استقلال ⚽️ پرسپولیس

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
♦داورزنی: سهام سرخابی ها ۱۰۰ درصد واگذار می شود

معاون قهرمانی وزارت ورزش: کمیسیون فرعی دولت خصوص شدن سرخابی‌ها را تایید کرده و تلاش وزارت ورزش این است سهام دو باشگاه ۱۰۰ درصد واگذار شود

جزئیات در
entekhab.ir/001ry9
@Entekhab_ir
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات دولت به تصویب رسید

وزیر ورزش و جوانان:

در جلسه امروز هیات دولت، پیشنهاد وزارتخانه مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به تایید رییس جمهور رسیده بود بعد از طی کردن مراحل کارشناسی در کمیسیون اقتصادی، به تصویب رسید.

با توجه به این مصوبه، سازمان خصوصی سازی تمامی مراحل ارزيابی، قیمت گذاری، تعیین شرایط و نحوه واگذاری به متقاضیان را بر عهده خواهد داشت./ فارس
@bourse24ir
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
رئیس سازمان خصوصی سازی:

قصد داریم مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را قبل از عید برگزار کنیم
قیمت پایه به گونه‌ای خواهد که در دسترس علاقمندان و پیشکسوتان دو باشگاه قرار بگیرد
مراحل ارزیابی و قیمت گذاری دوباشگاه را حداکثر تا دو ماه آینده انجام خواهیم داد. /ایسنا #ورزشی
✅ @Khabar_Fouri
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
♦واگذاری سرخابی‌ها این بار عملی می‌شود؟

دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت :
️ در جلسه هیات دولت به ریاست آقای رییس جمهور ، پیشنهاد و تصمیم وزارتخانه مبنی بر واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس که به تایید دکتر روحانی رسیده بود بعد از طی کردن مراحل تایید کارشناسی در کمیسیون اقتصادی ، عصر امروز در هیات دولت به تصویب رسید و سازمان خصوصی سازی متولی این واگذاری شد.
با توجه به این مصوبه هیات وزیران ، سازمان خصوصی سازی وابسته به وزارت اقتصاد و امور دارایی تمامی مراحل قیمت گذاری ، تعیین شرایط و نحوه واگذاری به متقاضیان را بر عهده خواهد داشت.
@PoolPress
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
رییس سازمان خصوصی‌سازی:آگهی فروش استقلال و پرسپولیس بهمن منتشر می‌شود

اگر توقف در مزایده چهارم این دو باشگاه به معنای شکست باشد، امیدواریم این بار این شکست اتفاق نیفتد.
@eghtesadonline
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
موافقت رئیس جمهور با واگذاری استقلال و پرسپولیس/بدهی سرخابی‌ها 15 سال پرداخت نشده

وزیر ورزش و جوانان گفت: سازمان خصوصی سازی در حال ارزیابی و بررسی مدارک استقلال و پرسپولیس است تا فرآیند مزایده و واگذاری این دو باشگاه انجام شود.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت،‌ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره بحث واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی، گفت: از جمله برنامه هایی که اینجانب در زمان اخذ رأی اعتماد به مجلس ارائه کردم، بحث فراهم کردن شرایط حضور بخش خصوصی در عرصه ورزش بود تا بتوان از ظرفیت های آن در گسترش ورزش قهرمانی، همگانی و توسعه فضاهای ورزشی استفاده کرد.
وزیر ورزش و جوانان افزود: همچنین وعده دادم شرایط واگذاری دو باشگاه پر طرفدار استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی فراهم شود زیرا چند سال قبل از آن، فرآیند واگذاری طی شده ولی به دلایل مختلف انجام نشده بود و این دو باشگاه به همان شکل قبلی باقی ماند.
*پرداخت نشدن بدهی استقلال و پرسپولیس ظرف 10-15 سال گذشته
این عضو هیئت دولت ادامه داد: در 2 سال گذشته در زمینه ساماندهی دو باشگاه هم از نظر مسائل مربوط به مجمع و ساختار داخلی آن، پرداخت بدهی های آنها در 10-15 سال گذشته و نیز شفاف شدن مسائل مالیاتی اقدامات خوبی صورت گرفت؛ زیرا در اکثر سال های گذشته شفاف سازی مالیاتی به دلیل برگزار نشدن مجامع رسمی و قانونی صورت نمی گرفت چرا که اظهارنامه ای از سوی مدیران گذشته به سازمان امور مالیاتی داده نشده بود و این سازمان هم براساس قانون موضوع را علی الرأس کرده بود و سالیانه 25 درصد مالیات برای این دو باشگاه در نظر گرفته بود.
وی بیان کرد: یک اسپانسر مناسب که بتواند نیازهای مالی هر دو باشگاه را تامین کند، تعیین شد و خوشبختانه هر دو باشگاه نیازهای مالی خود را از طریق اسپانسر و با کمک هواداران تامین می کنند
 

پورزند

Well-Known Member
کاربر فعال
♦روش جدید دولت برای واگذاری استقلال و پرسپولیس

پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی:
دولت این بار قصد دارد به جای واگذاری برند استقلال و پرسپولیس، سهام این دو باشگاه را واگذار کند

جزئیات در
entekhab.ir/001szC
@Entekhab_ir
 
بالا