ارور یخچال و خطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید

tehranservice

New Member
عضو تازه
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
در این تاپیک فقط ارورهای یخچال فریزرها و ساید بای سایدها رو قرار میدیم.
ما رو در ارائه هرچه بهتر مطالب یاری بفرمایید.
تمامی ارورها دارای منبع معتبر می باشند. تهران سرویس به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر هر پنج شنبه ارورهای رایج یخچال های سامسونگ، ال جی و سایر برندها را بر روی وب سایت خود قرار می دهد. امیدواریم لذت ببرید. پس با ما همراه باشید.
 

tehranservice

New Member
عضو تازه
ارور یخچال فریزر سامسونگ RT79K

ارور R1
ارور R1 نشان دهنده خطای سنسور دمای یخچال می باشد. و حاکی از این است که سنسور دما در قسمت یخچال دچار خرابی شده است و باید تعویض گردد زیرا سنسور تعمیر نمی گردد. برای حل مشکل باید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر به شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید.

ارور F1
ارور F1 نشان دهنده خطای سنسور بیرونی یا محیطی در قسمت فریزر می باشد. برای تعویض سنسور بیرونی فریزر باید با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر تماس حاصل فرمایید.

ارور F1B
ارور F1B نشان دهنده خطای سنسور دمای فریزر می باشد. و بیانگر این است که سنسور دما در قسمت فریزر معیوب شده است. برای حل مشکل با تهران سرویس(نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر) تماس بگیرید.

ارور F1f
ارور F1f نشان دهنده خطا در سنسور محفظه یخ ساز فریزر می باشد. سنسور یخ ساز دچار مشکل شده است و باید تعویض گردد.

ارور F1C
ارور F1C بیانگر خطای سنسور دیفراست فریزر می باشد. سنسور دیفراست که کنار المت و ترموفیوز قرار دارد باید بررسی گردد. در صورت نیاز باید با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید. شماره تماس مستقیم با تکنیسین تهران سرویس» 9438 394 0912

ارور R1F
ارور R1F نشان دهنده خطای سنسور کشوی داخل یخچال می باشد. ممکن است سنسور داخل یخچال دچار سوختگی شده باشد. تعویض سنسور داخل یخچال کاری فنی می باشد و باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر انجام گیرد.

ارور F1G
ارور F1G بیانگر خطای سیستم دیفراست فریزر می باشد. سیستم دیفراست شامل قطعات المنت،ترموفیوز،ترمودیسک و هیتر می باشد. ممکن است یکی از قطعات ذکر شده معیوب باشد و باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر بررسی و تعویض گردد.

ارور F1D
ارور F1D نشان دهنده خطای فن فریزر می باشد. فن فریزر دچار مشکل شده است و باید تعویض گردد چون تعمیر فن فریزر ممکن است کارایی نرمال و عادی خود را نداشته باشد. برای حل مشکل با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

ارور F1E
ارور F1E نشان دهنده خطای فن کندانسور فریزر می باشد. کندانسور در پشت یخچال قرار دارد. بررسی کنید که آیا فن به درستی کار می کند یا خیر. ممکن است فن با روغن کاری یا تست سوکت ها مجددا کار کند. اما اگر فن به سختی چرخید باید توسط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تعویض گردد.

ارور F10A
ارور F10A نشان دهنده خطای هیتر دمپر محفظه سرد کننده سریع فریزر می باشد. متاسفانه بررسی و حل این مشکل خارج از توانایی های عادی است و باید فقط تکنیسین تعمیر یخچال فریزر مشکل را بررسی نماید تا مشکل اصلی برطرف گردد.

ارور F10f
ارور F10f نشان دهنده وجود مشکل بین برد اصلی یخچال و برد کمپرسور می باشد. ممکن است برد اصلی سوخته باشد. که در اغلب موارد همینگونه است. پیشنهاد می شود برای رفع مشکل با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.

ارور F10g
ارور F10g بیانگر وجود اتصال و مشکل بین برد اصلی یخچال و برد ثانویه یا برد دیسپلی(نمایشگر) می باشد. هرچه سریع تر باید نسبت به برطرف سازی مشکل اقدام کنید. لازم به ذکر می باشد برد اصلی یخچال همانند رگ های خون می باشد و باید فقط توسط تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ تعمیر گردد. در غیر این صورت ممکن است برد اصلی یخچال درست تعمیر نگردد و همیشه ارور F10g را داشته باشید.

