برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

nimacheng

Very Good Member
کاربر فعال
انبوه سازی کم کم مورد توجه قرار میگیرند و قیمت های بالایی رو میبینن ۹۰ درصد افزایش سرمایه دارن و اکثرا به سود بالایی میرسن بهترین ثتران

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
غول انبوه سازی در حال بلند شدن هست، با تورم چند سال اخیر و رشد چند صد در صدی خیلی از سهم های دیگه هیچ چیز نمیتونه جلو رشد گروه را بگیره،
منظورم از غول کل گروه هست وگرنه هر کدوم از سهم ها کوچیک و چابک هستن
من در حال تبدیل چند سهم از پرتفوی به سهام این گروه هستم.

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی از سهم های گروه پتانسیل وساخت را دارن و حتی بهترن و راه وساخت را میرن ثتران ثاباد ثشرق ثغرب و ... زیر ۲۰۰ جمع کنید و با صبر و حوصله منتظر تقدیم به بازار در قیمت های بالای ۷۰۰ بمونید.

nimacheng

Very Good Member
کاربر فعال
#ثتران در این که ثتران افزایش سرمایه داره از تجدید ارزیابی دارایی ها شکی در ان نیست و قطعی اما مقدار هنوز مشخص نیست ولی با مشورت با جند تا از دوستان وارد و بنیادی کار نمیتونه کمتر از ۵۰۰ یا ۶۰۰ درصد باشه روزهای خوبی واسه سهم متصورم و اینکه به زودی قیمت های بالای ۱۰۰۰ میبینه و انبوه سازیا اکثراا رشد خواهند کرد

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب در نظر دارد
واحدهای مجتمع تجاری و خدماتی مهدیۀ اردبیل
واقع در شهر اردبیل را واگذار نماید .

شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب در نظر دارد
واحدهای مجتمع خدماتی پزشکان
واقع در شهر زنجان را با شرایط ویژه واگذار نماید

عليرضا اسماعيلي

Very Good Member
کاربر فعال
وساخت یه چیز دیگه هست....
سهامداری می خواد تا شما را به عرش برسونه...
تاکید فراوانی روی این سهم داشته ام و هنوز دارم....

رالي

Good Member
کاربر فعال
وساخت یه چیز دیگه هست....
سهامداری می خواد تا شما را به عرش برسونه...
تاکید فراوانی روی این سهم داشته ام و هنوز دارم....
حداقل 5 سال که امار شما را دارم همش تاکید رو این سهم و ساختمانی ها دارید!!!
البته بالاخره امسال تکون خورد، فقط نمیدونم تو این چند سال شما با وساخت و دیگر سهم های ساختمانی چیکار میکردید!

عليرضا اسماعيلي

Very Good Member
کاربر فعال
البته بالاخره امسال تکون خورد، فقط نمیدونم تو این چند سال شما با وساخت و دیگر سهم های ساختمانی چیکار میکردید!
مگه به شما ربطی داره؟
سرت تو کار خودت باشه

ماشاا همه کارگاه کاستر شدن برا ما.. آمار ما را در میارن :D

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
اینا یه چیزی میگن اگه شد که شده اگه نشد هم براشون مهم نیست
کسی بهشون حرف بزنه توهین و فحاشی و بی ادبی میکنند
یه مطلب یا قیمت بی ربط رو 5 سال میگن اگه شد که شده اگه نشد به یه ورشون هست
از زمانی که علیرضا اسی معروف به بوقچی برای این سهمها بوق زده همه چی ده برابر شده
برخی از این سهمها افت قیمت هم داشتن مثل ثاخت و ثتران و ثمسکن ووو
بعضی از اونها سرجای خودشون هستند مثل وساخت و ثنوسا بوقچی بی خاصیتی هست

عليرضا اسماعيلي

Very Good Member
کاربر فعال
وساخت و رویاهایش.....

نمودار فصلی هست. زمانبر خواهد بود ولی دلچسب......

در سابقه سهم دو ساله بازدهی 1200 درصدی دارد...
اینبار هم بعد از 15 سال تکرار خواهد شد...
9 ماه گذشته... نهایت 18 ماه دیگر صبر میخواد

1565005836708.png

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان علاقمند به ساختمانی ها

وساخت و زیر مجموعه
ثنوسا
ثاباد
ثفارس
ثاخت
ونوس

همه مناسبند، فقط از گروه ثمسکن فاصله بگیرید، سخت در حال بخور بخورند از شرکتهای گروه چیزی باقی نگذاشته اند

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
هیات سه نفره دادگاه پروژه ۴۷ هکتاری کیش هم رای به نفع ثنوسا داده، حالا با اعتراض سازمان ارجاع شده به هیات ۵ نفره....

به نظر بنده پروژه ۶۰۰ هزار متری کیش به ثنوسا خواهد رسید، و وساخت این پروژه را با فروش ونوین خواهد ساخت....

فردا باید ثنوسا ۲۰۰ میلیون صف خرید بشود

leon1980

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
هیات سه نفره دادگاه پروژه ۴۷ هکتاری کیش هم رای به نفع ثنوسا داده، حالا با اعتراض سازمان ارجاع شده به هیات ۵ نفره....

به نظر بنده پروژه ۶۰۰ هزار متری کیش به ثنوسا خواهد رسید، و وساخت این پروژه را با فروش ونوین خواهد ساخت....

فردا باید ثنوسا ۲۰۰ میلیون صف خرید بشود
با سلام
هیجانات خودت رو کنترل کن
سهم دامنه نوسان باز گشایش میشه

مجید خالقی

Very Good Member
کاربر فعال
وثخوز و ثزاگرس سرمایه ۷ میلیارد از ۱۵ سال پیش افزایش سرمایه ندادند

به نظرم هر دو تا ۳۰۰۰ درصد میتونن تجدید ارزیابی کنند

سهامدار عمده هر دو وساخت!!!

هخامنش

Very Good Member
کاربر فعال
بازار کاملا پویا و سالم بدون هیچ حباب و هیجانی به روند رو به رشد خود ادامه میدهد.
شاخص در این محدوده کف سازی عالی انجام داده و اماده ادامه روند صعودی. ولیکن معاملات گروههای دیگر به رنگ شاخص وابسته نیست و منفی و مثبت های شاخص که بواسطه یک یا چند سهم کنترل میشود دیگر روی روند کلی بازار اثر ندارد و سهمهای با ارزش با قدرت مورد توجه و تفاضا بازار قرار گرفته و به راه خود ادامه میدهند

گروهها و سهمهای کوچک و بنیادی شدیدا مورد توجه قرار گرفته اند.

بازار بورس کاملا از دیگر بازار ها جا مانده و در این مدت بیشترین ضرر را سهامداران بورس دیده اند.
برای جبران ضررها و جبران عقب ماندن سهامداران از تورم چند صد درصدی اقتصاد برین سراغ سهمهای و گروههای کوچک که شناور و حجم مبنی پایین دارن .
گروههای مستعد همچون ساختمانیها و سیمانیها که بدون شک اکثر سهمهایشان بخاطر رشد چندصد درصدی ارز با افزایش سرمایه مواجه هستند

realistic

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
امکانش هست بازار کل سهام وثیقه وساخت از ثنوسا نزد بانک توسعه رو اگه بانک توسعه عرضه کنه ببلعه. فکر کنم حدود ۱۷۰ الی ۱۶۰ میلیون سهم اگه اشتباه نکنم.

نقل و قول

بالا