بخاور (بیمه زندگی خاورمیانه )

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
کارگاه آموزشی بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی ویژه گروه مدیران فروش پایدار

کارگاه آموزشی بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی ویژه گروه مدیران فروش پایدار
درحاشیه نمایشگاه فاینکس 2019، کارگاه آموزشی ویژه محصول جدید شرکت بیمه زندگی خاورمیانه باعنوان بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی، برای گروه مدیران فروش پایدار تشکیل شد. در این کارگاه آموزشی علاوه ارائه جزئیات و پوششهای ارائه شده در محصول مذکور، با حضور معاونین و مدیران شرکت، به سئوالات حضار پاسخ داده شد.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
رونمایی از محصول مستمری و بازنشستگی تکمیلی بیمه زندگی خاورمیانه
در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین‌الملی بورس، بانک و بیمه از محصول جدید بیمه زندگی خاورمیانه با عنوان «بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی» رونمایی شد.
این محصول جدید جهت رفاه حال افراد در دوران بازنشستگی طراحی شده و باتوجه به ناکافی بودن امکانات و درآمدهای ارائه شده توسط صندوقهای بازنشستگی شرایط مساعدی را فراهم می‌سازد.
بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی بصورت آنلاین هم از طریق سایت www.melico.ir نیز قابل ارائه خواهد بود.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران، پیرو اطلاعیه شماره 1397/100/1087 شرکت بیمه زندگی خاورمیانه که در تاریخ 1397/12/28 در سایت رسمی کدال منتشر گردیده است و همچنین پیام ناظر قبلی به اطلاع می رساند؛ تعداد 155.023.398 سهم از سهام شرکت بیمه زندگی خاورمیانه مربوط به اشخاصی که در فرآیند تأدیه سرمایه تعهد شده مشارکت ننموده اند از امروز یکشنبه مورخ 1398/02/08 از طریق بازار پایه فرابورس ایران در نماد معاملاتی (بخاور1) بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشد. لازم به ذکر است محدودیت حجمی هر سفارش (حداکثر اوراق بهادار در هر سفارش)50.000 سهم و مهلت اتمام فرآیند واگذاری سهام تأدیه نشده، تاریخ 1398/02/29 می باشد. شایان ذکر است طی فرایند واگذاری، مبلغ فراخوان شده توسط هیأت مدیره شرکت (معادل500ریال)، علاوه بر وجه معامله باید توسط کارگزار خریدار همزمان با تسویه وجه معامله به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریزگردد. لازم به یادآوری است با توجه به اینکه اوراق بهادار مورد عرضه، سهام تأدیه نشده می باشد، خریداران محترم امکان فروش سهام خریداری شده را تا قبل از اتمام فرآیند مذکور ندارند. مدیر عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران

50+85=135 تومان قیمت خورد

1556442187358.png
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
مهلت سهام های تادیه نشده در رنج قیمتی 60 تا 95 تومان پایان یافت
60+50=110 تومان
95+50=145تومان
سهمی در آغاز رشد و تحول
هر سهمی هر قیمتی می تواند داشته باشد
نظر شخصی و عاری از اشتباه وخطا نیست لذا مبنای انتخاب هیچ سهمی قرار داده نشود
هرکس مسول اتخاذ تصمیمات خویش است
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
با ابلاغ رئیس‌کل بیمه مرکزی صلاحیت حرفه‌ای مدیرعامل "بیمه زندگی خاورمیانه" تائید شد
با ابلاغ "دکتر غلامرضا سلیمانی امیری" رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران، "مهدی نوروزی" رسما به عنوان مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه منصوب شد.
"مهدی نوروزی" دانش آموخته رشته فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی ارشد بوده و دارای سوابق مدیریتی در وزارت اقتصاد و همچنین بیمه مرکزی است.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال


