برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بیایید برویم زن و بچه ثمسکنی ها رو ب.گ.ایی.م برگردیم دیوثها بجای این که حمایت کنند عرضه میکنند خیلی دوست ندارند سهامشان رشد کنند تا بی خاصیتیشون مشخص نباشه.واقعا اگر این هییت مدیره و مدیر عامل و معاون مالی و اقتصادیش اگه نبود سود بیشتری شناسایی میشد ..املاکشون رو نفروختند تو رونق تا تو ک.س زنان و بچه شون کنند.اون زمان ها که ملک ارزشی نداشت ۳۰ تومان سود میساختند الان که ملک ۱۰۰ برابر شده خبری نیست بریم زنشون رو ب.گا.ییم تابا این د.ی.وث بازیشون که افتخارشون هم‌ هست خاتمه بدهند.بی نا.موس ها صد در صد ثغرب رو برای این که جلوی رشدش را بگیرد عرضه کرد .زن ج.نده امور اقتصادیش بالا میفروشه نمیاد کفش رو لاقل جمع کنند .ک.س کش خان بجای ز.ن جند.ه بازی سود سازی کنید با این همه دارایی که نفروختند تو رونق چه گوهی میخواهندبخورند.زن جن.ده ها بجای این که زیر سهامشان را بگیرند میزنند تو سر سهامشان.واقعا این مدیر عامل و مدیرمالی و مدیر اقتصادی و هییت مدیره به درد چاه توالت میخورند بی نا.موس ها.واقعا این حقوق هایی کع میگیرند بابت عن مال کردن سرمایه های سهامداران است .واقعا بابت چه عملکردی حقوق میگیرند؟؟؟؟؟؟
با سلام
عالی توصیفشون کردید

nimacheng

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان خبرهاي خوبي از گروه انبوه سازي در مورد افزايش سرمايه از تجديد ارزيابي داره به گوش ميرسه كافي يكيشون نامه بياد رو كدال بقيه سهم قفل ميشن همشون دارن دارايي به روز ميكنن اين گروه مستعد اهداف بالايي هستن هواستون بهشون باشه مفت نفروشيد اگر داريد و نداريد حتما يكي يا دو سهم از اين گروه داشته باشيد

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تقریبا اکثر سهم های گروه استارت رشد را زدن، بعضی ها مثل وساخت هم که از خیلی وقت پیش صعودی هستن،
وتوس سهمی هست با دارایی های فوق العاده و پروژه های عظیم در مشهد که هنوز در کف قیمت مونده و دارن بی سر و صدا جمع میکنن،
بررسی و تحلیل با خود شما

The Golden Choice

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
#ثعمرا با فروش مقداری از زمین ۴۰۰ هکتاری آمل به ۲۴ برابر قیمت تمام شدش (۱۶۷ هزار تومن فروش زمین با بهای تمام شده ۷ هزار تومنی) نشون داد که چه گنج ارزشمندی هست.بازار یواش یواش به ارزش این گوهر گرانبها پی خواهد برد. تازه این فقط یک قلم از کلکسیون‌ زمین های ارزشمند با تموم شده ناچیز ثعمراست. سایر دارایی های ثعمرا هم نظیر زمین ۶۰ هکتاری گلمکان با تمام شده متری ۸ هزار تومن،باغ پسته 270هکتاری و کارخانه عمل اوری پسته مروست یزد شرکت شاهدان سبز ثعمرا( این شرکت که 100درصدش متعلق به ثعمراست بالایه 1000هکتار زمین کشاورزی در اختیار داره که 270هکتار باغ پسته مجهز به سیستم ابیاری هست) ،مجتمع کشت و صنعت جیرفت شامل منصوریه و سبزه گزی با مساحت 270هکتار،200هکتار از اراضی پایاب سد سنگرد سبزوار که متعلق به خود ثعمراست،باغات 25هکتاری ملارد، یک هکتار زمین در ملارد با کاربری تجاری ویژه و تمام شده متری ۲ میلیون تومن، ۵ هزار متر زمین در پونک تهران با تمام شده متری یک میلیون ۴۰۰ هزار تومن ،و ...
این نشون میده افزایش سرمایه ۱۰۰۰ درصدی که هیچ،حتی ۲۰۰۰ درصدی هم برای ثعمرا ممکن هست. #ثشاهد هم با فروش مقداری از ابر زمین نمین به بیش از ۲۵۰ برابر قیمت تمام شده نشون داده اگه بخواد افزایش سرمایه بده میتونه رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس ایران رو جابجا کنه...
به طور کلی میزان املاک ثشاهد و ثعمرا که به تعبیر یکی از کارشناسان "هکتار براشون در حکم مترمربع هست"، و از اون مهم تر قیمت های بسیار پایین و ناچیز تموم شده اون در میان کل سهام بورس تهران به جرات میشه گفت بی نظیره.
ستران، بکام، و خیلی از شرکت های دیگه به خاطر یه مقدار زمین قیمت هاشون در کوتاه مدت ۵ تا ۸ برابر شد، این دو تا شرکت هم میتونن به ارزش واقعیشون برسن و عقب موندگی تاریخیشون رو در بورس در کوتاه مدت جبران کنن...

