بخاور (بیمه زندگی خاورمیانه )

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
بیمه زندگی خاور میانه انشالله زندگی سهامدارانش را متحول کنند بعضی بر این باورند که رشد شارپی شرکت آغاز خواهد شد
بنا به دلایل زیر بیمه خاور میانه نیاز به تحقیق و بررسی دارد
1سهامدار بودن اعضای هیات مدیره از جمله جناب آقای امین (بر اساس مصاحبه مدیر عامل )
2اعضای هیات مدیره متخصص و صاحب نظر
3فعالیت در سود آور ترین رشته صنعت بیمه
4صرفه جویی در هزینه ها به دلیل عدم گسترش فضای فیزیکی شعبات
5کاملترین نرم افزار خریداری شده موجود در شرکت های بیمه ای
6نخستین شرکت تخصصی فعال در رشته بیمه های اشخاص

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
اهداف میان مدت و بلند مدت بخاور چنده؟
به نظر من چون دو سال و اندی پول سهامداران عمده در شرکت سرمایه گذاری شده لذا سهامدار عمده قطعا سهم را رشد خواهد داد
برای ایجاد انگیزه برای مشارکت سهامداران در تادیه الباقی مبلغ قطعا سهم را به بالای 100خواهند رساند
این نظر شخصی است و عاری از خطا و اشتباه نیست پس ملاک تصمیم گیری خود قرار ندهید

حاج رسول

Well-Known Member
کاربر فعال
درود بر سهامداران
خیلی گویا فرمول دقیقی برای بسته شدن رشد مستمر 40 و 60 درصدی برای شفاف سازی از سمت ناظر بازار وجود ندارد ، اما طبق روال شنبه بعد از +10% بالای قیمت 95تومن نماد برای شفاف سازی بسته خواهد شد ،بی صبرانه منتظر روزی هستم که برای کنفرانس بسته بشه که شفاف سازی خوبی از سمت شرکت خواهد شد انشااله . پر سود باشید

حاج رسول

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی از دوستان میداند که قرار داد با رانندگان حمل و نقل کشوری نهایی شده یا خیر ؟
مشخص نیست این مهم انجام شده یا نه ، بخاطر همین بسته شدن نماد و شفاف سازی شرکت میتونه کمک خوبی برای تابلو معاملات باشه

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا هنوز مبلغ پول قرار داد را واریز نکرده اند چون بخاور از طریق مناقصه برنده شده است احتمال آنکه رقبا با دادن قیمت پایین قرار داد از ان خود کنند به نظر من منتفی است

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
بخاور از جمله سهام های مغفول بازار است چون صنعت مشابه که به صورت تخصصی روی بیمه های عمر کارکنند در بورس وجود ندارد بیمه عمر آنقدر برای شرکت ها سود آور است که همه شرکت ها این رشته از فعالیت را در سر لوحه کار خود قرار داده اند انشالله بعد ها همه متوجه این شرکت خواهند شد

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
گفته می شود آخرین فرصت بیمه مرکزی برای اعمال تادیه مابقی مبلغ در دیماه سال جاری به پایان می رسد اما رایزنی های درون شرکتی این مهلت را به مدت یکسال دیگر تمدید خواهد کرد
البته به نظر من اگر این مدت تمدید نشود به سهم اجازه رشد خواهند داد که شاید شواهد اخیر همان نشانه های رشد برای اعمال تادیه مبلغ باقی مانده باشد

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
حسین اسدی نیا در 18دیماه 96در وبلاگ اختصاصی خود به نشانی Asadinia.blogfa.com
در خصوص بخاور می نویسد
محتملا طی یکسال خیر و برکتی در بخاور نهفته باشد

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز 200هزار سهم در 964فروختم و همان تعداد را به قیمت تمام شده 934جایگزین کردم

ایران سهام

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امسال سال صنعت بیمه هستش
سهام ئبیمه ای بازار را رصد کنید .

بازی اصلی بخاور تازه از محدوده 150 تومان شروع خواهد شد

iranboors

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
توی بیمه ایها بنو در صورت بازگشایی فرصت عالی خواهد بود برای خرید. شایعاتی در مورد سود خوب در گزارش 6 ماهه اش به گوش می رسه.

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
توی بیمه ایها بنو در صورت بازگشایی فرصت عالی خواهد بود برای خرید. شایعاتی در مورد سود خوب در گزارش 6 ماهه اش به گوش می رسه.
دکتر عباس زادگان مدیر عامل سابق بنو در مصاحبه ای گفته بود قرار است سرمایه شرکت را به 4000میلیارد تومان برسانیم واقعا شدنی است ؟

بالا