بميلا ( توسعه بازرگانی آهن وفولاد میلاد )

alvand9797

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
قسمتی از مواد اولیه نفت میلاد پارس ضایعات پالایشگاه اصفهان هست،که ظاهرا بابت اون نه تنها پولی نمیدن که پولی هم میگیرن
لطفا مبنای خریدوفروش قرارنگیرد
جووووون نداره بکنه بره فقط با حمایتایه حقوقی مثبت مونده

omid77

Active Member
کاربر فعال
من دیروزباامورسهام شرکت تماس گرفتم گفت دارند گزارش را تهیه میکنند هروقت آماده شد میفرستند. ظواهر امر هم نشون میده احتمالاگزارش خوبی هست که حقوقی ویک عده خاص دارندسهم رامیخرند ودرعین حال نمیگذارند که قیمت خیلی بالا بره.فکرکنم فقط برای نوسانگیری نمیخرند ومیخواهندسهم راجمع کنند.همه چیز حکایت از ارزندگی سهم داره حالا قیمت چندبشه خدا میدونه. به امید خداباسهم میمونیم

omid77

Active Member
کاربر فعال
لحظه آخرساعت معاملات بازار886593سهم را حقوقی رنج زد و10تومن بالاتراز قیمت آخرین معامله خرید.امیدوارم توی گزارش حسابرسی شده که درحال بررسی هست خبرهای خوبی باشه.خوشبین هستیم با امید به خدا

seyedmahdi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
ظاهرا هفته آینده گزارش میاد
من دیروزباامورسهام شرکت تماس گرفتم گفت دارند گزارش را تهیه میکنند هروقت آماده شد میفرستند. ظواهر امر هم نشون میده احتمالاگزارش خوبی هست که حقوقی ویک عده خاص دارندسهم رامیخرند ودرعین حال نمیگذارند که قیمت خیلی بالا بره.فکرکنم فقط برای نوسانگیری نمیخرند ومیخواهندسهم راجمع کنند.همه چیز حکایت از ارزندگی سهم داره حالا قیمت چندبشه خدا میدونه. به امید خداباسهم میمونیم

omid77

Active Member
کاربر فعال
انشالله تعدیل مثبت چشمگیر خواهد داشت
لطفا مبنای خرید و فروش قرار نگیرد
من دیروزباامورسهام صحبت کردم گفت دارند روی گزارش کارمیکنند وتا15آذر وقت دارند تا گزارش را بفرستند.گفت تعدیل داره امامقدارش رانگفت.

seyedmahdi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من دیروزباامورسهام صحبت کردم گفت دارند روی گزارش کارمیکنند وتا15آذر وقت دارند تا گزارش را بفرستند.گفت تعدیل داره امامقدارش رانگفت.
هفته آینده به احتمال زیاد گزارش میاد
انشالله چشم گیر هست تعدیل

omid77

Active Member
کاربر فعال
هفته آینده به احتمال زیاد گزارش میاد
انشالله چشم گیر هست تعدیل
اخبارپیرامون شرکت همه مثبت هست اما اراده ای برای بالابردن قیمت وجودنداره.خریدارهست اما بیشتر دوست داره قیمت پایین بخره.فروشنده هم که خدابهش برکت بده کم نیست.خدا بخیر بگذرونه

seyedmahdi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو
اخبارپیرامون شرکت همه مثبت هست اما اراده ای برای بالابردن قیمت وجودنداره.خریدارهست اما بیشتر دوست داره قیمت پایین بخره.فروشنده هم که خدابهش برکت بده کم نیست.خدا بخیر بگذرونه
این بازار خراب به نسبت بقیه سهم ها خوب وایساده فعلا

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش دارایی های جاری 11 برابر بدهی های جاری می باشد نکته ای که فروشندگان به ان دقت نمی کنند توان سود سازی شرکت می باشد :D:D:D
ایکاش پول کلانی بدستم می امد چند صد هزار سهم دیگر اضافه می کردم :eek::eek::eek:

omid77

Active Member
کاربر فعال
بمیلا پتانسیل سود اوری خوبی خواهد داشت
سهام بازی را فراموش کنید و سهامداری کنید تا سود خوبی نصیبتان شود .:cool::cool::cool:
بازی سهم خسته کننده شده.بازارباهاش کاری نداره.بازیگرخاص خودش را داره.امورمالی پریروزگفت گزارش راحداکثرتاهفته آینده میدن.گفت گزارش خوبیه ولی هنوز سودتلفیقی معلوم نشده.به امید خدا با سهم میمونیم

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به حجم معاملات امروز و حجم میانگین ماه گذشته نگاه کنید که نسبت یکسوم برقرار هست که سیگنال خرید می باشد
ورود: 310
حد ضرر: 279
هدف : 384 تومان
مدت انتظار : دو تا سه هفته

بالا