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان در مورد بازار پایه مهم اینکه سهم با ارزش و مستعد که از همین نقطه قیمتی پتانسیل دو یا یه برابر شدن داشته باشد در بازار پایه بسیار هستش.
چهارچوب اعلامی قوانین جدید برای بازار پایه حتی باعث شده استقبال و تقاضا برای این بازار افزایش یابد و حتی خیلی ها به علت بدون نوسان بودن آن در یک روز هفته مشتاق اجرای قوانین جدید هستند تا هر چه سریعتر براه بیافتد.البته توجه داشته باشید طبق گفته مسولین فرابورس هر قانونی جدیدی فعلا برای گروه قرمز انهم بخاطر بررسی آزمون و خطا اجرایی میشود و گروه نارنجی و زرد در مراحل بعدی می باشد که چند ماه بطول میانجامد.

حال چند ماه است که هرچند وقت یکبار یک مسئول اظهار نظری میکند دقیقا یکروز سهمهای مستعد این بازار متعادل میشوند و بعد از خارج شدن سهامدار کوچک از انتهای همان روز یا نهایتا روز بعد مجددا اکثر سهمهای مستعد صف خرید میلیونی برایشان چیده میشود. یک بازی تکراری
فردا هم اکثر سهمهای بازار پایه تا انتهای بازار مثبت و خیلی ها صف خرید خواهند شد

