود و نوید این را میدهد که از فردا اکثر سهمهای بازار که اصلاح سنگین داشتند جمع شوند و روال طبیعی خود را طی کنند. احتمالا صف فروش چندانی در بازار نباشد بجز چند سهم معدود که هنوز جای اصلاح دارند. بانکی ها جز گروههای مستعد بازار هستند و احتمالا از فردا مجددا مثبت شوند .اکثر شرکتهای بورسی گزارشهای عالی خواهند داشت

زمانیکه بازار لیدر خاصی ندارد سهمهای کوچک و البته بازار پایه مورد توجه قرار میگیرد. چهارشنبه خیلی از سهمهای کوچک جمع شدند و حتی صف خریدشان چیده شد.چون سهمهای بازار پایه افت سنگینی داشتند در این مدت انتظار میره از فردا تک تک پایه ب ها جمع شوند و حتی صف خریدشان چیده شود .

این بازار اگر حمایت حقوقی ها را در پی داشته باشند شک نکنید در همین هفته شاخص 200 هزار را میشکند.
یک توصیه و راهکار برای سازمان میتونه این باشه که سازمان باید حقوقی ها را مجاب کند اگر نمیخواهند در بالا بخرند حداقل برای جلوگیری از ریزش بازار اردر های خرید سنگین در قیمت پایین بچینند تا به راحتی فشار فروش را کنترل کنند. حمایت از سهمهای شاخص ساز نیز میتونه کمک بسیاری به بازار باشد.
با خارج شدن ازشوک شایعه دلار 7 تومانی و رسیدن به واقعیت اینکه کف دلار زیر 11 تومان نخواهد شد از فردا منتظر جمع شدن سهمهای بازار و وارد فاز صعودی شدن آنها باشید . هفته ای مثبت پیش روی بازار خواهد بود
 

یا حسین

Well-Known Member
کاربر فعال
با ورود قوه قضاییه به تخلفات حقوقی ها از امروز استارت دوباره بازار زده شد.

خیلی زود منفی ها جبران میشود .

سهمهای کوچک و بازار پایه مستعدترین گروه برای رشد هستند.

نطرین امروز با قدرت صف خرید شد .

نسبت خریدار و فروشنده کاملا مشخصه که نطرین رو دارن جمع میکنن . این سهم کوچک با شناور اندک با این پولی که وارد سهم شده مطمنا یک رشد شارپ پیش رو خواهدداشت.
 

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ثنوسا به زودی راه ثتوسا رو خواهد رفت... اگر ثتوسا قیمتش امروز به حوالی ۱۰۰۰ رسیده، ثنوسا باید الان قیمتش ۲۰۰۰ تومن باشه. اخبار خوبی از ثنوسا به گوش خواهد رسید. بماند به یادگار. سال دیگه این همین وقت این پست رو بالا میاریم. (۲۳ مهر ۹۷-امروز تا ۲۲۱ تومان هم ثنوسا رو دادند!)
 

Aminee

Well-Known Member
کاربر فعال
فبیرا با افزایش سرمایه 2150 درصدی در بدترین شرایط بازار هم محدوده 1200 مفاومت کرد بیشتر از یکماه از ارسال اظهار نظر حسابرس مبنی برانجام افزایش سرمایش میگذره که هر ان ممکنه مدارک و مستنداتش روکدال بشینه
در حال حاضر با احتساب قیمت 1400 تومانی تعدیل شده سهم میشه 62 تومان که البته بعد از تصویب افزایش سرمایه و قبل از ازاد شدن سهام جایزه قیمت میتونه حداقل تا محدوده 300 تومان رشد کنه
با توجه به رشد نمادهایی همچون لکما و کقزوی با سرمایه بالا فبیرا هم بعد از ثبت افزایش سرمایه و ازاد شدن سهام جایزه میتونه تو محدوده 120 تومان متعادل بشه که از همینجا سود 100 درصدی بهمراه خواهد داشت.
این یک نظر شخصیست و هیچ توصیه ای بخرید یا فروش نیست

 

Msnh

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ولانا قابل بررسی
تارگت ۸۳۰ و ۱۲۴۰ رو‌ دنبال میکنه
@M_payar
 

اشی مشی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خزر خمحرکه از گروه قطعه سازها
لخزر لبوتان از گروه لوازم خانگی
صعود بلندی خواهند داشت
 

شامخ

Well-Known Member
کاربر فعال
این کی بود رمپنا رنج زد تا زیر 500. البته خرید خوبی بود
 

ذوب لیدر

Active Member
کاربر فعال
2 سال پیش ذوب زیر 100 تومان را لیدر آینده بازار معرفی کردم،

وا اکنون لیدر جدید بازار خزامیا زیر 100 تومان است ...
 

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
تپکو امروز عالی عمل کرد. از فردا شاهد صف خرید میلیونی تپکو با کمترین عرضه خواهید بود

تا ساعت 10 صبح تمام عرضه ها را بازار بلعید.و صف خریدش را چیدند بدون هیچ عرضه ای.
جابجایی سهامدار کلی انجام شد و ورود نقدینگی تازه نفس به سهم را شاهد بودیم. یک فروشنده کلی خالی و یک خریدار پر قدرت ورود .

از فردا صف خرید تپکو میلیونی خواهد بود. تپکو 500 تومانی بزودی .............
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
الگوی بورس نفت دبی برای ایران

آغاز به کار بورس نفت یا همان عرضه صادراتی نفت خام در بورس انرژی اولین تجربه از نوع خود است و با توجه به نبود تجربه‌های جایگزین، بررسی جوانب مختلف، اولویت‌ها، مزیت‌ها و راهکارها می‌تواند به موفقیت این بازار کمک شایان توجهی کند.

یکی از تجربه‌های موفق بورس کالایی دبی موسوم به DME است که در این بازار نفت خام به‌صورت نقدی و آتی مورد معامله قرار می‌گیرد بنابراین می‌توان با کمک رویکردهای معاملاتی در این بازار مهم میانبرهای جدیدی برای بورس انرژی ایران تعریف کرد. در ادامه این گزارش می خوانید:

بورس دبی، بورس پیشروی آسیایی
مکانیزم فعالیت بورس دبی
کلیدهای موفقیت بورس دبی
اروپا و ظرفیت‌های نفتی جدید
ورود به بورس نفت با حداکثر قدرت.

کانال رسمی روزنامه دنیای اقتصاد
@den_ir

https://www.donya-e-eqtesad.com/fa/tiny/news-3454740
 

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
از امروز استارت واقعی و شارپ شاخص زده شد.

اکثر سهمهای بازار افت وحشتناکی کرده و در کف قیمتی خود قرار دارند و بنوعی ظرفیت منفی خوردن را دیگر ندارند ، همزمان شدن افت شرکتها با اتمام جو احساسی و سنگین تحریمهای 13 آبان که منفیهایش را از قبل پیشخور کرده و خلاص شدن بازار سرمایه از این جو احساسی، بورس را آماده یک رشد مثبت و صعودی قوی و متوالی کرده. اکثر کارشناسای بازار سرمایه نیز همین پیشیبینی را کرده بودند که بعد از 13 آبان بازار بورس رشد خود را شروع میکند .

اکثر سهمهای بازار از فردا صعودی و در بالاترین درصد معامله خواهند شد ولیکن استارت اصلی بازار با صفهای خرید میلیونی و کمترین عرضه از شنبه خواهد بود. مطمن باشید هفته پیش رو کاملا دل سهامداران را شاد میکند

عرضه اولیه پتروشیمی نیز جان تازه ای به سهمهای نفتی خواهد داد.
 
بالا