برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما حداقل پنج ساله به وساخت هستید!
با سلام
جدی نگیرش از بس زیاد حرف میزنه یادش میره از کی حرف زده
به جای سهام خریدن پولش رو تو بانک بزاره موفق تر هست
از موقعی که این بوق میزنی 5 تا 6 سال قبل دلار و مسکن و شاخص بورس کلی رشد داشته
علیرضای بیچاره قدرت خرید سرمایه خودش رو هم نتونسته حفظ کنه

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
830 که به شما قوا داده بودم شکست و قفل شد..
وساخت مفت بود....
یادتون هست برخی افراد در تاپیک بودندو منتظر وساخت 100 تومانی بودند!
یادتون هست که در تاپیک بارها گفتم من خواهم بود ولی شماها نخواهید بود..
اون روزها فرا رسیده
الان از هیچ کدام خبری نیست ولی من هستم
پای حرفم هم ایستادم و یک قدم هم عقب نرفتم..
اون عزیزان برای بازی به بورس اومدند
من در بورس پول در میارم و زندگی می کنم
عزت زیاد
دم شما گرم به مولا ایوالله داری ، بنده هم از وساخت 240 تومانی تا الان که در آستانه 1000 تومان است با وساخت هستم بخش زیادی از ماندگاری و قوت قلب ما روی این سهم از بابت تحلیلهای ناب و موشکافی دقیق از پرتفوی عجیب و غریب این سهم توسط شما بوده است .

رالي

Active Member
کاربر فعال
باز که تو کار دیگران دخالت کردی؟
سرت تو کار خودت باشه
آفرین پسر خوب!

حالا بعد از اینش سهم جالب خواهد شد... صبر کنید
بزرگوار من خودم این سهم را دارم

ولی نگران نباش، همه میگن وساخت را با اسماعیلی شناختیم!

هخامنش

Well-Known Member
کاربر فعال
روند کلی و بلند مدت بورس کاملا مثبت و صعودی می باشد.میانگین ۱۰ ساله بازار بورس نسبت به بازارهای موازی ارز و طلا و مسکن شدیدا پایین است و عملا اگر قرار بود بورس هم همقدم با تورم ده ساله رشد داشته باشد هم اینک شاخص باید در محدوده ۸۰۰ هزار واحد می بود
بدون شک تا اخر دولت روحانی و سیاستهای حمایتهایی که از بورس میشه بازار روند صعودی خواهد شد

شاخص را با سهمهای بزرگ کنترل میکنند برای جلوی از ضرر کردن و نوسانات بازار برین سراغ گروهها و سهمهای کوچک و بنیادی که تعدیل و افزایش سرمایه دارن . سرمایه ها در بورس همیشه از یک گروه به گروه دیگر در حال انتقال است.

nimacheng

Well-Known Member
کاربر فعال
چن مدت پيش وساخت ١٦٠ تومان بود ثتران ١٤٠ الان وساخت شد ١٠٠٠ تومان ثتران ١٧٠ اخه ده لامسب ليدر انبوه سازي تو را چه شده مطمن كه اين گپ خيلي زود پر ميشه

مجید خالقی

Well-Known Member
کاربر فعال
چن مدت پيش وساخت ١٦٠ تومان بود ثتران ١٤٠ الان وساخت شد ١٠٠٠ تومان ثتران ١٧٠ اخه ده لامسب ليدر انبوه سازي تو را چه شده مطمن كه اين گپ خيلي زود پر ميشه
این همه تو تاپیک ثتران نوشتیم این سهم چیزی دیگه نداره، من ثتران ۱۴۵ تومنی تبدیل کردم وساخت ۳۹۰ تومنی.....

حتی همین الان هم تعویض کنید با این که زمان از دست دادید ولی بازم به نفعتونه

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلا اشاره شد
باند صدر هاشمی اجازه نمیداده که داراییها و تواناییهای وساخت بچشم سهامداران بیاد و افزایش قیمتها رو سرکوب میکردن!
قیمت سهم و ناو سهم ارتباطی باهم نداشتن...
با آزاد شدن این مجموعه از بند!!!!
قیمتها واقعی و به ارزش ذاتی خودشون نزدیک خواهند شد

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این همه تو تاپیک ثتران نوشتیم این سهم چیزی دیگه نداره، من ثتران ۱۴۵ تومنی تبدیل کردم وساخت ۳۹۰ تومنی.....

حتی همین الان هم تعویض کنید با این که زمان از دست دادید ولی بازم به نفعتونه
با سلام
ما هم گفتیم این شرکت با مدیرها و حقوقی دزدی که داره بخواد ده درصد بالا بره وساخت و شرکتهای دیگه صددرصد بالا خواهد رفت
دیدیم که همین شد
وساخت از 160 به محدوده هزار رسیده
ریدر معروف ثتران کماکان در حال فرصت سوزی هست

کاشان1

Well-Known Member
کاربر فعال
و روزی رسید که سهم 160 تومانی را حوالی 1000 تومان فقط حجم مبنا می دهند!
جناب اسماعیلی سلام به جزئ وساخت که مقداری دارم اگر سهمی خواستید معرفی کنید برای خرید که بنیاد عالی داشته باشد و ابتدای رشدش باشد کدام سهم را معرفی می کنید ممنون می شوم پاسخ دهید

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا وپترو مالک آینده وساخت خواهد شد
باید ببینیم استراتژی شستا در مورد برخورد با ونوین چی هست؟!

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب اسماعیلی سلام به جزئ وساخت که مقداری دارم اگر سهمی خواستید معرفی کنید برای خرید که بنیاد عالی داشته باشد و ابتدای رشدش باشد کدام سهم را معرفی می کنید ممنون می شوم پاسخ دهید
ایشاا عمری باقی بود در تاپیکم اعلام خواهم کرد

rohollah

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر میاد سهام وثیقه وساخت در ثنوسا توسط حقوقی به صورت کامل فروخته شده . از این به بعد باید شاهد قفل شدن سهم ثنوسا باشیم.

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وساخت .... ثاباد و ثنوسا دارن یاد و خاطره رشدهای انفجای گروه ساختمونی رو زنده میکنن!!! مواظب باشید تو این قیمتا فروش پشیمونتون میکنه..... ازهمینجا یه گین 100% میتونن بدن خصوصا ثاباد و ثنوسا که همچین سابقه ای هم دارن

kish Island

Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر میاد سهام وثیقه وساخت در ثنوسا توسط حقوقی به صورت کامل فروخته شده . از این به بعد باید شاهد قفل شدن سهم ثنوسا باشیم.
علاوه بر اون صبا تامین هم فروخت و تشریف برد بیرون. اونم دیگه کسی حجم مبنا نمی ده

بالا