بالاس ( مهندسی ساختمان تاسیسات راه آهن )

SasanBourse

Active Member
کاربر فعال
سلام دوستان.
من که بی خبر بودم.
اما 100% سهام خوبی هست که این همه بی سر و صدا رفت و اومد.

فردوسی؟

مسدود شده
مسدود شده
باسلام
دوست عزيزپيشبيني اوليه اش 690ريال بودكه به دقيقا941ريال تغييريافته است.
ودر6ماهه502ريال پوشش داشته وميزان سودتقسيمي40% ميباشد.

فردوسی؟

مسدود شده
مسدود شده
خريد بصورت اينترنتي و به هر هشت كد من براي هر كد600 سهم اختصاص دادند. از هيچي بهتره در اين بازار. ولي قطعا خاطره پست بانك را زنده ميكتد با اين فرق كه حجم مبنا نداره و نوسانش 5 % هستش.

alirezaboors

Well-Known Member
نارنجی سابق
برو بچ کسی اطلاعاتی از خود سهم نداره . هرجا زدیم خبری نگرفتیم . اگه کسی خبری داره بگه . میخوام از کارگزار بگیرم .(فعالیت شرکت)

babak197

New Member
کاربر فعال
بخرید تا 800 بالا میره راحت. دیگه عرضه نداره. روزی یه سهم معامله بشه 5 درصدش پره

فردوسی؟

مسدود شده
مسدود شده
‌كامران سعيدي‌كيا (مدیر عامل شرکت بالاست) از فروش 38 ميليون و چهار هزار و 673 سهم اين شركت به عنوان اولين شركت مجموعه وزارت راه و ترابري در بازار اول فرابورس در آينده‌اي نزديك خبر داد.
وي افزود: شركت مهندسي ساختمان و تأسيسات راه‌آهن در امور پيمانكاري و خدماتي از قبيل تعمير و نگهداري ساختمان و تاسيسات راه‌آهن و زيرسازي و روسازي خطوط ريلي و ساخت ابنيه فني و پل‌هاي بزرگ و توليد و حمل بالاست كشور در حال فعاليت است.
سعيدي‌كيا به پروژه‌هاي در دست اجراي اين شركت اشاره كرد و گفت: زيرسازي‌ 44 كيلومتر راه‌آهن ورامين - پيشوا - كوير و ساخت و روسازي 105 كيلومتر از راه‌آهن غرب كشور (اراك - ملاير)، توليد بيش از يك ميليون متر مكعب بالاست در سال، تعمير و نگهداري بيش از دو ميليون متر مربع از ساختمان‌هاي تاسيسات راه‌آهن و حضور 433 دستگاه واگن‌كش در ناوگان حمل و نقل ريلي جزو فعاليت‌هاي اين شركت است.
البته منظورش از آينده ايي نزديك امروز ميباشد.

AC MILAN

New Member
کاربر فعال
برو بچ کسی اطلاعاتی از خود سهم نداره . هرجا زدیم خبری نگرفتیم . اگه کسی خبری داره بگه . میخوام از کارگزار بگیرم .(فعالیت شرکت)

علي جان فقط همينو بگم همش دست حقوقيه مثله وپست
خيلي جاها مثا اين كارگزار فلان شده من" آرمون بورس" خيلي راحت گفتند براي حقوقيمونه.يا بهتر بگم مشتريهاي كله گندمون

AC MILAN

New Member
کاربر فعال
علي جان فقط همينو بگم همش حقوقيه مثله وپست
خيلي جاها مثا اين كارگزار فلان شده من" آرمون بورس" خيلي راحت گفتند براي حقوقيمونه.يا بهتر بگم مشتريهاي كله گندمون
ببين اگه ميتوني از كارگزاريت ندا بده ما را هم درياب.

فردوسی؟

مسدود شده
مسدود شده
ببين اگه ميتوني از كارگزاريت ندا بده ما را هم درياب.
دوست گرامي آث ميلان هزاره شدنت مبارك.هيچ كارگزاري نيست كه الان سهميه بخواد به كسي بده!! من با چند كارگزاري كار ميكنم از ديروز مخ همشون رو خوردم و از صبح يكسره بستمشون به تلفن تا تونستم يه مقداري بگيرم البته با هشت كد.به نظر من در اين مواقع گروه بهمن بهترين كارگزاري هستش به دلايل زياد. گروه بهمن داراي 13 ايستگاه معاملاتي و 8 صندوق سرمايه گذاري و ... هستش. انصافا هم هواي مشتريان قديمي را دارند.

AC MILAN

New Member
کاربر فعال
دوست گرامي آث ميلان هزاره شدنت مبارك.هيچ كارگزاري نيست كه الان سهميه بخواد به كسي بده!! من با چند كارگزاري كار ميكنم از ديروز مخ همشون رو خوردم و از صبح يكسره بستمشون به تلفن تا تونستم يه مقداري بگيرم البته با هشت كد.به نظر من در اين مواقع گروه بهمن بهترين كارگزاري هستش به دلايل زياد. گروه بهمن داراي 13 ايستگاه معاملاتي و 8 صندوق سرمايه گذاري و ... هستش. انصافا هم هواي مشتريان قديمي را دارند.
ممنونم دوست خوبم فردوسي عزيز
فعلا از 2 تا كارگزاري تونستم 1000 تا بگيرم.
راستي اين بيمه پارسيان كدوم حقوقيه كه داره خرابكاري ميكنه؟؟؟ از كجا ميشه آمار فروشنده هاشو در آورد؟

alirezaboors

Well-Known Member
نارنجی سابق
هر كد 500تا دادن . اونكي بيشتر داره با چنتا كد گرفته. عمده سهم دست حقوقي افتاد

بالا