بازي؟

شروع موضوع توسط كم حرف ‏10 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. كم حرف

كم حرف New Member عضو تازه

با سلام
    امروز همانطور كه پيشبيني ميشدبازار دوباره برگشت و پوچ بودن شايعات و استرس ناشي از ان براي همه اشكار شد. ولي در اين ميان كساني بودند كه در جو منفي بازار به سرعت سهامهاي خود را زير قيمت واقعي فروختند وتنها دليل انها هم صفهاي طولاني فروش بود غافل از اينكه اين صفها را خودمان بوجود اورديم و دوباره در روزهاي اتي بايد به صف خريد همان سهمها بروند و همان سهم را خيلي گران تر از قبل بخرند فقط بخاطر يك خبر كه هيچ چيز جديدي در ان نبود و مشابه ان را همه ما بارها شنيده بوديم و البته كساني هم بودند كه از موقعيت استفاده نموده و.....
    به نظر من تمام كساني كه با عجله به صفهاي فروش پيوستند و عملا براي خود شان چاله كندند احساسي عمل نمودند وتحت تاثير جو قرار گرفتند چون همه مي فروختند و جالب اينكه همانها امروز دوباره به صفهاي خريد پيوستند ......(من خودم چندين نفر را ديدم كه اين هفته 20-15٪ سرمايه خود را ضرر كردو امروز دوباره خريدار بودند )و دوباره با شايعه بعدي همينها............. :roll:
    پس دوستان سعي كنيم بر پايه اطلاعات موثق در اين بازار كار كنيم تا به اين راحتي به بازي گرفته نشويم و ملاكمان خريد و فروشهاي بقيه نباشد
    موفق و پيروز باشيد