با قند اصفهان، قشیر و قپیرا ثروتمند شوید

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام - دوستان با توجه به اینکه گروه قند و شکر تبدیل به محلی برای بحث های خاله زنکی و بیهوده شده و همچنین هر کسی تبلیغ سهم خود را می کند ، تصمیم به جدا سازی این سه سهم بسیار با ارزش گروه قندی گرفته ام ، بدیهی ایست که تاثیر این سهم ها در روند مثبت و منفی گروه قندی بسیار مشهود می باشد. امیدوارم که از تحلیل های کارشناسان درباره این سه سهم بهرمند شویم ، و خواهش می کنم از بحث های بیهوده خودداری شود . و هر کسی که دلش با قصفها و قشیر و قپیراست وارد شود.

amingar

Well-Known Member
کاربر فعال
لازم به ذکر است که قلرست با ارزشتر از این سه سهم نباشد کم ارزش تر هم نیست

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
لازم به ذکر است که قلرست با ارزشتر از این سه سهم نباشد کم ارزش تر هم نیست
من با نظر شما موافقم قند لرستان پتانسیل بسیار بالایی دارد ولی متاسفانه مثل یک شرکت خانوادگی می ماند و تا زمانی که پدر خوانده نخواهد صعود نخواهد کرد

amingar

Well-Known Member
کاربر فعال
من با نظر شما موافقم قند لرستان پتانسیل بسیار بالایی دارد ولی متاسفانه مثل یک شرکت خانوادگی می ماند و تا زمانی که پدر خوانده نخواهد صعود نخواهد کرد

و این پدر خوانده هرگز اجازه نخواهد داد سهم باارزشش دست نا اهلان (نوسانگیر سفته باز و .....) بازی داده شود.
به نظر بنده بهتره تو قشیر نوسان بگیری بیاری تو قلرست و قصفها!

البته قپیرا هم بسیار عالی هست(بنده پارسال یه گین 60 درصدی تو میان مدت ازش گرفتم) و قپیرا رو هم دوست دارم. اما از بازی اصفهان سر در نمیارم

درکل قرار نیست هر روز قندی بخریم . هرکس منتظر شده و در قیمت جذاب سوار شده گین خوبی برده

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
و این پدر خوانده هرگز اجازه نخواهد داد سهم باارزشش دست نا اهلان (نوسانگیر سفته باز و .....) بازی داده شود.
به نظر بنده بهتره تو قشیر نوسان بگیری بیاری تو قلرست و قصفها!

البته قپیرا هم بسیار عالی هست(بنده پارسال یه گین 60 درصدی تو میان مدت ازش گرفتم) و قپیرا رو هم دوست دارم. اما از بازی اصفهان سر در نمیارم

درکل قرار نیست هر روز قندی بخریم . هرکس منتظر شده و در قیمت جذاب سوار شده گین خوبی برده
آره ولی قند لرستان تاثیری تو گروه قندی نداره ،در مورد قند اصفهان باید بگم که یکی از اون سهم هایی است که همیشه باید تو سبد سهامیت داشته باشی ، و اینکه خوبی قشیر اینه که یکدفعه همه نوسانگیرها رو جا می ذاره ، درست مثل پارسال که حتی بزرگان قند و شکر هم رو 700 تومن خالی کردند و فکر نمی کردند که بالا تر بره ولی رفت بالای 1000 تومن.

amingar

Well-Known Member
کاربر فعال
آره ولی قند لرستان تاثیری تو گروه قندی نداره ،در مورد قند اصفهان باید بگم که یکی از اون سهم هایی است که همیشه باید تو سبد سهامیت داشته باشی ، و اینکه خوبی قشیر اینه که یکدفعه همه نوسانگیرها رو جا می ذاره ، درست مثل پارسال که حتی بزرگان قند و شکر هم رو 700 تومن خالی کردند و فکر نمی کردند که بالا تر بره ولی رفت بالای 1000 تومن.
برای بنده جا ماندن معنی ندارد! ووقتی به تارگت مورد نظرم رسید می فروشم حال بعد از فروش من قیمت سهم ده برابر هم شود بنده سود مورد نظرم را گرفته ام ....پس.... خیالی نیست!
این حرف من برای قشیر داران ناخوشاینده اما در مورد قشیر به نظر بنده اگر 9961 رو رد کنه ورود از قیمت های 820 الی 770 بسیار مناسب خواهد بود

