الومتک

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
یک حقیقی ویک حقوقی ظرف سه روز گذشته به ترکیب سهامدار درصدی اضافه شدند ...فقط جهت اطلاع وبررسی ...

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام و عرض ادب
شما میدونید در این سهم چه خبره؟
من هرچی تاس میریزم جفت 6 میاد !:eek:
و در کمتر از 20 هفته ی آینده یک قیمتی بالای 450 را نشان می دهد!
یک مقدار عجیبه!
قضیه چیه؟
سلام جناب تکنیکالر
این حجم های نشانه قوی برای ۴۵۰هست .

technicaler

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام جناب تکنیکالر
این حجم های نشانه قوی برای ۴۵۰هست .
از زمانیکه من این کامنت :

سلام و عرض ادب
شما میدونید در این سهم چه خبره؟
من هرچی تاس میریزم جفت 6 میاد !:eek:
و در کمتر از 20 هفته ی آینده یک قیمتی بالای 450 را نشان می دهد!
یک مقدار عجیبه!
قضیه چیه؟
را در 8 نوامبر نوشتم 22 هفته گذشته است .البته بعدا در اواخر نوامبر با هدف 220 تا 240 خریدم اما در 2 دسامبر سیگنال فروش دریافت کردم و فروختم :

سلام
امروز من سیگنال فروش کوتاه مدت دریافت کردم و متوسط 1830 فروختم .
من کماکان منتظر مثبت 10 بودم که ظاهرا اشکالی در سهم پیش آمد . و امروز زور برای صف شدن نداشت .
حالا هم به دقت نگاه می کنم . چون روند کماکان صعودی است و تا این لحظه هیچ نشانه ای مبنی بر برگشت روند رخ نداده است .
اما فرصت حداقل 10 درصد نوسان رخ داد و من هم اقدام کردم .
بهر حال دارم نگاه می کنم ببینم داستان چیست .
توقع من تا صعود تا 220-240 بود .
وآماده ی ورود مجدد هستم .مثلا بین 165 تا 170
و دوستان بعضا ایراد گرفتند و من جواب دادم :

بهرترتیب پیاده هم کرده باشند با 40 در صد سود در عرض 4 روز پیاده کرده اند و به نظرم بقیه سواری مال خودشان.
فقط ما نباید سود کنیم که ، یک مقدار بقیه بازار هم سود کنند !:D:D:D:D:D
هرچند من اگر سیگنال خرید بگیرم حتما با بیش از ده درصد سهم بیشتر، ادامه سواری را در خدمت هستم . و فردا آماده ی خرید هستم .
فالوم سهمی خوب ، در روند صعودی است .به این راحتی ها نمی شود ولش کرد .:D

من به نظرم حداقل 4 تا 5 روز دیگر باید مثبت باشد .
اما امروز کمیت اش لنگید .
"کمیت" اسب سرخی است که به سیاهی می زند . حالا این اسب زیبا اگر لنگ بزند ، سواریش دیگه حال نمی ده !
فراموش نکنید که همه سهم ها خیابانی هستند .و تردید بلا فاصله نزول پشت سرش است .
بعدا هم تا جائیکه توانستم روزانه توضیحات را دادم .19 دسامبر:
فالوم متاسفانه ترکیبی از موجهای مختلف در حال اثر کردن روی سهم است .و خیلی پیچیده شده است .
به نظرم در این رالی خیلی بیش از 170 نمی تواند نمی تواند بالاتر برود .
دستورالعمل من تا این لحظه عدم ورود به فالوم است . البته ممکن است فردا نظرم عوض بشود .
اما حکم در این لحظه:

فالوم بلند مدتش صعودی است و هیچ تردیدی تا این لحظه در مورد صعودی بودن روند بلند مدتش وجود ندارد . من دیروز روی 1520 به صف خرید فروختم . امروز توقع داشتم تا 1610 بالا برود و ترمز کندکه با 12 ریال خطا تا 1598 بیشتر نرفت . انتظار دارم که شکاف ایجاد شده در 1427 تا 4 روز آینده پر شود . اگر سیگنال ورود مجدد داد دوباره سوار می شوم .
متاسفانه برادر عزیزو بزرگوار، حضرت آقا ی ترامپ (دامت افاضاته) اوضاع را شیر تو شیرتر از آنی کرده است که ما مستضعفین بتوانیم به میدان مینِ بازار سهام بیشتر اطمینان کنیم.

والامر الیکم
ارادت.

