اين بازار منفي تا كي ادامه دارد؟

اين روند بازار تا كي ادامه دارد؟

• مجموع رای دهندگان
    329

MNB1984

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو اطلاعاتی که پیش فرض نشون میده وجود نداره اما تو فیلتر قابل دسترسی هست.
اگر نشون نمیده احتمالا از قالب شخصی استفاده نمیکنید. روی قالب کلیک کنید > ساخت قالب > یکی از ستونها Data رو بذارید cfield0 > تعداد ستونها رو بالا چک کنید که درست باشه > پایین ذخیره قالب شخصی رو بزنید. بعد دوباره رو قالب کلیک کنید و شخصی رو انتخاب کنید. تو تنظیمات هم میتونید چک کنید که مثلا اوراق رو نشون نده و یا نمادهایی که معامله نشدن رو هم نشون بده ...
مشاهده پیوست 88181
کاو من عزیر من مراحل رو رفتم ولی الان به یک مشکل برخوردم که اکسل خروجی بر مبنای دیده بان شخص من نیست

Capture.JPG
Capt1ure.JPG

وقتی ازش خروجی مگیرم اطلاعات خروجی بصورت پیش فرض دیده بانه متاسفانه

kaseb

Very Good Member
کاربر فعال
کارشناسان با توجه به آمار بیکاری در آمریکا، از اثر بخش و کارآمد بودن بسته حمایتی ترامپ در مقابل کرونا در کوتاه مدت، اظهار تردید کرده اند.
______
انسان از دست و پا زدن بی فایده و کله پاشدن این ترامپ بی همه چیز، لذت میبره

آخرین ویرایش:

Lucky Luke

Very Good Member
کاربر فعال
سلام امام حسین علیه السلام فرمودند بیچاره مردمی که از دعا کردن هم عاجزند یاحق
کی؟ کجا؟ شما اونجا بودی؟من اینو از دکتر سمیعی شنیدم!!!چقدر جمله شون شبیه مردم کوچه بازاره!!!!

sd77mo

Very Good Member
کاربر فعال
یه خبر خیلی خوب
طبق نتایجی که از بررسی بیماران کرونایی به دست آمده ۹۷ درصد کسانی بودند که اصلا توصیه ها و موارد بهداشتی رو رعایت نمیکردند.
این یعنی در کسانی که رعایت میکنند و در قرنطینه خانگی باشند تقریبا ابتلا به ویروس در حد صفره.

sajjad4415

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چرا آیین زرتشت مانند دیگر ادیان در جهان گسترش نیافت؟

در زمان هخامنشیان بیش از ۲۸ کشور زیر پوشش و سازماندهی ایران هخامنشی بود، اگر آنها میخواستند باور خود را به زور به دیگران تحمیل کنند الان از مصر تا یونان و هند و کل خاورمیانه و نیمی از آفریقا همه زرتشتی بودند! این در حالیست که در جهان کمتر از ۵۰۰ هزار زرتشتی وجود دارد.

البته این بدان معنی نیست که سایر ادیان حتما به زور گسترش یافتند. جالب اینکه در خود ایران نیز احترام به عقاید وجود داشت. بسیاری از مردم ایران بر آیین مهرپرستی و چند خدایی(میترا آناهیتا و ...) بودند و در خود ایران هم آیین زرتشت به زور به کسی تحمیل نشد. و اینگونه نوشته‌اند که در جهان هیچ فردی به زور زرتشتی نشده است.

$$$ Arta

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
امریکا فقط منابع مالی را ازبین برد

تلفات کرونا در آمریکا از ۱۰۰۰ نفر بیشتر شد

تلفات کرونا در آمریکا از ۱۰۰۰ نفر بیشتر شد
بر اساس آمار اعلام شده از سوی منابع درمانی ایالات متحده، این کشور روز چهارشنبه مرگبارترین روز خود را از زمان شیوع ویروس کرونا تجربه کرد.

92_bij

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
گفت‌وگو/ کرونا با اقتصاد جهان چه می‌کند؟
استاد اقتصاد دانشگاه وایدنر آمریکا با تشریح عواقب سهمگین شیوع کرونا بر اقتصاد جهان گفت افزایش بیکاری، لطمه سنگین به تجارت خارجی کشورهایی مانند چین، و رکود و بیکاری ۲۰درصدی در آمریکا از جمله پیامدهای شیوع این ویروس است.
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/01/03/2228169/گفت-وگو-کرونا-با-اقتصاد-جهان-چه-می-کند

Ha.ka

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
کی؟ کجا؟ شما اونجا بودی؟من اینو از دکتر سمیعی شنیدم!!!چقدر جمله شون شبیه مردم کوچه بازاره!!!!
سلام قرار نیست همه جا باشیم خیلی جاها پشت سرمون حرف میزنن بعدها بگوشمان میرسه کی کجا خدا داند و بس اوست که همه جا حاضر است عالم محضر اوست لقمان به پسرش گفت فرزندم بهترین حرفها را مردم کوچه وبازار میزنن از آنها یاد بگیر

OojoO

Good Member
کاربر فعال
کارشناسان با توجه به آمار بیکاری در آمریکا، از اثر بخش و کارآمد بودن بسته حمایتی ترامپ در مقابل کرونا در کوتاه مدت، اظهار تردید کرده اند.
______
انسان از دست و پا زدن بی فایده و کله پاشدن این ترامپ بی همه چیز، لذت میبره
خدا آمریکا را برای شما نگاه دارد که دائما سرتان توی ک... باشه و چشمتان به تپه هایی که نر.. . باقی نگذاشته اید نیافتد

جواد277

Very Good Member
کاربر فعال
یک سوم شعب بانک‌های دولتی تا 15 فروردین با با یک سوم نیرو فعال هستند
شورای هماهنگی بانک‌های دولتی در بخشنامه‌ای نحوه فعالیت بانک‌های دولتی و نیمه دولتی را مشخص کرد.

kaseb

Very Good Member
کاربر فعال
گاردین: با سرریز شدن ذخایر نفت خام در جهان، این امکان وجود دارد که قیمت نفت به زیر 10 دلار در هر بشکه برسد.
______
با شروع اعمال قرنطینه در انگلیس، پلیس برای نظم دهی و رعایت مقررات بهداشتی در فروشگاه های بزرگ مستقر شده است.
______
علیرغم نظر ترامپ که ادعا کرده که از نظر آزمایش کروناویروس آمریکا از کره جنوبی پیش افتاده، آمار نشان می‌دهد در کره از هر 144 نفر 1 نفر مورد آزمایش قرارگرفته و این در حالی است که در آمریکا از هر 900 نفر یک نفر

آخرین ویرایش:

W1000

Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شدت آلودگی به کووید19 تا امروز
(از میان پر مبتلا ها به ازای هر یک میلیون نفر)
1- ایسلند 2160
2- لوکزامبورگ 2129
3- سوییس 1259
4 - ایتالیا 1230
5- اسپانیا 1059
6- اتریش 620
7- نروژ 572
8- آلمان 445
9- بلژیک 426
10- فرانسه 387
11- هلند 374
12- ایران 322