***بجهرم(توسعه مولد نیروگاهی جهرم)***

panahi

Very Good Member
کاربر فعال

موضوع فعالیت :
سرمايه گذاري ، مشاوره و اجراء کليه پروژه هاي ساختماني، عمراني، صنعتي، کشاورزي و خدمات مرتبط با موضوع شرکت و همچنين مشارکت با اشخاص حقيقي و حقوقي و خارجي و داخلي و دولتي و خصوصي در زمينه هاي مذکور.

panahi

Very Good Member
کاربر فعال
1398/7/31,990991,9901,990818,2871.207 B2,402.455 B
روز سوم مهرماه سال یک هزار و سیصد و نود و هشت به قیمت 1990 ریال عرضه اولیه گردید که با استقبال خیلی خوبی مواجه گردید .
این شرکت . . .

panahi

Very Good Member
کاربر فعال
توقف و بازگشایی نماد معاملاتی (بجهرم۱)
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ ۱۱:۴۶:۵۴
به اطلاع می رساند؛ نماد معاملاتی شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم (بجهرم۱) با توجه به ماده ۵ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران متوقف شد. لازم به ذکر است نماد معاملاتی مذکور از ساعت ۱۲ قابلیت انجام معامله دارد.

مدیر عملیات بازار فرابورس ایران

panahi

Very Good Member
کاربر فعال
در نهمین روز کاری عمر بورسیش بعد از 39.81 درصد مثبت در 98/07/15 و حدود 230000000 در این روز کاری با باز و بسته شدن به راه خود ادامه میدهد
همونطور که گفتم این سهم و این شرکت ارزشمند . . .

بهزاد50

Very Good Member
کاربر فعال
در نهمین روز کاری عمر بورسیش بعد از 39.81 درصد مثبت در 98/07/15 و حدود 230000000 در این روز کاری با باز و بسته شدن به راه خود ادامه میدهد
همونطور که گفتم این سهم و این شرکت ارزشمند . . .
امروز عرضه اولیه بود برا اونایی که تعداد بالامی خواستند با توجه به همگروهی هاش و طرح ها بازسازی شبکه نیروگاهی سوریه و افزایش نرخ برق عده ایی تا توانستند امروز جمع کردند جالب تر اینکه من سر صف بودم ولی تمام شفارشم رو به من ندادند باز خدارا شکر

anji-47

Very Good Member
کاربر فعال
کدال۳۶۰:
#بجهرم
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
:شرکت توسعه مولد نيروگاهي جهرم در دوره ۶ ماهه منتهی به پایان شهریور ماه ۹۸ به ازای هر سهم ۲۰ ریال سود محقق کرده و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵٪ افزایش داشته که بیشتر ناشی از رشد ۱۱٪ مقادیر فروش شرکت بوده است.

«بجهرم» با سرمایه ثبت شده:24,145,332 میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مبلغ ۴۸۸,۸۶۶ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.
:
:سایر برنامه های با اهمیت شرکت
دوره ۶ ماهه منتهي به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹:

پیش برد تکمیل واحد شماره ۳ بخار و همچنین وصول مطالبات

panahi

Very Good Member
کاربر فعال
سقوط بازار فرصتی شد برای آنان که ارزش این سهم را میدانستند ولی به خاطر صف خرید ...صد میلیونی مؤفق نمی شدند تعداد بالا بخرند ،
اینک ( بجهرم ) با سهامداران با هوش و قدر شناسش استوارتر رو به بالا قدم بر میدارد .

محمودیا

Very Good Member
کاربر فعال
اخبار بیت کوینی

‏بخشنامه توانیر برای اختصاص نصف ظرفیت نیروگاه‌های برق برای تولید ارز دیجیتال در فصول سرد

براساس این بخشنامه برای احداث مزارع در مجاورت نیروگاه‌ها، مزایده برگزار خواهد شد

‎@TsePress

trader14

Member
کاربر فعال
عضو تازه

شرایط صدور مجوز استخراج قانونی بیت‌کوین
مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت گفت: با توجه تصویب مصوبه استخراج رمز ارز در هیأت دولت اعطای مجوز فعالیت استخراج رمز ارز به وزارت صنعت واگذار شد.به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، معدن و تجارت،

محمود گرگانی

Very Good Member
کاربر فعال
برق کالای اقتصادی است نه خدمتِ دولتی مجانی

رئیس هیئت مدیره سندیکای صنعت برق در نشست جانبی نوزدهمین نماشگاه بین المللی برق گفت: لازم است صنعت برق به عنوان یک تجارت و کسب و کار مستقل مورد توجه قرار بگیرد و با این نگاه می توانیم بخش مهمی از مسایل صنعت برق را حل کنیم.

@ieischannel

شبکه برق ایران و عراق هم فاز شد

صدا و سیما
۱۲:۳۷
http://khabar.parsijoo.ir/khabar/showpos...&khabarjoo

محمود گرگانی

Very Good Member
کاربر فعال
مهمترین مزیت بجهرم در بین نیروگاه های برق بورسی نداشتن تسهیلات مالی و بدهی بلندمدت است.

(گزارش 6 ماهه بجهرم در کدال موجوده ولی به علت اینکه ترازنامه به شکل گزارشی تهیه شده تا چشم های ما به شکل جدید ترازنامه عادت کنه از ترازنامه 3 ماه که به شکل حساب T است استفاده میکنم.)

[عکس: photo_2019_11_01_16_21_14.jpg]

بالا