*** برگ سبزيست تحفه درويش *** 17 آذر

شروع موضوع توسط علي مددي ‏16 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

به نام او
    خب : بالاخره انجام شد. فعل خواستن به بهترين وجه ممكن صرف گرديد = توانستن .
    چه سخت گذشت اين چند صباحي كه از لحاظ فيزيكي از يكديگر دور بوديم. ميدانم... من هم دلم با همه شماها بود. همه به دنبال يك گمگشته اي بوديم كه نهايتا....
    خدا را شكر.
    واما بعد: باز هم قرار است مثل هميشه با هم باشيم. از شنيدنيهايمان بگوييم و اخبار را مرور كنيم. شايعات را به گوش هم برسانيم و در مورد صحت و سقم آنها با يكديگر بحث كنيم. انتقادات سازنده خود را به همديگر گوشزد كرده و پيشنهاد اراپه دهيم. و خلاصه عاشق بودن و عشق ورزيدن را دوباره و صدباره تجربه كنيم. مهم نيست كه چه فردي « چه بخشي از كار را انجام ميدهد. مهم با هم بودن است. اگر شما نباشيد كه سوال كنيد « علي مددي جوابي ندارد . اگر علي مددي پرسشي مطرح نكند «‌شما پاسخي نميدهيد. از اين منظر همه به يك درجه اهميت دارند. خواهان و خواسته. گيرنده و فرستنده . گوينده و شنونده . آنچه مهم است دوستي و مهرباني و صفايي خواهد بود كه از همه به همه منتقل و منتشر خواهد گرديد. سخن كوتاه كنم و نظاره گر اين همه محبت و صفا باشم.
    البته كه در حد همان اندك بضاعت خود در خدمت همه عزيزان و بزرگواران خواهم بود.
    ( جاي خالي مديريت محترم و دوستان پارس پ نيز سبز = كه با همت و امكانات خود باعث شدند امثال بنده خدمت شما مهربانان و سروران ارجمند ارادت پيدا كنيم و چنين دوستان خوبي بيابيم)
    دوستدار و ارادتمند همگي شما هستم.
    يا علي

2. هادي منتخبي

هادي منتخبي New Member عضو تازه

ارادتمند

آقاي مددي عزيز ، ما هم خيلي نسبت به شما ارادتمنديم.

3. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

سپاس

سلام
    آفاي مددي عزيز و ديگر دوستان
    خسته نباشيد

4. صنم نكويي

صنم نكويي New Member عضو تازه

آقاي مددي

از حضور شما در اينجا خوشحالم

اميدوارم با كمك هم همه دوستان موفق باشند

5. صادق

صادق Well-Known Member کاربر فعال

ونيكي

آقاي مددي با سلام آيا شما ميدانيد ونيكي چه روزي براي مجمع بسته ميشود ؟ و آيا نگه داشتن آن براي مجمع رو توصيه ميكنيد

6. سارا

سارا New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    جناب مددي در اين روزها به نظر شما خريد تكين كو- توسعه معادن روي - كالسيمين كدام بهتر است ؟ با تشكر

7. سارا

سارا New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    جناب مددي ببخشيد دوباره مزاحم مي شوم نظر شما نسبت به فروش فولاد كاويان چيست ؟ به قيمت 840 خريد كرده ام ولي داپم پايين مي آيد ؟