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان بیایید برویم زن و بچه ثمسکنی ها رو ب.گ.ایی.م برگردیم دیوثها بجای این که حمایت کنند عرضه میکنند خیلی دوست ندارند سهامشان رشد کنند تا بی خاصیتیشون مشخص نباشه.واقعا اگر این هییت مدیره و مدیر عامل و معاون مالی و اقتصادیش اگه نبود سود بیشتری شناسایی میشد ..املاکشون رو نفروختند تو رونق تا تو ک.س زنان و بچه شون کنند.اون زمان ها که ملک ارزشی نداشت ۳۰ تومان سود میساختند الان که ملک ۱۰۰ برابر شده خبری نیست بریم زنشون رو ب.گا.ییم تابا این د.ی.وث بازیشون که افتخارشون هم‌ هست خاتمه بدهند.بی نا.موس ها صد در صد ثغرب رو برای این که جلوی رشدش را بگیرد عرضه کرد .زن ج.نده امور اقتصادیش بالا میفروشه نمیاد کفش رو لاقل جمع کنند .ک.س کش خان بجای ز.ن جند.ه بازی سود سازی کنید با این همه دارایی که نفروختند تو رونق چه گوهی میخواهندبخورند.زن جن.ده ها بجای این که زیر سهامشان را بگیرند میزنند تو سر سهامشان.واقعا این مدیر عامل و مدیرمالی و مدیر اقتصادی و هییت مدیره به درد چاه توالت میخورند بی نا.موس ها.واقعا این حقوق هایی کع میگیرند بابت عن مال کردن سرمایه های سهامداران است .واقعا بابت چه عملکردی حقوق میگیرند؟؟؟؟؟؟
با سلام به پلنگ سیمین .حرف شما بسیار درست است ولی با ی لحن ملایم تر موثر تر است.من هم چند ماه پیش بعد از عرضه ثپردیس تو 345 تومان تماس گرفتم با منشی مدیر عامل شماره ارو گرفت داد به فندرسکی دو روز بعد تماس گرفت خود حضرت آقای فندرسکی.البته چون سرماخورده بود زیاد متوجه حرفهایش نشدم ولی واقعا تو دروغ گفتن حرف نداشت میگفت اون روزی که رو 345 فروختند اولین نفر خودت بودی این رو راست میگفت من 100هزارتا اولین نفر فروختم ودیدم خود ثمسکن داره عرضه میکنه تا 312 تومان حدود 1.8 میل دادم اما من اومدم رو 290 و 280 و 285 خریدم ی نوسان اندک گرفتم اگر سقفش رو دادم لاقل کفش هم خریدم ولی گفتم شما ها تو سقف فروختید تو کف نمیخرید دری وری جواب داد که داریم میخریم که دریغ از خرید ی برگه سهم از یکی دو سال پیش واقعا چه رویی دارند که به این واضحی دروغ میگن؟؟انصافا سهامداران باید شنیدن ی همچین دروغ های واضحی رو از کارگزارن خودشون دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟گفتم شما باید از سهامتان دفاع کنید حرمت امام زاده به متولی اون هست وقتی شما میایید رو 280 عرضه میکنید رو 345 عرضه میکنید وحرمت سهامتان را نگه نمیدارید ما چطور حرمت شما ها را که حقوق بگیران ما هستید و کمر به تضیع حقوق ما بسته اید رو نگه داریم؟؟؟؟؟؟ ؟و گفتم که واقعا متولیان بی غرض و مرضی نیستید شما.گفتم من سهامدار دوست ندارم این نوع حرکات روو گفتم این حقوقی که میگیرد با این نوع کارها حرام تر از حرام است ی جواب دری وری تر داد گفت ما اگه فروختیم رو 345 یکی از سهامدارها زنگ زد گفت رو 345 بفروشید ما هم دیدیم بازار خوب میخره فروختیم و گفت شما هم که خودت فروختیرو 345, گفتم من اگر فروختم لاقل اومدم کف خریدم و دیدم سهم داره میاد زیر 300 خریدم شما بعنوان سهامدار عمده چرا نمیخرید خوب درسته شما هم باید برای سهامدارانتان سود شناسایی کنید ولی با این نوع کارها , وزدت تو سر زیر مجموعه هایتان درسته ی سود اندکی میسازید ولی زیان بیشتری به سهامداران متحمل میکنید در جواب گفت: مهم نیست تحمیل کردیم یا نکردیم ما فروختیم سود کردیم گفتم خودت میدونی که فقط ی ملک تهرانپارس شرکت ارزشش اندازه کل قیمت روز شرکت است چطوری سود کردی؟؟؟جواب های سر به هوا میداد .متاسفانه اونهایی که کرسی های مدیریتی رو تو ثمسکن اشغال کردند جزء غرض ورزان و بی سوادان هستند که واقعا بابت حیف و میل کردن دارایی سهامداران دارند حقوق هم میگیرند انصافا باید ی کاری کرد.مع الوصف گفتم روزی تو مجمع از شما سئوال خواهد شد چرا مثلا 10 سال پیش با اون قیمت املاک سود میساختید اما حالا با این قیمت املاک خبری نیست.گفت پروژه باید به ی حدی برسد تا بتوانیم بفروشیم گفتم مثل این که پیش فروش تا به حال به گوشتون نخورده؟؟؟واقعا چرا ملک رونق گرفت چرا نفروختند؟؟؟؟حتی به فندرسکی گفتم حیف این حقوق که بات تضیعع حقوق ما سهامداران میگیرید مثال زدم براش گفتم اینقدر ادعا نکنید مادر بزرگ 80 ساله من ی ساختمان ساخت کلی سود شناسایی کرد با 80 سال سن نمیدونم این عنم منم های شما برای چیه؟؟واقعا اگر نمیتوانید و فقط میتوانند حقوق سهامدارانتان را تضیع کنید بروید