http://melico.ir

1558239500736.png

محمدابراهیم امین /رئیس هیأت‌مدیره

1558239561182.png

سیدحسین سلیمی /نایب‌رئیس هیأت‌مدیره

1558239613740.png

پرویز عقیلی کرمانی /عضو هیات‌مدیره
1558239689417.png

مهدی نوروزی /مدیرعامل
1558239738649.png

سیداحمد احمدی هاشمی /عضو هیات‌مدیره

عبداله فاتح /هادی برخوردار /خسرو اسمعیل‌زاده از اعضای هیات مدیره


ایده تأسیس یک شرکت تخصصی در صنعت بیمه ایران و در رشته بیمه‌های عمر و زندگی، در سال 1388 و توسط جناب آقای دکتر عقیلی‌کرمانی مطرح شد. بعدها با پی‌گیری‌های انجام شده، درخواست تأسیس شرکت با سرمایه 1200 میلیارد ریال، در شهریورماه 1391، به تصویب شورای عالی بیمه مرکزی ج.ا.ا. رسید و سپس پذیره‌نویسی از طریق بازار سوم فرابورس در اسفندماه 1394 انجام شد. تا دی‌ماه 1395 مقدمات تأسیس شرکت فراهم می‌گشت که نهایتاً در روز هفتم دی‌ماه 1395، شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شد و به موجب پروانه شماره 95/100/64031، مورخ 17 بهمن‌ماه 1395، فعالیت اولین شرکت تخصصی بیمه در ایران رسماً آغاز شد.
اهداف مؤسسین محترم که از میان کارآفرینان و خبرگان بنگاه‌داری و نمایندگان بخش خصوصی واقعی ایران هستند از تأسیس این شرکت، ایجاد تحول در صنعت بیمه عمر و زندگی، گسترش فرهنگ دوراندیشی با تمرکز بر بازارهای هدف و شناسایی نیازهای واقعی انسان‌های مختلف بوده که با چابکی و شفافیت در فعالیت‌ها و انعطاف‌پذیری و مشتری‌مداری همراه خواهد شد. فروش اطمینان خاطر و آرامش خیال به ایرانیان و بیمه کردن آینده ایشان و نهایتاً کمک به اقتصاد ملی از این رهگذر، جزء اهداف غایی شرکت محسوب می‌شوند.
سهامداران عمده شرکت عبارتند از:
- بانک خاورمیانه (سهامی عام)
- شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران (سهامی عام)
- شرکت آسفالت طوس (سهامی خاص)
- شرکت سام گروه (سهامی خاص)
- شرکت کارآفرینان صنعت ذوب فلزات (سهامی خاص)
- شرکت سرمایه آرمان روشن ارگ (سهامی خاص)
توجه به جایگاه ویژه بیمه‌های زندگی در بالا بردن سطح رفاه اجتماعی و توجه خاص جوامع توسعه یافته به این مهم، مؤسسان شرکت بیمه زندگی خاورمیانه را مجاب به تأسیس شرکتی تخصصی در این عرصه نمود.
این شرکت، با استفاده از به‌روزترین تکنیک‌های مدیریت سرمایه‌گذاری، مدیریت ریسک، هوش تجاری، نیروی متخصص و توانمند، و با تمرکز ویژه بر بیمه‌های زندگی و همچنین تحقیق و نیازسنجی در جامعه، دست به نوآوری و خلق محصولات جدید نموده تا در جهت تحقق رسالت خود که پاسخگویی هر چه بیشتر و بهتر به نیازهای هموطنان عزیزمان و تضمین آینده‌ای شایسته برای تک‌تک ایرانیان می‌باشد، گام بر دارد.
شایان ذکر است شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با گسترش و غنی‌سازی محصولات بیمه‌ای، ایجاد زیرساخت‌های لازم و بازاریابی و فروش محصولات بیمه‌ای، هم‌تراز با شرکت‌های بین‌المللی بیمه زندگی، فصلی جدید در حوزه خدمات بیمه زندگی کشور گشوده و برای حضور فعال در عرصه فرامنطقه‌ای و بین‌المللی عزم خود را به کار بسته است.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
برگزاری همایش بزرگ شهر هوشمند پایدار در هتل بزرگ ارم - تهران
همایش بزرگ "شهر هوشمند پایدار" با هدف رونمایی از محصولات کسب و کار هوشمند و تشریح محصول "مستمری و بازنشستگی پایدار" با حضور مدیر محاسبات فنی،مدیر آموزش و معاون بازاریابی و فروش شرکت بیمه زندگی خاورمیانه و مدیرعامل، مدیران و اعضای شبکه فروش پایداردر هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر می رسد که شرکت با تشکیل همایش های متعدد برنامه ریزی خوبی برای سود اوری کرده است
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران،به اطلاع می رساند؛ با توجه به فروش تمامی سهام تعهد شده تادیه نشده شرکت بیمه زندگی خاورمیانه (بخاور1) نماد معاملاتی مذکور متوقف شد. مدیریت عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال

سهامداران محترم شرکت "بیمه زندگی خاورمیانه"
با توجه به عدم تأدیه 50 درصد تعهدی سرمایه شرکت توسط تعدادی از سهامداران، به منظور تکمیل سرمایه شرکت با مجوز سازمان بورس اینگونه سهام تأدیه نشده از تاریخ 8 لغایت 28 اردیبهشت 1398 به فروش رسید و به ازای هر سهم مبلغ 594 ریال به حساب بستانکاری ایشان منظور گردید. لذا کلیه سهامدارانی که بخشی از سرمایه تعهدی خود را پرداخت ننموده‌ بودند و سهام ایشان بفروش رسیده است می‌بایست ضمن مراجعه به پرتال سهامدران شرکت به آدرس http://saham.melico.ir اطلاعات حساب بانکی خود (به نام شخص سهامدار) را اعلام نمایند. لازم به ذکر است کلیه سهامدارانی که اطلاعات حساب بانکی خود را اعلام نموده بودند در تاریخ 1 خرداد 1398 مبلغ مذکور به حساب ایشان واریز گردید.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال

شرکت بیمه خاورمیانه برای رفع دغدغه ایرانیان در دوران بازنسشتگی برنامه های خوبی در دست تدوین دارد.محمد مهدی تربتی مدیر محاسبات فنی و توسعه محصول بیمه زندگی خاورمیانه در گفت و گو با خبرنگار بورس نیوز، ضمن بیان این مطلب گفت: باتوجه به اینکه شرکت بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت در نوع خود است، تمام دغدغه مدیران ارشد این سازمان بر روی این مهم متمرکز شده تا بتوانند بیمه‌های مورد نیاز جامعه را برای هر طیفی ارائه دهند.
وی ادامه داد: سال گذشته در راستای توسعه محصولی که داشتیم، بیمه مستمری را در قالب طرح‌های مختلفی ارائه کردیم و باتوجه به اینکه هرم سنی در ایران به شکل نامتعارفی رو به رشد است این بیمه‌نامه می تواند کمک هزینه ایی برای افراد بازنشسته در ایران باشد.
تربتی خاطرنشان کرد: شرایط فعلی کشوراین وظیفه و رسالت را برای شرکت‌های بیمه به وجود آورده تا طرح‌های بازنشستگی را ارائه داده و آسایش و رفاه را برای مردم در زمان بازنشستگی ایجاد نماید.
وی افزود: ما در طرح بیمه زندگی خود، دغدغه کمک به مردم برای دوران بازنشستگی ایشان را داریم در کنار این موضوع طرح‌هایی هم برای کمک هزینه تحصیلی فرزندان ایجاد کردیم تا خیال خانواده‌ها را بابت تحصیل فرزندان شان راحت نماییم.
مدیر محاسبات فنی و توسعه محصول بیمه زندگی خاورمیانه ضمن اشاره به این مطلب که ، بیمه‌های بازنشستگی، بیمه‌های بلندمدت همراه با تعهدات بلندمدت هستند گفت: با توجه به سرمایه‌گذاری‌هایی که در بازارهای مختلف انجام دادیم و البته منابعی که در اختیار داریم و باتوجه به اینکه شرکت تخصصی هستیم، این اطمینان به طور کامل وجود دارد که هم بتوانیم تعهدات این بیمه‌نامه‌ها را اجرا کنیم و هم به سود مناسبی ئست پیدا کنیم.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:

رونمایی از دو محصول جدید بیمه خاورمیانه/ نباید در حوزه غیرتخصصی و شلوغ وارد شد


زمانی که بیمه‌های متعددی در بخش حوادث و حتی اموال حضوری گسترده دارند، چندان ضروری نیست که بیمه دیگری بخواهد ورود کند و بخواهد دنبال سهم‌خواهی از حوزه ناآشنایی باشد.

مهدی نوروزی مدیر عامل بیمه زندگی خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز با اشاره به ورود محصولات جدید به پرتفوی این بیمه، اظهارکرد: این شرکت بیمه درحوزه بازنشستگی، سرمایه‌گذاری و حتی مستمری خدمات جدیدی را با توجه به رده‌های سنی مختلف در نظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت بیمه، تمرکز ویژه‌ای در بیمه‌زندگی دارد، ادامه داد: تخصص بیمه خاورمیانه بر زندگی افراد بیمه‌شونده خود بود تا اگر حادثه‌ای گریبانگیر فرد بیمه‌شده شود، بیمه و بازپرداخت آن سریعا تسویه شود.

نوروزی درخصوص اینکه نباید در حوزه‌های که دیگر بیمه‌ها ورود جدی داشتند و مملو از خدمات است، ورود کرد نیز گفت: برای مثال زمانی که بیمه‌های متعددی در بخش حوادث و حتی اموال حضوری گسترده دارند، چندان ضروری نیست که بیمه دیگری بخواهد ورود کند اما اگر در حوزه کاری بیمه خاورمیانه به‌صورت تخصصی به پیشرفت‌های خاصی دست یافته که مشتریان رضایت داشته باشند، بهتر از ورود به حوزه‌های دیگری بود که اعتبار بیمه‌زندگی این شرکت نیز به خطر افتد.

مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه با اشاره به ارتباط این شرکت با بانک نیز تصریح کرد: این شرکت از زیرمجموعه‌های هلدینگ خاورمیانه بوده و هم‌افزایی در کنار یکدیگر وجود دارد اما باید با بهره‌مندی از فرصت‌ها، در بخش‌هایی مانند سرمایه‌گذاری و ارائه خدمات بروز به مشتریان، از زیرساخت‌ها و امکانات تمام هلدینگ بهره برد.
 

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
نشان تعالی منابع انسانی به" بیمه زندگی خاورمیانه" رسید

"بیمه زندگی خاورمیانه" بعنوان تخصصی‌ترین شرکت بیمه زندگی در کشور، موفق به دریافت نشان تعالی منابع انسانی در جایزه استاندارد ۳۴۰۰۰ گردید.

به گزارش اقتصادآنلاین، سومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی با حضور جمع کثیری از مدیران و استادان حوزه مدیریت منابع انسانی در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی برتر جوایز خود را به تناسب سطح بلوغ مدیریت منابع انسانی دریافت کردند.
تقسیم بندی امتیازات در استاندارد 34000 مدیریت منابع انسانی، به گونه ای است که 20000 امتیاز آن به سطوح بلوغ فرایندی و 14000 امتیاز آن نیز به بررسی نتایج و نگرش های کارکنان درخصوص متغیرهای بنیادین منابع انسانی همچون، «رضایت شغلی»، «تعهد سازمانی»، «ماندگاری و عدم تمایل به ترک خدمت»، «سلامت و بهداشت روانشناختی»، «اعتیاد به کار» و... تعلق دارد و "بیمه زندگی خاورمیانه" با رعایت این موازین موفق به دریافت نشان برتر شد.
چابک آنلاین » اخبار بیمه کشور - چهار راه اطلاع رسانی بانک و بیمه در ایران » آخرین تحلیل ها و اخبار از صنعت بیمه و بانک در کشور
 
بالا