برترین های ساختمانی: ثتران ، ثامان ، ثاباد ، ثشرق ، ثنوسا ، ثباغ ، ثاخت ، ثمسکن ، ا س پ ، وساخت

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
توبهترین نقطه کیش 460000 متربع زمین داره وتو لواسان وتجریش ووجاهای دیگه پروژه هاش صدردصد تکمیل شده
 

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
نمودار ثنوسا رو نگاه کنید فقط صعودیه ادم کیف میکنه به نمودارش نگاه میکنه
 

ژابر

New Member
کاربر فعال
قالیباف گفت: ۴۰۳ میلیون حساب سپرده بانکی در کشور سالانه بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان سود می گیرند که ۸۰ درصد این مبلغ برای ۲ درصد از تعداد سپرده هاست که مالیات هم نمی دهند. **
از سیلست که بگذریم واقعابورس چه می شد اگه از سپرده های بانکی مالیات می گرفتند/!!!!!!
 

prans

Well-Known Member
کاربر فعال
ثنوسا رو تا میتونید بخرید ریسک سهم تقریبا نزدیک به صفر هست فقط امان ندین مفت
 

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
سرمایه های کلان در حال تزریق به بازار هستند. از وقتی قانون نحوه محاسبه سود بانکی بصورت ماهیانه تصویب شده دیگه کسی تمایل به گذاشتن پول در بانکها نشان نمیدهد.
در حالیکه بازار های موازی ارز و طلا و مسکن رشد خود را داشته و تقریبا به حالت اشباع خرید رسیده اند تنها و تنها بازاری که مستعد رشد است فقط بورس است. هفته گذشته کاملا مشخص بود که نقدینگی تازه ای به بازار تزریق شده.
بازار بورس ایران تمام خبرهای منفی را پیشخور کرده.با خارج شدن ترامپ از برجام و پاره کردن آن از طرف آمریکا و تصویب تحریمهای یکی پس از دیگری در چند ماه گذشته بازار واکنش نشانداده و شدیدا قیمتها افت کرده و اکثر تحلیلگرا متفق القول بر این باورند که اکثر قیمتها به نقاط حمایتی خود رسیده اند. قیمتها آنقدر افت کرده که دیگر اعمال تحریمها تاثیری بر روند بازار نخواهد داشت دقیقا از روز یکشنبه هفته گذشته که تحریم جدید اروپا اعلام شد بازار کاملا بی تفاوت و مثبت به راه صعودی خودش ادامه داد.

غول سرمایه از بورس هیچوقت خارج نمیشود بلکه بسته به شرایط اقتصادی کشور و جهانی هر روز ممکن است یک گروه خاص مورد توجه بازار باشد. سرمایه در بازار بورس از یک گروه به گروه دیگر انتقال پیدا میکند.
باتوجه به بی ارزش شدن سهام شرکتها و پایین آمدن ارزش ریالی خیلی از سهمها نسبت به دارایی های شرکتها اکثر تعدیل های عالی و افزایش سرمایه باید بدهند.
فاکتور اصلی و محرک قوی برای رشد بازار بی ارزش شدن سهمهای بازار است. بزودی کف قیمتی خیلی از سهمهای بازار 1000 تومان می شود 

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
قطعاا سازمان بورس گزارش اصلاحی خواسته از ثنوسا .... و این گزارش اصلاحی باید به تایید هیئت مدیره میرسید ..... احتمالا خبری در راه است
 

