برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
در مورد وساخت از زیر 200 تا الان گفتم بخرید و فرصت خرید هست... بعد از این نخواهم گفت بخرید.... خواهم گفت سهامداری کنید..... اهداف بالاست.... زود قافیه را نبازید
بازی زیاد داره ولی اسیر بازیهاش نشوید.... به اندازه ای که بنیادش اجازه میده میتونه رشد کنه

امواج F.R.D

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این بازار منفی عیار ثاباد مشخص شد.... از این به بعد شارپ میره بالا تا یاد و خاطره رشدهای شارپ قدیمش رو زنده کنه.... تو گروه ساختمونی وساخت و ثاباد خیلی قوی ظاهرشدن

realistic

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه توسعه صادرات سهام وثیقه ثنوسا متعلق به وساخت رو نمیفروخت قیمت ثنوسا الان نزدیک 200 بود.

irbsoltani

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#سکارون از چشم تیزبین حرفه ای ها ی ریسک پذیر بازار ج و پایه سکارون خفته ای درزیر سایه گروه سیمان دری در میان ماسه های طلای جنوب به همین زودی چنان غو غای ب پا کند که سر دست بشکنند در قیمت های کو فکرش به ذهن کمتر خطور می کرد شسم شمواد شصفها را با سکارون مقایسه نکنید فقط چه زود دیر می شود از رو دست حقوقی خرید کنید با تمام قوا وارامش کامل زمانی شاید این فرصت ها نباشد

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
ثفارس با فروش پروژه شارستان 44 تومان سود محقق کرده وبا سود 26 تومانی قبلی 70 تومان eps شرکت محقق میگردد حالا قیمت بازگشایی سهم به نظر نمیاد با پی به ای کنونی که 8 است کمتر از 560 باشه تا نظر دوستان چی باشد ثفارس یعنی برلیان ساختمانی ها

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ثفارس با فروش پروژه شارستان 44 تومان سود محقق کرده وبا سود 26 تومانی قبلی 70 تومان eps شرکت محقق میگردد حالا قیمت بازگشایی سهم به نظر نمیاد با پی به ای کنونی که 8 است کمتر از 560 باشه تا نظر دوستان چی باشد ثفارس یعنی برلیان ساختمانی ها
با سلام
خیلی خوب باز بشه 15 درصد مثبت بالاتر باز نمیشه
سود 26 تومانی رو محقق نکرده بود که 44 تومان روی اون بیاد
تا 12 ماهه نداده روی گفته هاشون حساب باز نکن

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
سود محقق شده همین الان روی کدال هستش میتونید ببینید

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
ثفارس با فروش نیکان میتونه تا 500 تومان سود بسازه و95 درصد پیشرفت فیزیکی داره تصمیم با خودتونه

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
اینم مدرک در مورد ثفارس وسود 44 تومانی پروژه شارستان

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظرم ثفارس نباید زیر 560 باز بشه که پی به ای 8 پیدا میکنه فردا بازگشایی ثفارس انفجار انبوهسازی خواهد بود

موج سبز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرکت گروه انبوه سازی ثتران و ثغرب رو از دست ندید حقوقیش هم تا توانسته سهام ازادش رو فروخته دیگه نمیتونی با سیل تقاضا مقابله کنه اهداف بالای 100 همانند کرمان

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وبیمه تنها سهم سرمایه گذاری می باشد که ارزش دارائی هایش به ازای هرسهم بیش از5هزارتومان می باشد.........................................................
کلی زمین وساختمان داره

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
830 که به شما قوا داده بودم شکست و قفل شد..
وساخت مفت بود....
یادتون هست برخی افراد در تاپیک بودندو منتظر وساخت 100 تومانی بودند!
یادتون هست که در تاپیک بارها گفتم من خواهم بود ولی شماها نخواهید بود..
اون روزها فرا رسیده
الان از هیچ کدام خبری نیست ولی من هستم
پای حرفم هم ایستادم و یک قدم هم عقب نرفتم..
اون عزیزان برای بازی به بورس اومدند
من در بورس پول در میارم و زندگی می کنم
عزت زیاد

رالي

Active Member
کاربر فعال
830 که به شما قوا داده بودم شکست و قفل شد..
وساخت مفت بود....
یادتون هست برخی افراد در تاپیک بودندو منتظر وساخت 100 تومانی بودند!
یادتون هست که در تاپیک بارها گفتم من خواهم بود ولی شماها نخواهید بود..
اون روزها فرا رسیده
الان از هیچ کدام خبری نیست ولی من هستم
پای حرفم هم ایستادم و یک قدم هم عقب نرفتم..
اون عزیزان برای بازی به بورس اومدند
من در بورس پول در میارم و زندگی می کنم
عزت زیاد
شما حداقل پنج ساله به وساخت هستید!

بالا