8. علي مددي

دوستان عزيز و گرامي

سلام و صد سلام:
    به همه شما عزيزان خوش آمد ميگويم. خب انگار كه بايد به سراغ كار اصلي برويم و يواش يواش تبريك و تشكر را تعطيل كنيم. البته گاماس گاماس.
    هادي جان نظر لطف شماست.
    آقاي علوي: از شما نيز متشكرم.
    خانم نكويي : ممنون. اميد است كه بتوانيم خدمتي ناچيز به دوستان بنماييم.
    صادق جان : از تاريخ مجمع ونيكي ( و حتي خيلي از سهام سبد خودم !!!) خبر ندارم. باور كن آنقدر گرفتار هستم كه ......... به هرحال اگر ونيكي داشتم حتما با آن به مجمع ميرفتم مگر اينكه به هزار تومان ميرسيد و بعد چون وسوسه ميشدم بايد دوباره فكر ميكردم.!!
    خب همگي دوستان موفق باشند.
    ضمنا فكر ميكنم تا زماني كه به يك اتفاق نظر در خصوص نحوه ثبت پيامها در اين قسمت نرسيديم ( مثل ايجاد تاپيك براي هر سهم مشخص يا...) فعلا بنده به مانند قبل در همين تاپيك خدمت دوستان باشم . البته به زودي روشي مناسب و فراگير را پيدا خواهيم كرد. انشاا...

9. علي مددي

خانم شيراني

سلام :
    بنده مشغول ثبت جواب قبلي بودم كه شما پيام زده بوديد. شرمنده.
    هر سه سهمي كه نام برده ايد خوب هستند. واقعا كار سختي است كه بگويم كدام. شايد بنده بيشتر به سمت روي ميرفتم. البته شايد. در مورد فوكا هم خود بنده حوصله ام سر رفت. البته اين سهم بايد رشد كند اما انگار سهام در حال گرفتن ويروس بيماري صدرا هستند و اين مريضي درحال مسري شدن و اپيدمي شدن است!!! بنده آنرا با وساخت عوض كردم. اينكه خريد وساخت تصميم درستي بود يا نه - بماند براي بعد.

10. علي مددي

بايد ميگفتم سارا خانم

باز هم سلام:
    نميدانم آيا اين سارا خانم همان خانم شيراني بود يا خير؟ بنده با ذهنيت قبلي گفتم خانم شيراني . به هرحال چه درست چه نادرست بنده بايد ميگفتم سارا خانم. ببخشاييد.

11. علي مددي

اين هم از سر مشغولي بنده است

سلام . دو سه تا پيام زدم كه ثابت كنم چقدر حواس پرت هستم. شرمنده. سارا خانم در امضا خود گفته است كه همان خانم شيراني ميباشد.
    احتمالا عوارض پيري !!! است. معذرت.

12. Anonymous

آقاي مددي

من مي خواستم درباره مجمع تايرا و اينكه چه خبر بوده مطلع شم در صورت امكان و حضور شما لطفا من رو هم بي خبر نزاريد.
    با تشكر

13. علي مددي

مهمان عزيز

سلام :
    متاسفانه بنده در مجمع تايرا نبوده ام. باور كن كه فرصت حضور در هيچ مجمعي را ندارم. به هرحال اميدوارم تايرا هم جبران مافات نمايد. انشاا...( در بالا توضيح مختصري عرض كردم اما اگر خبر تازه اي به دست بنده يا ديگر دوستان برسد حتما اعلام خواهد شد)

14. جواد قدياني

جواد قدياني New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس برق
    Re: ***‌ برگ سبزيست تحفه درويش ***

با سلام

جناب آقاي مددي اگر امكان دارد در مورد صدرا مرا راهنمائي فرماييد

خيلي وقت است كه صدرا دارم و نمي‌دانم تاكي بايد صبر كنم قيمت خريد من 21000بوده است

تقريبا 45٪ سبد مرا اين سهم تشكيل ميدهد بگذريم از تايرا 10٪ (1200)

با سپاس

15. فرهاد

فرهاد New Member عضو تازه

درخدمتيم

حسب الامر خدمت رسيديم .آرزوي موفقيت براي شما و دوستان عزيز دارم .فرهاد امين

16. علي مددي

انگار بايد يك مرخصي يكماهه رد كنم.!!