silver leopard

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان متاسفانه بعید میدونم بتونم مجمع بیام ولی چند مطلب رو دوستان گوش زد کنند به ثمسکنی های بی تعصب.اول این که بحث حمایت رو بگید که چرا ثمسکن حمایت نمیکند با وجود این که حقوقی ها بی بصیرت 120 میلیون عرضه کردند چرا ثمسکن جمع نکرد و حمایتی نکرد؟؟احتمالا جواب میدهند که ما حمایت عملیاتی میکنیم که از دهان یکی از دوستانم شنیدم که مدیر اقتصادی ثمسکن تو مجمع میخواد چواب بدهد به این سئوال سهامداران که ما از سهم حمایت عملیاتی میکنیم.که باید تو دهنشون بزنیم بگیم بازار بورس است ملت حمایت علنی رو میبینند نه حمایت عملیاتی رو واگه شما واقعا حمایت عملیاتی میکردید لاقل حقوقی ها که ادعاشون البته حماقتشون گوش عالم رو کر کرده میفهمیدند و نمیفروختند.پس بجای حمایت عملیاتی که هیچ کس نمی بیند حمایت علنی کنید بیخودی بلوف نزنید و باز بکوبید تو سرشون که معلومه به خاطر همین حمایت عملیاتی است که تمام زیر مجموعه های ثمسکن زیر 100 تومان است و بکوبید تو سر هییت مدیره ثمسکن که چون حمایت از حقوق سهامداران مثل حفظ ناموس هییت مدیره میمونه پس معلوم است که دیگه دیگه. ممکن است بگویند که شرکت 40 میلیارد به ثمسکن باید بدهد این 40 میلیارد را بدهد ما حمایت میکنیم که باز دوباره حفظ حقوق و این داستان ها را تو سرشون بکوبید چون فندرسکی پر رو تر از این حرفها است.بهشون بفرمایید که چرا اینطور میخواستند حمایت کنند تو اساسنام نیاوردند که ما میاییم تو بورس بجای بازارسازی و پرتفو گردانی حمایت عملیاتی میکنیم که چرت ترین حرفی بود که شنیدم از دوستان که فندرسکی بچه پر رو میخواد بگه تو مجمع چون با این حمایت عملیاتی که صد در صد تو مجمع زر زر میکنه در موردش اصلا نکردندند.دوستان نادری *** مدیر مالی بی خاصیت و فندرسکی بی خاصیت تر رو قهوه ای پررنگ کنید و در ضن مدیر عامل بانک مسکن را هم مسخره کنید که واقعا هنر میخواد که این همه آدم متعصب بی خاصیت رو تونسته تو یک مجموعه گردهم جمع کنه چون این همه مدیر بی غیرت در یک مجموعه جمع کردنش هنر می خواد. و سهامداران مدیرانی را میخواهند که حافظ حقوقشون باشند و اگر نیستند حداقل مواظب ناموسشان باشندو باید به ظهیری با این غیرت و مدیران بی غیرتی چون خودش باید نوبل بی غیرتی بدهند.یعنی اگر المپیاد بی غیرتی بود ظهیری و نادری و فندرسکی و هییت مدیره ثمسکن رتبه های ممتاز رو کسب میکردند.
مطلب بعدی این است که این بی غیرتهای ثمسکنی چرا میسازند و نمیفروشند شاید اونها عمر نوح و صبر ایوب دارند ما سهامدارها نه عمر نوح داریم نه صبر ایوب .حتما میگن گرون تر میفروشیم بهشون بگید که اگه رفت تو رکود کی میاد جوابگو است؟؟فندرسکی ونادری و ظهیری رو تو کدوم سوراخ موش باید پیدا کرد؟؟؟
 
آخرین ویرایش:

alireza1352

Well-Known Member
کاربر فعال
#ثشاهد // برای اینکه ببینیم قیمت ثشاهد چقدر پرت افتاده و چه پتانسیل نهفته ای در آن هر لحظه آماده بالفعل شدن است، با یکی از تاپ ترین سهام ساختمانی یعنی ثپردیس که آن هم کمتر از ۲۵ درصد ارزش دارایهایش معامله میشه مقایسه ای ساده می کنم.

// این مقایسه را می توان با تمامی صنعت و کل سهام بازار انجام داد تا پی به فاصله بسیار زیاد این سهم با ارزش ذاتی آن برد.

// قیمت ثپردیس ۱۸۰ ‌‌__ ثشاهد ۱۱۴
// سود انباشته ثپردیس زیر ۱۰ تومان ، ثشاهد تا ۴ ماهه اول امسال ۶۶ تومان یعنی بیش از نصف قیمت سهم!!

// سود پایان سال مالی ثپردیس ۱۳۸ ریال _ سود 5 ماه اول ثشاهد ۱۳۰ ریال ( جالب اینکه اصل سود هم سه ماهه آخر شناسایی میشه، یعنی با این وضع، سال مالی بعد سود انباشته ثشاهد برابر با قیمت فعلیش میشه !!)

// قیمت به ناو ثپردیس کمتر از ۲۵ درصد ___ ثشاهد کمتر از ۲۰ درصد

// ثپردیس اخبار خاص در راه: فعلا ندارد

ثشاهد:
۱. مزایده دهها ملک و زمین و شرکت مستند به کدال
۲. افزایش سرمایه ۵۰ درصدی که غالب آن از انباشته است و تایید حسابرس روی کدال است، طی روزهای آتی تایید بورس می آید. تمام شده هر حق تقدم برای دارنده سهام فعلی ، منفی ۱۲ تومان می شود!

