امروز چرا بازار منفي شد ؟

شروع موضوع توسط تاجگردون ‏7 آگوست 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. تاجگردون

تاجگردون New Member عضو تازه

دوستان اگر اطلاعي داريد لطفا...

آيا دوره استراحت بازار فرا رسيده يا خبر خاصي وجود دارد ؟

2. خشايارمهاجر

خشايارمهاجر مسدود شده مسدود شده

آمارمعامعلات امروز

باسلام وخسته نباشيد.تا اين لحظه حدود 37ميليون سهم معامعله شده كه بيشتر بصورت منفي بوده :oops: حالا چه كساني در اين شرايط جرات خريد دارند خدا ميداند وبس :!: :!: :!: :?: موفقو پيروز باشيد 8)

3. فرهاد كوه كن

فرهاد كوه كن New Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    با سلام

چي معلومه كه اين معلوم باشه :twisted:

4. سلامت

سلامت New Member کاربر فعال

تقريباْ متعادل است

بنظر نمي رسد بازار امروز خيلي هم منفي باشد؛ حدود 10 شركت 5٪+ خورده اند.بالاخره اين طبيعت بازار بورس است . ضمن اينكه تعداد زيادي از سهامهاي مطرح در واقع دوره رشد خود را در سال جاري طي كرده اند . ضمناْ از بابت تهديدات اسراييل هم تا جايي كه بنده اطلاع دارم رژيم صهيونيستي هرگز جراُت چنين كاري را نخواهد داشت . آنها از امكانات دفاعي كشور ما و مهم تر از آن از عزم خلل ناپذير مردم و مسئولين ايران آگاهند.

5. بابك بورس‌باز

بابك بورس‌باز New Member کاربر فعال

جناب مهاجر آن كسي كه جرات خريد دارد من هستم. تا كنون (به آمار چند سال گذشته بورس رجوع كنيد) تمام خريدهايي كه در روزهاي ريختن شاخصها به دليل مساپل سياسي انجام داده‌ام بهترين خريدها بوده است! من اصولا از صف متنفرم چه خريد و چه فروش. بنابر اين سعي مي‌كنم در اين روزها چيزي نفروشم. چون بارها ديده‌ايم كه چطور صف خريد به فروش (و برعكس) تبديل مي‌شود. البته كسي برنده است كه بتواند مدت منفي بودن بازار را درست حدث بزند. من هفته پيش كمي خانه تكاني داشتم و شنبه و يكشنبه وساخت و صدرا را تمام و كمال فروختم. كمي هم تا پايان هفته خريد كرده‌ام ولي بقيه را در روزهاي آتي انجام خواهم داد. راستش را بخواهيد علي رقم اينكه زندگي‌ام شده وپترو سقوط قيمت امروز آن دارد من را براي خريد وسوسه مي‌كند.

6. خشايارمهاجر

خشايارمهاجر مسدود شده مسدود شده

آقاي بابك بورس باز

باسلام وخسته نباشيد. منظور من هم همين بود كه در بازار منفي معمولا كساني خريد ميكنند كه تجربه دارندوفروشندگان هم نقطه مقابل آنها.فكر ميكنم جمله من كوتاه ومعني دار بود :!: به هر حال روند بازار در چند روز آينده مشخص خواهد شد :?: البته در مورد روند بازار تجربه كوچكي دارم كه بعدا خدمتتون عرض خواهم كرد.موفقوپيروزباشيد 8)