شب بخیر

Arshak

مسدود شده
مسدود شده
تاپیک قند بسیار حا به هم زن شده

ولی به نظر من قلرست - قپیرا و قشهد بهترین‌ها هستند

ای کاش عنوان تاپیک رو جوری انتخاب می‌کردی که امکان بحث در مورد همه قندی‌ها وجود داشت و صرفا تفاوتش با تاپیک قند در نبود تعصب و وجود بحث‌های کارشناسی و حتی منفی در مورد سهم‌ها بود
به هر حال کار خوبی کردی و امیدوارم که اشخاص بیشتری جزبش بشن اگه شما از همین ابتدا بنا رو بر عدم تعصب بزارید فکر کنم همراهان بسیاری پیدا خواهید کرد اولیش خود من

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
تاپیک قند بسیار حا به هم زن شده

ولی به نظر من قلرست - قپیرا و قشهد بهترین‌ها هستند

ای کاش عنوان تاپیک رو جوری انتخاب می‌کردی که امکان بحث در مورد همه قندی‌ها وجود داشت و صرفا تفاوتش با تاپیک قند در نبود تعصب و وجود بحث‌های کارشناسی و حتی منفی در مورد سهم‌ها بود
به هر حال کار خوبی کردی و امیدوارم که اشخاص بیشتری جزبش بشن اگه شما از همین ابتدا بنا رو بر عدم تعصب بزارید فکر کنم همراهان بسیاری پیدا خواهید کرد اولیش خود من
سلام دوست عزیز ، با تشکر از نکته شما ، ولی انتخاب نام تاپیک به دلیل تاثیر گذار بودن این سه سهم در روند گروه قندی و همچنین پتانسیل نهفته در آنها می باشد و هیچگونه تعصبی در کار نمی باشد ، و لی در کل اینجا برای بحث درباره گروه قندی آزاد می باشد

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
اینجوری که از خبرها و مصاحبه ها برداشت می شود تنها نتیجه این دور از مذاکرات هم تعیین تاریخ جدیدی برای مذاکرات بعدی می باشد، فردا ساعات ابتدایی معاملات، بازار با سر درگمی مواجه خواهد شد و هر چی به ساعات پایانی معاملات نزدیک شویم خرید و فروشها جهت دار خواهند شد ،

پولدار ایرانی

Well-Known Member
کاربر فعال
دو مقاومت پیش روی قپیرا 16785 و 17500 می باشد که اگه بتونه این دو تا مقاومت و رد کنه فصل جدیدی در معاملاتش آغاز خواهد شد.

shojae

Well-Known Member
کاربر فعال
#قشیر در قیمتی خریدنیست؟

تحلیلگران خرید سهم را در قیمت 270-280 تومان مناسب می دانند

✳️https://efanos.com/Search?Tab=signal&SecurityId=1116
در حال حاضر سهم در قیمت 285 تومان در حال معامله است

کم ریسک ترین سیگنال صادر شده از سهم را می توانید در لینک زیر مشاهده فرمایید:

✳️https://efanos.com/Signal/27816

منبع: efanos.com (فانوس)

shojae

Well-Known Member
کاربر فعال
سیگنال خرید #قشیر به هدف رسید
تحلیلگر تحلیلگر سیگنال پر سود : سیگنال خرید 21 درصدی #قشیر در قیمت 3,269 ريال / دو ماه
جزئیات بیشتر:
https://eFanos.com/Signal/27816/

منبع: efanos.com (فانوس)

javad.ghaderi

Active Member
کاربر فعال
قشیر در موقعیت تکنیکالی خوبی قرار گرفته
بررسی و از صف فروش میتونید خرید کنید
قیمت 328 تومان

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
نحوه خریدهای امروز خبر از به جریان افتادن فروش بلوک توسط بنیاد رو میده ...

بالا