بشهاب ( لامپ‌ پارس‌ شهاب‌ )

13812

Well-Known Member
کاربر فعال
بشهاب تا 380 تومان لمس نکنه صعود نمی کند. فقط نواس دارن می گیرند. باهوش باشید

8823573

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان سود بشهاب قرار بود از 2 اسفند داد بشه اگر کسی گرفته لطفا اطلاع رسانی کنه

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
واردات بیش از ۲ هزار تن لامپ LED به کشور

بر اساس آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۶ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۲ هزار و ۵۴ تن لامپ LED از ۵ کشور مختلف دنیا وارد ایران شده است.
این حجم از واردات لامپ LED ارزش ریالی ۶۲ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۲۸۵ تومان و ارزش دلاری ۱۹ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۲۱۲ دلار را شامل می‌شود.
گفتنی است لامپ LED از کشور‌هایی مانند آلمان، امارات متحده عربی، ترکیه، جمهوری کره و چین وارد می‌شود.
@eghtesadonline

آخرین ویرایش توسط مدیر:

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
واردات بیش از ۲ هزار تن لامپ LED به کشور

بر اساس آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال ۹۶ نشان می‌دهد که در این مدت بیش از ۲ هزار و ۵۴ تن لامپ LED از ۵ کشور مختلف دنیا وارد ایران شده است.
این حجم از واردات لامپ LED ارزش ریالی ۶۲ میلیارد و ۹۶۳ میلیون و ۳۵۱ هزار و ۲۸۵ تومان و ارزش دلاری ۱۹ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۲۱۲ دلار را شامل می‌شود.
گفتنی است لامپ LED از کشور‌هایی مانند آلمان، امارات متحده عربی، ترکیه، جمهوری کره و چین وارد می‌شود.
@eghtesadonline
درودبه همه.بله ما رکورد ما رکوردزدیم

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
شما از حجم تولید بشهاب و حجم مصرف داخل خبر دارید؟
درودبه همه.دوست عزیزم خیرنه خبر نه میدونم ولی اینو مینونم بایدمنتظربیشتر واردات باشی نه اینکه امیدوار باشیدبخشی از این واردت را بشهاب تولیدکنه ازسؤال شماتعجب میکنم یعنی یه شبه مسؤلین دلسوزصنایع داخلی شدن اینو خیلی خوب خبردارم صنایع عقب افتاده ما هر روزبیشتراز روزقبل روبه نابودیه .پس دل خوش به این مقدار نباشید ما واردات خواهیم کرد وباز هم به حول قوه الاهی رکورد خواهیم زد

nil

Well-Known Member
کاربر فعال
با عنایت به برجسته ترین شعار مردم در تظاهرات اخیر شهرها مختلف (توپ ـ تانک ـ فشفشه ـ آخوند باید گم بشه) و حضور دائمی یک ملای فاسد در جلسات مجمع عمومی شرکت مصادره ای لامپ پارس، نگهداری این سهم در شرایط فعلی بصلاح نیست

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی خزر ..میشه 1300.1400...پس بشهاب هم..رشد خواهد..کرد...بی دلیل یا با دلیل..
حقیقی عمده نیز اضافه..کرده..کل شناور سهم هم 12..13..میله..

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
..نمیشه خزر بره بشه1500..بشهاب..تکان نخوره...این از یک بدن.هستند..هر چند..مدیریت این بدن دست..یه..مشت فسیل...زپرتی است

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
هیچکی سهم را نداره.. انگار..
سخنی با درصدی گرامی...گدا بازی در نیار مبنا را بده....

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
اخه ابله..چرا صف 2/5 میلی میچینی...فردا همین..20 تا هم..کسی نمیفروشه...

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می عزیز من از این سهم هنوز یک تحلیل جامع ندارم.خوشحال میشوم محبت فرمایید به اشتراک بگذارید.

لایک ها: mey

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب می عزیز من از این سهم هنوز یک تحلیل جامع ندارم.خوشحال میشوم محبت فرمایید به اشتراک بگذارید.
دادا..فاندش مالی..نیست....فقط رو این حساب که پارس خزر رشد بالا داشته..و این رشد نداشت..یه مقداری انهم در طی 5..6 روز جمع ..کردم...چون تقریبا در رشد بازار هیچ رشدی نداشت.. ارادت
ا

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
مردک..شلغم...صف را سنگین..کردی...الان روز 1 درصد هم..نمیخوره...تو هر سهمی نباید صف سنگین..گذاشت..

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
مردک..شلغم...صف را سنگین..کردی...الان روز 1 درصد هم..نمیخوره...تو هر سهمی نباید صف سنگین..گذاشت..
سهامی مثل بشهاب که حجم مبنا پر نمیشه و از طرفی سهامدار عمده اش وتوشه باشه ،خیلی اعصاب میخواد بخری و سهامداری کنی باهاش.اما از اینا گذشته بشهاب در حال راه اندازی خط تولید لامپ های ال ای دیه که اگه راه بیفته قطعا شرکت رو متحول می کنه

لایک ها: mey

mey

Well-Known Member
کاربر فعال
چه عجب..فهمید..صف را سنگین..کنه..کسی نمیفروشه....فردا هم برای 20 درصد بسته..میشه...

باجنبه

Well-Known Member
کاربر فعال
با شرکتهایی که تولیدات انحصاری دارند و محصولات مشابه آنها در صورت آزاد بودن واردات باید با دلار 15هزار تومان ثبت سفارش شود سهامداری کنید و از سهام بازی پرهیز کنید

ر-ن

Member
کاربر فعال
"دوستان سود بشهاب قرار بود از 2 اسفند داد بشه اگر کسی گرفته لطفا اطلاع رسانی کنه"

من 22 اسفند 96دریافت کردم.

بالا