اعصاب خرد كننده ترين سهم بورس از ديد كاربران تالار بورس

شروع موضوع توسط shamlo ‏1 دسامبر 2010 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. amiri.

amiri. Active Member کاربر فعال

:-?

2. ساسان733

ساسان733 Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    کارشناس ارشد برق
    سهام هاي اعصاب خرد کن زياد هستش. اما بعد از انفجارد کل حفاري، هيچ وقت حفاري( با اون بنيان قوي و تعديل هاي قابل پيش بيني براي امسال به ويژه سال بعد) حفاري قبل نشد. تعديل هاي پي در پي 10% سوخت شد. سهامدار عمداش بازي درآورد. به هيچ صراطي مستقيم نيستش اصلا فکر کنم "آشوب" هم در مورد اين سهم صدق نکنه.

3. amirsh33

amirsh33 مسدود شده مسدود شده

شغل:
    کارمند
    من بر خلاف خیلی از دوستان که همه از یه سهمی می نالند باید بگم که هیچ سهمی اعصاب خورد کن نیست بلکه اعصاب خورد شما ناشی از تمرکز روی بعضی از سهام است که باعث میشه که فکر کنید اعصاب خورد کن است . اگر دوستان در سهام به صورت جمعی تمرکز کنند دیگه هیچ سهمی براشون اعصاب خورد کن نخواهد بود .

4. قیصر بورس

قیصر بورس Well-Known Member کاربر فعال

بلند مدتی : تکنو ، حفاری
    میان مدتی : حفاری ، البرز ، ولصنم ، وصنعت
    کوتاه مدتی : حفاری ، وصنعت و صدرا

نتیجه : حفاری از همه بدتره

5. mehdi777

mehdi777 Well-Known Member کاربر فعال

استاد عزیز من اوون زمان اشنایی چندانی با بورس نداشتم وبا توصیه دوستان خرید فروش می کردم خودمم روند بازار دنبال نمی کردم البته شاید سال خریدم اشتباه کنم الان دقیق حضور ذهن ندارم.البته یه افزایش سرمایه هم خورد.در کل چون افت زیادی داشت دیگه بهش توجه نمی کردم مهمان همیشگی واجباری گوشه ای از سبدم بود ......بیشتر روی سهمهای دیگه کار می کردم.

6. arak_bourse

arak_bourse Well-Known Member کاربر فعال

من هم با حفاري موافقم. بعد از يك سال واقعا اعصابم رو خرد كرد و ضرر هم كردم

7. زنده رود

زنده رود Well-Known Member کاربر فعال

سلام
    سهم همیشه یک دفعه بالاوپایین نمیشود زمان خالی کردن وپر کردن به سهامدار میدهد.شاید خودسهامدار کوتاهی کند.
    بنده فولاد داشتم تا 624تومان اوج گرفت خالی نکردم بعدا درقیمتهای پایین خالی کردم حالا نمیشود تقصیر رابه گردن فولاد گذاشت واز ان بعنوان اع......نام برد بنظرم اشتباه باشد.
    (گرگدا کاهل بود-تقصیرصاحب خانه...)

8. کسینوس

کسینوس Well-Known Member کاربر فعال

خیلی بلند مدت................................................آزمایش
    خیلی خیلی بلند مدت.................................پیام
    خیلی خیلی خیلی بلند مدت......................................... بسته بندی پارس

9. zafar3000

zafar3000 New Member کاربر فعال

خيلي خوبه آدم سبد سهامي داشته باشه كه خيلي ها راي به اعصاب خورد كردن، بودن سبدش مي دهند
    من حفاري دارم ميانگينم هم روي ضرر، اما اگر بياد پايين باز هم ميانگينم را پايين مي اورم ،.........(حقوقي) يك چيزي را اشتباه فهميده فكر كرده اگر مخابرات را به مفت دادن به........ حالا اونها با ناز كردن ومديريت خريداران ديگر عمده حفاري ،مي توانند يا پايين تر بخرند يا بدون پول دادن براي رد ديوني كه حالا حالا ها كار داره دولت به اونها بده ،از دولت اين سهم را بگيرند البته شايد هم بتوانند ،اما اميدوارم حفاري با تعديل دادن هاي پياپي وبالا رفتن قيمتش در آينده نزديك اونا را مجبور به خريد در قيمت هاي بالا تر كنه تا قدر ارزاني را هميشه بدانند ضمنا اگر حفاري به 200 مطابق پيش بيني ............ برسه، تك سهم حفاري مي شوم
    مخابرات :اي كاش همه آينه هاي دق اين طوري سود مي دادند ونقد شوندگي بالا داشتن ،اگر اين سهم را اعصاب خورد كن بدانيم بايد گفت من هم عاشق خورد شدن اعصابم هستم
    صدرا : اعصاب خورد كن فعلي و گل گل هاي بورس در آينده اي نزديك ،حالا حالا ها با اين سهم بودن از نشانه هاي عاقبت به خير شدن است
    بو علي : سالها گوشه اي از سبد را گرفته ولي فر صت سوز تر از اين سهم براي من تا الان وجود نداشته در سهم هاي ديگه يا سود يا ضرر اين سهم سالها ست كه نه رومي روم ونه زنگي زنگ است (از 5-6 سال قبل با قيمت 78 تومان در سبد دارم گاهي فراموشش مي كنم )

10. یونس کرمی

یونس کرمی Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    دانشجو
    منم با دوستان موافقم حفاری با این وضعیت بنیادی خوب اعصاب سهامداراش رو خرد کرده . تعدیل مثبت میده ولی قیمت افت میکنه معامله عمده در راهه ولی بازم قیمت افت میکنه ............ حالا ما که خیلی وقته ازش خارج شدیم ولی خدا به داد سهامداراش برسه

11. zafar3000

zafar3000 New Member کاربر فعال

راستي جناب شاملو اين نظر سنجي در بدترين وضعيت ممكن براي حفاري كه فكرش را نمي كرديم اتفاق افتاده پس شك نكنيد راي اول را حفاري مي گيره
    اما يادمان نبايد برود تا قبل از ريختن اين سهم از 310 ، از 140 تومان تا 310 + سود مجمعش در بازه زماني كمتر از يك سال بيش از 100 در صد سود به سهامدار اوليه اش داد
    نمي دانم اين پايين رفتن حفاري وجو بد روي اين سهم چرا منو ياد مخابرات 135 توماني مي اندازه كه اگر كسي 140 خارج مي شد كلي خوشحال بود، اونهم قبل از خصوصي شدن مديريتي سهم اين افت را متحمل گرديد

12. جان مورفی

جان مورفی New Member نارنجی سابق

اختلاس صدمیلیاردتومانی یك‌مدیردولتیمدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام كه نزدیك 5 سال است مسئولیت این مجتمع را عهده دار است این روزها به اتهام اختلاس در زندان اوین به سر می برد.به گزارش مشرق، شنیده ها حاكی است كه مدیر عامل مجتمع پتروشیمی ایلام در حدود یكصد میلیارد تومان در این پروژه اختلاس و سوء استفاده كرده است.این مجتمع پتروشیمی در 26 كیلومتری شمال غربی مركز استان ایلام واقع شده است و به عنوان یكی از نقاط امید توسعه صنعتی استان محسوب می شود.یكی از نمایندگان استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار مشرق با تایید این مسئله تصریح كرد:متاسفانه چنین مسئله ای رخ داده است و آقای (د.ف)مدیر عامل پتروشیمی ایلام به اتهام اختلاس در بازداشت بسر می برد.وی در ادامه می افزاید: این اتفاق سبب ركورد هرچه بیشتر در ساخت این مجتمع پتروشیمی شده است و سبب ناراحتی كارگران شاغل در این مجتمع و مردم استان را فراهم كرده است.این نماینده استان ایلام تصریح كرد: به زودی جلسه ای با حضور مدیر عامل شركت ملی پتروشیمی و مجمع نمایندگان این استان برگزار خواهد شد، تا جنبه های مختلف این مسئله و میزان اختلاس صورت گرفته در این مجتمع روشن شود.وی درباره میزان اختلاس صورت گرفته گفت: عدد های گوناگونی در خصوص میزان اختلاس صورت گرفته مطرح شده است كه یكی از ارقام مشهور 100 میلیارد تومان است.بنابر این گزارش، طراحی وساخت این مجتمع 6 سال پیش آغاز شد وبه علت تحریم ها ومشكل نقدینگی این طرح تنها حدود 30 درصد پیشرفت فیزیكی دارد ونیمه تعطیل است.گفته می شود تاكنون هفت هزار میلیارد ریال اعتبار وسرمایه گذاری ارزی وریالی برای اجرای این مجتمع هزینه شده است.http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=40020

13. hosein.ac

hosein.ac New Member کاربر فعال

اعصاب خرد کن ترین سهم در کل دوران سهامداری من صدرا هستش . هنوز هم دارمش . اشتباه از من بود ، به موقع و با سود عالی ازش خارج نشدم و حد ضرر هم براش در نظر نگرفتم !! شاید یه جورایی از بعضی دوستان رودست خوردم !! درس بزرگی شد !! درصدش هم تو پرتفوم بالاست !!

ولی اعتقاد دارم با درصد سود معقولی ازش خارج میشم !! یه کمشو نگه میدارم تا درسهایی که از این سهم گرفتم رو همواره به یاد داشته باشم !!

14. plano

plano New Member کاربر فعال

بورس ناخواسته با اعصاب و روان ما بازی میکنه وقتی قیمتها بالا میره یک دلشوره ای تو دل سهامدار میفته که نکنه سهم ریزش کنه و همین باعث میشه خیلی سهامدارها قبل از رسیدن سهم به تارگت اقدام به فروش میکنن با این کار هم جلوی رشد طبیعی سهم رو میگیرن و هم از سود بیشتر جا می مونن

15. mehdi60

mehdi60 Well-Known Member کاربر فعال

اگه خاطر شریفتون باشه حدود یک سال قیل توی تاپیک حفاری.... بنده حقیر حفاری رواعصاب خرد کن دونستم که شما شدیدا بهم حمله کردین......یادش به خیر .....بازم خوبه بعد یک سال به حرف ما رسیدین شما

16. hasan_9th

hasan_9th New Member عضو تازه

اگر دیروز این پست زده شده بود میگفتم ملی مس

17. mehdi60

mehdi60 Well-Known Member کاربر فعال

من هم به این نتیجه رسیدم که شدید برم تو کار بلند مدتی حقیقتا وقتی نگاه میکنم می بینم یه سری از این پیرمردای تالار حافظ که یه سری سهم معمولی دارن و هر روز میان اونجا فقط روزنامه میخونن و میگن ومیخندن و میرن خونه هاشون بازده سالیانه شون هم چندین برابر ما جونایی که هر روز داریم کلی استرس میخوریم و کلی تحلیل و نمودار و تکنیکال و جهانی و.....چک میکنیم و در ماه هم چندین بار معامله میکنیم و آخرش وقتی حساب میکنیم می بینیم باید پول کارگزار محترم رو هم از جیب مبارک بدیم.......؟

18. *میشکا*

*میشکا* Well-Known Member نارنجی سابق

با سلام....بستگی به دید سهامدار داره...اینکه سهامداری کنه یا بورس بازی....برای یک بورس باز و نوسانگیر سهم هایی با حجم مبنای پایین و شایعات زیاد و البته نقدشوندگی بالا سهم خوب تلقی میشوند...اما برای یک سهامدار سهمهایی مثل حفاری سهم بدی نیستند.....در این افت وحشتناک بازار حفاری به اون صورت دستخوش افت نشد....من خودم چون در 310 سوار بر حفاری شدم و پایین خارج شدم خیلی ضرر کردم...(چون به خبر داغی که یکی از دوستان عزیز در سابت فرابورس داده بود توجهی نکردم..همون خبر آتش سوزی دکل)بعد از اون سهم رفت توی کما و برنگشت...اما سهم خوبیه......به نظر من سهمهای با نقدشوندگی بالا که اکثرا هم از بزرگان بورس ما میباشند سهم های خوب.....و سهام شرکتهای کوچک با نقدشوندگی پایین سهامداران خاص خود را میطلبند.(بیشتر به درد پیرمردهای پولدار میخورند که سر سال سودشونو بگیرند!!!)موفق و بهروز باشید.

19. CAPTAIN NEMO

CAPTAIN NEMO Active Member کاربر فعال

پارسیلون
    گازلوله
    حفاری

20. تمدن ایلام

تمدن ایلام New Member عضو تازه

داده پردازی
    سال 84 پیرمو دراورد.