انفجار صدرا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محسن

Member
عضو تازه
سلام به همگي
اين تاپيك را باز كردم تا از عزيزان بخواهم نظرشون را راجع به صدرا بدهند كه:
آيا اين رشد امروز همان شروع انفجار است يا نه؟
 

حميدرضا زرسنج

Member
کاربر فعال
عضو تازه
صدرا

محسن خان عزيز سلام
به نظر من تا وبانك نخواهد وتا تعديل سود قابل توجهي در كار نباشد صدرا تا 21500 ريال بيشتر بالا نميرود.
 

Mirzakhani.M

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنیامین نتانیاهو پیروز شد ،جنگ بیخِ گوش ایران

✍ حمید آصفی
✅ @DORRTV

بعد از قرار گرفتن سپاه در لیست تروریسم توسط آمریکا، و با توجه به نفوذ سپاه در اقتصاد ایران که نفوذ قابل توجه‌ای است، و با توجه به تحریم‌های موجود آمریکا بر علیه ایران و تحریم خود سپاه، تحریم‌های اقتصادی علیه ایران به شدت ویرانگرتر و نوعی بمب‌گذاری انتحاری، از طرف آمریکا علیه ایران بوده است، با این تفاوت که، بمب‌گذار انتحاری، خود، هیچگونه خدشه و صدمه‌ای نمی‌بیند! در ادامه، فهرست شرکت‌ها و افرادی که به نظر آمریکا با سپاه در ارتباط‌اند، تا یک هفته آینده منتشر خواهد شد، و معامله با شرکت‌های وابسته به سپاه، دیگر تنها جنبه نقض تحریم‌های آمریکا نیست، بلکه افراد و شرکت‌های خاطی با خطر جدی حمایت از تروریسم روبرو هستند، که می‌تواند به بازداشت، استرداد، و زندانی شدن بیست ساله‌ی افراد مسئول در آمریکا بیانجامد.

در آغاز تحریم‌های فلج‌کننده، اروپایی‌ها دست و پایی زدند، اما کاری نخواهند کرد، زیرا مجموعه مواضع حاکمیت ایران، و نیز سیاست ترامپ، بر اروپایی‌ها هم معلوم کرده است که، ایران جائی نیست که آن‌ها بخواهند بر سر منافع خود با دولت آمریکا به صف‌آرائی بپردازند. و اگر قرار بر مذاکره باشد، طرف مذاکره جز سپاه و هسته مرکزی قدرت نیست، که آنها هم در نهایت باید با آمریکا مذاکره کنند، و بر همین اساس، اروپا ترغیب شده که راه دیگری را در همراهی با آمریکا برای فشار به حکومت ایران جستجو کنند، و چه بسا حتی بخواهند ایران را وجه‌المصالحه‌ای در داد و ستد بزرگ‌تری با ترامپ هم قرار بدهند.

اما بحران اصلی شعله ور شدن جنگ در بین نیروهای نظامی آمریکا در منطقه و خلیج فارس است، زیرا هر دو نیرو تاکنون در تماس دائم و نزدیک فیزیکی و مخابراتی با هم بودند. اما با قرار گرفتن سپاه در لیست تروریسم، نیروهای آمریکائی نمی‌توانند با یک گروه تروریستی ارتباط داشته، و یا آن را در نزدیک خود تحمل کنند، و ایران هم قوای نظامی آمریکا را در منطقه، تروربست اعلام نموده، پس در نتیجه اگر قایق‌های سپاه به دور ناوهای آمریکائی مانور بدهند یا زیاد نزدیک بشوند، آمریکائی‌ها ممکن است برای دور کردن آنان از شلیک منوّر و اخطار مخابراتی استفاده نکنند، و جرقه جنگ، در همان محدوده معین، زده شود.

