اعصاب خرد كننده ترين سهم بورس از ديد كاربران تالار بورس

بورسپول

New Member
عضو تازه
سهم که اعصاب خرد کن نمیشه خود فرده که باعث اعصاب خرد کنی خودش میشه
مقصر خود ادمه که سناریوی *** مدنظرش با حرکت واقعی سهم نمی خونه و از اون امالش دست بر نمیداره ناچار اعصابش خرد میشه
یک سهم برای یک نفر اعصاب خرد کنه چون بد موقع خریده برای یکی خوبه چون یا نخریده یا به موقع خریده

حکیم

New Member
کاربر فعال
سهم که اعصاب خرد کن نمیشه خود فرده که باعث اعصاب خرد کنی خودش میشه
مقصر خود ادمه که سناریوی *** مدنظرش با حرکت واقعی سهم نمی خونه و از اون امالش دست بر نمیداره ناچار اعصابش خرد میشه
یک سهم برای یک نفر اعصاب خرد کنه چون بد موقع خریده برای یکی خوبه چون یا نخریده یا به موقع خریده
کاملا با نظر شما موافقم جناب خوش شانس. من موقعی که خاور بالای 135 تومن بود خیلی راحت وارد سهم میشدم و روز بعد با دو یا سه درصد سود خارج میشدم اما الان دو بار 106 و 113 وارد شدم هر دوشم مونده رودستم. علتش اینکه اوموقع یک روز قبل از معامله سهم انتخاب میکردم و برای خودم قیمت خرید و فروش تعیین میکردم و اگه قیمت بعد از خرید و یا فروش من بالا یا پایین میشد ناراحت نمیشدم ولی الان سهم روز معامله انتخاب میکنم و طمع نمیزاره بفروشم و فریب صف خرید کذایی میخورم و میگم بزار 4 درصد کامل بخوره کلی سود کنم و بخاطر همین طمع و روش غلط کلی سهم بالا پایین شده و من ریالی سود نکردم.

emperor

مسدود شده
مسدود شده
اعصاب خورد کن ترین سهم به نظر من حفاری شمال هست.
هیچ وقت صعود نمیکنه
هروقت خبر خوبی میرسه،خبر بد هم پشتش میرسه

kivantair

New Member
عضو تازه
یک سهم اعصاب خورد کن بیشتر نمی شناسم ! بوقعلی (بوعلی ) ! یعنی اگه 50 تا اندیکاتور بگه صعود میکنه به یکباره نزولی میشه !

مسعود ج

New Member
عضو تازه
آقايون محترم اين سهم ها كه شما مي فرماييد كه در مقابل اين سهم كه معرفي مي كنم فوق العاده است ...................................... اين شما و اين هم خگستر لعنت الله عليه
بي شرف به جز اينكه اعصاب و روان سهمداران نگون بختش را به فاك عظما بدهد هنر انجام هيچ كار ديگري را ندارد

portfolioest

New Member
عضو تازه
سلام دوستان
کلیا اعصابمان خورد شد
انگار سبزی خورد کنی شده یکوقت هم آبلیموگیری
حالا نمیشد در باره سهمهای خوب صحبت میکردیم و کلا یک مقداری مثبت فکر میکردیم
به هر چیزی فکر کنیم برایمان پیش میآید پس بیائید در مورد خوبها صحبت کنیم

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
جناب پرتفولیست هدف آگاه کردن ملته که سراغ چنین سهامی نروند و یا با تعیین حد سود و ضرر که واسه همه سهام مهمه و واسه این دسته سوهان روح از نون شب واجبتر سریع بپرند بیرون و حاجی حاجی مکه.....;)

portfolioest

New Member
عضو تازه
با تشکر از شاملوی عزیز
ولی من فکر کنم این سهمها اثر خود را گذاشته اند که اینچنین لقب گرفته اند(مسبوق به سابقه)
ضمن اینکه با صحبت در مورد بهترین ها ملت سراغ بهترین ها خواهند رفت و دیگر کسی سراغ سبزی خورد کنی (بخوانید اعصاب خورد کنی) نمیرود
و باز هم نیت خیر شما به تحقق میپیوندد
با تشکر

MOSTAFA14

مسدود شده
مسدود شده
كلا بورس سوهان روح شده..من ميگم 1 ليستي از الف تا ي تهيه كنيم براي اين تاپيك!!
اما از همه بدتر اين حفاريه ديگه به اسمش هم حساسيت پيدا كردم حداقل اسمش رو عوض كنن چشممون به اسمش نيفته..مثلا بزارن
شركت در آوري نفت از چاه جنوب!!!...حتي نميخام اسم شمالش رو بشنوم!!

MOSTAFA14

مسدود شده
مسدود شده
اما سهم كه واقعا من رو بد بخت كرد و روحيه برام نذاشت اين سهم فلان شدس:
وملت 70!!!! 30% سبد!!!
چيزي كه بيشتر سود تابستونم رو بلعيد كه هيچ...حسابي زدم زمين!!
:(
توكل بر خدا جبران خواهم كرد
يا حق

ابوالفضل رضوي

New Member
کاربر فعال
اما سهم كه واقعا من رو بد بخت كرد و روحيه برام نذاشت اين سهم فلان شدس:
وملت 70!!!! 30% سبد!!!
چيزي كه بيشتر سود تابستونم رو بلعيد كه هيچ...حسابي زدم زمين!!
:(
توكل بر خدا جبران خواهم كرد
يا حق
تو با این خریدات بعد پیشنهاد خرید به مردم میدی؟وقتی میگم ازبورس هیچی نمیدونی قبول کن

بالا