بایکا

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در گزارش شش ماه امسال شرکت بایکا اززیان انباشته به سود خیر کننده رسید,((( سود هرسهم 1288 تومان )))رسید . قیمت اخرین معامله سهام 5100تومان ببینیم تا پایان سال مالی چقدر می تواند سود بسازد . این سهام هم بنظر می رسد دویست درصد تا شش ماه اینده بازدهی داشته باشد

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید وفروش سهام اگر برمبنای گزارشات شرکت باشد
هرگز ضرر نخواهید کرد . فعلا در بازار ج معامله می شود و فرصت خوبی هست تا دیگران متوجه نشده اند
این سهام را بخرید .توجه کنید به دارایی های جاری . بدهی های جاری . سود انباشته . سود ساخته شده و تعداد سهام

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیان انباشته 22.5 میلیارد تومانی به سود 26.1 میلیارد تومانی تبدیل شد .به ازای هرسهم فعلا 1288 تومان سود ساخته و قیمتش بسیار مناسب است برای خرید . ترازنامه شش ماهه شرکت را با دقت بخوانید
و براحتی سود کنید .

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
این سهمهارو از کجا پیدا میکنی؟! در ۲۷ مهرماه با معامله فقط ۲۰۳۴ سهم، رشد ۴۶۵ درصدی داشته! یعنی با ۱۰.۳ میلیون تومن پول سهم انقدر رشد کرده!!! الان ۱۰ هزار سهم بخری باید به کی بفروشی بعدش؟!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این سهمهارو از کجا پیدا میکنی؟! در ۲۷ مهرماه با معامله فقط ۲۰۳۴ سهم، رشد ۴۶۵ درصدی داشته! یعنی با ۱۰.۳ میلیون تومن پول سهم انقدر رشد کرده!!! الان ۱۰ هزار سهم بخری باید به کی بفروشی بعدش؟!
بخرید و بعدا مشتری پیدا خواهد شد در کمتر از شش ماه اینده قیمت سهام به 15 هزار تومان خواهد رسید
البته قیمت پایانی سهم خیلی کمتر هست انهم به دلیل حجم مبنا ولی به تدریج برخریداران افزوده خواهد شد . چراکه رشد سود اوری ان بسیار زیاد شده و طبق همان فرمول که شرح دادم بالاتر خواهد رفت

NORSIST

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا بخر بعدا اگه مشتری پیدا نشد میزاری برا نوه ونتیجه ات اونا استفاده کنن:D:D:D:D
شیوه جدید این سهم ها اینکه مثلا من سهم رو میخرم بعد واسه اینکه سهم رو بکشم بالا مقداریش رو میزارم واسه فروش ، بعد از اون طرف میرم اردر خرید میزارم با قیمت فروش که خودم با قیمت بالا گذاشتم
درواقع نوعی طعمه گذاری است اونوقت یکی میاد پشت سرم . بلافاصله جا خالی میدم سهم رو میندازم به نفر دوم
روشهای جدید رو یاد بگیرید خو
جناب lovelykid هرچی بهت گفتم کگاز بخر نخریدی دیدی یه دفع آبشاری از 400 رفت تا 850 بعد رفتی به حرف اون سوسیس (siso)خیر ندیده خچرخش بی ارزش رو خریدی
الان سهم اومده 650 - کف کفه اگه تونستی حتما بگیر ببین کی گفتم هفته بعد افزایش سرمایه داره اونم 120 درصد ازمحل سود انباشته بدون اینکه حتی یک ریال پول بدی بعد 5 ماه دیگه 2 تا پروژه عالی داره که راه بیفته تولید 4 برابر میشه تازه 100 درصد موادش هم داخلیه و70 درصد صادرات داره این سهم تا حداکثر 3 ماه دیگه میره بالای 1000
ازما گفتن از شما نشنیدن بعد دوباره میام بهت پیغام میدم

آخرین ویرایش:

