بحث و تبادل نظر در مورد ارزهای دیجیتال (بیت کوین، اتریوم و ...)

به نظر شما در آینده ارز های دیجیتال می توانند جایگزین ارزهای رایج شوند؟

• مجموع رای دهندگان
    6

ehsanmortazavi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
تاپیک های مختلفی در خصوص ارز های دیجیتال و بیت کوین در انجمن تالار بورس مطرح هست. خواستم در این تاپیک همه نظرات و بحث ها رو یکجا جمع کنیم. علل استفاده کردن یا نکردن از این ارزها رو بررسی کنیم. صحت سایت هایی که بیت کوین رایگان میدن بررسی کنیم و همچنین ببینیم آیا ارز های دیجیتال آینده ای دارن یا نه.
ممنون از اینکه نظرات و حرفهاتون رو با ما مطرح می کنید.

sh641357

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
چیزی که امروز به عنوان ارز دیجیتال شناخته میشه هیچ پشتوانه اقتصادی واقعی نداره و مخصوصا برای کسی که با بازاری مثل بورس کار کرده کاملا این موضوع قابل فهم هست.
من در مسائل اقتصادی همیشه یک معیار دارم و اون هم این هست که ببینید در زمینه مورد نظر چه کسانی فعالیت می کنند، آیا بنگاه ها و شرکت های معتبر و قوی و یا اشخاص دارای موفقیت های مالی و تجاری هم در آن زمینه فعال هستند یا نه ؟
همیشه دیده ایم که در فعالیت های هیجانی اقتصادی که نهایتا به فاجعه و زیان عده زیادی از مردم منتهی شده است، پس اندازهای خورد افراد عادی جامعه مخصوصا دانشجویان و کارگران و ... درگیر شده و آنها متضرر شده اند.
در مورد ارز دیجیتال در این حدی که حالا مواجه هستیم هم ماجرا همین طور است.

ehsanmortazavi

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
چیزی که امروز به عنوان ارز دیجیتال شناخته میشه هیچ پشتوانه اقتصادی واقعی نداره و مخصوصا برای کسی که با بازاری مثل بورس کار کرده کاملا این موضوع قابل فهم هست.
من در مسائل اقتصادی همیشه یک معیار دارم و اون هم این هست که ببینید در زمینه مورد نظر چه کسانی فعالیت می کنند، آیا بنگاه ها و شرکت های معتبر و قوی و یا اشخاص دارای موفقیت های مالی و تجاری هم در آن زمینه فعال هستند یا نه ؟
همیشه دیده ایم که در فعالیت های هیجانی اقتصادی که نهایتا به فاجعه و زیان عده زیادی از مردم منتهی شده است، پس اندازهای خورد افراد عادی جامعه مخصوصا دانشجویان و کارگران و ... درگیر شده و آنها متضرر شده اند.
در مورد ارز دیجیتال در این حدی که حالا مواجه هستیم هم ماجرا همین طور است.
درسته اما خب ارزهای دیجیتال خیلی نوپا هستن. در حال حاضر همچنین خیلی شرکت های بزرگ این ارزها رو قبول دارن مثل مایکروسافت که در ورژن جدید نرم افزار اکسل اون رو گنجونده یا مثلا فیسبوک که سال 2020 قراره کوین خودش رو عرضه کنم. به نظرم آینده ی بسیار روشنی خواهد داشت.

tajerman

New Member
کاربر فعال
سلام . وقت بخیر
از دوستان کسی بروکری رو میتونه برام معرفی کنه که امکان خرید و فروش بیت کوین و داشته باشه (خو بیت کوین نه شاخص و یا سی اف دی) و بواسطه تحریم ها هم با ایران مشکل نداشته باشه ؟

بالا