برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
تو این گروه ثفارس و ثباغ روند سوددهی دارن
این شرکتهایی که بوق زدید مشکل دارن
تو همه گروهها به شرکتهای مشکل دار علاقه مند هستید
در ضمن سهمی رو خوب بخرن صف خرید هست یا منفی نیست مثل سیمان تهران این که این چند روزه خوب میخرن
که باید دید خریدار رو حقوقی تونسته سیرآب کنه یا به باز به خریدش روزهای بعد ادامه میده
اتفاقا تمام سهام مشکل دار سود می رسونن
یک زمانی طرف صادرات و تجارت و ملت حدود ۵۰ تومنی و ۱۰۰ تومنی را می گفت مشکل دار ما خریدیم الان حداقل ۳ برابر شدن
حالا جنابعالی با همون شرکتهای سود دار بمون ..
الانم خودرو و خاور و............اینها مشکل دارن به نظرشما
حداقل چند ماه دیگه معلوم میشه

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک زمانی طرف صادرات و تجارت و ملت حدود ۵۰ تومنی و ۱۰۰ تومنی را می گفت مشکل دار ما خریدیم الان حداقل ۳ برابر شدن
دوست عزیز از زمانی که ما دیدیم شما میگی بخرید بالا نرفتن
خوبه بنده بگم انرژی رو 350 خریدم 20 برابر شده
متاسفانه برای شما نه تحلیل بنیادی و نه تکنیکال مهم نیست
این بزرگترین آفت تو معامله کردن هست

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز از زمانی که ما دیدیم شما میگی بخرید بالا نرفتن
خوبه بنده بگم انرژی رو 350 خریدم 20 برابر شده
متاسفانه برای شما نه تحلیل بنیادی و نه تکنیکال مهم نیست
این بزرگترین آفت تو معامله کردن هست
ببینید شما سهامی که به قول خودتون مشکل دار هستن را داری با قیمت کف می خری
شما مثلا داری خاور ۸۰ تومنی می خری بدلیل مشکلش این سهم شده این قیمت
یا داری مثلا صادرات ۳۰ تومنی با تجدید ارزیابی بالای ۲۰۰ درصد می خری
یا اینکه ثتران ۱۰۰ تومنی و ثمسکن ۹۰ تومنی و ......................................
این سهام اگه مشکل نداشتن که با این قیمت کسی نمی فروخت ...زمانی شما باید سهام زیان ده را
نخری که قیمت سهام با توجه به زیان سهم نسبت خوبی نداره و به نوعی سهم باد شده .........................
تمام این سهم زیر ارزش اسمی هستن

اما واقعیت اینه که قیمت سهام با توجه به زیانشون تعدیل شده و نگرانی وجود نداره و اکثرا اون زیانها را پیشخور کردن تو قیمت ها

اما در مورد بنیادی بنده به شدت بهش اعتقاد دارم ومعاملات را هم بر حسب بنیاد و روانشناسی بازار انجام می دم
اما تکنیکال به نظرم تو بورس ایران بدلایل دستوری بودن معاملات و انجام معاملات بلوکی.و همچنین اینکه حقوقی هر جور
دوست داشته باشه رفتار می کنه و نمودار را می سازه زیاد بهش اعتقادی ندارم اگه هم دقت کرده باشی بزرگترین تکنکیالیست های
ایران هم که از لحاظ تکنیکالی دارن در بازار ایران کار می کنن زیاد موفق نبودن نمی خوام نام ببرم خودتون می شناسید اگه کمی فکر کنید

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
ثتران احتمال زیاد زمین شهریار را فروخته .....چون شفاف سازی خیلی نسبت به قبل طولانی شده
احتمالا دارن کارهای انتقال اسناد را انجام می دن تا فردا شفاف سازی نیاد با یقین میشه گفت فروش حتمی بوده

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
بر اساس تجربه شرکت های کوچک با سرمایه پایین و با زیان انباشته می توانند رشد شارپی کنند با این وصف نباید از سهام های با بنیاد قوی غافل شد

بهرام خان خانان

Well-Known Member
کاربر فعال
ثتران احتمال زیاد زمین شهریار را فروخته .....چون شفاف سازی خیلی نسبت به قبل طولانی شده
احتمالا دارن کارهای انتقال اسناد را انجام می دن تا فردا شفاف سازی نیاد با یقین میشه گفت فروش حتمی بوده

احتمالا دفعه قبلی مشتری پیدا کرده و برای جمع کردن بیشتر سهم سریع شفاف زدند که نفروخته اند..
اما این دفعه به نظر میاد کار تمام است ...
سودی بالای ۵۰ تومان اعلام خواهد کرد ....

Mohsen Mehrvarz

Well-Known Member
کاربر فعال
این منفی دو سه روزه ساختمونی ها میتونه پولبک تلقی بشه
وساخت پس از تکمیل مثلث ، از ضلع بالای اون ( مقاومت 292 تومن ) به سمت بالا خارج شد و امروز مجددا این سطح رو تاچ کرد و مقداری به بالا برگشت
حالا اگه پولبک به درستی انجام شده باشه کم کم میتونه به فکر شکستن مقاومت 330 و رسیدن به 377 باشه
حمایت معتبر و حد ضرر سهم 266 تومن هست .

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
محسن عزیز
واقعا در وساخت دنبال 377 تومان هستی!!!
دمت گرم
البته هیچ اشکالی از نظر من ندارد
هر کسی بر اساس تحلیلش از سهم میتواند سود بگیرد

من بشخصه زیر 1200 تومان به وساخت فکر نمی کنم
کدهایی که در آن وساخت جمع کرده ام دو قبضه بسته ام تا روزی که بره بالای 1200 تومان

shaho66

Well-Known Member
کاربر فعال
محسن عزیز
واقعا در وساخت دنبال 377 تومان هستی!!!
دمت گرم
البته هیچ اشکالی از نظر من ندارد
هر کسی بر اساس تحلیلش از سهم میتواند سود بگیرد

من بشخصه زیر 1200 تومان به وساخت فکر نمی کنم
کدهایی که در آن وساخت جمع کرده ام دو قبضه بسته ام تا روزی که بره بالای 1200 تومان
ببخشید میشه بفرمایید شما چند سهم از وساخت دارید؟ ( حمل بر فضولی نشه اگر مایلید بفرمایید وگرنه ...)

obese456

Well-Known Member
کاربر فعال
منتظر شفاف سازی ثتران باشید امروز .................اگر زمین فروش رفته باشه ..فروشندگان بدجور پشیمان خواهند شد

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
ببخشید میشه بفرمایید شما چند سهم از وساخت دارید؟ ( حمل بر فضولی نشه اگر مایلید بفرمایید وگرنه ...)
دوست عزیز
با اینکه موجودی بنده در این سهم خیلی بالاست
و میانگین من هم حدود 215 تومان هست
ولی باز هم اگر پولی دستم بیاد از این سهم می خرم
امروز هم یه پول همینجوری اومد دستم و کمی خریدم
اصلا هم نگاه نمی کنم چند و چجوری....
مبلغ رو واریز کردم و به قیمت تابلو خریدم
این سهم در این قیمتها طلاست
من 43 درصد در این سهم در سود هستم ولی این عددی نیست... من منتظر سود 300 تا 400 درصدی هستم... با این سود از این سهم خارج خواهم شد و فروشهایم را هم همینجا یادگاری خواهم گذاشت چون آخرین پست من در این تالار خواهد بود احتمالا

1549357563635.png

عليرضا اسماعيلي

Well-Known Member
کاربر فعال
منتظر شفاف سازی ثتران باشید امروز .................اگر زمین فروش رفته باشه ..فروشندگان بدجور پشیمان خواهند شد
بر بنده ببخشید
زمانی علاقمند ثتران بودم
نمی گویم بنیاد بدی دارد
ولی همین زمین را بخواهد از دست بدهد دیگر واقعا چیزی برایش نیست
بجای ثتران من توصیه میکنم روی ثپردیس یا ثغرب یا ثشرق از گروه ثمسکن باشید
ثرود هم بد نیست ولی اسیر بازیهای بچه گانه برخی افراد هست!
فقط برای همین ثپردیس کافیست پروژه هایش را ببینید تا حساب دستتان بیاید ولی ثتران اسیر نوسانات و بازیهاست و من در آن سود مطمئنی همچون ثپردیس نمی بینم همچون ثغرب نمی بینم
ثشاهد و ثاخت دو سهم بنیادی و خوب هستند ولی گنده هستند و سخت جابجا میشوند و تن لش آنها هم ثمسکن پدربزرگ هست.. اینها به کسی ضرر نمی زند ولی سود هم پیرت میکنند تا بدن.....
ولی اگر واقعا سهامدار هستید و سهم بی ریسک می خواهید وساخت.....
حتی دوستانی که ثنوسا دارند توصیه من تعویض با وساخت هست
با علم بر اینکه افزایش سرمایه دارد و زمین کیش دارد و ..
ولی پتانسیلهای وساخت یکی یکی دارن رو میشن و بزودی این سهم به سمت بالا قفل خواهد شد
سابقه بالای 10 سال سهم نشان می دهد رشدهای خیره کننده بالای 200 درصدی در کوتاه ترین زمانها داشته... نه یکبار و دو بار بلکه 5 یا 6 بار....
این سهم در این گروه بهانه برای بالا رفتن و رفتن به قیمتیهای بالای 1000 تومان زیاد دارد.
البته همه اینا رو گفتم ولی قاطعانه اعتقاد دارم همه گروه با هم بالا میروند و بازار در مقابل رشد این گروه کم خواهد آورد
حالا یکی بیشتر و یکی کمتر
مهم این هست که گروه به صورت دسته جمعی به سمت ارزشهایش خواهد رفت

afshinzz

Well-Known Member
کاربر فعال
من مدتهاست بخش قابل توجهی از پرتفوی ام وساخته تو سود هم هستم ولی
واقعا بازیگرای ناکس و ناجوری داره
به بهانه تنوین قیمت ونوین و وثنو بالا میره اونوقت اینکه به ازای هر سهم تنوین بیشتری داره و
البته سهامدار اصلی خود ونوین و وثنو هم هست شلنگ تخته میزنه
دارایی هاش سهم تو 6 ماه اخیر اغلب رشدی و با بازده های مثبت عالی
ولی خودش یه روز مثبت دو روز منفی آخرم هیچ به هیچ
پی نوشت: هرگز هرگز در این قیمتهای مزخرف فروشنده نخواهم بود

داشتم مینوشتم که خبر مجمع ثنوسا اومد برای تصویب افزایش سرمایه، باز وساخت خودشو میزنه کوچه علی چپ که مثلا من سهامدار عمده این نیستم

آخرین ویرایش:

afshinzz

Well-Known Member
کاربر فعال
ثنوسا کلا 4 روز کاری تا مجمع فرصت داره
امیدوارم با قیمت بالای 300 بره مجمع
الان داره رو قیمت 74 تومان بعد افزایش سرمایه معامله میشه
300 هم بسته بشه باز قیمت تئوریک بعد مجمع در میاد 85

پی نوشت: کاهو کیلویی 15000 تومان

kish Island

Member
کاربر فعال
عضو تازه
کل گروهشون حال سهامداراشون رو بد کردن.یکی از دلایلش هم بی سوادی و عدم نظارت نهاد بالاسرش هست.مثلا تو بورس هستن و همه میدونن اینا تو در تو چیکار می کنن ولی کاریش نمی شه کرد جز صبر

بالا