اعتراض به مدير سايت

شروع موضوع توسط دادرس ‏18 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

1. دادرس

دادرس New Member عضو تازه

با سلام
    من واقعا متاسفم كه در اين سايت هم مانند پارس پورتفوليو و حتي بيشتر از آن محدوديت حرف زدن داريم. من در سايت پارس هرچه مي نوشتم تاييد مي شد و تا به حال پيامي از من حذف نشده بود ولي متاسفانه در اينجا در پاسخ به سوال يكي از ذوستان كه آدرس سايت كارگزاري مفيد را نوشته بود خيلي دوستانه آدرس وبلگ تدبير انديشو دادم كه از آنجا استفاده كنند و اين پيام حذف شد و بعد از آن پيام آقاي مددي ثبت شد كه آدرس سايت را داده بودند.
    بسيار متاسف شدم و حالا سوالم اين است كه آيا در اين سايت اطلاع رساني هم اشكال دارد؟
    من به هيچ عنوان قصد تبليغ براي جايي را نداشتم و حرفم خيلي دوستانه بود ولي به بدترين شكل با آن برخورد شد و من را در تاسفي عميق به جا گذاشت. ولي بدانيد كه با اين اقدامهاي غير دوستانه فقط به اختلافات دامن مي زنيد و باعث بدبيني و دشمني ميان افراد مي شود. اميدوارم اعتراضم ديگر حذف نشود. در ضمن در وبلاگ تدبير لينك تمام وبلاگها و سايتهاي مربوط به مديران اين سايت هم گذاشته شده. حال خودتان قضاوت كنيد!!!!!!!!!!!!!!!! :(
    خدانگهدارتان
    .

2. حامد

حامد New Member مدیر کل انجمن

سلام

آقاي دادرس بزرگوار
    سلام

اين سايت چند مدريتور دارد كه خوب چون تازه 48 ساعت از آغاز فعاليت سايت مي گذرد هماهنگي هاي لازم و نوع برخورد با مسايل و مشكلات سايت بين مدريتورها صورت نگرفته. ضمن آنكه مسولين سايت براي شفافيت بيشتر در حال آماده كردن قوانين و مقررات مربوط به سايت مي باشند.
    (مطالب بالا هيچ ارتباطي با تاييد و يا عدم تاييد فرمايشات آقاي دادرس ندارد)

متشكرم