بموتو ( موتوژن )

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
بموتو و بنیرو به لحاظ تغییرات بسیار خوب بنیادی و توان سودسازی چند برابری نسبت به سال گذشته اهداف بسیار بالایی خواهند داشت ...!

اخرين فرصت ها براى خريد اين طلاى بازار را از دست ندهيد فكر كنم به اندازه كافى از پتانسيل هاى بموتو صحبت شده و ديگر نيازىبه توضيح واضحات نيست ...!
در اخر اميدوارم كه حقوقى پارسيان همين فردا تمام سهمشو عرضه كنه كه بعدش قفلى بريم بالا ...!

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
در عرضه قبلی در صف،در آخرین روزی که پارسیان سهمو داد در قیمت 1339 من تک سهم شدم
مطمین بودم رشد میکنه
یه مدت اذیتم کرد
بهپاک رو فروخته بودم و اونوقت بهپاک میرفت بالا
بموتو در حال اذیت بود
شکر خدا
جواب تحلیل درستمو گرفتم هرچند در این فضای ضعیف بازار
الانم به زیر 2300 تا ماه آینده راضی نیستم
دوستان
گزارش حسابررسی شش ماهه خیلی چیزها رو روشن میکنه
همچنین فروش برج 2

سایر دوستانم به پتانسیل بالای سهم و شناوری بسیار ناچیز در صورت عدم عرضه پارسیان توجه کنند و تصمیم بگیرن

salehpq

Member
کاربر فعال
عضو تازه
در عرضه قبلی در صف،در آخرین روزی که پارسیان سهمو داد در قیمت 1339 من تک سهم شدم
مطمین بودم رشد میکنه
یه مدت اذیتم کرد
بهپاک رو فروخته بودم و اونوقت بهپاک میرفت بالا
بموتو در حال اذیت بود
شکر خدا
جواب تحلیل درستمو گرفتم هرچند در این فضای ضعیف بازار
الانم به زیر 2300 تا ماه آینده راضی نیستم
دوستان
گزارش حسابررسی شش ماهه خیلی چیزها رو روشن میکنه
همچنین فروش برج 2

سایر دوستانم به پتانسیل بالای سهم و شناوری بسیار ناچیز در صورت عدم عرضه پارسیان توجه کنند و تصمیم بگیرن
دقیقا منم تارگتم برای امسال ۲۳۰۰ هست، به نظرم پتانسیل این رو داره که بالاتر هم بره

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
اول اینکه بنده هم به تمام دوستان تبریک عرض میکنم؛ به شخصه اینقدر به موتوژن ایمان داشتم که طی روزهای پیش بخاطر رفتار ناآگاهانه بازار مجبور شدم بخش بزرگی از سهام ارزشمند دیگرم همچون پتایر را فروخته و تبدیل به این طلای بی بدیل کنم و همانطور که قبلا هم عرض شد مجبور شدم توازن پرتفویم را به نفع بموتو کاملا بهم بزنم ؛ با این افزایش نرخها مطمئنا میزان سود مالی جاری بالای 4000 ریال خواهد شد ( البته منتظر گزارش اردیبهشت ماه میمانم تا دقیق تر بشود رقم آنرا بدست آورد ) اما نکته ای که اصلا نمیتوانم متوجه شوم اینکه در همین شفاف سازی اخیر قیمت قبلی الکتروموتورهای کولری 3257000 ریال و قیمت جدید آن هم 3908000 ریال قید شده ولی در گزارش یک ماهه فروردین ماه نرخ فروش این محصول 2925867 ریال قید شده؟؟؟!!! یعنی تقریبا 10 درصد پایین تر از نرخ مصوب در فروردین فروش را قید کرده o_Oo_Oامروزنتوانستم از بخش سهام شرکت جواب درست و حسابی بگیرم ؛ هر چه بیشتر میگذرد بیشتر به این گزارش اصلاحیه کذایی اخیر شک میکنم ؛ امیدوارم فقط از روی بیسوادی اشتباه رخ داده باشد نه از روی عمد ؛ همانگونه که به یکباره در آیتم موجودی پایان دوره بین گزارش شش ماهه اول و اصلاحیه آن 32 میلیارد تومان گم شد:mad::mad:

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام

فردا باز میشه سهم یا امروز ؟ نوشته روز معاملاتی بعد . حیف شد مثبت امروز
:)

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

فردا باز میشه سهم یا امروز ؟ نوشته روز معاملاتی بعد . حیف شد مثبت امروز
:)
سلام
دوست عزیز ؛ از شما واقعا بعیده این نوشته ؛ مثلا امروز باز بود قصد فروش داشتید :rolleyes::rolleyes: یا فکر میکنید یه مثبت 5 از بازار عقب افتادیم ؛ نمیدونم چقدر از این سهم دارید ولی هر چه هست رو فکر کنید به کل این بخش از سرمایه شما وجود نداره و یا اینکه تا مدتی اجازه فروش اونو ندارید ؛ با احترام

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوست عزیز ؛ از شما واقعا بعیده این نوشته ؛ مثلا امروز باز بود قصد فروش داشتید :rolleyes::rolleyes: یا فکر میکنید یه مثبت 5 از بازار عقب افتادیم ؛ نمیدونم چقدر از این سهم دارید ولی هر چه هست رو فکر کنید به کل این بخش از سرمایه شما وجود نداره و یا اینکه تا مدتی اجازه فروش اونو ندارید ؛ با احترام
زیاد دارم و قصد فروش ندارم البته ، بنظرم در گزارش حسابرسی شده سود قبلی بر میگرده ، پس بهتره سهم معامله بشه تا حقوقی عرضه کننده سهامش تموم بشه و با اومدن خبر تغییر سود حسابرسی یه شوک جدید هم در قیمت سهم داشته باشیم ( بشرط تموم شده سهام حقوقی) ، بنظر من کل داستان تغییر گزارش 6 ماهه از طرف شرکت برای گرفتن درصد بیشتر افزایش نرخ فروش از سازمان حمایت بوده

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
منم بحث کد شخصی رو زیاد وارد نمیدونم چون در روزهای بعدش و تا همین دیروز پارسیان در حال فروش بود
پس اگه بحث کد شخصی بود یه روز بیشتر این اتفاق نمیفتاد

بخت النصر چهارم

Well-Known Member
کاربر فعال
پ چی شد؟؟؟

یهو دیگه ممنوع موند؟!!

فکر کنم در انبوه این مسخره بازی باز کن بسته کنه سهم ها یادشون رفته اینو مجاز کنن.همینجوری ممنوع موند.

بنــــــــــــــــــــظرم تا 11 باز نشد به ناظر بازار تذکر بدیم.

آخرین ویرایش:

aminian

Well-Known Member
کاربر فعال
هر قیمتی باز شه بشه
فقط تو رو به مادرت
همشو بفروش حقوقی باحال

CliFF1

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فک کنم مچینگ رو قبول نکرد ناظر ، انقدر لفت میده مثل دفعه پیش با محدودیت باز کنه

بخت النصر چهارم

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا یه شماره درست حسابی ندارید زنگ بزنیم؟
پ این چه وضعشه

واسه ی چی باید ممنوع بمونه تا شنبه.مشکل از مچنیگه خب این همه وقت هست واسه امروز.
مچینگ رو از نو بچینه.

این چه ظلمیه آخه.

بالا