بایکا

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا هم بر تعداد سهامم خواهم افزود چرا که مطمن هستم سود خوبی در انتظارم خواهد بود .
شما هم بخرید که اوضاع شرکت عالی است فقط چندماه صبوری می خواهد که بازدهی خوبی نصیبتان شود :eek::eek::eek:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا پیشنهاد افزایش سرمایه تادوهفته دیگر مورد پذیرش سازمان بورس قرار می گیرد و حجم معاملات افزایش خواهد یافت .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
طرف 100 هزار تقاضا برروی 20 ریال گذاشته !!!
عمو جان بخوای 100 هزارسهم جمع کنی باید سرکیسه را شل کنی برروی قیمت حداقل 100,000 ریال
درسته که تو بازارج معامله می شود ولی سهامدار هم گاگول نیستند ارزش این سهام بالای 12 هزار تومان با ترازنامه 6 ماه هست ;););)

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهمهارو از کجا پیدا میکنی؟! در ۲۷ مهرماه با معامله فقط ۲۰۳۴ سهم، رشد ۴۶۵ درصدی داشته! یعنی با ۱۰.۳ میلیون تومن پول سهم انقدر رشد کرده!!! الان ۱۰ هزار سهم بخری باید به کی بفروشی بعدش؟!
رفیق مطلب بالا رو جواب ندادی؟!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رفیق مطلب بالا رو جواب ندادی؟!
تقریبا هرروز شبکه کدال را نگاه می کنم ترازنامه ها را نگاه می کنم که از نظر رشد دارایی های جاری , سود ساخته شده و سود انباشته را چک می کنم و همچنین سایت مرکز پردازش مالی ایران همه نسبت های مالی سهام انجا براساس اخرین ترازنامه درج شده است . تحلیل تکنیکال هم بلد نیستم !!! برخی از سهام اعجاب انگیز هستند و ازدید فعالان بازار مخفی مانده است

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
عجب معامله ای زدی !!! این کلک ها واسه قدیم بود
ما فقط براساس ترازنامه خرید وفروش خواهیم کرد
ارزش سهام براساس داده های ترازنامه شش ماهه بالای 12 هزار تومان است:eek::eek::eek:

آخرین ویرایش:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بایکا باید زودتر ترازنامه 9 ماهه را منتشرکند
چونکه سال مالی شرکت 30 اذر ماه می باشد
ببنیم چه تغیراتی در ارزش دارایی های جاری , سود ساخته شده , سود انباشته , بدهی های جاری ایجاد شده است . ;););)

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا به شرکت زنگ خواهم زد تا ببینم گزارش نه ماهه را کی می فرستند برروی شبکه کدال
بایکا سهامی مطمن برای سرمایه گذاری
سود انباشته اش 7 برابر سرمایه و دارایی های جاری ان 10 برابر !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ظرف ده روز اینده باید سازمان بورس به تقاضای شرکت مبنی بر افزایش سرمایه 1238 درصدی جواب دهد .
بخرید و تا تیرماه 98 نگهدارید .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرکسی می خواهد بفروشد لطف کند فردا 5 دقیقه مانده به ساعت9 صبح برروی قیمت 4700 تومان بگذارد برای فروش !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سه تا چهارماه بیشتر به زمان مجمع عمومی شرکت باقی نمانده است . ((( سود ساخته شده به ازای هرسهم 1230 تومان )))

بالا