اعصاب خرد كننده ترين سهم بورس از ديد كاربران تالار بورس

trader15

Well-Known Member
کاربر فعال
در این بازار مثلا اعصاب خردکن میشه سهمای توپی برای فروش در اردیبهشت خرید
فقط کافیه نگاه کنید کدوم سهما در این بازار دوام اوردند و کمترین کاهش رو داشتند میدونی چرا ؟چون توشون پول خرج میشه
اصولا این اشتباه رو میکنند که در بازار رو به رشد سهمایی که زیاد افت کردند رو میخرند ولی میتونید ازمایش کنید سهمایی که در بازار منفی مقاومت میکنند در بازار رو به رشد بازدهی بیشتری دارند

tala20

Well-Known Member
کاربر فعال
استاد عزيز جناب knokia ميشه لطفا اون چند تا سهم معدود را بفرماييد....ممنون ميشم.....بنظرم يكي از اونا وصنعت باشه....البته صرفا يه حدسه.....
یکی از اون سهامها وبشهر است تا 300 جای رشد داره کوتاه مدت

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
شاملو جان امروز و دیروز حدود 60 درصد نقد شدم . تنها بهمن در گروه سهم های کوتاه مدت و میان مدت برایم باقی مانده . واقعا بازار داره رفتار غیر عادی نشون میده .
بلند مدتی هم فرآور را تا سال بعد دارم .
عزیزم وصنعت رو خوب از شرش خلاص شدی، منم الان یه مقدار نقدم که توکل ندارم هیچ سهمی بخرم و بقیه هم وصنعت که توش گیر کردم ناجور و خدا لعنت کنه مدیرعامل کذاب رو

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
بیخیال حاج آقا....لیز ایرانیان حداقل ضرری بهت نمیزنه اگه سودی نداره.....پس یر و بچس که وصنعتو مثلا 140 و یا مپنارو 450 و یا ولصنمو 275و یا فاذر را 390 خریدند اونا چی بگن؟......

blue user

Well-Known Member
کاربر فعال
کل بازار اعصاب خوردی شده .نمیدونم هر سهمی میخرم چرا به قهقرا میره؟به امید چندمین پله بخریم.بابا نردبونم بود تا حالا پله هاش تموم شده بود.

nari

New Member
عضو تازه
با سلام
40 تومن اعلام کرده ولی ظاهرا سود نمیده و بابت افزایش سرمایه استفاده میشه(نمیدونم اصلا قانونا میتونن اینکارو بکنن؟؟؟)
سلام دوست عزیز
گل بود به سبزه نیز آراسته شد
یعنی افزایش سرمایه از آورده و انباشته
فکر کنم که برای استفاده از سود تقسیمی در ازاء افزایش سرمایه این مسئله باید در مجمع اخیر تصویب میشده است
تا نظر دوستان چه باشد.

بالا