از آذرآب چه خبر؟؟؟

شروع موضوع توسط Anonymous ‏17 جولای 2004 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Anonymous

Anonymous New Member کاربر فعال

كسي از مجمع آذرآب خبري دارد؟؟

2. اميرپويا-زنجاني

اميرپويا-زنجاني New Member عضو تازه

خبر هاي بد !

سلام :
    بنده در مجمع حضور داشتم .
    حدود 5 ميليارد تومان زيان سال 82 بود كه همه از خرابكاري هاي هيات مديره منتخب سازمان گسترش بود .
    فعلا فقط در حال تكميل پروژه هاي قديم هستند تا بنوعي رضايت كارفرما ها را جلب كنند . چون با وضعيت موجود كسي كار به اذراب نميدهد .
    سعي ميكنم گزارش مفصل تري براي شما عزيزان اماده كنم .
    به عقيده خودم فعلا تا 5-6 ماه ركود يا افت دارد .

3. علي مددي

علي مددي New Member کاربر فعال

سلام

منتظر لطف آقاي زنجاني خواهيم ماند. پيشاپيش از زحمتي كه خواهند كشيد كمال تشكر را داريم. پيروز باشيد

4. مهدي حياتبخش

مهدي حياتبخش New Member عضو تازه

ميره بالا

سلام دوستان
    من به شما قول ميدم كه اين سهم در مدت اندك حتي كمتر از يك ماه حتي شايد بلافاصله بعد از بازشدن روند صعودي را اغاز ميكند
    چيزي كه در اين بورس بي قانون و مسخره تهران كه يكدفعه يك سهم بدون هيچ دليل منطقي حتي تا 300٪ هم در مدت كوتاه بالا ميروداين است كه هيچ لزومي ندارد يك شركت سودده باشد يا ضررده فقط كافي است كه ميلياردر هاي بورسي هوس كنند بكشنش بالا اونوقت 100 شايعه در موردش پخش ميكنن كه .....................(حال نوشتن شايه ها رو ندارم)
    و به اين ترتيب سهم ميره بالا
    حال برگرديم به آذراب من در طول 3 هفته معاملات انجام شده روي اين سهم رو دنبال ميكردم و ديدم به طور عجيبي دارن پايين ميكشنش پس اگر سهم بدرد نخوري بود هيچ كدوم از اين ميلياردرا اينهمه پول بالاش نميخوابوندن چون من ديدم هرچي سهم كه مردم ميذارن برا فروش اينا ميخرن
    ولي با اين حال هيچ چيز در اين بورس قابل پيشبيني نيست.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.