الومتک

taghdir1

Well-Known Member
کاربر فعال
کارخانه آلومتک - پورتال آلومتک
شركت آلومتك (Aluminum Technique) در سال 1342 با هدف توليد محصولات آلومينيومي شامل انواع پروفيلهاي آلومينيومي تأسيس و كارخانة آن در زميني به مساحت هفتاد هزار متر مربع واقع در كيلومتر2 جادة قزوين تهران احداث گرديد. خطوط پروفيل سازي در سال 1347 به بهره برداري رسيد و در اقدامي ديگر با هدف توليد انواع هادي‌هاي آلومينيومي خطوط انتقال و توزيع هوايي،دستگاه هاي لازم خريداري و پس از نصب در سال 1349 اين خطوط نيز در اين شركت راه اندازي گرديد.

امروزه در كارخانه آلومتك قريب به 400 نفر نيروي انساني در يك مجتمع و در چهار زمينة توليد انواع پروفيل هاي آلومينيومي صنعتي و ساختماني ، انواع هادي هاي هوايي خطوط انتقال و توزيع، كابل هاي OPGW و هادي‌هاي روكش دار هوايي و زميني اشتغال دارند.


[URL='http://www.alumtekcorp.com/HomePage.aspx?TabID=3833&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR']خط توليد انواع پروفيل هاي آْلومينيومي صنعتي و ساختماني به روش اكستروژن


در اين خط توليد، بيلت هاي آلومينيومي آلياژي و خالص به عنوان ماده اوليه ، طي فرآيند اكستروژن تبديل به پروفيل هاي ساختماني و صنعتي شده و اين پروفيل ها پس از اعمال عمليات حرارتي هاي لازم جهت رسيدن به ويژگي هاي مكانيكي و الكتريكي مورد نظر (تمپر) ، بسته بندي و انبارش مي گردند.

ظرفيت ساليانه در اين بخش با دارا بودن دو دستگاه پرس 1650 و 2200 تني به صورت تقريبي 8000 تن در سال مي باشد.


خط توليد انواع سيم و هادي هاي هوايي خطوط انتقال و توزيع

در اين خط توليد، رادهاي آلومينيومي خالص و آلياژي بنا بر سفارش مشتري طي فرآيند كشش تبديل به سيم هايي به قطر 1 تا 5 ميليمتر شده و سپس در دستگاه تابنده بر اساس خواست مشتري و الزام استانداردهاي ملي و بين المللي حول مغزي هاي آلومينيومي خالص(AAC )،آلياژي (AAAC,ACAR ) و فولادي (ACSR/GA,ACSR/AW,AACSR ) تابيده مي شوند.

ظرفيت توليد در اين بخش در حدود 42000 تن در سال مي باشد.


خط توليد كابل مركب فيبر نوري (OPGW CABLE )

در اين بخش از تركيب تيوپ هاي استنسل استيل و يا آلومينيومي با سيم هاي فولادي، آلياژي و يا آلومينيومي محصولي با نام OPGW(Optical Ground Wire) توليد مي گردد.اين محصول در خطوط انتقال جهت محافظت از خطوط فاز در برابر جريانات اتصال كوتاه و صاعقه و همچنين انتقال اطلاعات صوتي و تصويري با به كابرگيري فيبر هاي نوري مورد استفاده قرار مي گيرد.

ظرفيت سالانه توليد دراين بخش حدود 7000 كيلومتر در سال مي باشد.


خط توليد هادي هاي روكش دار هوايي و زميني : (Covered Conductor)

در بخش ديگري از اين پروسه هادي هاي تمام آلومينيومي، تمام آلياژي و هادي هاي آلومينيومي تقويت شده با مغزي فولادي پس از كامپكت شدن طي پروسه اكستروژن با يك يا دو لايه روكش XLPE و يا PVC و يا تركيبي از آنها بر اساس خواست استاندارد و نياز مشتري روكش زني شده و محصولاتي با نام هادي هاي هوايي و زميني روكش دار آلومينيومي توليد مي گردند.

ضمنا در اين بخش هادي هاي تمام آلياژي كامپكت شده نيز توليد و به بازار ارائه مي گردند.

ظرفيت توليد در اين بخش در حدود 20,000 كيلومتر در سال مي باشد.


[/URL]
http://www.alumtekcorp.com/HomePage.aspx?TabID=3848 کارخانه آلومتک ... آلومينيومي تأسيس و كارخانة آن در زميني به مساحت هفتاد هزار متر
 

taghdir1

Well-Known Member
کاربر فعال
شركت آلومتك به عنوان پيشروترين شركت توليد كننده محصولات آلومينيومي بالاخص انواع هادي هاي هوايي در كشور، پايبندي به اصول و الزامات استاندارهاي كيفي را سرلوحه كار خود قرار داده و در اين مسير به كيفيت بالاتر از خواسته ها و الزامات استاندارد دست يافته است.

جهت دست يابي به اين امر مهم اين شركت با استقرار واحدهاي كنترل كيفيت و آزمايشگاه و استقرار استاندارهايي همچون استاندارد تاييد صلاحيت آزمايشگاه هاي آزمون ISO/IEC 17025 و با داشتن نيروي انساني متبحر و كار آزموده گامي مهم در اين راستا برداشته است.

در اين سازمان واحد كنترل كيفيت وظيفه نمونه برداري ،آزمون هاي ايستگاهي و ارائه راه كارهاي بهبود پروسه توليد در راستاي افزايش كيفيت محصولات و واحد آزمايشگاه وظيفه ارائه خدمات به واحد كنترل كيفيت به عنوان مشتري داخلي و ديگر مشتريان خارج از سازمان را به عنوان مشتريان خارجي بر عهده دارند.
 

arado

Well-Known Member
کاربر فعال
به به بالاخره از لابلای خاکروبه ها اومدبیرون
یادتون باشه بدنبال گنج بایدتوی خرابه ها گشت
 

arado

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چطور میشه 40 میل سهم حقوقی جابجا بشه (فروش)اونوقت ترکیب سهامداران تغییری نداشته باشه؟
 

سرباز شطرنج

Well-Known Member
کاربر فعال
عرضه حقوقی فشارش کم شد. برگه های اخر میباشد.
اینم جدول سهامداران.
ردیف 2 که در وثیقه بانک بوده در حال اتمامه.
2 روز گذشته 40 میلیون عرضه شده. امروز هم 19 میلیون عرضه بشه پرونده عرضه حقوقی بسته میشه.

 

سرباز شطرنج

Well-Known Member
کاربر فعال
پس امروز نهایت 20 تا داره اما ظاهرا کسی پول نداره بخره :mad:
12 میلیون خریدن. باقیشم نیم ساعته بازار میبلعه.
واقعا بازار با اشتیاق میخره. شایعه 70 هزار متر زمین را باید جدی گرفت.
 

سرباز شطرنج

Well-Known Member
کاربر فعال
12 میلیون خریدن. باقیشم نیم ساعته بازار میبلعه.
واقعا بازار با اشتیاق میخره. شایعه 70 هزار متر زمین را باید جدی گرفت.
4 میلیون دیگه باقی مونده. بعدش ان شاء الله میریم صف خرید را از نزدیک ببینیم.
 

mahdi-r

Well-Known Member
کاربر فعال
این عرضه های سنگین نشان میدهد که شرکت میخواهد یک نامه شفاف سازی به بورس بدهد.

بگه که هیچ خبری تو شرکت نیست.

عرف شده که حقوقی روز قبل عرضه سنگین میکد و بعد شفاف سازی میدهد.
 
بالا