// بازی سنگین بسیار اهرمی روی تقدم و سهم به زودی خواهیم داشت. //


هیچ سهمی در بورس نداریم که همزمان هم به قیمت دلار ۱۲۰۰ تومان معامله شود، سود ۴ ماهه اش ۲۰۰ درصد بیش از ۹ ماهه سال قبل باشد، انباشته اش بیش از ۶۰ درصد قیمت سهم باشد، سهم نزدیک ارزش اسمی باشد و از ۱۸۰ تومن به این قیمت رسیده باشد، ناوش دو برابر شده و افزایش سرمایه ی بسیار جذاب و بازی تقدمهایی که نمی توانند منفی قیمت بخورند! پیش رو داشته باشد.

// در این شرایط وخیم ارزش پول ، بررسی این سهم و ویژگیهای گفته شده پیشنهاد می شود.
 

واقعاعجیب

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرکس دوسال قبل مدفوعش رو نگهداری کرده بود ارزشش بیشتر از سهم ثتران میشد
نگهداری سهم ثتران ضررش بیشتر از نگهداری مدفوعه
مدیرانش از گوسفند هم گوسفندترن
ثتران سهمی بی ارزشتر از عننننننن
 

kish Island

Member
کاربر فعال
عضو تازه
قبل از اینکه یه نکته مثبت از صورت مالی ثنوسا بگم دقت کردین حقوقی های قبلی که خسته هستن و تحت هر شرایطی فروشنده ،ماکزیمم چقدرن؟ وساخت و گروهش که به خاطر کنترل بانک اقتصاد نوین و سهامش تو ثنوسا نمی تونن در هیچ شرایطی شرکت رو از دست بدن.یعنی بعد معاملات امروز کلا 42 میلیون برگه سهم از حقوقی های فروشنده قبلی منتقل بشه دیگه سهم می مونه دست فعال های بازار که با توجه به محدودیت فروشنده جدی امکان رشد نجومی رو فراهم می کنه. اگه اشتباه می کنم لطفا منو راهنمایی کنین.
اندکی صبر سحر نزدیک است...
 

silver leopard

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشکل گروه ثمسکن مدیریت فشل و بی مغز اون است .متاسفانه رییس بانک مسکن رحیمی انارکی مشتی دزد و بی تعصب رو تو ثمسکن برگزیده است دکتر ظهیری بی غیرت تر و بی بخار تر از اونی است که دوستان فکرش رو میکنند.از همه دزد تر و بی غیرت تر نادری و از نادری بی غیرت تر دزد تر و بچه تر مدیر اقتصادی ثمسکن میرفندرسکی است که شخصی زبان باز و دزد است و باز ظهیری هم که دیگه ته دزدها است و با هم می خورند .انصافا کی فکر میکرد تو بانک ملی خاوری نامی 3000هزار میلیارد را بدزدد و ببرد؟؟تو ثمسکن هم ظهیری و نادری و فندرسکی همه چیز رو جارو میکنند و میبرند و تنها چیزی که ندارند غیرت و تعصب است. مطمین باشید اگر نادری و فندرسکی گورشون رو گم کنند از این مجموعه همه چیز گل و بلبل میشود
 

silver leopard

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان متاسفانه بعید میدونم بتونم مجمع بیام ولی چند مطلب رو دوستان گوش زد کنند به ثمسکنی های بی تعصب.اول این که بحث حمایت رو بگید که چرا ثمسکن حمایت نمیکند با وجود این که حقوقی ها بی بصیرت 120 میلیون عرضه کردند چرا ثمسکن جمع نکرد و حمایتی نکرد؟؟احتمالا جواب میدهند که ما حمایت عملیاتی میکنیم که از دهان یکی از دوستانم شنیدم که مدیر اقتصادی ثمسکن تو مجمع میخواد چواب بدهد به این سئوال سهامداران که ما از سهم حمایت عملیاتی میکنیم.که باید تو دهنش سهامدار ها برینند تا بفهمند احم ق ها که بازار بورس است و ملت حمایت علنی رو میبینند نه حمایت عملیاتی رو واقعا اگه حمایت عملیاتی میکردند لاقل حقوقی ها که ادعاشون البته حماقتشون گوش عالم رو کر کرده میفهمیدند و نمیفروختند.پس بجای حمایت عملیاتی که هیچ کس نمی بیند حمایت علنی کنید بیخودی بلوف نزنید و باز بکوبید تو سرشون که معلومه به خاطر همین حمایت عملیاتی است که تمام زیر مجموعه های ثمسکن زیر 100 تومان است و بکوبید تو سر هییت مدیره ثمسکن که چون حمایت از حقوق سهامداران مثل حفظ ناموس هییت مدیره میمونه پس معلوم است که سهامدارها با چه نوع مدیرانی سر کار دارند و زمام امورشون رو سپرده اند در ضمن ممکن است بگویند که شرکت 40 میلیارد به ثمسکن باید بدهد این 40 میلیارد را بدهد ما حمایت میکنیم که باز دوباره حفظ حقوق و این داستان ها را تو سرشون بکوبید چون فندرسکی پر رو تر از این حرفها است.بهشون بفرمایید که چرا اینطور میخواستند حمایت کنند تو اساسنام نیاوردند که ما میاییم تو بورس بجای بازارسازی و پرتفو گردانی حمایت عملیاتی میکنیم که چرت ترین حرفی بود که شنیدم از دوستان که فندرسکی بچه پر رو میخواد بگه تو مجمع چون با این حمایت عملیاتی که صد در صد تو مجمع زر زر میکنه در موردش اصلا نکردندند.دوستان نادری *** مدیر مالی بی خاصیت و فندرسکی بی خاصیت تر رو قهوه ای پررنگ کنید و در ضن مدیر عامل بانک مسکن را هم مسخره کنید که واقعا هنر میخواد که این همه آدم متعصب بی خاصیت رو تونسته تو یک مجموعه گردهم جمع کنه چون این همه مدیر بی غیرت در یک مجموعه جمع کردنش هنر می خواد. و سهامداران مدیرانی را میخواهند که حافظ حقوقشون باشند و اگر نیستند حداقل مواظب ناموسشان باشندو باید به ظهیری با این غیرت و مدیران بی غیرتی چون خودش باید نوبل بی غیرتی بدهند.یعنی اگر المپیاد بی غیرتی بود ظهیری و نادری و فندرسکی و هییت مدیره ثمسکن رتبه های ممتاز رو کسب میکردند.
مطلب بعدی این است که این بی غیرتهای ثمسکنی چرا میسازند و نمیفروشند شاید اونها عمر
نوح و صبر ایوب دارند ما سهامدارها نه عمر نوح داریم نه صبر ایوب .حتما میگن گرون تر میفروشیم بهشون بگید که اگه رفت تو رکود کی میاد جوابگو است؟؟فندرسکی ونادری و ظهیری رو تو کدوم سوراخ موش باید پیدا کرد؟؟؟
 
آخرین ویرایش:

stlprlpr

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان متاسفانه بعید میدونم بتونم مجمع بیام ولی چند مطلب رو دوستان گوش زد کنند به ثمسکنی های بی تعصب.اول این که بحث حمایت رو بگید که چرا ثمسکن حمایت نمیکند با وجود این که حقوقی ها بی بصیرت 120 میلیون عرضه کردند چرا ثمسکن جمع نکرد و حمایتی نکرد؟؟احتمالا جواب میدهند که ما حمایت عملیاتی میکنیم که از دهان یکی از دوستانم شنیدم که مدیر اقتصادی ثمسکن تو مجمع میخواد چواب بدهد به این سئوال سهامداران که ما از سهم حمایت عملیاتی میکنیم.که باید تو دهنش سهامدار ها برینند تا بفهمند احم ق ها که بازار بورس است و ملت حمایت علنی رو میبینند نه حمایت عملیاتی رو واقعا اگه حمایت عملیاتی میکردند لاقل حقوقی ها که ادعاشون البته حماقتشون گوش عالم رو کر کرده میفهمیدند و نمیفروختند.پس بجای حمایت عملیاتی که هیچ کس نمی بیند حمایت علنی کنید بیخودی بلوف نزنید و باز بکوبید تو سرشون که معلومه به خاطر همین حمایت عملیاتی است که تمام زیر مجموعه های ثمسکن زیر 100 تومان است و بکوبید تو سر هییت مدیره ثمسکن که چون حمایت از حقوق سهامداران مثل حفظ ناموس هییت مدیره میمونه پس معلوم است که سهامدارها با چه نوع مدیرانی سر کار دارند و زمام امورشون رو سپرده اند در ضمن ممکن است بگویند که شرکت 40 میلیارد به ثمسکن باید بدهد این 40 میلیارد را بدهد ما حمایت میکنیم که باز دوباره حفظ حقوق و این داستان ها را تو سرشون بکوبید چون فندرسکی پر رو تر از این حرفها است.بهشون بفرمایید که چرا اینطور میخواستند حمایت کنند تو اساسنام نیاوردند که ما میاییم تو بورس بجای بازارسازی و پرتفو گردانی حمایت عملیاتی میکنیم که چرت ترین حرفی بود که شنیدم از دوستان که فندرسکی بچه پر رو میخواد بگه تو مجمع چون با این حمایت عملیاتی که صد در صد تو مجمع زر زر میکنه در موردش اصلا نکردندند.دوستان نادری *** مدیر مالی بی خاصیت و فندرسکی بی خاصیت تر رو قهوه ای پررنگ کنید و در ضن مدیر عامل بانک مسکن را هم مسخره کنید که واقعا هنر میخواد که این همه آدم متعصب بی خاصیت رو تونسته تو یک مجموعه گردهم جمع کنه چون این همه مدیر بی غیرت در یک مجموعه جمع کردنش هنر می خواد. و سهامداران مدیرانی را میخواهند که حافظ حقوقشون باشند و اگر نیستند حداقل مواظب ناموسشان باشندو باید به ظهیری با این غیرت و مدیران بی غیرتی چون خودش باید نوبل بی غیرتی بدهند.یعنی اگر المپیاد بی غیرتی بود ظهیری و نادری و فندرسکی و هییت مدیره ثمسکن رتبه های ممتاز رو کسب میکردند.
مطلب بعدی این است که این بی غیرتهای ثمسکنی چرا میسازند و نمیفروشند شاید اونها عمر
نوح و صبر ایوب دارند ما سهامدارها نه عمر نوح داریم نه صبر ایوب .حتما میگن گرون تر میفروشیم بهشون بگید که اگه رفت تو رکود کی میاد جوابگو است؟؟فندرسکی ونادری و ظهیری رو تو کدوم سوراخ موش باید پیدا کرد؟؟؟

داداش سهم خوب راهشو میره صبور باش

ثپردیس هم واسه 10 برابر شدن این بازیهارو داره

نه نادری نه فندرسکی و نه هیچ کی نمیتونه انکار کنه دارایی و پروژه های مسکونی و تجاری اماده ی ثپردیسو

انشالله که فردا مجمع خوبی خواهیم داشت و استارت رشد سهم بعد از مجمع خواهد خوردببینید خودرویی ها تازه افزایش نرخ گرفتن چه شلوغ میکنن ساختمانیها که سوبل شدن بدون نیاز به مجوز

صبر کنید و رشد خیره کننده این گروه رو ببینید فروش دیگه تو این قیمتها خودزنیه
 

stlprlpr

Member
کاربر فعال
عضو تازه
نا حق نگیم ثپردیس خوب عمل کرده فقط نفروخته که مهم نیست قیمتش پیش خور میشه

خریدار سهم میاد دودوتا چهارتا میکنه میبینه ثپردیس اراده کنه واسه فروش چند سود میسازه


یه نمونه همین 1700 متر تجاری خیلی کودکانه بگیم متری 25 میلیون تومن میشه حدود 42 میلیارد تومن که اگر بگیم 12 میلیارد هزینه ساخت باشه سودش میشه 30 میلیارد

یعنی به ازای هر سهم 20 تومن که همین 150 میندازه رو قیمت سهم


عتیق و تهرانپارس و مرواریدش و سروستان و ترنج و وووو بماند

این سهم طلاست بازار میاد سمتش صبر کنید سود این سهمو ببینید

این گروهی که رو سهم فعالن با چند کد حقوقی دارن واسه برگ برگ سهم خودشونو جر میدن

از اول خرداد 97 تا الان حدود 20 میلیارد تومن پول اوردن تو سهم زمانی که دلار نصف الان بود و باید ثپردیس بشه 400 ت ارزش پولشون حفظ بشه خوابش به کنار

اینها خر نیستن خیلی حالیشونه که این سهمو میخرن ولی خب بازار واقعا احمقه و زمانی که ثپردیس شد 300 تازه میان رو سهم فعال میشن

خیلی زود دیر میشه و رشد ثپردیس و بقیه انبوه سازی از رگ گردن به شما نزدیکتره
 
بالا