آخرین ویرایش:

silver leopard

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام به پلنگ سیمین .حرف شما بسیار درست است ولی با ی لحن ملایم تر موثر تر است.من هم چند ماه پیش بعد از عرضه ثپردیس تو 345 تومان تماس گرفتم با منشی مدیر عامل شماره ارو گرفت داد به فندرسکی دو روز بعد تماس گرفت خود حضرت آقای فندرسکی.البته چون سرماخورده بود زیاد متوجه حرفهایش نشدم ولی واقعا تو دروغ گفتن حرف نداشت میگفت اون روزی که رو 345 فروختند اولین نفر خودت بودی این رو راست میگفت من 100هزارتا اولین نفر فروختم ودیدم خود ثمسکن داره عرضه میکنه تا 312 تومان حدود 1.8 میل دادم اما من اومدم رو 290 و 280 و 285 خریدم ی نوسان اندک گرفتم اگر سقفش رو دادم لاقل کفش هم خریدم ولی گفتم شما ها تو سقف فروختید تو کف نمیخرید دری وری جواب داد که داریم میخریم که دریغ از خرید ی برگه سهم از یکی دو سال پیش واقعا چه رویی دارند که به این واضحی دروغ میگن؟؟انصافا سهامداران باید شنیدن ی همچین دروغ های واضحی رو از کارگزارن خودشون دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟گفتم شما باید از سهامتان دفاع کنید حرمت امام زاده به متولی اون هست وقتی شما میایید رو 280 عرضه میکنید رو 345 عرضه میکنید وحرمت سهامتان را نگه نمیدارید ما چطور حرمت شما ها را که حقوق بگیران ما هستید و کمر به تضیع حقوق ما بسته اید رو نگه داریم؟؟؟؟؟؟ ؟و گفتم که واقعا متولیان بی غرض و مرضی نیستید شما.گفتم من سهامدار دوست ندارم این نوع حرکات روو گفتم این حقوقی که میگیرد با این نوع کارها حرام تر از حرام است ی جواب دری وری تر داد گفت ما اگه فروختیم رو 345 یکی از سهامدارها زنگ زد گفت رو 345 بفروشید ما هم دیدیم بازار خوب میخره فروختیم و گفت شما هم که خودت فروختیرو 345, گفتم من اگر فروختم لاقل اومدم کف خریدم و دیدم سهم داره میاد زیر 300 خریدم شما بعنوان سهامدار عمده چرا نمیخرید خوب درسته شما هم باید برای سهامدارانتان سود شناسایی کنید ولی با این نوع کارها , وزدت تو سر زیر مجموعه هایتان درسته ی سود اندکی میسازید ولی زیان بیشتری به سهامداران متحمل میکنید در جواب گفت: مهم نیست تحمیل کردیم یا نکردیم ما فروختیم سود کردیم گفتم خودت میدونی که فقط ی ملک تهرانپارس شرکت ارزشش اندازه کل قیمت روز شرکت است چطوری سود کردی؟؟؟جواب های سر به هوا میداد .متاسفانه اونهایی که کرسی های مدیریتی رو تو ثمسکن اشغال کردند جزء غرض ورزان و بی سوادان هستند که واقعا بابت حیف و میل کردن دارایی سهامداران دارند حقوق هم میگیرند انصافا باید ی کاری کرد.مع الوصف گفتم روزی تو مجمع از شما سئوال خواهد شد چرا مثلا 10 سال پیش با اون قیمت املاک سود میساختید اما حالا با این قیمت املاک خبری نیست.گفت پروژه باید به ی حدی برسد تا بتوانیم بفروشیم گفتم مثل این که پیش فروش تا به حال به گوشتون نخورده؟؟؟واقعا چرا ملک رونق گرفت چرا نفروختند؟؟؟؟حتی به فندرسکی گفتم حیف این حقوق که بات تضیعع حقوق ما سهامداران میگیرید مثال زدم براش گفتم اینقدر ادعا نکنید مادر بزرگ 80 ساله من ی ساختمان ساخت کلی سود شناسایی کرد با 80 سال سن نمیدونم این عنم منم های شما برای چیه؟؟واقعا اگر نمیتوانید و فقط میتوانند حقوق سهامدارانتان را تضیع کنید بروید
با سلام به شما .امیدولرم از با نادری مالی ثمسکن فامیل نباشید چون واقعا *** و بی سواد و دزد است.زیر مجموعه های ثمسکن سرشار از پروژههایی هستند بس نفیس واقعا می خواهند این برجها رو کجاهاشون جاساز کنند چون پروژه هاشون زیاده محبورند تو هر چی نابدتر زت و بچه شون هست جا ساز کنند.ولی د.ی.وث تر از اون چیزی هستند که میپندارید تنها راهش فرستادن نوامیس مدیریت ثمسکن اون بر اب است جهت ارز اوری؟؟واقعا این د.ی.وث فندرسکی برای چی میفروشه و میزنه تو سر زیر مجموعه ها ثمسکن و جلوی رشد زیر مجموعه ها رو میگیره نباید عوامل این کار را ز.ن.شون رو گ.ایید بابت این .جا.کش بازیشون؟؟؟خودتون مگر نمیگفتید هییت مدیره باید حافظ منافع سهامدارن باشند؟واقعا اینها برای ایجاد ثروت چه غلطی کردند؟؟؟فردا دوباره زیر مجموعه ها صف شوند عرضه میکنند این فحشها رو هم که میخورند میبینند ولی چون دوست ندارند برای نوامیسشون از خودشون مایه بگذارند ازدیکران مایه میگذارندچون خوک صفتند و دوست دارند برای خانواده متدیوثشان ک.ی.ر جمع کنند.بی ناموس های زن .جن.ده.دست روی دست گذاشتن چاره کار نیست باید ناموسشان را از دم ثمسکنی ها رو گ.ایید از هییت مدیره بگیر تا معاونت اقتصادی و مدیر مالی ک.و.ن تلق تولقش رونوامیس مدیر عامل به همراهنوانیس هییت مدیره که جای خود دارند باید نوامیسشان را برای رضای خانواده هم که شده از دم گ.ا.یید

نادری

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان ثمسکن بیش از یک میلیون وهفتصد هزار متر ساخت و ساز دارد با زیر مجموعه هایش انجام میدهد پس از نظر دارایی کم ندارد خریداران 150 تومانی سهم دارند ملک میخرند متریحدود 450 هزار تومان حالا الان قیمت ساخت ی متر مسکن متری 2میلیون تومان در میاد پس ثمسکن بدون ارزش افزوده و زمین حدود620تومان هزینه کرده بابت املاکش زمین رو صفر در نظر میگیریم و ارزش افزوده را نیز صف با یک حساب ساده در میابیم که قیمت امروز ثمسکن در حدود فقط هزینه های ثمسکن بوده و ارزش افزوده وقیمت زمین کشک است پس کسانی که امروز فروختند فقط به قیمت خاک و سیمانش فروختند ثمسکن رو حتی قیمت آهن آلات استفاده شده تو پروژه ها رو هم نگرفتند و رفتن من که ثپردیس هام رو برای ثمسکن دارم شهید میکنم فعلا 3.5 میل خریدم انشاله بیاد پایین تا 5 میل دیگه هم میخرم اون وقت من میدونم با فندرسکی و نادری و ظهیری .البته بگم که اینها احتمالا ی افزایش سرمایه لحاظ کنند تا کل بدهی ها رو صفر کنند. اگرچه تا الان خون به جگر سهامدارها کردند و نه سودی دادند و نه ملکی فروختند من بعد باید بفروشند و سو شناسایی کنند و هرچی تا الان کم فروشی کردند رو باید پس بدهند.وقتی مادر بزرگ 80 ساله من ساخته کلی سود شناسایی کرده اینها یا این همه الدورم پولدورم نمیتونن تو مجمع عرض اندام کنند و چنین و چنان بگویند و کل مجموع با اون همه مدرک دکتری باید بیاند پیش مادر بزرگ من درس پس بدهند که با این همه مدرک و یال و کوپال عرضه ی پیرزن 80 ساله رو نداشتند .فعلا تو ثمسکن ملک میخریم.واقعا گروه ساختمانی مفت ترین سهام بازار هستند.فقط مدیریتشون باید مدیریت باشه.البته بی عرضه گی مدیران ثمسکن با این افزایش قیمت مسکن برای سهامدار ها بد نشده .تو ارزونی ساختند تو گرونی مجبورند بفروشند.سود اصلی تو ساختمانی ها من بعد است.اندکی صبر سحر نزدیک است.خدا وکیلی مفت هستند دو قطعه زمین ثغرب تو تبریز خریده نمی ونم فکر کنم حدود 80 میلیارد الان الله اعلم چند شدند اون وقت این ثمسکن با این همه زمین و ساخت و ساز نباید قیمتش این باشد.

