بموتو ( موتوژن )

سعيد شفيعي

New Member
عضو تازه
نياز به اطلاعات بيشتر هستش

سلام
اخيرا داره خبرهايي ازش مياد.
چيزهايي كه شنيدم اين اواخر دربارش خوندم و معلوم نيست درست باشه :
1 فروش ساختمان يا مستقلاتي از كارخانه در تبريز
2 قرارداد با شركتهاي خارجي جهت ايجاد خطوط جديد توليد الكتروموتور با كاربردهاي خاص
3 امكان توليد بخشي از قطعات خودرو لوگان
4 توليد و عرضه برخي تجهيزات كه در عسلويه ( پروژه هاي نفت و پتروشيمي) كاربرد دارد.

اگر دوستان ميتونن به اين ها مطلبي اضافه كنن و يا كم كنند سپاسگذار خواهم شد
ارادتمند
سعيد شفيعي

ايليا777

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
موتوژن براي خريد چطور است ؟

با توجه به موقعيت هاي ايجاد شده (در صنعت خودرو سازي و تجهيزات صنعت نفت) براي شركت موتوژن ،آيا نظر شما در باره اين خريد سهام اين شركت مثبت مي باشد؟

شاهرخ

New Member
عضو تازه
موتوژن

با خريدش موافقم
از امروز شاهد صعودش خواهيم بود......................

ميترا

New Member
عضو تازه
من هم خبرهاي خوبي ازش شنيدم و فكر ميكنم به زودي شاهد رشدش باشيم از آن جمله فروش يك قطعه زمين و...

شاهرودي

New Member
عضو تازه
موتوژن

آيا ميدانيد ؟
كه موتورهاي الكتريكي ضد انفجار چيستند و چه كاربردي دارند؟
كليه موتورهاي صنايع نفت ؛ گاز ؛پتروشيمي و صنايع مشابه از اين نوع ميباشند كه قيمت آنها چند برابر نوع معموليست.و كشور ما از گذشته تا كنون نياز خود رابه اين نوع محصول فقط از طريق واردات تامين ميكرده ومي كند.
خوشبختانه براي توليد اين نوع موتور ها شركت موتوژن تبريز قرار دادي را با يك شركت آلماني منعقد كرده كه بالطبع تاثير بسزايي در ارتقاء موتوژن خواهد داشت. و اميد آن ميرود سهام اين شركت نيز متحول شود .

سيد مجتبي

New Member
عضو تازه
موتوژن

با سلام به همه بورس بازان عزيز
لطفا بنده را در مورد خريد يا عدم خريد اين شركتها راهنمايي فرماييد موتوژن -مس شهيد باهنر -ماشين سازي اراك-سر بوعلي-

عمو بورسي

New Member
کاربر فعال
دوست من با سلام
موتوژن الان يك نمه قيمتش بالا هست اما اگه به 300 رسيد حتما بخر => مي ارزه
در مورد ماشين سازي اراك هم به نظر مي آد خط حمايتش حدود 180 باشه و الان احتمالا
كف قيمتيش هست . به نظر من براي ميان يا بلند مدت خوبه .
مس خط مقاوت بسيار قوي در 500 تومان وجود دارد
موفق باشيد

porya2004

New Member
عضو تازه
موتوژن موتوژن

اين سهم قرارداد لوگان (استارت) رنو فرانسه از طريق مناقصه خود شرکت رنو فرانسه جهت توليد در ايران و مصرف در فرانسه برنده شده.

توليد موتورهاي جرقه نزن جهت مصارف صنعت نفت را با توجه به قرارداد شرکت نفت اجرا کرده

بزرگترين کارخانه توليد موتور و دينام در ايران و خاورميانه است

5 پروزه را در حال اجرا و بهره برداري دارد

سود سال قبل 65 و پرداختي DPS اين شرکت 50 تومان بوده

درخواست افزايش سرمايه 100% به بورس داده

جهت اطلاعات بيشتر به سايت www.motogen.com مراجعه فرمائيد.

من هم چون خرديده ام و منتظر رشد اين سهم با اين p/e عالي هستم اين اطلاعات را در اختيار شما گذاشتم و اگرنه تا خودم خريد نمي کردم نمي گفتم.

جهت اطلاعيه هاي اين شرکت به اين آدرس مراجعه فرمائيد
http://www.bmibourse.com/Forms/SpecialComp.aspx?sCode=311001

Projects Lists
1- Optimization and development of single phase cooler (Air condition) (ODP) belt driven electro motors with aiming high variety production and optimization of energy consumption through increasing efficiency.
Project Manager: Alireza Aghajani

2- Optimization and development of single & three phase industrial electro motors for increasing production range of three phase electro motors up to 200 kw, ability to respond over increasing growth of market due to single phase of various electro motors, taking variety products and planning of electro motors with extruded frame, lift electro motors, Gear box and SR electro motors.
Project Manager: G. Abdi Rahmani

3- Production of explosion-proof electro motors due to utilizing in petroleum, petrochemical and food stuff industries.
Project Manager: Kazem Sefidi

4- Washing-machine electro motor's production due to achieving technical knowledge purchasing CKD parts and producing full automatic two speed universal and direct couple electro motors.
Project Manager: Habib Khandani

5- Automotive DC electro motors production consisting of Alternators, Starters, Wiper units, Window Power Assembly, Radiator fans and ventilation fans and other Automotive application due to high demand for Automobile markets and consequently to Automotive DC electro motors.
Project Manager: Mansour Tahmasebi

6- Oil-Immersed distribution transformers project ranging from 25 to 2000 kva. The main purpose of project is importing C.K.D active parts for assembling the whole transformer for Iran and Middle East markets.

آملي ريكا

New Member
عضو تازه
>:D<
اي در خواست خريد دادمممممممممم
حالشو ببريد
شنبهولا آره پسر
من هم مثبته
از دست نديد تا جمع نشده

porya2004

New Member
عضو تازه
مطالعات تكنيكي اين سهم هم خوب جواب مي ده

آمار روزانه خريد اين سهم در قيمتهاي منفي هم روز به روز افزايش پيدا كرده .

porya2004

New Member
عضو تازه
مطالعات تكنيكي اين سهم هم خوب جواب مي ده

آمار روزانه خريد اين سهم در قيمتهاي منفي هم روز به روز افزايش پيدا كرده .

دو هفته ديگه هم گزارش سودش براي 3 ماه اول دوره را خواهد داد.

چرا بايد فقط بورس باز ها لذتش را ببرند.

بالا