در این حالت اگر ارتش آمریکا، هیچ واکنشی از خود نشان ندهد، به اعتبار و اقتدار خود لطمه زده، و آبروی ترامپ نزد افکار عمومی مردم آمریکا خدشه‌دار، و متحدین عربی و منطقه‌ای آمریکا، به استراتژی ترامپ در برابر ایران به شدت بی‌اعتماد خواهند شد، و اگر واکنش نشان دهد، احتمال وقوع یک جنگ، به شدت بالا می‌رود، و اولین جرقه این جنگ می‌تواند پی‌آمدهای سلسله‌واری در شروع جنگ بزن در رویی که برای حاکمیت ایران نابود کننده است، به همراه داشته باشد، و در آن وضعیت، اروپا مجبور می‌شود که، در کنار آمریکا قرار بگیرد، و هم جبهه شوند، و این درست آن چیزی است که، دولت آمریکا در انتظار آن است.

⬅ امید واهی حاکمیت

قرار بود اگر آمریکا برجام را پاره کند، ایران آن را آتش بزند، اما در عمل چنین نکرد، و سیاست صبر و انتظار را در پیش گرفت. امید حاکمیت این است که، تا سال ۲۰۲۰ ایران در برابر ترامپ و تحریم‌ها مقاومت کند، به این امید که، شاید با انتخاب یک رئیس جمهور دموکرات در آمریکا، وضعیت تغییر پیدا کند. اما نظرسنجیِ تازه درباره محبوبیت ترامپ، میزان ۵۳ درصد را نشان می‌دهد، و اگر در باب ایران به اهداف خود برسد، پیروزی او حتمی است. در صورت انتخاب نشدن ترامپ، تا دو سال دیگر ایران نباید هیچگونه خطا یا سر شاخ شدن با آمریکایی‌ها داشته باشد! که این هم امر محالی است، و زد و خوردهای هر چند کوچک در خلیج فارس، سوریه، عراق، لبنان، و... با نیروهای آمریکایی خواهد داشت، حتی اگر به جنگ نابودکننده و تمام‌کننده‌ای تبدیل نشود! بنابراین، یک رئیس جمهور دموکرات بعدی، با یک ایران به شدت ضعیف و رنجور، مواجه خواهد بود، و تا دو سال بعد، آنقدر ادله و دلیل خواهد داشت که، دیگر نمی‌تواند حاکمیت و سپاه را حامی تروریسم نداند، و تحریم‌ها را بر دارد، و دوباره به برجام برگردد.
 

hooh

Very Good Member
کاربر فعال
صدرادرستهدسهامدار رارفراری داد ولی از اعتیبار خود استفاده خواهد کرد .وهیچ کس از پول بدش نمیاد .پس صدرا پتانسیل رشد بالایی دارد وقطعا به هدف خواهد رسید
 

saman3g

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
سردار طیب بیا رمز عملیات انفجار صدرا را اعلام کن. لشگر سهامداران منتظرن.
 

lil

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
گروه سنگ آهن و فولادی را بیشتر از قبل جدی بگیرید

#سنگ_آهن 5.9%+
برخورد با سقف مجاز رشد قیمت بورس دالیان

سنگ آهن همچنان تحت فشار خرید و ورود پول از سمت سرمایه گذاران است ... قیمتها در معاملات امروز بورس دالیان چین DCE برای تحویل ماه جاری نزدیک 6%+ جهش دارد و با عبور از مرز 100$ به 104.7$ در هر تن رسیده است

دویچه بانک آلمان ... دیروز به مشتریان توصیه خرید کرد و گفت که قیمت سنگ آهن برای یک دوره 3 ساله بالا خواهد ماند ... طبق گزارش بانک، محدودیتهای اعمالی بروی معادن #برزیل باعث میشود تا تولید شرکت وله تا 2022 به حالت عادی و رکورد تولید سال 2018 برنگردد
@
 

Mirzakhani.M

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
نماینده آمریکا در اتحادیه اروپا تاکید کرد که دوران اختلاف میان کشورش و اروپا بر سر برجام به پایان رسیده و ساز و کار اروپا برای تجارت با ایران هم هیچ چیزی نیست جز یک «ببر کاغذی».

✅ @DORRTV

گوردون ساندلند، نماینده آمریکا در اتحادیه اروپا، روز پنج‌شنبه ۲۲ فروردین در نشستی که در بروکسل انجام شد، مذاکرات ماه‌های اخیر ایالات متحده با اروپا را «بسیار سازنده» خواند و اظهار داشت، محور این مذاکرات این بود که فارغ از حضور یا خروج‌ واشینگتن از برجام، دقیقا از ایران چه باید خواست.

