اقاي فراهاني

شروع موضوع توسط اميرحسين وثوق ‏30 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. اميرحسين وثوق

اميرحسين وثوق New Member عضو تازه

شغل:
    كارشناس
    سلام 2 درخواست قبلي ام متاسفانه بي پاسخ ماند لطفا در صورت صلاحديد براي سبد بنده نظر كرشناسي خود را محبت فر ماييد
    سبد قبلا تقديم شده است

با احترام اميرحسين وثوق

2. كاميار فراهاني

كاميار فراهاني New Member کاربر فعال

با سلام

جناب اقاي وثوق من هرچي ميگردم سبد شما را پيدا نمي كنم .
    بابت تاخيرم عذر مي خواهم درگير مسايل كتاب بودم .
    منتظرم .

3. محسن سما

محسن سما New Member عضو تازه

جناب آقای فراهانی , سلام و خيلی خوشحالم بعد از يک دوره فترت که از راهنمائيها و نظرات شما محروم بوديم مجددا اظهار لطف کرده و پاسخگوی دوستان هستيد. کاميار خان غرض از مزاحمت اينکه می خواستم دو سوال رو از حضورتان بپرسم :
    1- کتاب شما آنطور که سرکار خانم سياح وعده داده بودند در بازار عرضه شد يا خير. ؟ چون متاسفانه از طريق تلفنی که مرحمت کرده بوديد موفق به گرفت کتاب نشدم. و دوم

2- نظرات ارزشمند شما را در مورد وساخت خوانده ام اما اگر برايتان ممکن است نظرتون رو در مورد منفی های اخير و زمان احتمالی شروع افزايش قيمت بفرماييد.

4. كاميار فراهاني

كاميار فراهاني New Member کاربر فعال

سلامم

سلام و خسته نباشید خدمت دوست خوبم
    در مورد نکته اول فرمایش شما کتاب فکر می کنم هم اکنون در انتشارات روزبهان روبروی دانشگاه تهران موجود می باشد که شما می توانید از انجا تهیه قرمایید .

در مورد منفی های وساخت به ذکر این نکته بسنده می کنم که طی یکماه اخیر بدون در نظر گرفتن معامله کربن بیش از 9% شرکت مورد معامله قرار گرفته که این برای خود به تنهایی یک رکورد محسوب می شود . من فکر می کنم اگر کربن بخواهد با قیمت بالایی باز شود و بعد از ان وپترو بخواهد فاصله خود را کماکان بیش از دو برابر ان ای وی خود نگه دارد بطور حتم باید وساخت را رها کنند . در مورد وساخت دستانی از غیب اکنون تاثیر گذارند . بهر حال شایعه ای در بازار رایج است مبنی بر انکه طی دو هفته اتی وساخت رشد خواهد داشت البته معقول به نظر می اید چون حق تقدم نوین از 20 مرداد بسته خواهد شد و احتمالا نوین تکانی خواهد خورد که تاثیر مستقیم در وساخت دارد . لذا با توجه به جمیع جهات بالا من تا کنون وساخت را نگه داشتم و بعیید به نظر می اید تا مجمع دست به این سهم پر پتانسیل بزنم .
    ممنونم .

5. محسن سما

محسن سما New Member عضو تازه

استاد بزرگوار جناب آقاي فراهاني
    با عرض سلام وادب. از مرحمت شما در پاسخگويي به سوالات بنده بسيار سپاسگزارم. اگر خوش شانس باشم انشاء الل. كتاب را در انتشاراتي كه فرموديد تهيه و متعاقبا تلمذ خواهم نمود.