اقايان مددي و كامران و فراهاني

شروع موضوع توسط امير كاميار ‏17 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. امير كاميار

امير كاميار New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس فروش
    سلام عرض ادب.چقدر خوشحال شدم كه اينجا راه افتاد و من دوباره ميتوانم با شما عزيزان در ارتباط باشم.دست همه شما درد نكند.چند سوال داشتم
    من سهم وبانك را روي 1130 فروختم و ثمسكن 760وفراوري مواد معدني 1390 توماني خريدم
    حالا كمي نگرانم . اين دو سهم را چطور ميبينيد
    سوال بعدي در مورد تحليل تكنيكال است ايا نرم افزار يا جزوه اموزشي مناسبي در اين مورد سراغ داريد؟
    نكته اخر سرور گرامي جناب اقاي فراهاني.تا به حال شما را ملاقات نكرده ام اما نميدانم چرا فكر ميكنم ما دوستان خوبي خواهيم شد.خوشحال ميشوم فرصتي براي اثبات نظرم پيدا كنم

2. امير كاميار

امير كاميار New Member عضو تازه

شغل:
    مهندس فروش
    من دلم كوچيكه

بابا من دلم كوچيكه . يكي جواب بدهد

3. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

Re: من دلم كوچيكه

زياد كار جالبي نكردي . حالا يك كم صبر كن تا در فرصت مناسب دو باره اين دو تا سهم رو بفروشي و وبانك بخري

4. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

آقاي كاميار

سلام :
    دوست عزيز در آن گيرودار كه همه خريدار بودند ( درست يا غلط) وبانك را رد كرده اي. البته سهام جايگزين شما سهام خوبي هستند. اما چه بايستي بگوييم؟ به جز اينكه انشاا... كه همه موفق و پولدارشوند.
    در مورد روش تكنيكال « بفرماييد كه آيا روش فاندامنتال را مطالعه نموده و در جريان هستيد؟ چه مثبت و چه منفي شايد بد نباشد حداقل يكي از كلاسهاي آموزشي بورسي را برويد و سپس با مراجعه به سايتهاي مشهور خارجي و مهمتر از آنها به وبلاگهاي ايراني كه بعضي ازدوستان زحمت كشيد ه و راه اندازي كرده اند « سري بزنيد. نام اين وبلاگها را بنده خاطرم نيست ( گذري آنها را ديده ام) اما ميدانم دوستان فراواني در اينجا نام آنها را ميدانند كه خواهند گفت. البته اگر به سايت پارس پ هم بروي و قسمت وبلاگها و چت رومها را ببيني « حتما چند آدرس خوب پيدا خواهي كرد. انشاا... اگر مجالي بود شايد در همين سايت نيز لينك بعضي از آنها گذاشته شد.
    يكي از سايتهاي خارجي بسيار خوب :
    www.investopedia.com
    ميباشد.

5. ارمان بچه كف بازار

ارمان بچه كف بازار New Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس مكانيك
    نرم افزار

نرم افزار تحليل تكنيكي راهبرد هست كه فكر كنم واسه كارگذاري راهبرد باشه
    اگه پيدا نكردي با برنامه >>> اكسل <<< هم ميشه كار كرد من خودم با اكسل كار ميكنم ..
    كارمو راه ميندازه فقط يكم طولاني ميشه!!