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا بخر بعدا اگه مشتری پیدا نشد میزاری برا نوه ونتیجه ات اونا استفاده کنن:D:D:D:D
شیوه جدید این سهم ها اینکه مثلا من سهم رو میخرم بعد واسه اینکه سهم رو بکشم بالا مقداریش رو میزارم واسه فروش ، بعد از اون طرف میرم اردر خرید میزارم با قیمت فروش که خودم با قیمت بالا گذاشتم
درواقع نوعی طعمه گذاری است اونوقت یکی میاد پشت سرم . بلافاصله جا خالی میدم سهم رو میندازم به نفر دوم
روشهای جدید رو یاد بگیرید خو
جناب lovelykid هرچی بهت گفتم کگاز بخر نخریدی دیدی یه دفع آبشاری از 400 رفت تا 850 بعد رفتی به حرف اون سوسیس (siso)خیر ندیده خچرخش بی ارزش رو خریدی
الان سهم اومده 650 - کف کفه اگه تونستی حتما بگیر ببین کی گفتم هفته بعد افزایش سرمایه داره اونم 120 درصد ازمحل سود انباشته بدون اینکه حتی یک ریال پول بدی بعد 5 ماه دیگه 2 تا پروژه عالی داره که راه بیفته تولید 4 برابر میشه تازه 100 درصد موادش هم داخلیه و70 درصد صادرات داره این سهم تا حداکثر 3 ماه دیگه میره بالای 1000
ازما گفتن از شما نشنیدن بعد دوباره میام بهت پیغام میدم
البته یک کار دیگه هم میشه کرد اول ده هزار سهم بخری بعد ۵۰۰ درصد بالاتر دوباره ۲۰۰۰ تاشو به خودت بفروشی! تا اینجا ده هزار سهم داری با ۴۹۶ درصد سود! حالا میای براش تبلیغ میکنی که طلاس بیا و ببین چه سودی داره! بلاخره یکی می افته تو تله و ده هزارتا رو بهش قالب میکنی و با بالای ۵۰۰ درصد سود خارج میشی!!!
در موزد سیسو من هیچوقت به حرفش گوش نکردم. فقط فباهنر و خچرخش رو خریدم و با ۱۰-۲۰ درصد سود ردشون کردم. هرکسم ضرر کرد به درک! چوب حماقتشو خورده.
کگاز شمارو هم بررسی میکنم اما الان یک تعداد سهم بررسی شده تو واچم هست که منتظر شکارشونم!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا بخر بعدا اگه مشتری پیدا نشد میزاری برا نوه ونتیجه ات اونا استفاده کنند
البته یک کار دیگه هم میشه کرد اول ده هزار سهم بخری بعد ۵۰۰ درصد بالاتر دوباره ۲۰۰۰ تاشو به خودت بفروشی! تا اینجا ده هزار سهم داری با ۴۹۶ درصد سود! حالا میای براش تبلیغ میکنی که طلاس بیا و ببین چه سودی داره! بلاخره یکی می افته تو تله و ده هزارتا رو بهش قالب میکنی و با بالای ۵۰۰ درصد سود خارج میشی!!!
در موزد سیسو من هیچوقت به حرفش گوش نکردم. فقط فباهنر و خچرخش رو خریدم و با ۱۰-۲۰ درصد سود ردشون کردم. هرکسم ضرر کرد به درک! چوب حماقتشو خورده.
کگاز شمارو هم بررسی میکنم اما الان یک تعداد سهم بررسی شده تو واچم هست که منتظر شکارشونم!
واقعا ایرانی جماعت باید خودش تجربه کند .
اینقدر سود خواهم برد در این بازار سرمایه
چونکه ترازنامه را ملاک خرید وفروش قرار می دهم
شماها هم بروید تجربه کنید شاید موفق شدید ولی حرف مفت نزنید

