اعصاب خرد كننده ترين سهم بورس از ديد كاربران تالار بورس

پرریسک

New Member
کاربر فعال
هیچ سهمی به نظرم اعصاب خورد کن نیست اشتباه از ماست که در خرید ها وفروش هام دقت نمی کنیم خیلی از سهمهایی که اینجا گفته شده برای عده ای اعصاب خورد کن بودن وبرای عده ای طلای ناب
نمونش خودم ونوین خریدم یه ماه روش صبر کردم تکون نخورد تا فروختم سهم از 300 اومد رو 400 حالا این سهم اعصاب خورد کنه
این برمی گرده به خود من که عجله کردم در خرید یا در فروش
پس ایراد از ماست یا به قول معروف از ماست که بر ماست

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
ضمن تاييد فرمايشات جناب پر ريسك مبني بر عجول بودن ما در خريد و فروش و شناسايي ضرر........ولي اين ايران ارقام بدجوري روي اعصاب من راه رفتند زيرا نقد شوندگيشون افتضاحه و سهامدار عمده هم خسته ات ميكند قبل از مجمع ميخواستم با ضرر 4-بفروشم سهامدار عمده 100 سهم از كدم بيشتر بر نميداشت و طي چند روز اين اتفاق 2 بار براي من صورت پذيرفت كه با احتساب كارمزد فروش 100 سهم در هر نوبت كلي ضرر كردم .....البته روي كروي و شتولي ضرر كردم ولي باز هم حاشا به غيرت سهامداران عمده اش حداقل روي منفي سهمت را ميخريدند و نقد شوندگيشون خوب بود ولي ايران ارقام ذليل شده خون به جگر كرد مرا......

amin.ir

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اعصاب خوردکن ترین سهم من فک کنم کهرام بود که 111 خریدم و متاسفانه بدلیل نداشتن حد ضرر 84 فروختم و البته خیلی راضیم از این تجربه که دیگه صرفا بخاطر تعریف و تمجید دیگران خرید نکنم و البته از راهنماییهاشون استفاده کنم

قیصر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
اگه خاطر شریفتون باشه حدود یک سال قیل توی تاپیک حفاری.... بنده حقیر حفاری رواعصاب خرد کن دونستم که شما شدیدا بهم حمله کردین......یادش به خیر .....بازم خوبه بعد یک سال به حرف ما رسیدین شما
مهدی جان ، اون موقع حفاری اعصاب خورد کن نبود تو بازه کوتاه مدت چون از 240 تا 310 گین خوبی داد . به هر حال اگر به شما توهین شد معذرت می خواهم . اما شما چه حافظه ای دارید ؟ تبریک

سهم دوست

New Member
کاربر فعال
فکر می کنم عمده اعصاب خوردی من از منت کارگزار را کشیدن است !!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:)(:)((
البته شايد دليلش اینه که توی عرضه اولیه طمع کار هستم ، توی صف خرید می خواهم خرید کنم و توی صف فروش هم می خواهم بفروشم اونم به ضرب و زور و منت کشی و من بمیرم و تو بمیری!:-d

MOSTAFA14

مسدود شده
مسدود شده
فکر می کنم عمده اعصاب خوردی من از منت کارگزار را کشیدن است !!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:)(:)((
البته شايد دليلش اینه که توی عرضه اولیه طمع کار هستم ، توی صف خرید می خواهم خرید کنم و توی صف فروش هم می خواهم بفروشم اونم به ضرب و زور و منت کشی و من بمیرم و تو بمیری!:-d
يه كابر حرفه اي نه وارد صف خريد ميشه نه صف فروش الا ما شذ وندر(موارد استثنايي)

mahdiborse

New Member
عضو تازه
سهمهائی که در کف میخرید سهم کسانیست که اعصابشان خورد شده و همان سهم را در سقف می فروشید به کسانی میفروشید که تازه می خواهند خرد اعصاب را تجربه کنند واین گردونه ادامه دارد

knokia

New Member
عضو تازه
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان سایت
متاسفانه وقتی موج4 شروع میشه و تا زمانی که پایان پیدا بکند
واقعا اون سهام یا بازار اعصاب خرد کن میشه(برای همین در اکثر موارد توصیه به خرید نمیشه)
الان هم متاسفانه کل بازار به غیر چند تایی در این موج اعصاب خردکن قرار دارند

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
استاد عزيز جناب knokia ميشه لطفا اون چند تا سهم معدود را بفرماييد....ممنون ميشم.....بنظرم يكي از اونا وصنعت باشه....البته صرفا يه حدسه.....

قیصر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
شاملو جان امروز و دیروز حدود 60 درصد نقد شدم . تنها بهمن در گروه سهم های کوتاه مدت و میان مدت برایم باقی مانده . واقعا بازار داره رفتار غیر عادی نشون میده .
بلند مدتی هم فرآور را تا سال بعد دارم .

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
شاملو جان امروز و دیروز حدود 60 درصد نقد شدم . تنها بهمن در گروه سهم های کوتاه مدت و میان مدت برایم باقی مانده .
بلند مدتی هم فرآور را تا سال بعد دارم .

كار خوبي كرديد قيصر عزيز....منم بيش از 50 درصد نقدم و يحتمل درصدشو بيشتر ميكنم.....فعلا اميدي نيست و هر روز دريغ از ديروز......

سرگشته

New Member
کاربر فعال
از قرار کف گیری در بازار منفی بد جوری رو اعصاب راه میرود. خیلی از سهام رو بررسی کرده ای و اساتید هم نظر داده اند. / با تصور اینکه قیمت به کف رسیده وارد میشی و بعد بدتر میشه / حسابی لج آدم رو در میاره ، حالا اون وسط تک و توکی هم خوب میشه / یکی از دلایلش منفی بودن جو کلی است و اخبار منفی تاثیر گذار / از طرح تحول بگیر تا تحریمها و رکود و بیکاری و غیره / یکی از دلایل دیگرش فسادی است که گریبانگیر کل مملکت شده / مخصوصا فساد مدیران میانی و مدیران مالی و غیره / یعنی بعضی اوقات نمیتونی درک کنی که چه اتفاقی مهمی افتاده که سهمی که فرضا در چند ماه پیش دارای قیمت پائین بوده الانه چرا دارای قیمت بالاست و بالعکس / واقعا مگر چه اتفاقی افتاده؟ / بعد بیشتر به این نتیجه میرسی که نقش فساد مدیران میانی که اطلاعات خوب و بد رو پنهان میکنند و یا در قیمت سهام با پول شرکت به نفع جیبشان دستکاری میکنند خیلی برجسته است. / این قصه و غصه سر دراز دارد ......

بالا