اعصاب خرد كننده ترين سهم بورس از ديد كاربران تالار بورس

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
دوستان بنظر شما كدام سهام اعصاب خرد كننده ترين سهام بورس هستند كه با روند خود رو اعصاب سهامداران بوده اند؟..قصد توهين به سهم و يا سهامداران محترم اينگونه سهام نيست صرفا هشداريست واسه آگاهي دوستان......نظر من.....آزمايش-وملت.....

alirezaboors

Well-Known Member
نارنجی سابق
انقدر سهم اعصاب خوردکن تو بازار هست که نگو . ما رو هلوهاش کار میکنیم .اینه حال و روزمون.وامصیبتا .اسم ببریم یحتمل این تاپیک 320برگ میخوره

shamlo

Well-Known Member
نارنجی سابق
البته رتبه اخابر عزيز بعنوان بزرگترين آينه دق بورس كاملا محفوظه....من 74 هزار سهم واسم مونده كه حدودا تموم شدنشون واسه من 87 تومنه....اين سهم يد بيضايي در پوكوندن مغز و اعصاب سهامداران داره.....بازيهاي مربوط به معامله بلوكي و روند فرسايشي اعصاب ملتو ريخت رو آسفالت خيابونا.....

Armani

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من سهم اعصاب خرد کن ذاتی وجود نداره بلکه این بازاره که گاهی اعصاب خرد کن میشه و گاهی اعصاب خرد نکن!و با توجه به حرکت بازار یه زمانی ممکنه خیلی از سهم ها اعصاب خردکن بشن.
مثلا تو بازار مثبت رایان سایپا از 400 تا 450 به ارومی اومد بالا و هر کی اونو تو سبد داشت همیشه اعصابش اروم بود ولی از وقتی بازار منفی شده این سهم شده یکی از اعصاب خرد کننده ترین سهم های بازار.
یا همین اخابر همیشه اعصاب ادمو به هم می ریزه چون هر وقت اونو می خری 2-3 ماه هیچ حرکتی نمی کنه ولی همین که با 2-3 درصد سود می فروشیش شروع می کنه به بالا رفتن و جوری هم میره بالا که دیگه خریدش بصرفه نیست.
یه موضوع دیگه هم وجود داره و اون اینه که یه سهم در ان واحد ممکنه برا یه عده اعصاب خرد کن باشه و برای یه سری دیگه نباشه!
خلاصه کلام:
هر وقت سهمی رو با یه قیمت مناسب وارد بشی و با رسیدن به تارگتت بفروشی اون سهم برات اعصاب خرد کن نمیشه ولی اگه طمع کنی و به قیمت مناسب نفروشی برات میشه اینه دق و میره رو اعصابت!

پارسا اميري

New Member
عضو تازه
بنده فكر مي كنم تكنوتار در دو الي سه سال اخير واقعا" سهامدارانش را دق داده!
چقدر ضرر كردند توي اين سهم
زماني ما 850 خريدم با 10 الي 15 درصد ضرر فروختيم
اخش

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
فعلا" اکثر سهام اعصاب خرد کن شده اند، بجز انگشت شماری بقیه حتی یه نوسان هم نمیشه ازشون گرفت و خیلی زرنگ باشی پول کارمزد رو بتونی دربیاری! بنظرم بهتره فعلا" یا نقد بود یا خرید با دید میانمدت و بلندمدت کرد وگرنه بخاطر درجازدن شاخص ، نوسانهای کوتاه مدت مشکل شده، ولی اگه یه دید به اکثر تاپیکها بیندازی سهام زیر اعصاب سهامداران رو خرد کرده وصنعت،ولصنم،وبوعلی،البرز،وتوصا،حفاری،صدرا،مپنا،خبهمن،خساپا،فاراک،کروی،کگاز،ولساپا،ودی،فاذر ، بهتره اسم تاپیک رو بصورت جمع بگذاری! اعصاب خردکننده ترین سهام بورس ، که البته سهامی که نامبردم اکثرا" تو کف قیمتی هستند و این شاخص لعنتی تکون نمیخوره وگرنه 20-30% تو دل همشون خوابیده

a.f-nima

New Member
کاربر فعال
البته ما سابقه زيادي نداريم اما هر سهمي كه داري ميشه اعصاب خرد كن وقتي هم كه ميفروشيش بازم ميشه اعصاب خرد كن !!!!!!

فرزند ري

New Member
کاربر فعال
با عرض سلام خدمت تمامي دوستان
به نظر حقير يكي از سهامي كه از ابتداي حضورش در بورس عليرغم رشد بنيادي و بسيار خوبش (طي تقريبا" 2 سال) به طوري كه eps خود را حدود 3 برابر كرد ولي با عدم حمايت سهامدار عمده باعث شد روز به روز از p/e آن كاسته شود ، بلوكهاي آن جهت بزخري يكسري افراد بدون رقابت ماند و در آخر بابت رد ديون ارائه شد ، تمامي تعديل هاي مثبت آن سوخت شد و جديدا" هم بلوك مديريتي آن بدون خريدار باقي ماند تا عليرغم انتظار رشدسهم باز هم منفي بخورد .
امان از سهم حفاري شمال و سهامداران عمده آن بخصوص ساتا:(:)((=(:)(

گنگ خواب ديده

New Member
کاربر فعال
به نظر من اين بورسه كه اعصاب خورد كنه
وقتي همه تحليل ها غلط از آب درمياد
وقتي سهمي با تعديل صددرصد مثبتش 25 درصد افت مي كنه
وقتي برا بالا رفتن يه سهم بايد از قيمت هاي جهاني گرفته تا وضع آب و هواي اروپا رو كنترل كرد
وقتي برا يه سهم بايد چشم به دهان هر كسي بدوزي كه الان راجع به بنزين و تحول يه چيزي مي گه و سهام مي ريزه
وقتي مجبوري همه سخن راني هاي احمدي نژاد رو گوش كني
....
همه اينها يعني اينكه بورس اعصاب برا ادم نمي زاه

Quince

Well-Known Member
کاربر فعال
البته ما از اون اعصاب قشنگاي روزگاريم اين از اين ولي ...
ولي به نظر من اعصاب خردكننده ترين آدم بورس به نظرم رئيس چش قشنگ بزرگ ( مالمير ) هست كه افسارشو ...
تنكس

بالا