آخرین ویرایش:

mey

Very Good Member
کاربر فعال
.ثغرب......نوع..معاملات بوی تارگتی بالا را..میده.......حرفه ایی ..دارند شناور سهم..را..جمع..میکنند.............
و..نکته..جالب..این..که.....گروه..مسکن..که در 178...9..میل عرضه..کرد..........امروز 1 برگه عرضه..نکرد....
من این را...جمع..کردن سهم..توسط...خودشان..تعبیر..میکنم.................
باید..دید...درسته یا..نه...

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان ثمسکن بیش از یک میلیون وهفتصد هزار متر ساخت و ساز دارد با زیر مجموعه هایش انجام میدهد پس از نظر دارایی کم ندارد خریداران 150 تومانی سهم دارند ملک میخرند متریحدود 450 هزار تومان حالا الان قیمت ساخت ی متر مسکن متری 2میلیون تومان در میاد پس ثمسکن بدون ارزش افزوده و زمین حدود620تومان هزینه کرده بابت املاکش زمین رو صفر در نظر میگیریم و ارزش افزوده را نیز صف با یک حساب ساده در میابیم که قیمت امروز ثمسکن در حدود فقط هزینه های ثمسکن بوده و ارزش افزوده وقیمت زمین کشک است پس کسانی که امروز فروختند فقط به قیمت خاک و سیمانش فروختند ثمسکن رو حتی قیمت آهن آلات استفاده شده تو پروژه ها رو هم نگرفتند و رفتن من که ثپردیس هام رو برای ثمسکن دارم شهید میکنم فعلا 3.5 میل خریدم انشاله بیاد پایین تا 5 میل دیگه هم میخرم اون وقت من میدونم با فندرسکی و نادری و ظهیری .البته بگم که اینها احتمالا ی افزایش سرمایه لحاظ کنند تا کل بدهی ها رو صفر کنند. اگرچه تا الان خون به جگر سهامدارها کردند و نه سودی دادند و نه ملکی فروختند من بعد باید بفروشند و سو شناسایی کنند و هرچی تا الان کم فروشی کردند رو باید پس بدهند.وقتی مادر بزرگ 80 ساله من ساخته کلی سود شناسایی کرده اینها یا این همه الدورم پولدورم نمیتونن تو مجمع عرض اندام کنند و چنین و چنان بگویند و کل مجموع با اون همه مدرک دکتری باید بیاند پیش مادر بزرگ من درس پس بدهند که با این همه مدرک و یال و کوپال عرضه ی پیرزن 80 ساله رو نداشتند .فعلا تو ثمسکن ملک میخریم.واقعا گروه ساختمانی مفت ترین سهام بازار هستند.فقط مدیریتشون باید مدیریت باشه.البته بی عرضه گی مدیران ثمسکن با این افزایش قیمت مسکن برای سهامدار ها بد نشده .تو ارزونی ساختند تو گرونی مجبورند بفروشند.سود اصلی تو ساختمانی ها من بعد است.اندکی صبر سحر نزدیک است.خدا وکیلی مفت هستند دو قطعه زمین ثغرب تو تبریز خریده نمی ونم فکر کنم حدود 80 میلیارد الان الله اعلم چند شدند اون وقت این ثمسکن با این همه زمین و ساخت و ساز نباید قیمتش این باشد.
این شرکتها تا این مدیران دزد هستند سودی نشون نمیدن یا یه سال سود نشون بدن برای این هست که شخصی خریدن میفروشند سال بعد زیان نشون میدن
بهترین اتفاق ممکن برای شرکتهاش و خودش این هست که منحل بشند برخی از شرکتهاش ممکنه تا 20 برابر به سهامدار برسه
ولی اگه منحل نشه اینا هر سال قسمتی از شرکت رو به اسم حقوق و پاداش و لفت و لیس و زیرفروشی میخورن

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این شرکتها تا این مدیران دزد هستند سودی نشون نمیدن یا یه سال سود نشون بدن برای این هست که شخصی خریدن میفروشند سال بعد زیان نشون میدن
بهترین اتفاق ممکن برای شرکتهاش و خودش این هست که منحل بشند برخی از شرکتهاش ممکنه تا 20 برابر به سهامدار برسه
ولی اگه منحل نشه اینا هر سال قسمتی از شرکت رو به اسم حقوق و پاداش و لفت و لیس و زیرفروشی میخورن

zoraq

Very Good Member
کاربر فعال
.ثغرب......نوع..معاملات بوی تارگتی بالا را..میده.......حرفه ایی ..دارند شناور سهم..را..جمع..میکنند.............
و..نکته..جالب..این..که.....گروه..مسکن..که در 178...9..میل عرضه..کرد..........امروز 1 برگه عرضه..نکرد....
من این را...جمع..کردن سهم..توسط...خودشان..تعبیر..میکنم.................
باید..دید...درسته یا..نه...
ثغرب تو این قیمت ها طلای ناب ثمسکن هستش، فردا می ره برا سقف
امروز احتمالا ثمسکن تو ثتران 7.5 میل عرضه کرد، البته باید منتظر شد و فلش قرمزش رو دید، تو ثشرق و ثتران داره بالش قیچی می شه و رسیده به لبه پرتگاه 50 درصد که طبیعتا جراتش رو نداره بیاد زیر 50 درصد
تو اکثر سهم های ثمسکن حقوقی ها خارج می شن و حقیقی ها جایگزین شدن و می شن و طبیعتا تو هیات مدیره ها وارد می شن و دوران بخور بخورهای دورهمی تموم می شه
قیمت 150 تومنی ثمسکن با اون هیکل و قد و قواره ش بیشتر شبیه یه شوخی می مونه تو بورس ایران، همینجها بمونه سهم های رشد کرده دییگه رو میارم رو این سهم، این نیز بگذرد،

silver leopard

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
زن هر مدیر بی لیاقت رو گ.اییدم .مدیران ثمسکن که جای خود دارند.تو هر تاپیکی میری میبینی این رو میگن چرا ثمسکنی ها بجای حمایت عرضه میکنند؟؟؟واقعا زن ج.ندها بجای سود سازی زن ج.نده بازی چرا در میارن؟؟؟تو مجمع باید پاسخگو باشند هم نادری زن .*** هم فندرسکی زن .جن.ده دی.وث واقعا nav ثپردیس و ثغرب و ثشرق و ثتران چند است که می ایند تو 140 تومان عرضه میکنند؟؟؟زن جند ه ها 1000 تومان را 150 تومان میفروشند عن خوری میکنند که فروختیم سود شناسایی کنیم اگه با ک.س زنشون هم اینجوری سود سازی کنند باید تو خیابونشون جای سوزن انداختن نباشه.بیایید بریم زن مدیر عامل ثمسکن و فندرسکی معاون اقتصادی ثمسکن و نادری مدیر مالی رو بابت این شاهکاراشون ب.گاییم برگردیم. واقعا ثپردیس 280 nav بود فروختن یا ناو ثغرب 170 است که میفرشوند.این چه وضع تولید ثروت است.این زن ج.نده بازی ها رو باید مدیر عامل ک.س کش ثمسکن و مدیر عامل دیوٍ.ث و معاون اقتصادی زن .جندش جواب بدهند.چرا 1000 تومان را 150 میفروشند؟؟؟؟سود سازی یعنی اینی که اینها میکنند؟؟؟این کار این ها عین حیف و میل اموال عمومی است و باید پاسخگو باشند