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا ایرانی جماعت باید خودش تجربه کند .
اینقدر سود خواهم برد در این بازار سرمایه
چونکه ترازنامه را ملاک خرید وفروش قرار می دهم
شماها هم بروید تجربه کنید شاید موفق شدید ولی حرف مفت نزنید
عزیز اگه درست فهمیده باشم شما یک فرمول اختراع کردی که روی تمام سهام جواب میده هان؟! خب اگه سهمی داراییهای جاریش بیشتر از بدهی های جاری باشه فرمول شما مثبته اما اگه بدهی جاری بیشتر باشه چی؟ لابد سهم مفت نمی ارزه دیگه! چون منفی میشه فرمول شما. خب دوست عزیز، اصلا صنعت و نحوه معاملات مهم نیست؟ بگذریم بزار فرمولتو دقیقتر نگاه کنیم. دارایی جاری به زبان ساده میشه هرچی که نقده یا سریع نقد میشه حالا میخاد کالا باشه یا چیزهای دیگه و بدهی جاری هم میشه پولی که زیر یکسال باید پرداخت بشه. خب اگر تفاضل اینها مثبت باشه یعنی تا یکسال اینده یک پولی تو شرکت هست که ساده انگارانه تقسیم بر تعداد سهام میشه سود شرکت! بعد یک نسبت میدیم و قیمت سهم!!! من وارد داراییهای غیرجاری و بدهی های غیرجاری اصلا نمیشم اما تحلیل شما یک مشکل بزرگ داره و اون اینکه در یک لحظه به شرکت نگاه میکنی درحالیکه توی مملکت ما همه چیز به ثانیه تغییر میکنه. مثلا شرکت بدهیش به دلار بوده و دلار دوبرابر میشه یک دفعه فرمول شما نتیجه عکس میده!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
گزارش نه ماه بیاید ببینیم به ازای هرسهم چقدر سود ساخته است . فعلا که در گزارش شش ماه 1288تومان سود ساخته است ودرقیاس با قیمت اخرین معامله 74% جای رشد تضمینی دارد .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پوشش 110 درصدی Eps درگزارش شش ماه شرکت بایکا !!!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
50 هزار تقاضا بر خرید وجوددارد !!!
عزیز دل بردار کسی مالش را مفت نخواهد داد
باید قیمت تقاضایت را چند برابر کنی تا گیرت بیاید:p

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
50 هزار تقاضا بر خرید وجوددارد !!!
عزیز دل بردار کسی مالش را مفت نخواهد داد
باید قیمت تقاضایت را چند برابر کنی تا گیرت بیاید:p
یعنی باور کنیم اون ۵۰ هزارتا خودت نیستی که بعدش جاخالی بدی؟!

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یعنی باور کنیم اون ۵۰ هزارتا خودت نیستی که بعدش جاخالی بدی؟!
نه من نیستم !!! فعلا پول نقد ندارم به محض اینکه پول دستم بیاید درقیمت 5تا 6 هزار تومان خرید خواهم کرد .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیشنهاد افزایش سرمایه 1338 درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها برروی شبکه کدال امد . :p:p:p

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیشنهاد افزایش سرمایه 1238 درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها برروی شبکه کدال امد . :p:p:p
حداقل هزار سهم بخرید و براحتی ظرف نه ماه سود عالی ببرید چونکه افزایش سرمایه جالبش حتما اجرایی خواهد شد .

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر افزایش سرمایه زودتر اجرایی شود دو تا سه ماه بیشتر طول نخواهد کشید که بازدهی سهام به 200 درصد برسد :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازدهی 200 درصد در سهام بایکا را ازدست ندهید
سال مالی شرکت 30 اذرماه 97 می باشد. مجمع عمومی هم در فروردین ماه خواهد بود

danial778

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در قیمت 4700 تومان برایتان مشتری پیدا کردم اگر عجله ای برای فروش دارید فردا یک دقیقه به ساعت 9 دستور فروشتان را بگذارید همه سهامتان خرید خواهد شد :eek::eek::eek:

بالا