عزيزان سلام چند باره:
    آقا جواد : از اين صدرا نگو كه حال همه را گرفته است. نميدونم منتظر كدام يكي از ما ميباشد كه تا فروختيم - شروع كند به بالا رفتن.!! اما بنده كمي پررو هستم و آنرا نگاه ميدارم. ماه مرداد ماه خوبي است. انشاا...
    سارا خانم: چشم . اجازه بده چند روزي بگذرد خودمان جا بيافتيم. آقا كامي فراهاني كه اصلا آمادگي اين همه استقبال را نداشت.!!
    فرهاد خان : سرافراز فرموديد. بنده كه بلد نبودم در وبلاگ خودم لينك وبلاگ بسيار مفيد و خوب شما را بگذارم . انشاا.. در اينجا دوستان همت كرده و لينك شما و يكسري از سروران عزيز ديگر را خواهند گذاشت. البته اين نافي لطف شما و سر زدن به اين بخش نخواهد شد. ما را بي نصيب نگذاريد. دوستاني هستند كه شايد هنوز جنابعالي را و مطالب زيبايتان را نميشناسند.
    به هرحال افتخار داديد.

17. جوادي نيا

جوادي نيا New Member عضو تازه

آقاي مددي با سلام و عرض ارادت

بنده احتمالا از نظر شما جديد هستم ولي در ٌاخبار داغ بورسٌ از نظرات شما استفاده زيادي كردم.

لطفا بنده را در خصوص وساخت (1020) راهنمايي كنيد.

با تشكر

18. سايه موسوي

سايه موسوي New Member عضو تازه

سلام

جناب آقاي مددي

از حضور شما و ديگر دوستان در اين سايت خوشحالم .ودر همينجا نيز از تمامي عزيزان كه اين سايت را فعال كردند تا وقفه‌اي در تبادل نظرات دوستان پيش نيايد سپاسگزارم .

در ضمن جناب آقاي كيوان اسدي در وبلاگشون خبرهاي خوبي از صدرا دادند حتما سري بزنيد . من هم نه تنها مثل شما صدرامو نگه داشتم بلكه تو اين ماه خريد كردم و اگه فردا هم زير 2000 باشد بازهم يه كوچولو ازش ميخرم .

همواره پايدار باشيد

19. علي مددي

سلام:
    امروز چون وقت دارم ميخواهم تا ميشود جواب دهم كه روزهاي بعد شرمنده نشوم.
    آقاي جوادي نيا: من فردا يا صدرا يا وساخت خواهم خريد. حتما.
    خانم موسوي: خوشحالمان كرديد. البته بنده بايد زودتر خدمت شما افتتاح اين سايت را عرض ميكردم اما همه چيز خيلي سريع اتفاق افتاد. آنهم ديروز بعد از ظهر... جمعه!!!
    به هرحال خوش آمديد. ضمنا كار خوبي ميكنيد . صدرا ( اين سهم نفرين شده!!) بالاخره بايد بتركد!!!
    البته بنده بين خريد صدرا و وساخت هنوز شك دارم. توكل به خدا.[/b]

20. Anonymous

درخواست از جناب مددي

با سلام و احترام
    ضمن خسته نباشيد چون فرموده ايد امروز ميخواهيد به تمام سوالات پاسخ دهيد من نيز جسارتا چند سوال داشتم :
    1 - از قرار معلوم امروز مجمع آذرآب (فكر كنم سهم مورد علاقه شما) كه من نيز آنرا دارم برگزار شده اگر اطلاعاتي داريد ممنون ميشوم بفرماييد.
    2 - آيا صحت دارد كه بانك ملي از افزايش سرمايه منصرف شده و فقط سود ساليانه خود را افزايش ميدهد در اين صورت آينده اين سهم را چگونه پيش بيني ميكنيد.
    3 - اگر از مجمع سرمايه گذاري البرز و آينده آن نيز خبري داريد ممنون ميشوم كه بدانم.
    قبلا از شما صميمانه تشكر مينمايم.
    بياتي فرد - 27/4/83