ارج

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان هم تالاري از مدتها قبل ( حدود 8 سال پيش) چند هزار از اين سهم داشته ام اما چندساليست كه در تابلو نيست و در گزارش نمادهاي بسته هم اسمي از آن برده نميشود آيا ميدانيد چه برسر اين شركت و سهام بخت برگشته آمده ؟

محمدرضامحمدی

New Member
کاربر فعال
سقوط قيمت سهام ارج (در اثر تقلب و اختلاس برخي مديران آن) و شركت گيلان پاكت بود. انتظار آن بود كه مقامات بورس (وزير دارايي و رييس بانك مركزي مقامات ارشد شوراي بورس) به‌عنوان مقام حاكم و حافظ منافع عموم، بر عليه هيات‌مديره و حسابرس اين شركت‌ها اقدام حقوقي كنند كه متاسفانه اين‌طور نشد و صرفا قوه قضاييه به شكايت بر عليه مديران ارج اكتفا كرد. اگر در اين سال شوراي بورس (در راستاي حفظ منافع عموم) بر عليه حسابرس و مديران مزبور اقامه دعوي مي‌كرد، به طور قطع زمينه نظارت مقام حاكم را افزايش مي‌داد و به طور قطع اين افراد با دفاع قانوني نمي‌توانستند ثابت كنند كه آيا در اين تخلف و اختلاس كه منجر به صفر شدن ارزش سهام و عملا از بين رفتن دارايي‌هاي مالي مردم (سهامدار جزء) و دولت (سهامدار عمده) شده بود، نقش داشته‌اند يا خير؟؟

دوست عزیز تقریبا دیگر سهامی بهه نام ارج وجود ندارد... ارزشش نزدیک به صفر است... باز هم شما بیشتر تحقیق کنید، شاید اطلاعات من دقیق نیست.

hoor

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام ظاهرا تمام وقايعي كه فرموديد مربوط به قبل از سال 83 بوده اين سهم آخرين معاملش در تاريخ 84/11/2 و به قيمت 1055 ريال بوده اينكه چطور قيمت صفر شده رو بنده متوجه نشدم.

محمدرضامحمدی

New Member
کاربر فعال
با سلام ظاهرا تمام وقايعي كه فرموديد مربوط به قبل از سال 83 بوده اين سهم آخرين معاملش در تاريخ 84/11/2 و به قيمت 1055 ريال بوده اينكه چطور قيمت صفر شده رو بنده متوجه نشدم.
منظورم این است که وقتی شرکتی این همه مدت متوقف شده است و خیر خاصی از شرکت در دسترس نیست، حال قیمت هر سهمش 10.000 تومان هم باشد! چه ارزشی دارد!؟

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
از دوستان اگر کسی سهام ارج داره و میخواد واگذار کنه pm بده

rrezaa2012

New Member
عضو تازه
از دوستان اگر کسی سهام ارج داره و میخواد واگذار کنه pm بده
سلام عزیزم، اینجانب حدود 1700 سهم ارج دارم که بالای 100 خریده ام، روی همین قیمت اسمی 100 فروشنده ام. اگر دوست داشتی، باهام قراربذار یا ایمیلتو بده، من باهات تماس بگیرم.

ضمنا اگر این تعداد یا این قیمت را خریدار نیستی، لطف کن اگر خبری از این سهم حیف نون داری، در همین تاپیک برایمان بنویس. ممنون.

ایمیل من = آیدی تالار بورس من است: rrezaa2012@yahoo.com

25252525

New Member
کاربر فعال
خریدار وکالتی ارج
دوستان این سهم تا اونجای که بنده اطلاع دارم از بورس چند ساله اخراج شده مثل لاستیک دنا وغیره کلی هم زمینو دارایی داره توی جاده مخصوص روبروی تهرانسر ولی فعلا سهامدار عمدش اگه اشتباه نکنم صنوق بازنشستگیه که قصد ورود مجدد به بورسو فعلا نداره مگر اینکه سهمو به سود عملیاتی برسونه

24242424

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تریستی جون مثل اینکه این ارج زیر خاکی ملسی ها کارخونه که به نظر تعطیل میاد پارکینگشم تا چند ماه پیش در خدمت شرکتهای لیزینگ بوذ که فعلا تخلیه شده بیید .......ها بوآآ:x

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
هاهاهاها ...نه بابا هیچ خبری نیست ...شرکت هم که کلا اخراج شده بید .....

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
میخواستم سهام این شرکت رو بخرم. چطور باید اقدام کنم چون اصلا توی بورس نیست

گل یاس ۲

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام....................اینی که میگم بیربطه برا همین از همه عذرخواهی میکنم .........من یه برگه سهم از شرکت قوه پارس دارم احتمالا عزیزی از این شرکت خبری نداره ....سپاسگذار

jmotamedi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام. وقت بخیر
خریدار سهام ارج هستم. لطفا در صورت تمایل در خصوصی یا به ایمیل j_motamedi14@yahoo.com پیام دهید
ارادتمند

بالا