آمریکا شروط متعددی را برای بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران مطرح کرده از جمله توقف برنامه‌های موشکی این کشور، عدم مداخله آن در جنگ سوریه و جنگ داخلی یمن و عدم حمایت از حزب الله لبنان و حماس.

این میان اروپا که بر ادامه توافق هسته‌ای تاکید دارد، نسبت به برنامه‌های موشکی ایران و نقش آن در خاورمیانه بارها ابراز نگرانی کرده از جمله در آخرین روزهای اسفند گذشته وزیر خارجه فرانسه از اتحادیه اروپا خواست که تحریم‌هایی علیه برنامه موشکی و اقدامات ایران در منطقه خاورمیانه وضع کند.

همچنین روز ۱۳ فروردین نیز سه کشور اروپایی بریتانیا، فرانسه و آلمان با متهم کردن ایران به نقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد با توسعه فناوری موشکی، خواستار گزارش کامل سازمان ملل دراین باره شدند.

گوردون ساندلند در ادامه سخنان روز پنج‌شنبه خود به ساز و کار اروپا برای تجارت با ایران، موسوم به اس‌پی‌وی، پرداخت، امری که اروپا آن را برای حفط برجام طراحی کرده تا شرکت‌های اروپایی بتوانند بدون واهمه از تحریم‌های آمریکا به تجارت با ایران بپردازند.

آقای ساندلند اما اعتقاد دارد که «این ساز و کار عملا چیزی جز ببر کاغذی نیست و حکم دلجویی از ایران را دارد که اروپا نشان دهد برای انجام مبادلات بانکی با ایران تمام تلاش خود را به کار گرفته است».

وی در توضیح نظر خود گفت: «هر نهادی می‌تواند با ایران یا آمریکا معامله کند؛ اما نمی‌توانند با هر دو معامله کنند. باید انتخاب کنند. چون اگر با ما معامله کنند نمی‌توانند از اس‌پی‌وی استفاده کنند.»

این مقام آمریکایی همچنین اشاره کرد که اکثر شرکت‌های بزرگ یا کوچکی که با آنها صحبت کرده گفته‌اند تمایلی به استفاده از اس‌پی‌وی ندارند.
 

بالسامو

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مانده ام بر سر دوراهی صدرا!بمونم یا برم؟البته زیاد هم ندارم اما همین هم که برام مونده در شرایط امروز فرصت سوزی میبینم و از طرفی کسی چه میدونه شاید خیلی سریع جبران مافات کنه و جا بگذاره.فکر میکنم این تردید و دوراهی فقط مختص من نیست
 

۲Montazer

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
مانده ام بر سر دوراهی صدرا!بمونم یا برم؟البته زیاد هم ندارم اما همین هم که برام مونده در شرایط امروز فرصت سوزی میبینم و از طرفی کسی چه میدونه شاید خیلی سریع جبران مافات کنه و جا بگذاره.فکر میکنم این تردید و دوراهی فقط مختص من نیست
سلام.
صدرا که تا حدودی تکلیف را مشخص کرده : در درجه اول افزایش سرمایه از تجدید که منوط به تمدید قانون مربوطه می‌باشد و اگر نشد از مطالبات حال شده.
پس تا زمان تمدید قانون خبر جدی نباید باشد .
از طرفی سهم روند خزنده ای دارد و مشخص است در داخل خود آمادگی رشد احساس میشود و لذا چندان هم منطقی نیست همه سبد را از صدرا خالی کرد.
روزتان خوش
 

saman3g

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چقدر جالب و هماهنگ همه روزه سکوت گرفتن. مثل اینکه عملیات فریب به صورت کامل انجام شد و سرمایه سهامداران با فریب عوامل دو سال در صدرا حبس شد و ارزش سرمایه شان با توجه به تورم به یک چهارم رسید و خیلیها با ضرر خارج شدن. لعن الله علی القوم الظالمین. آخر کجایی خدایا که اینهمه فریب را میبینی و هیچ
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا