از قیمت تور نوروزی کیش با خبرید؟

cafegardesh

Member
کاربر فعال
عضو تازه
از قیمت تور نوروزی کیش با خبرید؟

اگر شما هم به سفر نوروزی به کیش فکر کرده‌اید حتما متوجه تغییر قیمت تور نوروزی کیش در مقایسه با تور کیش در روزهای معمولی دیگر شده‌اید. لابد بعد هم این سوال برایتان پیش آمده که چرا قیمت تور نوروزی کیش باید انقدر بالاتر از دیگر تورهای کیش باشد. خب پس حتما با کافه گردش همراه باشید تا دلایل این موضوع را برای شما شرح دهیم.

اولین، مهمترین و ساده‌ترین دلیل ممکن تعطیلات است. از آنجایی که در ایام تعطیل افراد بیشتری قصد سفر به مقاصد معروف گردشگری را دارند، متعاقبا آژانس‌های هواپیمایی، هتل‌های کیش و مراکز خدماتی و تفریحی کیش نیز قیمت بیشتری برای خدمات خود طلب می‌کنند تا ایامی را که با تخفیف‌های فوق‌العاده خدمات ارائه می‌کردند جبران کنند. خب این افزایش قیمت‌ها مستقیما روی قیمت تور نوروزی کیش تاثیر خواهند گذاشت.

دلیل دوم افزایش قیمت بلیط هواپیما است. پروازهای چارتری در ایام عادی سال و در روزهای وسط هفته در ارزان‌ترین قیمت خود هستند تا مسافران را ترغیب به خرید بلیط کنند. اما به جبران آن تخفیف‌ها، قیمت بلیط هواپیما در ایام تعطیلی و مخصوصا تعطیلات نوروز که مسافران زیادی خواهان خرید بلیط هواپیما هستند بسیار نزدیک به قیمت بلیط‌های سیستمی خواهد بود. که خب این موضوع هم مستقیما روی قیمت تور نوروزی کیش تاثیر خواهد داشد.

در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که با مشاهده لیست کامل تورهای نوروزی کیش در سایت کافه‌گردش، ضمن مشاهده و مقایسه‌ی قیمت تور نوروزی کیش مناسب‌ترین گزینه را برای سفر نوروزی خود انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش
 

پیوست ها

  • 103.8 کیلوبایت بازدیدها: 1

elikakarami

New Member
عضو تازه
کیش جزیره ای با وسعت 90 کیلومتر مربع و جمعیتی بیش از 40هزار نفر، بخاطر جاذبه های گردشگری و تفریحات هیجان انگیز،سالانه میلیون ها نفر با تور کیش به این جزیره سفر میکنند.
 
بالا