ارور F10b
ارور F10b حاکی از این است که فن محفظه یخ ساز در یخچال کار نمی کند و باید بررسی گردد. ساده ترین راه حل مشکل تماس با تکنیسین تعمیر یخچال سامسونگ می باشد. می توانید با شماره 88077030 در تهران و کرج تماس حاصل فرمایید.
امیداواریم نهایت استفاده را از مطلب ارور یخچال فریزر سامسونگ RT79K برده باشید. اگر ارور مورد نظر شما در لیست بالا نبود به صورت مستقیم با شماره تعمیر یخچال سامسونگ دارید با شماره 88077030 – 021 تماس بگیرید. همکاران ما همیشه آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان هستند.
 

tehranservice

New Member
عضو تازه
ارور Er R2 در یخچال ال جی

ارور R2 در یخچال ال جی و حتی در بسیاری از یخچال ها در قسمت دمای یخچال نمایش داده می شود. ارور R2 یخچال ال جی بر روی نمایشگر یا دیسپلی نمایش داده می شود. همانطور که در شکل زیر می بینید در بعضی مدل های یخچال ال جی مدل نمایشگر فرق می کند وممکن است کد ارور به صورت واضح تر یا غیر واضح تر نمایش داده شود.

علت ارور R2 در یخچال ال جی چیست؟
ارور R2 حاکی از این است که سنسور دمای محیطی یخچال دچار مشکل شده است. سنسور دما، دمای یخچال را اندازه گیری می کند و به برد اصلی دستگاه می فرستد و از آنجا بر روی نمایشگر نشان داده می شود. اگر سنسور دما مشکل داشته باشد یخچال نمی تواند دمای محیط را اندازه بگیرد و در نتیجه با نشان دادن ارور Er R2 بر روی صفحه نمایشگر، وجود خطا در سنسور دما را هشدار می دهد.

آیا نیاز است سنسور دما را تعویض کنیم؟
اگر می خواهید یخچال عملکرد مفید و کامل خود را داشته باشد، سنسور را تعویض کنید. اگر تعویض سنسور برای شما در حال حاضر مقدور نمی باشد الزامی نیست حتما زود تعویض گردد. اما برای استفاده بهینه و درست از یخچال پیشنهاد آپارات سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال ال جی، سنسور را تعویض کنید و اگر نسبت به این مشکل بی توجهی کنید ممکن است سنسور یخچال و سنسور فریزر نیز دچار مشکل شوند. در اوج و نهایت مشکل، ممکن است کمپرسور یخچال دچار خرابی گردد.

تعمیر ارور Er R2 در یخچال ال جی
برای تعمیر و برطرف سازی ارور R2 فقط کافی است سنسور دمای یخچال را تعویض کنید. سنسور دما در مدل های مختلف یخچال ال جی ممکن است در کف، بالا، کنار بدنه یخچال یا کنار اواپراتور یخچال قرار دشته باشد. بعد از نصب سنسور جدید و یخچال را خاموش کنید و بعد از چند دقیقه مجددا روشن کنید. 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا نتیجه واقعی را ببینید.

حل و رفع مشکل ارور R2 یخچال ال جی خود را به ما بسپارید!

چرا برای تعویض سنسور دما یخچال باید از آپارات سرویس استفاده کنیم؟

چون آپارات سرویس سنسور مخصوص و فابریک یخچال ال جی را بر روی یخچال نصب می نماید. همچنین مهم ترین ملاک استفاده از خدمات آپارات سرویس، کاربلد بودن و تخصص فوق العاده تکنیسین تعمیر یخچال فریزر می باشد که خیلی سریع سنسور معیوب را با سنسور جدید تعویض می نماید و به صورت کامل ارور Er R2 یخچال را برای شما حل می نماید. برای تماس با ما کافی با شماره 88077030 در تهران و کرج تماس بگیرید.
تعمیر یخچال فریزر
 

Siminvafa1369

New Member
عضو تازه
من دو سال پیش یخچال اسنوا گرفتم. یخچال خوبیه. الان می خوام برای دخترم هم بخرم، اما همه می گن الان یخچال و فریزر سامسونگ بگیرم بهتره. شما نظرتون چیه؟ قیمتاشون تقریبا یکیه. از یه طرف اسنوا رو داشتم و واقعا یخچال خوبی بوده. از طرف دیگه سامسونگ هم بالاخره برند خیلی خوبی هست.
 
بالا