اين هم حرف دل من

شروع موضوع توسط خازني ‏15 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. خازني

خازني New Member عضو تازه

شغل:
    كارمند
    ميگم ما سهامدار شركت‌هايي هستيم كه هر كدومشون نقش موثري در اقتصاد كشور دارند. اگه عادت كرديم هميشه جلو پامونو نگاه كنيم و ديدي بيش از يكي دوهفته نداشته باشيم خوب الان وقت خارج شدن است ولي مطمئن هستم خيلي از ما اينجا براي قمار و خريد آلات و ابزار قمار حاضر نشديم. ما آمده‌ايم به سهم خود در رونق اقتصاد كشور خود سهمي ببريم (‌و طيعتاُ منفعتي حاصل كنيم.(

شركت‌هايي كه ما سهامدار آنها هستيم قريب باتفاق شركت‌هاي بنيادي توليدي اقتصادي كشور هستند.
    به نظر من جلسه آژانس كه هيچ حتي يك جنگ هم نمي‌تونه براحتي در روند فعاليت شركت‌هاي مهم توليدي كشور تاثير بذاره و يا اونا رو به تعطيلي بكشه (‌حالا كو تا تاثير با اين بازار گرسنه جهاني كه هيچ مرز و بومي براي منفعت طلبي نمي‌شناسه) ولي ما مي‌تونيم با جنگ رواني كه خود ايجاد مي‌كنيم باعث كاهش ارزش سهام آنها بشيم

ما آمده‌ايم تا از توليد - اشتغال و اقتصاد كشور سهمي داشته باشيم و خواهيم ماند و سهم خود را حفظ خواهيم كرد. و 11 ستامبر و آژانس و غيرو و غيرو ميايند و ميروند و ما همچون تنه درختي استوار در مقابل اين بادهاي موسمي ايستادگي خواهيم كرد.

مسلما" اگه بخواهيم ما از داستان اژانس و تنش‌هاي مشابه يك نوسان 20 درصدي بگيريم كاري جز تشديد روند منفي بازار نكرده‌ايم پس اگه در اين بازار به عنوان يك فعاليت اقتصادي هر چند كوچك وارد شده‌ايد قوانين ان را ارج نهيم و با دست خود آنرا در يك فرايند منفي و سرازيري ظاهري به پرتگاه نياندازيم

به اميد ايراني آباد و ثروتمند