انفجار وصنا!! سلام به همگي

شروع موضوع توسط سهند ‏30 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. سهند

سهند New Member نارنجی سابق

با سلام به تمام دوستان واساتيد بزرگوار من هم اومدم. دلم براي همتون تنگ شده بود! راستي با وصنا حال كرديد؟ حالا واقعا كدوم سهم بود كه يكماهه 70 درصد سود داشت؟ البته هنوز يكماه نشده. وصنا مي گن سود خودش را به 90 تومان تعديل خواهد كرد ----> وصنا=900ت بنابراين تا 900 تومان ارزنده است.

2. همايون  طاهري

همايون طاهري New Member عضو تازه

سلام به جناب آقاي سهندسميع زاده عزيز

باسلام خدمت جناب سميع زاده عزيز
    اينجانب درسايت پارس پورتفوليوازنظرات كارشناسانه شمابسياراستفاده كرده ام وهمينجاازشماكمال تشكررادارم واميدوارم هماره موفق وپيروزباشيد.راستش وقتي اينجااسم شماوسايردوستان اهل فن كه روزگاري درسايت پارس پورتفوليو به راهنمائي سهامداران ميپرداختندراديدم ازاينكه باازبين رفتن آن محيط خوب ،مكاني خوبتربوجودآمده است ودوستان كم كم هم رامي يابند خيلي خوشحال شدم .لطفا روندقديم وپيشنهادهاي كارشناسانه تان رادرهمين مكان تداوم بخشيد.آقاي سميع زاده راستي ميخواستم بدانم شمامشهدي نيستيد؟باتشكر.

3. سهند

باسلام خدمت آقاي همايون طاهري عزيز

با كمال تشكر از شما. من در واقع آنچنان كه شما فرموديد اصلا كارشناس نيستم .از تحليل سهام هم زياد سر در نمي اورم و آنچه تا حالا در سايت اخبار داغ بورس گفتم بويژه مطالب مربوط به وپترو و پتروشيمي هاو اقتصاد نوين و وصنا همش نظرات دكتر حاجيان وبلاگ كارگزار بوده كه چون ارتباط نزديكي با ايشان دارم مرا در خريد و فروش كمك مي كنند.و من هم چون ايشان در اخبار داغ بورس فعاليت نمي كرد نظرات ايشان در آنجا مي نوشتم تا همه بهره مند شوند. درضمن من مشهد هستم ولي اصليتم مشهدي نيست.
    در مورد دوستاني كه از وبلاگ كارگزار استفاده مي كنند با توجه به اينكه احتمالا ايشان فرصت نكرده كه وبلاگ را بروز نمايد بايد بگم كه دكتر از 500 تومن كه به من گفت معادن روي بخرم تا همين ديروز در حال خريد معادن روي بوده وقسمت عمده اي از سهام خود غير از وصنا را فروخته است.حتي شاراك و چادرملو و صدرا و .. كه در وبلاگ ذكر كرده.به هر حال من كه نمي دانم براي معادن روي چه خبر است. درضمن ايشان كاغذ سازي كاوه را هم هفته پيش به من گفتند بخرم كه متاسفانه قبل ازينكه مقدار مناسب بخرم صف شد و الان صفي است كه در اين مورد گويا قيمت كاغذ بالا رفته است البته يك حرفي هم در مورد اينكه وپترو اختمالا كاعذسازي كاوه مي خواهد بخرد عنوان كردند و براي من هم خيلي عجيب بود وپترو با كاغذ سازي!!!. در جدول اكسلي كه از تحليل سهام روز چهارشنبه هفته پيش به من دادند غير از سهامي كه بالا گفتم اين سهام ها هم داراي وضعيت خوبي هستند البته نمي دانم هنوز هم قابل استفاده هست يا نه؟
    ساختمان ايران-معادن روي-كربن-كيميدراو-وبانك 3 ستاره
    ملي سرب و روي -ونوين -شاراك- صندوق بازنشستكي(صندوق در حال جمع آوري ونوين از بازار است)-سرمايه مسكن-توس گستر تا 1000سيمان كرمان دو ستاره يكماهه
    در مورد افت قميت صدرا هم كه من ازشون سوال كردم گفتند كه احتمالا معامله عمده پتروشيمي اراك كه از سرمايه گذاري پتروشيمي توسط بانك ملي خريداري شد بر بازارسازي بانك ملي براي صدرا تاثير گذاشته و قسمت زيادي از توجه بانك ملي و نقدينگي آن در حال حاضر براي بازارسازي و جمع آوري شاراك معطوف است.

موفق و سربلند باشيد

4. اعرابي

اعرابي مسدود شده مسدود شده

جناب آقاي سهند و ديگر دوستان مطلع

باسلام
    اگر شماره تلفن دفتر مركزي وصنا را داريد مرحمت نمايد

5. رند

رند New Member کاربر فعال

جناب سهند عزيزخيلي خوش آمدي ، هميشه از نظرات ارزشمند جنابعالي و دكتر حاجيان استفاده مي نماييم . و بي صبرانه منتظر نظرات و اخبار بروز شما هستيم. شاد و پرتوان و :lol: :lol: :lol:

6. سهند

با سلام

شماره تلفن وصنا كه معمولا آزاد است 8710626
    درضمن امروز توسعه صنايع بهشهر دو ميليون سهم عرضه كرد كه تمامي آن بدون كمترين افت قيمت در همان 5 ٪ مثبت خريداري شد كه يك ميليون سهم ديگر هم در صف تقاضا وجود دارد. جالب اينست كه اول صبح 600هزار تا صف خريد بود سپس با افزايش عرضه خريداران بشدت افزايش يافتند و حتي يك لحظه هم صف خريد نريخت. آخرين اخبار شركت حاكي از صعود روغنيها در آينده نزديك دارد بويژه صنعتي بهشهر بنابراين عملا تمام سبد وصنا در حال حاضر غير از پاكسان عاليست.

7. سهند

وصنا

آقا وصنا زير 1000 را بي درنگ بخريد!!! من كه تمام سهامم را خواهم فروخت و وصنا خواهم خريد اگر حولو حوش 900 بازشود! البته غير معادن روي !!

8. سهند

اشتباه و عدم هماهنگي

بر اثر اشتباه و عدم هماهنگي بعضي دوستان اقدام به فروش يا گذاشتن سهام خود براي فروش در قيمت هاي بالا كردند كه موجب شد عرضه هاي وصنا زياد ديده شود . به هر حال من امروز 10 هزار تا خريدم . اطمينان داشته باشيد دوستان را قانع خواهم كرد كه سهامشان را زير 1150 نفروشند. ضمنا دكتر حاجيان هم سهام وصناي خود را نفورخته است. احتمال زياد فردا صف خريد مي شود . عرضه هاي كنوني در سيستم فردا غيب خواهند شد!! با خيال راحت بخريد فعلا با توجه به وضع خراب بازار تا 900 اگر بازار خوب شد تا 1150 اگر بانك پارسيان امد به بورس كه مي گن شهريور مي اد تا 2000 هم خواهد رسيد!!! اگر باور نداريد صبر كنيد مثل همون بازدهي 70 درصد ظرف يكماهي كه گفتم اينم خواهيد ديد!