بساما ( بيمه سامان )

sg1367

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
تاپیک در مورد آخرین اخبار و تحلیل های مربوط به شرکت بیمه سامان
 

sg1367

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
شركت بيمه سامان در تاریخ
1383/11/27​
به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.
بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.
بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.
سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر 1391، به مبلغ 400,000,000,000 ريال افزایش یافت.
اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.
کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه شدگان خود داشته و مي کوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.
بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.
 

sg1367

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
[h=2]معرفی سهامداران حقوقی بیمه سامان[/h]
[h=1]بانک سامان:[/h]بانک سامان به عنوان سومين بانک خصوصي کشور و اولين عضو گروه مالي سامان، تحت نظارت بانک مرکزي مرداد ماه 1381 با پيشينه اولين موسسه مالي و اعتباري کشور و با سرمايه اوليه200ميليارد ريال آغاز به کار کرد. از شروع فعاليت با توجه به نياز مبرم کشور به تحول در زمينه صنعت بانکداري از سيستم بانکداري سنتي به بانکداري مدرن، ارائه خدمات بانکداري الکترونيکي را سرلوحه فعاليت بانکي خود قرار داده و در حال حاضر با سرمايه 4000ميليارد ريال، در کنار خدمات بانکداري رايج براي اولين بار در کشور در زمينه ارائه سرويسهاي بانکداري الکترونيکي چون سامان کارت، اينترنت بانک ، موبايل بانک ، تلفن بانک و ارائه سيستمهاي on- line بانکي گام برداشت.
[h=1]شرکت ایران و غرب[/h]نوع فعالیت : تولید اسفنج ، فوم ، یونولیت و پلاستو فوم
آدرس : خ. وصال شيرازي - نرسيده به بلوار كشاورز - ش. 237 - ساختمان وصال - ط. 6 - واحد 11
پست الکترونيک : info@iranogharb.com
[h=1]موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران[/h]این موسسه در تاریخ 11/08/1361 با تصویب مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ملی صنایع مس ایران موجودیت یافت. هدف از تشکیل این صندوق ارایه خدمات و تسهیلات مالی و رفاهی و تامین حقوق و مستمری بازنشستگی یا از کارافتادگی کلی مستخدمین شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت ها و موسسات وابسته به آن و بازماندگان واجد شرایط آنها و همچنین تامین آتیه و رفاه اعضاء از طریق اجرای پروژه ها و انجام فعالیت های مختلف صنعتی، معدنی، بازرگانی ، اقتصادی ، خدماتی و رفاهی می باشدآدرس : کرمان - بلوار جمهوری بعد از پل راه آهن دفتر صندوق بازنشستگی
تلفن : 2232505-0341
[h=1]شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه[/h]شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در سال 1366 با هدف تجمیع سرمایه های کارکنان شرکت مس ایران تاسیس گردید. گستره فعالیت های این شرکت شامل سرمایه گذاری ، تولید ، معدنی ، تجاری و بازرگانی ، خدمات جامع پیمانکاری تخصصی و پشتیبانی می باشد.دفتر مرکزی: شهر مس سرچشمه، انتهای بلوار ايثارگران
تلفن: ۲۸۲۰۹۴۴-0391
[h=1]شرکت الین شیمی[/h]نوع فعالیت : افزودنيها و مواد اوليه غذایی ( بسته بندی چای با نام لی وی )
آدرس دفتر مرکزی : بزرگراه مدرس - روبروي هتل استقلال - ك. تير - پ. 3
پست الکترونیک : info@eleenco.com
[h=1]موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد[/h]
[h=1]شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان[/h]
[h=1]شرکت بازرگانی هزار کرمان[/h]
 

اسد بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
مورخ22 مهر 97
درهفته گذشته97/07/15 ودر97/07/17 شرکت توسعهسرمایه گذاریسامان_ سهامی خاص ،،،،،وبانک سامان _سهامی عام_ طی 2فقره معاملات .

هردفعه حدود14/95 میلیون سسهم بیمه سامان راجابجا نموده ،،،،گذشته از اینکه در آخر معامله سهم را بزیر کشیدند باعث ضرر وزیانسهامدار جزء شدند،،خداپسندانه نبود

در صورتیکه معاملات عمده بین گروهی،می بایست جداگانه صورت گیرد با نام بسامان2،،که خارج از عرف است
در گذشته نیز موارد مشابهی بوده به نحوی که سهم را از2250 ریال به5351ریال رسانده بدون اطلاع افشای با اهمییت،،واکنون دقیقا ظرف مدت 10 روز کاری به زیر کشیده،وبه قیمت3829 ریال به سقوط کشاندند
بدون افشای اطلاع با اهمییت،
خدا را خوش نیاید وجای شکایت باقیشت،،
ناظر بازار هم که پیگیری نداشته ونمی کند،
گرچه در کل بورس امری جزءیست،،بقول معروف انقدر کشته فزونست که کفن نتوان کرد،
لذا با عدم تحمل وصبر زیاد ،قصد پیگیری مصرانه داریم، وجوابگویی هست ،که امداد طلبیم
سهامدار جزء
 

اسد بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش 10 دیماه 97 بسیار خوب بنحوی که 103 درصد کل هزینه سال را جبران ودریافتی ها حدو 2 برابرپرداختی هاست،
ناگفته نماند که تاثیرچنج نمودن ارزهای شرکت،رقم بسیار بالایی برای بسامان داره....
 

TT Aduser

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا باشه اینجا یادگاری.............................................
 
بالا