پ.ن
ضمنا بالای 450 هنوز به قوت خودش باقی ست . فقط کمی زمانبندی تغییر کرد . در این لحظه با شواهد موجود انتظار دارم تا کمتر از 1/5 سال آینده یک حرکت قشنگ انجام بدهد . البته باید تماشا کنیم و البته برادر عزیز و بزرگوار حضرت ترامپ (دامت توفیقاته )هم اجازه لازم را بفرمایند .و لازم به توضیح نیست که هرلحظه ممکن است شرایط عوض شود و تحلیل یک کار مستمر و مداوم است .

آخرین ویرایش:

shahram_81

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از زمانیکه من این کامنت :

را در 8 نوامبر نوشتم 22 هفته گذشته است .البته بعدا در اواخر نوامبر با هدف 220 تا 240 خریدم اما در 2 دسامبر سیگنال فروش دریافت کردم و فروختم :

و دوستان بعضا ایراد گرفتند و من جواب دادم :

بعدا هم تا جائیکه توانستم روزانه توضیحات را دادم .19 دسامبر:

اما حکم در این لحظه:

فالوم بلند مدتش صعودی است و هیچ تردیدی تا این لحظه در مورد صعودی بودن روند بلند مدتش وجود ندارد . من دیروز روی 1520 به صف خرید فروختم . امروز توقع داشتم تا 1610 بالا برود و ترمز کندکه با 12 ریال خطا تا 1598 بیشتر نرفت . انتظار دارم که شکاف ایجاد شده در 1427 تا 4 روز آینده پر شود . اگر سیگنال ورود مجدد داد دوباره سوار می شوم .
متاسفانه برادر عزیزو بزرگوار، حضرت آقا ی ترامپ (دامت افاضاته) اوضاع را شیر تو شیرتر از آنی کرده است که ما مستضعفین بتوانیم به میدان مینِ بازار سهام بیشتر اطمینان کنیم.

والامر الیکم
ارادت.

پ.ن
ضمنا بالای 450 هنوز به قوت خودش باقی ست . فقط کمی زمانبندی تغییر کرد . در این لحظه با شواهد موجود انتظار دارم تا کمتر از 1/5 سال آینده یک حرکت قشنگ انجام بدهد . البته باید تماشا کنیم و البته برادر عزیز و بزرگوار حضرت ترامپ (دامت توفیقاته )هم اجازه لازم را بفرمایند .و لازم به توضیح نیست که هرلحظه ممکن است شرایط عوض شود و تحلیل یک کار مستمر و مداوم است .
درود
اولین حمایتش 132 ولی همانطور که گفتین ریسک بازار بالاست

power of mind

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه که جناب علی محمدی(مالک المهدی و هرمزال)چند وقت پیش خرید بلوک مدیریتی سر.ملی رو تکذیب فرمودن!البته امروز که لیست اعضای هیات مدیره فالوم اومد رو کدال اسم داداشش به عنوان نایب رییس هیات مدیره فالوم دیده میشه!!!از جانب سر.ملی!بزودی مجمع فوق العاده جدید هم برگزار میشه برا انتخاب اعضا جدید هیات مدیره فالوم.چون بنیاد مستضعفان قبلا از فالوم خارج شده و کرسیش میرسه به گروه علی محمدی با این خرید های سنگینی که داشتن.کم کم بازار شاهد پتانسیل های فالوم خواهد بود

shahram_81

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در این نماد خریدار از جنس فنوال و فایرا هست دقیقا روش معامله شبیه بهم میباشد
تابلو خوانی می گوید تقاضا و اردرها واقعیه و نه برای خالی کردن وگرنه در حالت عادی باید تا زیر 140 اصلاح می کرد
روند با این کندل آخریه و پایانی بالای 162 صعودیه
پرسود باشید

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه افزایش قیمت دلار در تحلیل ارزش جایگزینی شرکتهامغفول واقع شده است که دیر یا زود بازار به اهمیت این موضوع پی خواهد برد ضمن اینکه افزایش قیمت ارز ودر کنار ان افزایش قیمت الومینیوم وکاهش ذخایران نیز فعلا در قیمت این شرکتها ملحوظ نشده است .... معاملات فایرا فمراد فنوال وبویژه فالوم در چند روز اخیر حکایت از ورود سرمایه سنگین دراین سهم ها دارد والبته نه صرفا برای افزایش قیمت بلکه بیشتربرای جمع اوری سهم های درگروه الومینیوم .

poorjani

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز سهامدارحقیقی درصدی ۲۰۰هزارتا اضافه کردند . قیمت الومینیوم هم در بورس کالا سربه فلک کشیده .

بالا