انتقال تجربه در بازسازي

ثروتمند

Member
کاربر فعال
دوستان سلام
تاپيك بازسازي مدتي است ايجاد شده اما ظاهرا زياد طرفدار نداره.
اگر دوستان تجربه اي در خصوص بازسازي آپارتمان هاي چند سال ساخت و فروش آن دارند، لطف كنند نظر بدهند. حدود هزينه ها و درصد سود احتمالي را بيان كنند. عموما چه كارهايي دربازسازي نظر مشتري را بيشتر جلب مي كند؟
 

vahidpsr

Member
کاربر فعال
عزیزم خرید آزتمان کهنه ساز و نوسازی آن به هوای فروش بیشتر کار احمقانه ای است چون همان خرجی هم که می کنی در نمی آد،قیمت آپارتمان به سال ساختش تعیین میشه و بازسازی فقط روی نظر مشتری در مورد خرید یا نخریدنش اثر داره، مگر اینکه قیمت آپارتمان بره بالا که اونوقت دیگه برای چی دردسر بازسازیو بکشید ؟ یه دفه یه 2 سال ساخت بخر اجاره بده تا قیمتش شاید (اونم شاید)بالا بره
 

morteza1224

Member
عضو تازه
سلام دوستان عزیز
یکی از کارهایی که در بازسازی خانه ها میتوان انجام داد استفاده از سنگ آنتیک در فضاهایی مانند:
  • ال سی دی
  • بین کابینت
  • زیر اپن
  • ستون
  • دیوارهای نم زده
این سنگ‌ها هم محصولات نو و جدیدی هستند و هم خیلی به زیبایی خانه کمک می‌کنند. در خانه های جدیدی که امروزه ساخته می‌شوند از این محصولات به وفور استفاده می‌شود. در نمای ورودی و نمای خوده ساختمان نیز می‌توان از آن‌ها به عنوان سنگ نما نیز استفاده کرد.
 

marmary

Member
عضو تازه
منم با دوستمون موافقم خرید آپارتمان قدیمی ساز سود زیادی براتون نداره ولی اگه قصد بازسازی ساختمان قدیمی و فروشش رو دارید بازسازی آشپزخانه و سرویس ها و تعویض کفپوش ساختمان جزء قسمت های اصلیه برای بازسازی
 

khavarantown

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
سرمایه گذاری بسیار سودآور
شهرک خاوران تبریز با توجه به اصول شکل گیری خاص خود و پروژه های موجود در آینده ای بسیار نزدیک مدرن ترین شهرک مسکونی ایران خواهد بود.
خاوران تبریز از نظر شهرسازی با تمام مناطق تبریز متفاوت بوده و به این دلیل مورد استقبال سرمایه گذاران زیادی قرار گرفته است.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه خاوران تبریز در ارتباط باشید.
https://tabriz-khavaran.com
https://khavaran.biz
https://khavarantown.com

شماره تماس هاس مشاورین خاوران تبریز :
97 94 332 914 98+
93 90 409 914 98+
88 917 88 914 98+
 
بالا