برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست من ، در گروه ساختمان از ثمسکن فاصله بگیر و همه زیر مجموعه هاش، بزرگترین انبوه ساز هست، ولی با حرکات متحیر العقول و فروش های مشکوک بسیار زیر قیمت پروژه ها و هزینه سازی عجیب برای پروژه ها، دچار صورت های مالی افتضاحی هستند.

امروز ثتران ۱۷۶ قیمت خورد حال آن که ۱۵۰ هم ارزش خرید ندارد، چون چیزی به جز زیان انباشته، دزدی های بسیار در این شرکت وجود نداره، بقیه زیر مجموعه های ثمسکن هم همینطور، زیرشون خالیه...

اگر تو گروه انبوه سازی دنبال سهم هستید فقط وساخت

اکثر زیر مجموعه هایش قیمت ۵ تا ۱۰ برابر بهای تمام شده هستند

بعضی سهامش مثل کرمان وثجوان تا ۲۰۰ برابر بهای تمام شده ارزش دارند و مالک ۲۶ درصد بانک اقتصاد نوین
۱۲ هزار متر مفید تو برج ظفر سهم داره که ۴۵۰ میلیارد می ارزه

پروژه ۴۷ هکتاری کیش هر وقت راه بیفته ۵۰۰۰ میلیارد سود خالص توش خوابیده

ثمسکن ۱۵۰ بخری نهایت چند بشه؟ ۲۵۰ تا ۳۰۰
ثتران، ثغرب ثشرق و ثرود همین الان بالاتر از ان ای وی قیمت خوردند

وساخت ۶۵۰ بخری تا ۴۰۰۰ می‌تونه بالا بره دقیقا مثل کرمان
درود بر شما

همین ثپردیس به تنهایی به اندازه ی کل زیرمجموعه های وساخت پروژه دارد و خودش غول انبوه ساز است ....

تا امروز وساخت خوب بود خیلی هم خوب بود

اما از امروز به بعد بازدهی ثمسکن باید بیشتر از وساخت باشد ...
.
.
همین ثمسکن که می گویند دزد هستند و ....

تمام سالها سود تقسیم کرد

شما یک سال پیدا کن که وساخت سودی ساخته باشه .. تقسیم پیشکش
...
همین ثمسکن که می گویند دزد هستند و ....

تمام سالها سود تقسیم کرد

شما یک سال پیدا کن که وساخت سودی ساخته باشه .. تقسیم پیشکش
...

ثمسکن حتی در بدترین رکود ها ی مسکن سود تقسیم کرد ...

غول انبوه ساز هست ..

چیزی شبیه فارس که غول پتروشیمی است ....
.
.
دوست من ، بخوام قیمت فروش پروژه های ثتران، ثپردیس رو اینجا بنویسم ، و دزدی های اشکارشون رو نشون بدم، ده صفحه نوشتن هم کم میاد

در هر حال با توجه به آشنایی کامل با تک تک سهام گروه ساختمان در ده سال اخیر، لازم دونستم این مطالب بنویسم

۲۱ خرداد

وساخت ۶۵۰
ثمسکن ۱۵۰

قضاوت رو بر عهده زمان میذاریم

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سابقه تاریخی نمادهای وساخت-ثاباد و ثنوسا رو برید بررسی کنید میبینید که این سه نماد هر موقع شاخص انبوه سازی استارت زده سردمدار رشدهای انفجاری بودن!!! در دوره های گذشته 92 و 93 هر بار که شاخص انبوه سازی رشد کرده بیشترین بازدهی رو این نمادها و خصوصا ثاباد و ثنوسا (بخاطر کوچکتربودن) داشتن! البته بخاطر افزایش سرمایه ثنوسا الان از بین این سه نماد میشه گفت بزرگترینشون ثنوساست ولی این حجمهای عجیب غریبی که داره این چند روزه میخوره منو یاد رشدهای عجیب اون سالهاش انداخت این نشون میده که بازیگرای قدیمیشو رو هنوز دارن!!! تاکید میکنم فروش تو این قیمتها فقط پشیمونی براتون به ارمغان میاره .... این نمادها رو سهامداری کنید که تازه شروع بازیه!

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با فروش ۵ هکتار از اراضی بهدشت چمستان که امروز در کدال اطلاع رسانی شد، گروه شاهد نشون داد عزمش برای فروش و یا افزایش سرمایه و استفاده از دارایی هاش زیاده. زمین بهدشت در صورت های مالی #ثعمرا متری ۴ هزار تومن براش تموم شده که باید ببینیم چقدر این زمین رو فروختن و سود شناسایی میکنن.مطمئنا عدد عدد بالایی خواهد بود. #ثشاهد هم در کنار زمزمه های افزایش سرمایه ۱۰۰۰ درصدیش با توجه به اینکه ۷۷ درصد ثعمرا رو در اختیار داره سود بالایی از این معامله شناسایی خواهد کرد. ثشاهد و ثعمرا با پتانسیل هاشون قیمتشون حداقل ۱۰ برابر عدد روی تابلو هست.

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تعدادی از پستهای چند نفر از سفته بازان چندماه پیش که از ثشرق تعریف می کردند

الان کجا هستن ؟

خالی کردن در رفتن؟

چرا تنها وقتی قیمتها بالا می رفت روزی ده پس می زدند و ناشتایی نخورده اینجا بودن ولی چند مدتیست خبری ازشون نیست:

سفته بازانی چون :

آراویل
بوعلی سینا
پارسا
علی 1008
تالار کرج
شاملو
حکایت بورس
الوند1317
حمید تهرانی ( خالقی )
اعتدال
الماس 88
فرهادی
مهرتاش
آنتی پول
اسماعیلی
چرچیل یا همون اس ام جی

وخیلیهای دیگه

به نظر شما این کاربرا چند نفر هستن؟
یک نفر یا یک تیم ؟

الان بیشتر این کاربران کجا هستند
تعداد کمی از این افراد فقط هستن و اسپم ایجاد می کنند
گذشته چراغ راه آینده

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
ساسانیان الان کجاست؟ من کماکان هستم از سال ۸۳ تا کنون، تیم هم نیستم، یک نفرم، رانت هم ندارم...هر ضرر و سودی کسب کردم از خودم بوده، حمید تهرانی هم نه، مجید خالقی، اگه هم نوشته های من در طول این مدت به کسی ضرری زده، ازش عذرخواهی میکنم و مطمئن باشه خودم قبلش ضرر کردم....هر کسیم سودی برده نوش جونش، ولی باید بدونیم در بازار یا سود میکنیم یا ضرر شق سومی هم نداره، باید بزرگ باشیم و مسئولیت کارهایی که میکنیم بر عهده بگیریم

آخرین ویرایش:

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
ساسانیان الان کجاست؟ من کماکان هستم از سال ۸۳ تا کنون، تیم هم نیستم، یک نفرم، رانت هم ندارم...هر ضرر و سودی کسب کردم از خودم بوده، حمید تهرانی هم نه، مجید خالقی، اگه هم نوشته های من در طول این مدت به کسی ضرری زده، ازش عذرخواهی میکنم و مطمئن باشه خودم قبلش ضرر کردم....هر کسیم سودی برده نوش جونش، ولی باید بدونیم در بازار یا سود میکنیم یا ضرر شق سومی هم نداره، باید بزرگ باشیم و مسئولیت کارهایی که میکنیم بر عهده بگیریم
نمیدونستم مجید خالقی هستی...
باش و بنویس
با دیگران کاری نداشته باش
تحلیلهای خوبی ازت سراغ داشتم

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بهترین استراتژی در حال حاضر جایگزینی سهام رشد کرده با سهام جامانده و در کف قیمت،
چون رشد های اخیر ناشی از تورم بوده و نه وضع خوب اقتصادی

Ayhan

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بهترین استراتژی در حال حاضر جایگزینی سهام رشد کرده با سهام جامانده و در کف قیمت،
چون رشد های اخیر ناشی از تورم بوده و نه وضع خوب اقتصادی
ممنون از شما بابت پست گذاشتن در مورد ثغرب
با میانگین خرید 153 تومان باشد که رستگار گردیم

farhad2020

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب اسماعیلی نظرون راجع به ثنوسا باعنای به عرضه های ...پایان رفه چیه

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
افرادی که میتونن سرخطی بگیرن
ثجوان میتونه براحتی ۳۰ درصد سود بده
از چهارشنبه
چون بازار پایه ج. هست

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک مرکزی داره ونوین مجبور به افزایش سرمایه از آورده نقدی میکنه، وساخت هم در افزایش شرکت نمیکنه، باید کم کم منتظر سبک کردن ونوین های وساخت باشیم که براش ۷۰ درومده(حتی تصور سود این دو معامله برای بازار سخته) هم بابت تکلیف بانک مرکزی هم بدست آوردن نقدینگی برای استارت مگاپروژه ۶۰۰ هزار متری ساحلی کیش

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ممنون از شما بابت پست گذاشتن در مورد ثغرب
با میانگین خرید 153 تومان باشد که رستگار گردیم
منم بیشتر خریدم محدوده ۱۵۲ بود ولی تا ۱۶۰ هم اضافه کردم، امیدوارم سود خوبی ببریم از این سهم

nimacheng

Well-Known Member
کاربر فعال
سالار می درخشد......
وساخت ارزشش بیش از اینهاست
هر چي وساخت بره بالاتر ارزش ثتران بيشتر مشخص ميشه هيچ سهم انبوه سازي ارزش و دارايي بيشتر از ثتران نداره به زودي سودهاي بالايي رو ميسازه حالا ببينيد

The Golden Choice

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب ضمن تبریک به سهامداران #ثعمرا و #ثشاهد، شفاف سازی ثعمرا هم روی کدال اومد و فردا سهم باز میشه.وقتی میگیم ثعمرا و ثشاهد معدن طلا هستن دلیلش همینه.طبق شفاف سازی ثعمرا ۵ هکتار از ۴۰۰ هکتار زمین بهدشت آمل رو ۸ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومن فروخته (جالبه که تموم شده زمین براش ۳۶۴ میلیون تومن بوده و الان ۲۳ برابر فروختش). با این اوصاف قیمت فروش هر متر ۱۶۷ هزار تومنه،در حالیکه تموم شده زمین براش متری ۷ هزار تومن هست. یعنی ثعمرا اگر با همین قیمت پایین کل زمین بهدشت رو بفروشه ۶۷۰ میلیارد تومن فقط از این محل عایدش میشه که ۶۴۰ میلیاردش سود خالصه (بعبارتی هر سهم ۴۶۰ تومن سود خالص از محل زمین بهدشت فقط!) قیمت روز سهم زیر ۳۰۰ تومن!!! با توجه به مالکیت ۷۷ درصدی ثعمرا توسط ثشاهد، ۵۰۰ میلیارد از این سود به تلفیق ثشاهد اضافه میشه که میشه سهمی ۱۲۵ تومن فقط از این محل. از طرف دیگه ثشاهد هم اگر با توجه به فروش اخیرش در زمین نمین با قیمت پایین متری ۶۵ هزار تومن کل زمین رو همینجوری خام و بدون ارزش افزوده واگذار کنه هزار و ۳۴۰ میلیارد تومن عایدش میشه که بیش از هزار و ۳۳۰ میلیاردش سود خالصه (سهمی ۳۳۲ تومن سود). این رو به ۱۲۵ تومن قبلی اضافه کنیم میشه ۴۵۷ تونن سود خالص ثشاهد از محل فروش این دو زمین به شکل خام فقط!!! قیمت روز ثشاهد ۱۷۶ تومن! حالا خودتون املاک و زمین ها و زیر مجموعه های بی شمار این دو تا سهم رو به اعداد فوق اضافه کنید ببینید بازم قیمت های بالای ۲۰۰۰ تومن این دو تا رویاست یا واقعیت؟

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
معاملات اینروزهای ثنوسا من را یاد سال 93 انداخته جایی که سهم از 230 تومان استارت زد و تا 1100 تومان رفت الان هم ثنوسا داره همان شکلی معامله میشه به نطرم یک سود خیلی تپل و عالی تو سهم است شخصا فردا می روم صف خرید امیدوارم بشه خرید چون فروش های پر حجم وثیقه بانک توسعه صادرات هم تمام شد من هدف این موج را 500 می بینم

silver leopard

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان بیایید برویم زن و بچه ثمسکنی ها رو ب.گ.ایی.م برگردیم دیوثها بجای این که حمایت کنند عرضه میکنند خیلی دوست ندارند سهامشان رشد کنند تا بی خاصیتیشون مشخص نباشه.واقعا اگر این هییت مدیره و مدیر عامل و معاون مالی و اقتصادیش اگه نبود سود بیشتری شناسایی میشد ..املاکشون رو نفروختند تو رونق تا تو ک.س زنان و بچه شون کنند.اون زمان ها که ملک ارزشی نداشت ۳۰ تومان سود میساختند الان که ملک ۱۰۰ برابر شده خبری نیست بریم زنشون رو ب.گا.ییم تابا این د.ی.وث بازیشون که افتخارشون هم‌ هست خاتمه بدهند.بی نا.موس ها صد در صد ثغرب رو برای این که جلوی رشدش را بگیرد عرضه کرد .زن ج.نده امور اقتصادیش بالا میفروشه نمیاد کفش رو لاقل جمع کنند .ک.س کش خان بجای ز.ن جند.ه بازی سود سازی کنید با این همه دارایی که نفروختند تو رونق چه گوهی میخواهندبخورند.زن جن.ده ها بجای این که زیر سهامشان را بگیرند میزنند تو سر سهامشان.واقعا این مدیر عامل و مدیرمالی و مدیر اقتصادی و هییت مدیره به درد چاه توالت میخورند بی نا.موس ها.واقعا این حقوق هایی کع میگیرند بابت عن مال کردن سرمایه های سهامداران است .واقعا بابت چه عملکردی حقوق میگیرند؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا