اطلاعات عمومی

spump

New Member
عضو تازه
الکتروموتور زیمنس آلمان (با سطوح ولتاژ مختلف) ، از معتبر ترین و پیشرفته ترین و در نهایت پر فروش ترین الکتروموتورها در سرتا سر جهان و حتی ایران تلقی می‌شود. در ایران، در عرصه تولید و صنعت ، انواع مختلف الکتروموتور SIEMENS همانند محصولات عمومی و همچنین الکتروموتورهای ضد بخار دیده می شود. پمپ کفکش توان و موتور برق هوندا از دیگر محصولات می باشند.
 

eshel-co

New Member
عضو تازه

hfco

New Member
عضو تازه
آسانسور هیدرولیکی و یا بالابر هیدرولیکی یکی از انواع آسانسور می باشد که مزایای متعددی دارد از جمله: نرمی حرکت، مصرف برق کمتر و ایمنی در برابر سقوط. به همین دلیل، در کشورهای پیشرفته، 70 درصد ساختمان‌های کم ارتفاع از آسانسور هیدرولیکی استفاده می‌کنند. در آسانسور هیدرولیکی، نیرو محرکه از جک و پاوریونیت تشکیل شده است. همچنین قیمت آسانسور هم فاکتور مهمی می باشد.
 

spump

New Member
عضو تازه
دیزل ژنراتور پرکینز کلیه قطعات یک ژنراتور دیزلی با کیفیت بالا را دارند. دیزل ژنراتور پرکینز با توجه به نیازهای مردم و با تنوع در قیمت به بازار عرضه می شوند. سرعت کاری مختلف و وجود یک سیستم خنک کننده مایع (آب) از ویژگی های این محصولات است. از محبوب ترین و پرکاربرد ترین دیزل ژنراتور پرکینز می توان به مدل 50 کاوا اشاره نمود. موتور برق بنزینی از دیگر محصولات می باشد.
 

spump

New Member
عضو تازه
در بوستر پمپ آبرسانی و موتور برق هوندا معمولا برای ممانعت از ضربه مکانیکی و الکتریکی اولیه در زمان استارت پمپ از اینورتر که موجب راه اندازی آرام الکتروموتور از دور کم و تدریجا افزایش قدرت و دور پمپ می شود. همچنین در شرایطی که با تکمیل توان پمپ در حداکثر دور حجم آبدهی و یا فشار آب کافی نباشد پمپ دوم به شکل اتوماتیک وارد مدار خواهد شد. همچنین در بوستر پمپ آبرسانی که به طور دائم در حال کار کردن می باشد از سیستم PLC برای تغییر استارت نوبتی پمپ ها استفاده می شود.
 

omega-co

New Member
عضو تازه
در ابتدای راه اندازی یک آشپزخانه، بدون شک داشتن اطلاعات کامل در مورد نوع تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه صنعتی کمک قابل توجهی به بهینه شدن هزینه ها می نماید، کارشناسان گروه بین المللی طرح و ساخت ما با تجربه بالای خود در راه اندازی آشپزخانه های صنعتی برای محیط های صنعتی و آشپزخانه ای که شامل تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران و فست فود می باشد ارائه می دهند.
 

eshel-co

New Member
عضو تازه
درب سکشنال پارکینگی یکی از بهترین انتخاب ها و مناسب ترین درب هایی می باشد که دارای کیفیت بسیار بالا و ظاهری زیبا و هماهنگ با مکان مورد نظر مانند پارکینگ ساختمان و نمای ساختمان میباشد . که درب اتوماتیک سکشنال و یا همان درب زیرسقفی از مدرن ترین درب های حال حاضر جهان بوده که از نظر کیفیت و امنیت و زیبایی از بهترین ها در جهت اتوماسیون درب ورودی ها میباشد . درب اتوماتیک صنعتی از نوع دیگر درب می باشد. که بسیار در مراکز صنعتی و جاهایی که درب های بزرگ پرکاربرد دارد .میتوان بهره مند شد.
 

parssaze

New Member
عضو تازه
لوله استنلس استیل در واقع به لوله هایی تو خالی گفته می شود که با اهداف مختلفی ساخته می شوند. این لوله ها با دو روش مختلف ساخته میشوند که بر همین اساس به صورت کلی یا «بدون درز» و یا «جوش داده شده» هستند. مشخصه بارز لوله های استنلس استیل ضدزنگ بودن و مقاومت آن ها در برابر خوردگی است که باعث می شود در صنایع مختلف و با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.
 

arminco

New Member
عضو تازه
قیمت یخساز به خاطر کیفیت ساخت آن و نوع مدل های آن متغیر است.. محصولات برخی کشورها طبعاً‌ کیفیت بالاتری دارند و تکنولوژی و صنعت پیشرفته‌تر آن ها منجر به تولید محصولاتی بهتر می شود که عموما‌ً‌ با قیمت های بالایی هم در بازار به فروش می رسند. از سوی دیگر، نرخ تبدیل ارز کشور تولید کننده نیز در تعیین قیمت یخساز تاثیرگذار خواهد بود. یکی از دلایل اختلاف قیمت یخساز خارجی با نمونه های داخلی به‌ خاطر همین مورد است. یخساز حبه ای یکی از انواع دستگاه های یخ ساز موجود در بازار است. یخساز حبه ای مخصوص تولید یخ حبه ای در حجم و مقیاس بالا است و با استفاده از یکی از آن ها (بسته به مدل انتخابی)، می توانید در طول روز چیزی حدود ۱۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم یخ حبه ای تولید کنید.
 

kavekaran

New Member
عضو تازه
مبدل حرارتی استخری انواع مختلفی دارد که باعث می شود تا تبادل حرارتی بین آب استخر و دستگاه را به وجود می آورد. مبدل حرارتی استخری باعث گرم و سرد شدن آب یا مایع موجود می شود اما در استخرها از دو نوع معمول مبدل حرارتی استخری پوسته و لوله و مبدل حرارتی استخری صفحه ای استفاده می شود. نحوه کار دو دستگاه با هم متفاوت است ولی از هر دو در گرم کردن آب استخر استفاده می شود. مبدل حرارتی استیل استخر از جمله دستگاه هایی است که به علت جنس مقاوم استیل و ضد زنگ کارایی بالایی در استخرهای خانگی استفاده می شود.
 
بالا