mey

Very Good Member
کاربر فعال
ثغرب تو این قیمت ها طلای ناب ثمسکن هستش، فردا می ره برا سقف
امروز احتمالا ثمسکن تو ثتران 7.5 میل عرضه کرد، البته باید منتظر شد و فلش قرمزش رو دید، تو ثشرق و ثتران داره بالش قیچی می شه و رسیده به لبه پرتگاه 50 درصد که طبیعتا جراتش رو نداره بیاد زیر 50 درصد
تو اکثر سهم های ثمسکن حقوقی ها خارج می شن و حقیقی ها جایگزین شدن و می شن و طبیعتا تو هیات مدیره ها وارد می شن و دوران بخور بخورهای دورهمی تموم می شه
قیمت 150 تومنی ثمسکن با اون هیکل و قد و قواره ش بیشتر شبیه یه شوخی می مونه تو بورس ایران، همینجها بمونه سهم های رشد کرده دییگه رو میارم رو این سهم، این نیز بگذرد،
درود...........معاملات امروز را رصد..میکردم....بشدت..بازیگر حرفه ایی داشت...از هر تلاشی برای پا کار اوردن فروشندگان...دریغ نکرد.....و البته هم..موفق بود...
ثمسکن..امروز 1 برگه عرضه نداشت....بنظرم...در این 3 روز...با...بازی با کد ثمسکن..حجم..بالایی سهم..جمع..کردند...
کل شناور عددی سهم...216..و سیالش بنظرم...120..تا 150....میله در این 3 روز کاری تقربا 56..میل....معامله شده.....که برای سهمی با این شناور عددی و سیال......حجم..بسیار قابل تاملیست....
و نکته..جالب اینکه..قدرت خریدار در امروز ق.ویتر از روزهای ..گذشته بود....
ثغرب....تقربا...جز کم..شناور ترین سهم..های گروهشه..
بنظرم..فردا به راحتی سقف تاریخیش را..میزنه...و احتمالا با معاملاتی ..کم..حجم..تر........
پ. ن..توصیه ایی به خرید ندارم....صرفا...یه نظر سادست...که.میتواند..کاملا اشتباه باشه.......

anita90

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود...........معاملات امروز را رصد..میکردم....بشدت..بازیگر حرفه ایی داشت...از هر تلاشی برای پا کار اوردن فروشندگان...دریغ نکرد.....و البته هم..موفق بود...
ثمسکن..امروز 1 برگه عرضه نداشت....بنظرم...در این 3 روز...با...بازی با کد ثمسکن..حجم..بالایی سهم..جمع..کردند...
کل شناور عددی سهم...216..و سیالش بنظرم...120..تا 150....میله در این 3 روز کاری تقربا 56..میل....معامله شده.....که برای سهمی با این شناور عددی و سیال......حجم..بسیار قابل تاملیست....
و نکته..جالب اینکه..قدرت خریدار در امروز ق.ویتر از روزهای ..گذشته بود....
ثغرب....تقربا...جز کم..شناور ترین سهم..های گروهشه..
بنظرم..فردا به راحتی سقف تاریخیش را..میزنه...و احتمالا با معاملاتی ..کم..حجم..تر........
پ. ن..توصیه ایی به خرید ندارم....صرفا...یه نظر سادست...که.میتواند..کاملا اشتباه باشه.......
شناوری پایین میخواهید فقط ثاخت شناوریش ۸درصده ؛ از لحاظ نموداری هم اگر مقاومت ۱۷۰ رو بشکنه ابتدا ۳۲۰ و بلندمدت ۷۰۰ رو نشان میده

silver leopard

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو ثمسکن مشتی حقوقی بچه کو.نی تر از سهامدار عمده است .که فکر کنم اجیر شده خود ثمسکنی ها هستند انشاله روشون کم میشه به زودی.خدایی نبود سهامدارها عمده ثمسکن و خود ثمسکنها بهتر از بودنشون است.

silver leopard

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
ساختمانی ها مونده بازار به ارزشش پی ببره.وساخت ثمسکن ثاخت همه و همه در کمترین قیمت ممکن معامله شدند انشاله به زودی مزد تحلیل و فاندامنتالیمون رو بگیریم.هر چند دیر اتفاق افتاده ولی خوب بالاخره عروسی تو این کوچه خواهد امد.فقط باید مدیریت ثمسکن رو یقه اش رو بگیریم که چرا مفت فروختی سهام زیر مجموعه هایت را واقعا هدفشون چیه از این حرکتها؟؟اگر شناسایی سود است که مفت میفروشند و حیف و میل میکنند چون این حیف و میل در راستای لاپوشانی و سرپوش گذاشتن بر بی کفایتی خودشان است گناهشان مشدد میشود.واقعا مدیرانی که مفت فروشی میکنند و نمیدانند ارزش زیر مجموعه هایشان چقدر است بهتر است بروند.

mohamad65

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تبریک عید بزرگ غدیر خدمت دوستان گرامی
نماد خصدرا جهت تعیین ارزیابی بسته شده و در آینده نزدیک بازگشایی میشود یک سهم با قیمت دو سال قبل
جهت آشنایی بیشتر دوستان روی لینک زیر کلیک کنید

بالا